ראשי » בריאות » אתם כאן

אירוניה מהונדסת גנטית במיטבה – אוכל אורגני לאליטה

האליטה הכלכלית והפוליטית תומכים ומעודדים מזון מהונדס גנטית להמונים אך בעצמם אוכלים מזון אורגני. נחמד לא?

  • מאת צוות ויקי אמת אחרת | 4 בנובמבר 2012
  • 10,791 צפיות | 8 תגובות
עודכן לאחרונה: 11 בנובמבר 2012

כמה אירוני שהאליטה הכלכלית וגורמים מרכזיים בממשל האמריקני אוכלים מזון אורגני בריא בעוד שההמונים, אותם אנשים שאמורים להיות מיוצגים ומוגנים על ידי הממשלות שלהם, מורעלים על ידי אורגניזמים מהונדסים גנטית, חומרי הדברה ומזהמים מסוכנים.

המשפחה הנשיאותית האמריקנית דורשת מזון אורגני במטבח שלהם, אולם מאחורי דלתות סגורות, לוחצת ידיים עם תעשיית הביוטק וההנדסה הגנטית.

הקצונה הבכירה של סין ניזונה מגינה אורגנית סגורה ואקסקלוסיבית, בעוד שאר האוכלוסייה צורכת מזון מהונדס גנטית, בשר נגוע בסטרואידים ומוצרי חלב המכילים מלמין.

אפילו העובדים של מונסנטו, חברת ההנדסה הגנטית הגדולה בעולם דורשים מזון שאינו מהונדס גנטית בקפיטריה שלהם…

נגישות למזון נקי, אורגני ובריא כבר אינה זכות נתונה – זו זירת קרב פוליטית בה האזרח הממוצע בדר"כ מפסיד.

מוסר כפול בבית הלבן

בעוד הגברת הראשונה, מישל אובמה מחליפה את הדשא הנשיאותי בגינה אורגנית, בעלה מקדם את אג'נדת המזון המהונדס באדמיניסטרציה שלו.
"אתם יודעים, במהלך השנה האחרונה משק הבית שלי עבר לאורגני" היא אמרה בראיון למגזין ה"ניו-יורקר" במהלך הקמפיין לנשיאות של ברק אובמה ב-2008.

תוצרת אורגנית מהגינה מאכילה את משפחת אובמה ואורחים נכבדים כאחד.

נראה בסדר עד כה… אבל תסתכלו על רשימת המינויים הנשיאותיים עם קשרים בביו-טק: ראש משרד החקלאות (USDA)) רוג'ר ביצ'י – דירקטור לשעבר במונסנטו, צאר בטיחות המזון ב- FDA מיכאל טיילור, לשעבר סמנכ"ל מדיניות ציבורית במונסנטו, נציב משרד החקלאות טום וילסאק אשר הקים את שותפות הביוטכנולוגיה של המושל.

תחת הנשיא אובמה, עשרה חברות הנדסה גנטית אושרו כ"בטוחות לצריכה".

גדרות ממוסמרות שומרות על גינות אורגניות מפני העם

האליטה הפוליטית בסין נהנית מהמזון הבטוח ביותר – תוצרת אורגנית, בקר שניזון מעשב מעמקי מונגוליה, אורז נקי מחומרי הדברה, כימיקלים או אורגניזמים מהונדסים גנטית.

השוו את זה עם שרשרת המזון המסופקת לאזרחים הרגילים אשר עמוסה בחומרי הדברה, כימיקלים תעשייתיים ואורגניזמים מהונדסים גנטית.

בסין ילדים חלו ונפטרו מתרכובות מזון לתינוקות (תמ"ל) נגועים ומוצרי חלב.

היו מקרים של עיוורון ומוות של מבוגרים כתוצאה משתיית אלכוהול מזוייף.

אולם למנהיגים הסיניים יש את המזון האיכותי והבטוח ביותר שיש.

בבייג'ין יש גינה אורגנית שמוגנת על ידי גדר ממוסמרת בגובה 2 מטר ואנשי ביטחון מגינים על הכניסה. הגינה מספקת מזון לבכירים ביותר בלבד.

סניטריום ביידאהא, גן עדן על החוף לגמלאי המפלגה, משתמש אך ורק באורז מיוחד שהינו אורגני ונקי מאורגניזימים מהונדסית גנטית (GMO).

באשר לציבור, הוא יכול לרכוש יתרה מצומצמת של אורז זה ב-פי 15 ממחירו של אורז רגיל.

והממשל ממשיך לאשר חברות הנדסה גנטית וכימיקלים מזיקים לצריכה כללית של הציבור.

ארוחות נטולות אורגניזמים מהונדסים גנטית במונסטו

שמעתם על ההודעה בקפיטריית העובדים של מונסנטו בה הם מודיעים על ההחלטה:
"להסיר, עד כמה שניתן סויה ותירס מהונדסים גנטית מכל מוצרי המזון המוגשים במסעדה. נקטנו בצעדים אלה כדי להעניק לך, הלקוח, ביטחון במזון שאנו מגישים".

לדברי טוני קומבס, דובר החברה, "כן, זה המקרה, וזה משום שאנו מאמינים באפשרות הבחירה".

מסתבר שלאזרח הממוצע לא מוצעת אפשרות הבחירה מאחר ומזון מהונדס גנטית חדר לשרשרת המזון ואינו מחוייב בסימון בצפון אמריקה.

רק אלה שיכולים להרשות לעצמם מזון אורגני יכולים להגן על עצמם ממזהמים מזיקים. באשר ליתר האוכלוסייה, הם יצטרכו לסבול את ההשלכות הבריאותיות ההרסניות של מערכת מושחתת.

מקורות לכתבה הזו כוללים:
“Meet Monsanto's Number One Lobbyist: Barack Obama” Jon Rappoport. Infowars, September 24, 2012. Retrieved on October 2, 2012 from: http://www.infowars.com
“White House Will Not say Where It Gets Its Meat (And I Don't Blame Them)” David Kirby, Huff Post Green, April 20, 2010. Retrieved on October 2, 2012 from: http://www.huffingtonpost.com
“Does Monsanto Man Mitt Romney Secretly Eat Organic?” Tom Philpott. MotherJones, September 26, 2012. Retrieved on October 2, 2012 from: http://www.motherjones.com
“In China, what you eat tells who you are” Barbara Demick, Los Angeles Times, September 16, 2011. Retrieved on October 2, 2012 from: http://articles.latimes.com
“Amid milk scare, China's elite eat all-organic” Associated Press, NBC News, September 24, 2008. Retrieved on October 2, 2012 from: http://www.msnbc.msn.com/id/26874854/#.UGrObal9mlI
“GM food banned in Monsanto canteen” Michael McCarthy, The Independent, December 22, 1999. Retrieved on October 2, 2012 from: http://www.independent.co.uk

מידע נוסף: NaturalNews

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=10529
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

8 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית