- פרויקט אמת אחרת - https://www.emetaheret.org.il -

שתיית מים מזוקקים – העצות, המחקרים ועדות אישית

האם יכול להיות שאנחנו מוקפים במים ואין לנו טיפה אחת לשתות? משל לקפיטן שנתקע בלב ים ומוקף במים מלוחים שאינם ראויים לשתיה.

האם המים שזורמים לנו מהברז באמת ראויים לשתיה של בני אדם? האם מערכות סינון המים היקרות, שבדר"כ מבוססת על פילטר פחם, באמת מכשירות את המים לשתיה או שרק נותנות לנו טעם של 'כאילו'?

כמה באמת מספרים לנו על הרעילות של בקבוקי הפלסטיק בהם מאוכסנים המים המינרלים שלנו?

האם יש מישהו שמשלם שהמידע הזה ישאר בין השורות?

ועד כמה המינרלים באמת טובים לגוף שלנו?

שאלות כאלה ואחרות צצו בליבי בכל פעם שראיתי תחקיר או סרטון ברשת על עוד כימיקל רעיל או מתכת מסוכנת שנמצאת במים שכולנו שותים. היה נדמה שאין באמת מישהו שיכול לתת לנו תשובה מספקת בעולם הבריאות והתזונה הנכונה. בעיקר בנושא המים לשתייה יש כלכך הרבה מידע עד שלאף אחד אין כוח לחפור ולמצוא איזה פתרון בעצמו, ואז נוצר מצב שמציעים לך כל-כך הרבה פתרונות שמרוב בלבול אתה חייב לבחור איזה משהו ולפטור את עצמך ולומר "טוב נו, סך הכל מים לא?!".

היה נדמה לי כאילו תמיד יש עוד איזה אצה חדשה, או אנטיאוקסידנט חדש, או פטרייה חדשה שיכולה לתת לנו מרץ ואנרגיה בעולם שכולם, מבלי סיבה נראית לעין, כל-כך מותשים ועייפים. אבל שאלתי את עצמי, מה באמת מתיש נערים צעירים? מה הורג אנשים באמצע החיים? ולמה אני לא יכול להגיע לסוף שורה בספר מבלי לשכוח מה היה בתחילתה?… האם זה יכול להיות המים שאנחנו שותים? האם אנחנו לוקחים כמובן מאליו את הנוזל שהוא 90% מהדם שלנו ו-70% מהמוח שלנו? ואיך לכל הרוחות אני יכול להשיג פה באיזור איזה שלוק של מים ראויים לשתייה?

ובכן… …בי פגעו כל התשובות לשאלות הנ"ל, באופן מפתיע, כאשר קניתי מגהץ אדים חדש. כל אמא יודעת שצריך למלא אותו אך ורק במים מזוקקים. וכך מצאתי את עצמי משוטט בסופר בחיפוש אחר מים מזוקקים והתפלאתי דווקא למצוא אותם במדור חומרי הניקיון. ובכן מילאתי את המגהץ, ובעודי אוחז בג'ריקן של המים מצאתי את עצמי בוהה בג'ריקן והג'ריקן בהחלט בהה בי בחזרה. בעודי בוהה פתאום קפצה לי המחשבה 'רגע, מים מזוקקים זה לא לשתייה, לא אמורים לשתות את זה נכון?! זה מסוכן לבריאות או משהו כזה.. לא?' ובקיצור הייתי מבולבל. אז עשיתי מה שכל בן אדם מבולבל עושה…. מחפש בגוגל ! ! !
ובכן הנה כמה מידע שימושי מעורבב אם דברים חשובים שלמדתי על מים טהורים מזוקקים:

הנסיון האישי שלי בשתיית מים מזוקקים

בשלב מוקדם של החיפושים שלי בגוגל נתקלתי בכמה שיחות רדיו מוקלטות ביוטיוב שהיוו אבן דרך חשובה בכל מסע ההיכרות שלי עם מים מזוקקים כמי שתיה.
השיחות היו עם בחור אמריקאי בשם אנדרו נורטון וובר (Andrew Norton Webber) ששוחח בכל פעם עם שדרן אחר בתוכנית אחרת.
הופתעתי לשמוע שאנדרו מדבר בהתלהבות יוצאת דופן על מים מזוקקים, מאחר וכמעט כל מי שאני מכיר, לרבות אנשי בריאות ומטפלים אלטרנטיביים, כולם כאחד הניאו אותי לגמרי משתיית מים מזוקקים בטענות כאלה ואחרות.

אחרי כמעט שנה שאני דש וחותר למצוא כל פיסת מידע אפשרית על כל מה שקשור לתזונה נכונה ורפואה אלטרנטיבית, לראשונה שמעתי על דרך חדשה, תשובה חדשה, לשאלה שהעסיקה אותי די הרבה זמן, שאלת המים.

מאחר וידעתי על נזקי הפלואוריד והרעלים השונים שיש במי הברז וגם התחלתי לשמוע על רעילותם של בקבוקי הפלסטיק מהם שתיתי מים מינרלים באותה תקופה, לא באמת מצאתי את מבוקשי בדבריהם של הבריאים והאלטרנטיביסטים השונים שיצא לי להכיר בשנה האחרונה.

מצוייד במידע החדש, שוב מצאתי את עצמי בוהה באותו ג׳ריקן, והפעם אזרתי אומץ ומזגתי לעצמי כוס שלמה וגדושה של מים שעד עכשיו רק המגהץ שלי טעם. חצי מהוסס לגמתי לרוויה כוס שלמה של מים מזוקקים. אחרי הכוס בא בהדרגה גם שאר הג׳ריקן. ובכן באמת יכולתי לשים לב לטעם הנקי של המים וגם למרקם האוורירי שלהם, אפשר להגיד שהייתי בהחלט מופתע לטובה. אמנם לא שיערתי בדעתי את העוצמה הרפואית עליה שמעתי באותן תוכניות רדיו ליליות.

לתדהמתי יום אחר יום, של שתיית מים מזוקקים, התחלתי לפתע להבחין בשינויים יוצאי דופן, והתוצאות לא איחרו להראות את עצמן.

ביום הראשון שמתי לב איך לפתע נעלם לו כאב ראש שנדמה שהיה לי כבר כמה חודשים, בא והולך.

ביום השלישי התחלתי להבחין שמתחילה להיעלם בעיית קשב וריכוז שאובחנה אצלי בגיל 13 כבר. פתאום מצאתי את עצמי קורא ברצף עמודים שלמים בספרים בשקיקה רבה, בדר״כ אני מתעייף אחרי שתיי פסקאות.

ביום הרביעי החלתי פתאום להריח דברים, אצלי לנשום לרווחה מהאף זו חוויה יוצאת דופן מכיוון שאצלנו במשפחה אף סתום זו עניין כרוני.

לאט לאט התחלתי לשים לב שאני מתמלא אנרגיה והרגשת שימחה ואופוריה נפלאה טבעית שעולה ומפעפעת מבפנים, ולא רק אני שמתי לב. אנשים לרוב מכירים אותי בתור אדם מותש עייף וחסר חיות, ופתאום אני הולך ונהיה אדם אחר לגמרי.

אחרי שבועיים נעלם כליל זיהם פטרייתי שסבלתי ממנו כמעט חצי שנה, כאשר שום טיפול לא עזר.

יום אחר יום שמתי לב איך כל הבעיות הכרוניות שכבר אני רגיל לחיות איתן שנים הולכות ומתאיידות לי מול העיניים, הייתי המום מצד אחד ושמח מאד מצד שני. לאט לאט ה׳טקס׳ של שתיית ליטר מים הפך להיות חלק קבוע ומהנה מאד משגרת החיים שלי. להגיע לארבע ליטר מים ביום הפך להיות מנטל לתחביב החדש שלי. החיים שלי, בתקופה קצרה מאד השתנו ללא הכר.

עם כוס מים ביד אחד ואייפון ביד השנייה, המשכתי לשמוע את כל שאר התוכניות בהן אנדרו התארח, וכעת יכולתי ממש להרגיש אחד לאחד שהבן אדם הזה לא מבלף, הסיפורים הפלאיים אמיתיים, והתוצאות דיברו בעד עצמן.

ובכן התחלתי לחנך את עצמי מחדש בכל מה שקשור למים לשתיה, וככל שהרגשתי הכללית משתפרת כך גם נכנס בי הצורך לספר ולחלוק את המידע הנעלם הזה עם שאר העולם.

במאמר הזה מרוכז רוב הידע החדש שרכשתי לגבי מים מזוקקים, ואולי זה המקום לציין שכל הנאמר כאן הוא אך ורק בגדר חלוקת מידע חופשי מתוך ידידות וחברות ועצה טובה אך בשום אופן איני מתיימר להתמחות או להורות לשום אדם מה לעשות עם גופו ובריאותו. אין לפעול בהתאם לכתוב במאמר זה בשום אופן ללא התייעצות עם מומחה או רופא. כל כוונתי בכתיבת מאמר זה היא לעורר את האדם לחפש בכוחות עצמו מידע שאולי יכול להיטיב עם ועם אחרים.

[1]

מים – מבוא

טוב עם כל הדיבורים על מים, מה זה באמת מים? (מתוך וויקיפדיה כמובן):

"מים הם תרכובת כימית המהווה בסיס לכל צורות החיים המוכרות, כולל האדם. מולקולת מים מורכבת משני אטומים של מימן ומאטום אחד של חמצן. הנוסחה הכימית של המים היא H2O.
התכונות הכימיות של המים מאפשרות להם להיות ממס אוניברסלי למרבית התרכובות בטבע."

מים מעבר לתרכובת הכימית זהו נוזל החיים, נוזל שבלעדיו לא היו אפשריים חיים בעולם הזה. אמנם כולנו יודעים שיש מים שאי אפשר לשתות, גם בטבע. כגון מים מלוחים, מים מלוכלכים בבוץ ועפר ומים מעופשים ומסריחים אינם ראויים לשתיה. ויש מים שכן אפשר לשתות שהם מים נקיים ומתוקים. בנוסף לכך, בתוך הקטגוריה של מים מתוקים ישנם שלושה מקורות טבעיים למים שהם רק מים בלבד (הכוונה ללא שום ממס לא-אורגני בתוכם) והם מי גשם (או מים שהתעבו מענן ערפל הנקראים טל) ומים הנמצאים בתוך הפירות והירקות, ו…. תתפלאו לשמוע, המים שלכם, כן הכוונה לשתן או בשפת רחוב פיפי. בנוסף לשלושת המקורות האלה, למים מזוקקים בטבע, יש גם מים המזוקקים במכונה ע"י אדם.

המחזור ההידרולוגי- הדרך של הטבע לזקק מים

בטבע, מי הגשם עוברים זיקוק וטיהור בתהליך שנקרא המחזור ההידרולוגי. ובקיצור מה שקורה הוא שהמים שזורמים להם בימים בנחלים ובמעיינות עוברים, באופן תמידי, תהליך של התאיידות שנגרם מהחום הטבעי של השמש. ברגע שמים מתאיידים, לא משנה אם הם הכילו מלחים, חול או כל ליכלוך או זיהום אחר, מולקולות המים מתרוממות ועולות למעלה טהורות ומשאירות מאחוריהן כל לכלוך וזוהמה שלא תהיה. המולקולות האלה כרגע נמצאות במצב גז והן עולות למעלה קילומטרים רבים ומהם נוצרים העננים. מסיבות שונות כמו קור ולחץ המולוקולות האלה מתעבות וחוזרות חזרה אל הארץ בצורה של טיפות מים תהליך הידוע בכינויו "גשם". בעולם טהור, ללא זיהום אוויר ו'כמ-טריילס' (cehmtrails) טיפת מים שיורדת בגשם היא טיפה של מים טהורים ומזוקקים שלא נגעו באבן או בשום סוג של מזהם אחר.

כמה עובדות על מים מזוקקים ביצורים חיים

גופם של צמחים ובעלי חיים אוהב להשתמש, בתהליכים ובמקומות החשובים שלו, אך ורק במים הכי טהורים ומזוקקים. למשל, מחזור הדם מורכב מכדוריות דם לבנות ואדומות ועוד גופים אורגנים שונים וכולם צפים במים, שהם לא סתם מים אלא מים מזוקקים. וכאשר אנחנו אוכלים חומרים לא אורגנים, כמו מלחים ומינרלים לא-אורגנים (הכוונה לא ממקור חי) וכן כימיקלים, הגוף עושה כל שביכולתו לשמור על נוזל הדם נקי ומזוקק באופן הכי מושלם שיכול להיות, והוא עושה את זה באמצעות הכבד ובאמצעות הכליות שהן שתי מסננות מעולות שאין דוגמתן בעולם. כאשר יש בגוף הצטברות של נוזלים מעבר למה שהגוף צריך לגוף יש דרך מיוחדת לשחרור לחץ נוזלי והוא ע"י שלפוחית השתן. בניגוד לדעה הרווחת ששתן הוא תוצר לוואי של הגוף, שתן הוא 95% מים מזוקקים (השאר ממסים אורגניים) שלמעשה הם יותר מזוקקים ממים המזוקקים ע"י מכונה.
-המח של בעלי חיים צף בתוך אמבטיה של מים מזוקקים בתכלית הזיקוק ואפילו לרוב הממסים האורגנים אין רשות להיכנס לנוזל המוחי.
-התינוק כאשר הוא ברחם אימו צף באמבטיה של מים מזוקקים + השתן של עצמו!
-כל המים שנמצאים בתוך פירות וירקות הם מים מזוקקים!

מה עומד בין מים טהורים למים שרובנו שותים היום

לצערנו בעידן הזה המים שרוב האנשים שותים הם מים מזוהמים. כלור, פלואוריד, חלודה, ברזל, עופרת, בנזין ומדבירי חרקים זה רק חלק מזערי מהרשימה של החומרים שנמצאים במי הברז שלנו ורובם בעלי יכולת מעולה להסתנן למסנני המים הנפוצים. לידיעתכם רוב מערכות טיהור המים הביתיות מסתמכות על סנן פחם, שלשיבחו יאמר שהוא יודע לסנן מעולה חומרים שריחם וטעמם ניכר במים, אלא שחומרים אלה הם אחוז זניח מהמזהמים במים שלנו, ולמעשה סננים אלה יוצרים אפקט של "טעים- אבל בכלל לא נעים".

מפגעים דומים לא פסחו על מי שנמלט לחוף המבטחים של המים המינרלים. עובדה מאד מאד חשובה שחברות מזון רבות, וביניהן חברות המים, משמיטות מרשימות המינרלים והוויטמינים שלהם היא: שלמעשה מדובר במינרלים שאינם אורגנים בעליל! ולהלן שיעור קצר בתזונה למי שבאמת נושך את השפתיים כרגע. בטבע ישנם שניי סוגים עיקריים של מינרלים והם 'מינרלים לא-אורגנים' שהם גם נקראים 'חומר מת ו'מינרלים אורגניים' כפי שהם נמצאים בתרכובת מיוחדת ביצורים חיים. ולהמחשה קצרה: המתווכים היחידים בטבע בין המינרלים המתים שנמצאים באדמה לבין ממלכת בעלי החיים, הם הצמחים. הצמחים חיים וניזונים מאפר ומים, והם בתהליכים שונים ומשונים הופכים את החומר המת הזה לרקמה חייה. את הצמחים אוכלים בהמות ובני אדם, ובני אדם ניזונים גם מחיות ובהמות. לעומת זאת אני מבטיח לכם שאם תנסו, כמו צמחים, לעשות דיאטת חול ובוץ, או במילים אחרות מינרלים לא-אורגנים (שזה מה שלמעשה חול הוא), לא תשרדו יותר מיום אחד, ולא זאת אף זאת, הרי שצפוי לכם מפגע רציני מאד לבריאות שלכם. חשוב מאד שאנשים יבינו שה'מינרלים' שיש במים המינרלים שלהם הם למעשה תוצאה של חילחול מי גשמים במשך חודשים או שנים דרך שכבות של סלע וחול! ולמעשה הם מינרלים שאין להם שום ערך תזונתי לגוף שלכם!!! (בשפה הגבוהה זה נקרא Not Bio-availible). כעת אתם בוודאי שואלים שתי שאלות
1. אז מאיפה הגוף משיג מינרלים?! והתשובה היא חד משמעית – מהאוכל שלכם! לא מהמים!
2. מה הגוף עושה עם כל המינרלים הלא אורגנים שבמים? – התשובה היא: שהגוף מנסה להיפטר מהם בכל דרך אפשרית, ואם קצב ההכנסה של המינרלים האלה גבוה מדי, הגוף יתחיל להפקיד את האבנים האלה בכל מיני מקומות למשל: בין המפרקים, בדפנות כלי הדם, בכליות, ולבסוף כשאין לו ברירה גם במוח והלב. הסיבה שהגוף עושה את הפעולה הזאת היא בשביל לשמור עלינו בחיים לכן הוא מקריב מקומות בגוף שכרגע לא יגרמו למוות, ומחכה שתהיה לו הזדמנות לנקות אותם. למעשה מים מינרלים זה שם מניפולטיבי ומטעה ל"מים קשים" (בהגדרתם מים שמכילים אחוז גבוה של ממסים לא אורגנים). בנוסף לעניין המינרלים, המים עצמם בדר"כ מוחזקים בבקבוקי פלסטיק, וכידוע הפלסטיק 'דולף' לתוך המים. כיום יש מעט מאד מחקרים על רעילות הפלסטיק במים, אבל המגמה שמתגלה היא שמדובר בחומר רעיל ביותר לצריכת אדם.

[2]

זהירות ! פלואוריד במי השתיה

לצערנו ישראל היא אחת משתי מדינות (!) שבה החוק מחייב הפלרה של מי השתיה. הטענה השקרית והמופרכת של הרשויות להחדרת הכימיקל הרעיל הזה למי השתיה שלנו היא – שהוא מונע עששת.
יאמר לזכותם שאכן פלואוריד הוא חומר שיודע להרוג מעולה חיידקי שיניים, לרעתם יאמר שהם שכחו להגיד לנו שהוא גם הורג את מי שמכניס אותו לגוף שלו.

רובכם תופתעו לגלות שהרעיון המפתיע של הפלואוריד כתוסף למי השתיה נתגלה דווקא במחנות ההשמדה של הנאצים. ובקיצור מה שהם גילו: שהוספת פלואוריד למי השתיה גורמת לאסירים להיות נטולי רצונות, נטולי יצר הישרדות ובקיצור זומבים מהלכים חסרי יכולת להתנגד (מי לא ראה את התמונות של אנשים עומדים בתור לתאי הגזים? עכשיו אתם יודעים למה).

לפלואוריד יש שלל של תופעות והשלכות חמורות על בריאות האדם ולהלן:

-התאבנות של בלוטת האיצטרובל, הידועה גם כעין השלישית. הבלוטה אחראית על הראיה הרוחנית של האדם, ועל תפיסות על טבעיות, ובכן גם היא נחשבת למשכן הנשמה והרוח.
-הקשיית עצמות. חוזקן של העצמות נובע מהאופי הגמיש של הסיבים מהן הן בנויות. הפלואוריד נספג בעצמות ומקשה אותן באופן ששיניים ועצמות פתאום יכולים להישבר. (בדיוק ההפך מטענת הממשל)
-קרעים בשרשרת הדי-אנ-איי, כן, פלואוריד גורם לפגמים גנטיים בבני אדם.
-מעמם את המח ותהליכי חשיבה, פלאוריד הוא גם רכיב חשוב מאד בתרופה "פרוזאק". כיום מתגלה שיש לו קשר ישיר לתופעת "הפרעות קשב וריכוז" וכן תיסמונת טורט.
-פלואוריד הוא חומר מסרטן.
-פלואוריד הוא החומר הפעיל ברעל עכברים.
וכן הרשימה ארוכה. חשוב לדעת שפלואוריד לא מסונן החוצה מהמים בכל סוגי הסננים הנמכרים היום, למעט סנני אוסמוזה הפוכה ומים מזוקקים. וחשוב לציין שהרכיב הרעיל הזה מוסף באופן מלאכותי למי השתיה שלנו.
עוד חשוב לומר שפלואוריד בצורתו הטבעית כפי שהוא קיים בטבע הוא לא, ואני חוזר הוא לא! הפלואוריד שמוסיפים לנו למים. למי השתיה במדינת ישראל מכניסים למים חומצה פלואורסיליצית שהיא תוצר לוואי של מפעלי דשנים ואלומיניום. וכן, החומצה הזו רעילה ביותר. כמה ביותר? עד כדי כך שכל טיפול בחומר מחייב לבישת חליפת הגנה מלאה על הגוף, כולל משאפים ומסננים מיוחדים.
ואת זה שופכים לנו למים.

אמל'ה !! מים מזוקקים!

בתוך החיפושים בגוגל אחר מים מזוקקים (באנגלית distilled water) קופצים לעיניים הרבה פעמים אזהרות שהמטרה שלהם היא להרחיק אנשים משתיה של מים מזוקקים. המפורסמת ביניהם היא הכותרת "Early death comes from drinkig distilled water" (מוות בלא עת נגרם ע"י שתיית מים מזוקקים). וכן עוד כמה כתבות שקובעות שלא מומלץ לשתות מים מזוקקים. ובכלליות נוצר מצב של דיסאינפורמציה רצינית בכל הקשור למים מזוקקים עד שרוב העולם מאמינים שמדובר בדבר מסוכן מאד. אך חשוב מאד לציין שרוב הכתבות האלה כולם נגזרות ממחקר מאד קדום שערך אירגון ה- WHO (the World Health Organizsation) שהוא למעשה מריונטה של UN או האומות-המאוחדות, שלידיעתכם הוא גם הארגון הראשי שדוחף הפלרה של מי שתיה גם במדינות שהחוק לא מחייב זאת, וטענתו היא כמובן הדאגה לבריאות השיניים של הילדים שלכם.

המחקר הזה גם היווה אבן פינה רצינית בכל תהליך החינוך של רופאים בכל בתי-הספר לרפואה בעולם – והוא הסיבה שרופא יזהיר, ובדרך כלל יגיד שאסור בשום פנים לשתות, חלילה, מים מזוקקים. (דרך אגב, אותו רופא או חוקר משתמש אך ורק במים מזוקקים בכל הניסוים, תרופות וחיסונים שלו).

ובכן יש דרך לפשט את כל העניין הזה של סכנת המים המזוקקים. פשוט לקרוא לילד בשמו- "מים טהורים" !! בעוד המילה מזוקקים מתייחסת לתהליך בו המים עברו היטהרות מזיהומים, המילה "טהורים" מתייחסת למצב הנוכחי של המים. תראו לי רופא או סתם מישהו שבכלל יכול להגיד שמים טהורים זה דבר רע?! מים טהורים זה נטו H2O בלי שום תוספת או מזהם וזה בדיוק מה שגוף אוהב להשתמש בו בכל התהליכים שקורים בגוף שלנו. מים טהורים זה מקור החיים וזה הדבר הכי טהור שיכול להיות !

מים מזוקקים "יונקים" מינרלים מהגוף

אם תגידו לסתם אדם ברחוב שאתם שותים מים טהורים, כלומר מזוקקים, סביר להניח שהדבר הראשון שיצא לו מהפה הוא "לא לא, אסור לשתות מים מזוקקים, כי זה מוציא מינרלים מהגוף". אפשר לומר שזו הטענה הכי נפוצה ונדושה בכל מה שקשור למים מזוקקים, וחצי אמת מסולפת הזאת מקורה באותו מחקר של ה WHO. אם יורשה לי לציין שאני מסכים בהחלט עם החלק הזה של האמירה שמים מזוקקים הם בעלי יכולת להמיס וממש "לשאוב" מינרלים, וכן גם מהגוף. אבל !!! (וזה אבל גדול מאד) חשוב מאד מאד לציין שה-WHO השמיט בכוונה, על מנת לבלבל את הקורא שלא עשה תואר בכימיה, שיש בגוף שני מיני מינרלים, מינרלים אורגניים ומינרלים לא-אורגניים ומים מזוקקים שואבים אך ורק את המינרלים הלא אורגנים מהגוף. או במילים אחרות, הם ציירו באופן מפחיד ומניפולטיבי את העובדה שמים טהורים ומזוקקים מנקים באופן מעולה את הגוף ממינרלים שאין לגוף שום יכולת להשתמש בהם מכיוון שהם לא אורגנים כלל, ולכן אינם זמינים ברמה הביולוגית בשום אופן. המינרלים האלה אחראיים למגוון עצום של בעיות בגוף, ולמעשה הגוף מפקיד אותם בכל מיני מקומות על מנת שהחול והאבנים האלה לא יכנסו למחזור הדם ויהרגו אתכם. כאשר הגוף מפקיד את ה"מינרלים" האלה בין העצמות נוצרת תופעת "כאבי המפרקים" הכ-לכך ידועה לשמצה. המינרלים האלו הם גורם מס' 1 למחלות לב ועורקים מאחר והם ממש ממש סותמים ומקשיחים את דפנות העורקים בגוף. כאשר ה"מינרלים" האלה מצטברים בקצוות העצבים יכולים להיווצר שלל של הפרעות נוירולוגיות, תלוי כמובן באיזה "מינרל" מדובר. תופעה חדשה שתופסת תאוצה היא רגישות לשדות אלקטרומגנטיים, שהיא כמובן מתאפשרת אך ורק אם יש בגוף ריכוז גבוה של "מינרלים" מתכתיים באיזורים של קצות העצבים.

מים מזוקקים לא יכולים בשום פנים, מבחינת הכימיה של הגוף, "לשאוב" מינרל בתצורתו האורגנית בגוף, דהיינו שהוא השתלב במבנה החי של האורגניזם שלכם. כדי להמחיש לכם שהדבר אינו אפשרי, אני מזכיר שהדם שלכם ונוזל המח שלכם הוא 100% מים מזוקקים ברמה הכי גבוהה שיש. האם שמעתם פעם על מישהו שהעצמות שלו נשאבו לתוך הדם שלו? האם שמעתם פעם על מישהו שהמוח שלו נמס לתוך הנוזל התוך גולגלתי שלו? סביר להניח שלא. זאת מכוון שאורגניזם חיי הוא לא מסיס במים. ולא רק שהוא אינו מסיס במים אלא שהוא חייב מים (עדיף כמה שיותר טהורים) על-מנת להתקיים.

אז איזה מינרלים הגוף שלנו אוהב וצריך כדי להתקיים? מינרלים אורגניים בלבד. כלומר מינרלים שהם בהרכב כימי מיוחד שהוא זמינה לגוף על-מנת שהוא יוכל להשתמש בו. מינרלים כאלה נמצאים בשלל גוונים וסוגים בצמחים, ירקות ופירות וכן בבעלי-חיים, והם המקור שלנו למינרלים וויטמינים בלבד. לא המים. אם תסתכלו בחלק האחורי של בקבוק המים המינרלים שלכם, בוודאי תראו שמתנוססת בגאווה רשימה של מינרלים. אומנם כעת אתם יודעים שהשמיטו במתכוון פיסת מידע חשובה מאד. שאלו כולם מינרלים לא-אורגניים. אם תסתכלו בצד של קרטון דגני-בוקר, בוודאי תראו רשימה צבעונית ובה גם בדר"כ מוזכר שהמוצר מועשר בברזל, מה הם שוכחים להגיד לנו?! שמדובר, על-פי רוב, בסיבים ונסרים של ברזל שהוא כמובן ברזל לא אורגני ולגוף ממש אין מה לעשות איתו. כולכם ראיתם פעם את הסידרה "פופאי" האם מישהו זוכר ש"פופאי" אכל חבילה של מסמרים כדיי להיות חזק ושרירי? לא! פופאי אכל מקור אורגני לברזל, פופאי אכל אך ורק תרד.

[3]

מים מזוקקים הם חומציים, והם הופכים אותך לחומצי

עוד טענה נפוצה שמקורה באותו מחקר של ארגון "הבריאות" העולמי היא: שמים מזוקקים הם חומציים והם הופכים את הגוף לחומצי. גוף חומצי, הולך ומתברר, הוא הבסיס והיסוד לכל מיני מחלות והפרעות בריאותיות. ומצטייר ממאמר זה ששתיית מים היא למעשה דבר מזיק. מגוכח לא?! אוקיי נכון, מים מזוקקים בדר"כ מופיעים כ-מעט חומציים על סרגל ה-PH כאשר הם מחוץ לגוף, אבל זה קורה מסיבה מאד פשוטה. מים שהם מזוקקים הם בעלי כח משיכה מגנטי והם מושכים לתוכם פחמן-דו-חמצני מהאוויר, בעקבות התהליך הזה רמת החומציות שלהם עולה על סרגל ה-PH. אבל (ושוב מדובר באבל גדול) אותו מחקר שוב שמט פרט קטן אבל חשוב מאד מאד והוא: שלעולם לא ניתן להעריך את ההשפעה של חומר מסויים על חומציות הגוף כאשר החומר הזה נמצא מחוץ לגוף. מה שחשוב לנו זה איך החומר הזה מתורגם לחומצי-או בסיסי לאחר שהוא נכנס למחזור הדם שלנו. למשל דוגמא מאד ידועה היא הלימון. לימון הוא פרי מאד חומצי, אבל כאשר אנחנו מכניסים את הלימון לתוך הגוף שלנו הוא עובר תהליכים מטבוליים שונים… והפלא ופלא – יש לו השפעה מאד בסיסית על הדם שלנו. אותו סיפור עם מים מזוקקים. מחוץ לגוף הם חומציים בגלל נוכחות של פחמן-דו-חמצני, בתוך הגוף הפחמן-הדו-חמצני משתחרר למחזור הדם ועוזב את הגוף דרך הריאות. מה שנשאר בגוף זה נטו H2O שכידוע החומציות של מים נקיים לחלוטין היא ניטרלית לגמרי בתנאי מעבדה. בנוסף לכך, בטווח הארוך מים מזוקקים מסייעים לגוף לאזן את רמת החומציות שלו (הגוף תמיד שואף ל 7.4) מפני שהם מסייעים לגוף לסלק כל סוג של פסולת, ופסולת בדרך-כלל היא חומצית.

תהליך הזיקוק לא מנקה רכיבים אורגניים נדיפים (V.O.C)

V.O.C אלו ראשי תיבות של Volatile organic compounds. הכוונה לרכיבים אורגניים רעילים (כמו כלור ובנזין) שנקודת הרתיחה שלהם נמוכה משל מים ולכן חלקם אכן מצליחים להסתנן בתהליך הזיקוק, שכולל הרתחה, אידוי ועיבוי של מים. שוב, טענה זאת היא טענה מופרכת בתכלית, והיא מוזכרת באתר של דר' מרקולה המפורסם. מאחר והעובדה הזאת היא הכי ידועה בכל תעשיית מזקקי המים והיא למעשה הסיבה היחידה שכל מכשיר לזיקוק מים (אפילו הפשוט ביותר) מכיל, תמיד, פילטר פחם פעיל (ניתן להחלפה). פתרון פשוט לבעיה פשוטה מאד.

מים מזוקקים אינם מסוכנים, ולמעשה הם בריאים מאד לגוף

מה שאותם מחקרים וגם רופאים בדר"כ לא יגידו לכם זה שהרגשה נפלאה תתחיל לזרום לכם בגוף ביום שתתחילו לשתות מים שהם טהורים מכל מיני מזהמים שהם. מים טהורים הולכים יד ביד עם תהליכים שיוצרים חיים. מים חיים הם הבסיס והתמיסה שבעצם מאפשרים חיים. ולאחר שהחיים נוצרו היא מקיימת את אותם חיים, מנקה מטהרת ושומרת עליהם מפגעים חיצוניים. תינוק מהיום הראשון שהוא נוצר צף בתוך מים טהורים ונקיים. הנוזל הזה לאחר מכן יהיה הדם שלו ויזרום בכל מילימטר בגוף שלו. נוזל הדם הזה יהיה אחראי לנקות באופן מתמיד את הגוף מכל סוגי הפסולת הקיימים. ויהיה נהר שוטף שיסחוף כל חיידק או פגע רע הרחק מאיברים חיוניים. מים מזוקקים ביכולתם לשבר ולהמיס אבנים של מינרלים לא-אורגניים בתוך הגוף. מים מזוקקים דואגים לתפקוד תקין של מערכת הכליות ובכך תורמים לטיהור הדם והגוף מכל מיני מזהמים. מים טהורים הם הממס האולטימטיבי, והם מסוגלים לפנות מהגוף כל מיני-כימיקלים, רדיקלים, מינרלים (לא-אורגניים) וכו'. כשהמים מזוקקים הדם מזוקק ודפנות העורקים פתוחות וגמישות. כל מערכת העצבים והמוח שלנו זקוק למים נקיים על מנת לתפקד כראוי (בהירות מחשבה צלולה). מים טהורים, יתנו לכם אנרגיה ומרץ שלא חלמתם עליהם (מים מורכבים מחמצן ומימן, ושניהם משמשים כדלק לטילים). מים טהורים הם הדיאטה הטבעית הכי מהירה שקיימת ולא צריך לספור קלוריות. אז בבקשה, אל תלכלכו את המים שלכם.

אז למה יש כזו קונספירציה להסתיר מאנשים את האמת על מים מזוקקים?

תשובתי תהיה שאני לא יכול באמת לדעת. אולם אני יכול לשער. אם אנחנו חושבים על גיבור מלחמה שרוצה לכבוש עיר גדולה והוא אינו יכול לפרוץ לעיר בשום אופן בגלל שהיא מוקפת בחומות ברזל. אולם המעיין שממנו שותים בני העיר נמצא מחוץ לחומה וזורם לתוך העיר. כל שעל אותו גיבור לעשות הוא לשפוך סם הרדמה או מוות לתוך אותו מעיין של מים חיים והרי כל העיר בידיים שלו. מי ששולט במים שולט בבני האדם. מי שמטהר את המים שלו לוקח את השליטה לידיים שלו. יש אינטרס גדול מאד למשוך היום את הציבור בין המים המינרלים לכל מיני מכשירי טיהור שלא באמת מטהרים ובעיקר להשאיר את הציבור מבולבל, ובינתיים הוא ממשיך לשתות מים מהברז. לזקק מים זה דבר כלכך פשוט והמכשירים בדרך כלל מאד פשוטים וזולים, וזו היא הדרך היחידה למעשה לנקות את המים מכל הזוהמות השונות. זוהי הדרך שהטבע משתמש בה בכל פעם שהוא צריך מים טהורים לקיים את החיים.

אנדרו נורטון וובר, והקשר המשולש

מי שמחפש מידע על מים מזקקים, לפי דעתי, חייב להקשיב לשיחות הרדיו שמארחות את הבחור הזה (Andrew Norton Webber). מעבר לזה שלבחור יש ידע עצום ומקורות מידע מיהמנים בכל הנושא הזה של מים מזוקקים, הוא גם גילה תגלית מדהימה, ולפי דעתי, גם פורצת דרך- והיא הקשר המשולש בין שלושת הטיפולים שעד עכשיו לא באמת הבנו איך הם עובדים כלכך טוב. צום מיצי ירקות ופירות, צום על מים-מזוקקים, וצום או תרפיית שתן (כן, הכוונה לאנשים ששותים את השתן שלהם). רוב האנשים אומרים לעצמם 'נו ירקות ופירות מכילים הרבה וויטמינים ובגלל זה מיצי ירקות הם כל-כך בריאים', וכן תרפיית שתן מצאו לה כל מיני הסברים שונים ומשונים וחלקם אכן נכונים. אבל החוט המקשר הזה שגם שתן וגם מיצי פירות וירקות וגם מים שעברו אידוי ועיבוי שלושתם הם נוזלים מזוקקים, וזה בעצם הכוח המרפא שלהם, זה חידוש שעוד לא שמעתי בשום מקום. ולמעשה אנשים שצורכים רק או הרבה מאד (4 ליטר), של הנוזלים המזוקקים האלה ביום, כולם כאחד מדווחים על התאיידות של בעיות בריאותיות ומחלות שונות ובנוסף לכך על אפקט "מעיין הנעורים". כלומר 'אובדן' של 20 שנים במראה החיצוני והשבת כוח ואור החיים הקורן מהגוף ומהפנים, לחלקם אפילו שיער אפור חזר והפך להיות שחור. האם מים בתצורתם הטהורה והנקייה הם מעיין הנעורים שכולם חיפשו? בהחלט שווה לבדוק.

[4]

אפקט ה DETOX

אני בעצמי חיפשתי הרבה תכשירים ומוצרים שיעזרו לי לנקות את הגוף מרעלים. ושמחתי מאד לגלות שמים מזוקקים עושים את העבודה הזאת על הצד הטוב ביותר והם זמינים זולים ובטוחים. למעשה הם מסוגלים לנקות מהגוף את כל סוגי הפסולת הלא-אורגנית, כולל מינרלים ומלחים לא שמישים, כולל מתכות כבדות, וכולל כל מיני מזהמים שאתם רק יכולים לדמיין (אפילו פסולת רדיו אקטיבית). איך לא? הרי זה החומר שאלוהים ברא בשביל לנקות ולתחזק את הגוף שלנו. אבל, חשוב מאד לציין, ובטח כל מי שעבר תהליך ניקוי כזה או אחר יודע, שתהליך ה-DETOX ברוב הפעמים הוא לא כל-כך נעים. והסיבה לכך היא שהגוף במשך שנים על גבי שנים אגר וצבר במקומות בטוחים ערימות של פסולת, שהיא לא שמישה או רעילה בשבילו, והוא רק מחכה בקוצר רוח לפלוט את הרעלים האלה החוצה. רק תתנו לו הזדמנות. איזה נתיבים יש לגוף בשביל לפנות פסולת? המעי הגס בהחלט הוא הנתיב הראשי לצד העור (העור פולט רעלים ע"י זיעה), בית-השחי הוא נתיב נקיון של המערכת הלימפית, וכן האף-אוזן-גרון.

אז מה קורה בגוף מלא פסולת שמתחיל להזרים בתוכו נוזל טהור? הדבר הראשון שנפתח זה מערכת העיכול, אחר כך הכליות, שמטהרות את הדם, ומשם מתחילה היטהרות של רקמות. ברגע שהדם מקבל זרימה שוטפת של מים טהורים הגוף מרשה לעצמו להתחיל בתהליך מאסיבי של ניקוי רקמות, וכל הזבל שגוף צבר בכל חור אפשרי מתחיל 'לדלוף' לתוך הדם במטרה להגיע לאחד מנתיבי פינוי הפסולת של הגוף. איך תדעו שזה קורה? הנה כמה סמפטומים שאנשים בדר"כ מרגישים כשהם מתחילים לצרוך כמות גדולה של לפחות אחד מארבעת הנוזלים הטהורים:
-סחרחורות.
-כאבי ראש.
-בחילות והקאות.
-שילשולים.
-ריח נוראי מהבית שחי והפה.
-עיטושים ללא סיבה. וכו'…

החדשות הטובות הן שהתופעות האלה נמשכות רק לתקופה של בין חודש לחודשיים מרגע שמתחילים לעשות את ההיטהרות. ואחרי תקופה של בערך שלושה חודשים יש את אפקט "מעיין הנעורים". מניסיון אישי- זה כמו גלים. מצד אחד אתה מרגיש מעולה אנרגטי ומלא חיות כמו שמעולם לא הרגשת, מצד שני יש גלים גלים של התנקות, פתאום סחרחורת או כאב ראש, וזה באמת תלוי בכמה זבל, ומאיזה סוג, ומה הגוף בוחר לפנות קודם. אבל חשוב מאד שלא להתבלבל. ההרגשות האלה הן זמניות בלבד והן לא תוצאה של שתיית מים מזוקקים, אלא הן תהליך בו לגוף יש סוף סוף נתיב פתוח לזרוק את כל הזבל שדחפתם בנאמנות רבה לתוכו כל השנים.

מידע משלים:
זה לינק לאתר של MRC. זה המזקק שאני קניתי, זול ועושה את העבודה כמו גדול:
http://www.m-r-c.co.il/htmls/%D7%9E%D7%96%D7%A7%D7%A7_%D7%9E%D7%99%D7%9D_dist.aspx?c0=14253&bsp=13202 [5]
זה לינק לאתר של אנדרו וובר על מים מזוקקים- יש שם אימרות של הרבה מומחים גדולים על החשיבות של מים מזוקקים:
http://aquariusthewaterbearer.com/home.html [6]
הספר של פול בראג על מים מזוקקים (ויש עוד ספרים באתר של אנדרו- כולם מומלצים ביותר):
http://www.scribd.com/doc/59783107/Water-the-Shocking-Truth-That-Can-Save-Your-Life [7]

כל התמונות באדיבות / FreeDigitalPhotos.net [8]