מקור רשמי בשבדיה: "כמטריילס אמיתיים"

  • מאת צוות ויקי אמת אחרת | 14 בנובמבר 2012
  • 9,324 צפיות | 5 תגובות
עודכן לאחרונה: 14 בנובמבר 2012

גורמים רשמיים בשבדיה מודים ש'כמטרייל' רעילים (שובלי ריסוס כימיים) זה דבר אמיתי, לא תיאוריית קונספירציה פרועה

“פסי ערפל לבנים, ארוכים, כמו ענן שנמתח בשמיים הכחולים ע”י מטוס לא מסומן, אינם שובלים רגילים” אמרה יו”ר המפלגה הירוקה השבדית פרנילה האגברג, כפי שדווח בעיתון השבדי Katrineholms kuriren. האגברג היא המנהיגה הפוליטית המשמעותית הראשונה, שמעלה את הנושא ואף הודתה בפומבי ש-

”למעשה, שובלי הענן הבלתי רגילים האלה, שהם בעלי אפיונים שונים משובלי תעופה רגילים, הם תערובת רעילה של כימיקלים, וירוסים ומתכות שנהוג לכנותה 'כמטריילס' ”.

לפי האגברג, הריסוס הוא פעילות משותפת ומאמץ מכוון של ה- CIA ו-NSA (המשמר הלאומי) וכן הממשלה השבדית בתחומה, להתאמת התנאים האטמוספיריים ע”י ריסוס ארוסול (aerosol). בתוך התערובת “המסוכנת” הזו של ארוסול ישנם סוגים שונים של כימיקלים, וירוסים, שבירים ויראלים ומתכות כמו אלומיניום ובריום, שכבר הוכח שהן נצברות במאגרי המים והשמנים ברחבי העולם.

שובלים רגילים שנוצרים בעיקר מאדי מים ומתאדים במהירות לאחר יציאתם ממנועי מטוסי סילון, שונים מכמטריילס, שבהדרגה ממלאים את כל השמיים בערפל לבן. הוידאו הבא, שהופק ע”י FreeTruth Show, תוכנית רדיו שמשודרת ביו-טיוב, מכיל תמונות של כמטריילס אופיינים והמראה שלהם בשמים:

“נהדר לראות פוליטיקאי מביא את זה לתשומת הלב הציבורית ועוזר לעלות את האמינות של הנושא הזה בזרם המרכזי” כך כותב וויבס (JB Vibes) באתר the Intel Hub, על ההודאה הציבורית של האגברג, שעוד לא היה לה תקדים. “לרוע המזל” הוא כותב “זו בעיה פוליטית שדורשת פתרונות רבים שאינם פוליטיים”.

ריסוס השמיים כדי לשמור על העולם?

מעניין שהאו”ם (UN) ומספר גופים מטעם קרנות של ביל ומלינדה גייטס הוכרחו להודות לאחרונה, שריסוסים כאלה אכן מתרחשים ושהמרכיבים הנפלטים אינם שובלי סילון רגילים. התשובה לשאלה מדוע מרססים כמטריילס היתה בכדי לשמור על כדור הארץ מהתוצאות של “ההתחממות הגלובאלית”, נושא שנמצא תדיר ברקע ומשמש פעמים רבות כהצדקה להצעות חוק מוזרות, כך עפ”י תיאוריה אקולוגית פסיאודו-מדעית.

במקרה של הכמטריילס, חסימת השמש בכדי להוריד את הטמפרטורת הממוצעות ולשנות במכוון את דפוסי מזג האוויר ובכך לאזן את התופעה הידועה של המסת הקטבים, הכל משמש כתירוץ ללגיטימציה של זריעת השמיים בשפע של רעלים. והאגברג מבטיחה שאם תבחר מחדש תמשיך להאבק במאמצי ריסוס הכמטריילס במדינתה.
היא אף טוענת שהושלתה ע”י הממשלה השבדית.

מומלץ לראות את הסרט הדוקומנטרי: “what in the world are they spraying?” (“מה לעזאזל הם מרססים?”) –

ללמוד עוד על תופעת הכיימטריילס העולמית – http://www.whyintheworldaretheyspraying.com/

שני אלו סרטים באורך מלא וניתן למצוא אותם בהורדת חינם ביו-טיוב.

מקורות לכתבה:

http://kkuriren.se/nyheter/vingaker/1.1554491

http://theintelhub.com

מקור לידיעה: NaturalNews

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=10605
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

5 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית