ראשי » בריאות » אתם כאן

שתיית מים מזוקקים – העצות, המחקרים ועדות אישית

האם זה יכול להיות המים שאנחנו שותים? האם אנחנו לוקחים כמובן מאליו את הנוזל שהוא 90% מהדם שלנו ו-70% מהמוח שלנו? ואיך לכל הרוחות אני יכול להשיג פה באיזור איזה שלוק של מים ראויים לשתייה?

  • מאת כותב אורח | 8 באוקטובר 2012
  • 96,377 צפיות | 291 תגובות

דפים: 1 2 3 4

עודכן לאחרונה: 8 באוקטובר 2012

מים מזוקקים אינם מסוכנים, ולמעשה הם בריאים מאד לגוף

מה שאותם מחקרים וגם רופאים בדר"כ לא יגידו לכם זה שהרגשה נפלאה תתחיל לזרום לכם בגוף ביום שתתחילו לשתות מים שהם טהורים מכל מיני מזהמים שהם. מים טהורים הולכים יד ביד עם תהליכים שיוצרים חיים. מים חיים הם הבסיס והתמיסה שבעצם מאפשרים חיים. ולאחר שהחיים נוצרו היא מקיימת את אותם חיים, מנקה מטהרת ושומרת עליהם מפגעים חיצוניים. תינוק מהיום הראשון שהוא נוצר צף בתוך מים טהורים ונקיים. הנוזל הזה לאחר מכן יהיה הדם שלו ויזרום בכל מילימטר בגוף שלו. נוזל הדם הזה יהיה אחראי לנקות באופן מתמיד את הגוף מכל סוגי הפסולת הקיימים. ויהיה נהר שוטף שיסחוף כל חיידק או פגע רע הרחק מאיברים חיוניים. מים מזוקקים ביכולתם לשבר ולהמיס אבנים של מינרלים לא-אורגניים בתוך הגוף. מים מזוקקים דואגים לתפקוד תקין של מערכת הכליות ובכך תורמים לטיהור הדם והגוף מכל מיני מזהמים. מים טהורים הם הממס האולטימטיבי, והם מסוגלים לפנות מהגוף כל מיני-כימיקלים, רדיקלים, מינרלים (לא-אורגניים) וכו'. כשהמים מזוקקים הדם מזוקק ודפנות העורקים פתוחות וגמישות. כל מערכת העצבים והמוח שלנו זקוק למים נקיים על מנת לתפקד כראוי (בהירות מחשבה צלולה). מים טהורים, יתנו לכם אנרגיה ומרץ שלא חלמתם עליהם (מים מורכבים מחמצן ומימן, ושניהם משמשים כדלק לטילים). מים טהורים הם הדיאטה הטבעית הכי מהירה שקיימת ולא צריך לספור קלוריות. אז בבקשה, אל תלכלכו את המים שלכם.

אז למה יש כזו קונספירציה להסתיר מאנשים את האמת על מים מזוקקים?

תשובתי תהיה שאני לא יכול באמת לדעת. אולם אני יכול לשער. אם אנחנו חושבים על גיבור מלחמה שרוצה לכבוש עיר גדולה והוא אינו יכול לפרוץ לעיר בשום אופן בגלל שהיא מוקפת בחומות ברזל. אולם המעיין שממנו שותים בני העיר נמצא מחוץ לחומה וזורם לתוך העיר. כל שעל אותו גיבור לעשות הוא לשפוך סם הרדמה או מוות לתוך אותו מעיין של מים חיים והרי כל העיר בידיים שלו. מי ששולט במים שולט בבני האדם. מי שמטהר את המים שלו לוקח את השליטה לידיים שלו. יש אינטרס גדול מאד למשוך היום את הציבור בין המים המינרלים לכל מיני מכשירי טיהור שלא באמת מטהרים ובעיקר להשאיר את הציבור מבולבל, ובינתיים הוא ממשיך לשתות מים מהברז. לזקק מים זה דבר כלכך פשוט והמכשירים בדרך כלל מאד פשוטים וזולים, וזו היא הדרך היחידה למעשה לנקות את המים מכל הזוהמות השונות. זוהי הדרך שהטבע משתמש בה בכל פעם שהוא צריך מים טהורים לקיים את החיים.

אנדרו נורטון וובר, והקשר המשולש

מי שמחפש מידע על מים מזקקים, לפי דעתי, חייב להקשיב לשיחות הרדיו שמארחות את הבחור הזה (Andrew Norton Webber). מעבר לזה שלבחור יש ידע עצום ומקורות מידע מיהמנים בכל הנושא הזה של מים מזוקקים, הוא גם גילה תגלית מדהימה, ולפי דעתי, גם פורצת דרך- והיא הקשר המשולש בין שלושת הטיפולים שעד עכשיו לא באמת הבנו איך הם עובדים כלכך טוב. צום מיצי ירקות ופירות, צום על מים-מזוקקים, וצום או תרפיית שתן (כן, הכוונה לאנשים ששותים את השתן שלהם). רוב האנשים אומרים לעצמם 'נו ירקות ופירות מכילים הרבה וויטמינים ובגלל זה מיצי ירקות הם כל-כך בריאים', וכן תרפיית שתן מצאו לה כל מיני הסברים שונים ומשונים וחלקם אכן נכונים. אבל החוט המקשר הזה שגם שתן וגם מיצי פירות וירקות וגם מים שעברו אידוי ועיבוי שלושתם הם נוזלים מזוקקים, וזה בעצם הכוח המרפא שלהם, זה חידוש שעוד לא שמעתי בשום מקום. ולמעשה אנשים שצורכים רק או הרבה מאד (4 ליטר), של הנוזלים המזוקקים האלה ביום, כולם כאחד מדווחים על התאיידות של בעיות בריאותיות ומחלות שונות ובנוסף לכך על אפקט "מעיין הנעורים". כלומר 'אובדן' של 20 שנים במראה החיצוני והשבת כוח ואור החיים הקורן מהגוף ומהפנים, לחלקם אפילו שיער אפור חזר והפך להיות שחור. האם מים בתצורתם הטהורה והנקייה הם מעיין הנעורים שכולם חיפשו? בהחלט שווה לבדוק.

אפקט ה DETOX

אני בעצמי חיפשתי הרבה תכשירים ומוצרים שיעזרו לי לנקות את הגוף מרעלים. ושמחתי מאד לגלות שמים מזוקקים עושים את העבודה הזאת על הצד הטוב ביותר והם זמינים זולים ובטוחים. למעשה הם מסוגלים לנקות מהגוף את כל סוגי הפסולת הלא-אורגנית, כולל מינרלים ומלחים לא שמישים, כולל מתכות כבדות, וכולל כל מיני מזהמים שאתם רק יכולים לדמיין (אפילו פסולת רדיו אקטיבית). איך לא? הרי זה החומר שאלוהים ברא בשביל לנקות ולתחזק את הגוף שלנו. אבל, חשוב מאד לציין, ובטח כל מי שעבר תהליך ניקוי כזה או אחר יודע, שתהליך ה-DETOX ברוב הפעמים הוא לא כל-כך נעים. והסיבה לכך היא שהגוף במשך שנים על גבי שנים אגר וצבר במקומות בטוחים ערימות של פסולת, שהיא לא שמישה או רעילה בשבילו, והוא רק מחכה בקוצר רוח לפלוט את הרעלים האלה החוצה. רק תתנו לו הזדמנות. איזה נתיבים יש לגוף בשביל לפנות פסולת? המעי הגס בהחלט הוא הנתיב הראשי לצד העור (העור פולט רעלים ע"י זיעה), בית-השחי הוא נתיב נקיון של המערכת הלימפית, וכן האף-אוזן-גרון.

אז מה קורה בגוף מלא פסולת שמתחיל להזרים בתוכו נוזל טהור? הדבר הראשון שנפתח זה מערכת העיכול, אחר כך הכליות, שמטהרות את הדם, ומשם מתחילה היטהרות של רקמות. ברגע שהדם מקבל זרימה שוטפת של מים טהורים הגוף מרשה לעצמו להתחיל בתהליך מאסיבי של ניקוי רקמות, וכל הזבל שגוף צבר בכל חור אפשרי מתחיל 'לדלוף' לתוך הדם במטרה להגיע לאחד מנתיבי פינוי הפסולת של הגוף. איך תדעו שזה קורה? הנה כמה סמפטומים שאנשים בדר"כ מרגישים כשהם מתחילים לצרוך כמות גדולה של לפחות אחד מארבעת הנוזלים הטהורים:
-סחרחורות.
-כאבי ראש.
-בחילות והקאות.
-שילשולים.
-ריח נוראי מהבית שחי והפה.
-עיטושים ללא סיבה. וכו'…

החדשות הטובות הן שהתופעות האלה נמשכות רק לתקופה של בין חודש לחודשיים מרגע שמתחילים לעשות את ההיטהרות. ואחרי תקופה של בערך שלושה חודשים יש את אפקט "מעיין הנעורים". מניסיון אישי- זה כמו גלים. מצד אחד אתה מרגיש מעולה אנרגטי ומלא חיות כמו שמעולם לא הרגשת, מצד שני יש גלים גלים של התנקות, פתאום סחרחורת או כאב ראש, וזה באמת תלוי בכמה זבל, ומאיזה סוג, ומה הגוף בוחר לפנות קודם. אבל חשוב מאד שלא להתבלבל. ההרגשות האלה הן זמניות בלבד והן לא תוצאה של שתיית מים מזוקקים, אלא הן תהליך בו לגוף יש סוף סוף נתיב פתוח לזרוק את כל הזבל שדחפתם בנאמנות רבה לתוכו כל השנים.

מידע משלים:
זה לינק לאתר של MRC. זה המזקק שאני קניתי, זול ועושה את העבודה כמו גדול:
http://www.m-r-c.co.il/htmls/%D7%9E%D7%96%D7%A7%D7%A7_%D7%9E%D7%99%D7%9D_dist.aspx?c0=14253&bsp=13202
זה לינק לאתר של אנדרו וובר על מים מזוקקים- יש שם אימרות של הרבה מומחים גדולים על החשיבות של מים מזוקקים:
http://aquariusthewaterbearer.com/home.html
הספר של פול בראג על מים מזוקקים (ויש עוד ספרים באתר של אנדרו- כולם מומלצים ביותר):
http://www.scribd.com/doc/59783107/Water-the-Shocking-Truth-That-Can-Save-Your-Life

כל התמונות באדיבות / FreeDigitalPhotos.net

דפים: 1 2 3 4

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=10425
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

291 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית