ראשי » אחוות סודיות » אתם כאן

משל תרדמת העיזים – הסרטון I pet goat

  • מאת מהאדווה | 7 ביולי 2012
  • 31,903 צפיות | 54 תגובות
עודכן לאחרונה: 28 באוגוסט 2014

סרטון האנימציה I, pet goat II הוא סיפור להבת האש בלב הסבל.
הסרטון בן 7 הדקות הינו פרי של כ-4 שנות עבודה מבית היוצר של חברת הליופאנט ממנוטריאול, קנדה.
לפי פרסומי החברה, היא שואפת לחקור את הבסיס המשותף למסורות רוחניות ופילוסופיות רבות ולבטא בסיס זה בצורה אמנותית.

הסרטון מתאר בצורה מקורית ומלאת משמעויות כמוסות את הלחץ השיטתי למטרת שליטה באנושות מצד בעלי הכוח, את מעטה הבורות והמניפולציות שנכפו במשך זמן רב ועדיין נכפות מהצללים על האנושות. הסרטון חושף בפנינו את המצב ההיפנוטי של האנושות בימים אלו, מעין תרדמת של ההכרה הפעילה.

ישנם דיווחים ממספר משתמשים שהעלו את הסרטון שיו-טיוב מוחקים אותו בשיטתיות וללא הסבר, והעובדה הזו מוסיפה עוד נדבך לחיזוק הדעה שהסרטון מתאר בצורה נכונה את המציאות הקיימת ולכן בעלי הכוח מנסים לצנזר אותו.
מצד שני, מספר אתרי אינטרנט וסרטונים ביו-טיוב מבקרים את הסרט בחריפות. לטענת המבקרים הסרט נוצר על-ידי אותם בעלי כוח שהוא מתיימר לחשוף במעין שיטת "הפוך על הפוך" במטרה ליצור בלבול, דיסאינפורמציה והשפעה שלילית על הכרתו של הצופה.
חלק מהמבקרים טוענים שבסרט ניתן למצוא רמיזות לאסון מהונדס (False-Flag) עתידי.
כל אחד מהצופים מוזמן להחליט בעצמו.

מומלץ להוריד את הסרטון למחשב מכיוון שסביר להניח שיו-טיוב יצנזרו אותו שוב בקרוב.

I pet goat II

בתחתית המאמר תוכלו לצפות בפרשנות וידאו של הסרט.

המשמעויות הנסתרות

מכיוון שהסרטון מורכב ומלא במשמעויות נסתרות ומתוך רצון להקל על הצפייה בו, בבאות נתאר מספר נקודות משמעותיות שמצאנו בסרטון ועליהן נרחיב במידה מוגבלת בלבד (לפירוט מעמיק יותר דרושה סדרה שלמה של מאמרים בנושא).
בכל מקרה יש לצפות בסרטון מספר פעמים בכדי להבין יותר לעומק לפחות חלק מהאנקדוטות אותן הוא מתאר.
נשמח לקבל הערות ותגובות לגבי דברים נוספים שמצאתם גם אתם בסרטון.

סצנת הפתיחה
בסצנת הפתיחה, ניתן לראות עז בבית כלא.
כאשר אור פתאומי מופנה כלפיה, היא מוציאה את ראשה מן התא, אבל אינה יכולה לעזוב את התא מכיוון שהיא כבולה.
כאשר היא מנסה להתבונן (להיות מודעת למה שקורה בחוץ), היא מהופנטת באורח מיידי ונכנסת למצב של שכרות, של סימום.
ניתן להבחין בבר-קוד על מצחה, שמציין את העובדה שמרכז הכוח האנרגטי של העין השלישית (שקרוי בתרבות היוגה אג'נה צ'אקרה) שלה נסגר על ידי החברה המודרנית.

הבר-קוד הוא גם סמל לשליטת האילומינטי באנושות, בכך שבבר-קוד מוטבע החותם של ה-666 (מספר השטן) (מספר החיה על-פי הנבואה המפורסמת בברית החדשה) ובנוסף הוא סמל לכך שבני-האדם עבורם הם מספרים ותו לא, כמו מוצרים.
השלב הבא שהם מתכננים לאנושות הוא להטמיע שבב תת-עורי בכל אדם.
העז הופכת לצייתנית ומהופנטת (בהתחלה היא עוד מנסה להתנגד אולם ללא הצלחה), לאחר מכן היא זועקת בייאוש לפני שהיא נהיית משועבדת לחלוטין.

מפעיל הבובות
בסצנה הבאה, ניתן לראות את השולט בבובות על חוט, שמתחתיו נמצאים הפיונים במשחק, הבובות המופעלות.
על אצבע אחת יש לו טבעת עם חותם הדולר שמסמלת את בעלי ההון ששולטים ב"נבחרי הציבור" (בפוליטיקאים – הבובות).
ניתן להבחין ביד מגואלת בדם של זוחל (רפטיליאן, בהתאם להסברים בנושא מאת זכריה סיטשין, גרהאם הנקוק, דיוויד אייק ורבים אחרים בנוגע לסוגים אחדים של חוצנים ששולטים על האנושות כבר זמן רב).

הוא השליט בפועל של השליטים הגלויים של האומות. מפעיל הבובות שולט בצורה מניפולטיבית בג'ורג' בוש (נשיאה לשעבר של ארה"ב), שהוא בעצמו בובה מהופנטת שבה העולם (בבורותו) רואה כמנהיג עצמאי. כאן המקום להזכיר שבבוקר ה-9/11, בעת פיצוץ בנייני התאומים בניו-יורק, ג'ורג' בוש לימד ילדים קטנים בכיתת בית ספר. הוא הקריא לילדים את הסיפור ששמו "Pet Goat" בעת שהודיעו לו על פיצוץ בנייני התאומים. בניגוד למצופה, הוא המשיך להקריא את הסיפור לילדים במשך 7 דקות נוספות (יש תיאוריות שונות לסיבות שעומדות מאחורי המהלך) עד שהוא לבסוף סיים להקריא ויצא מהכיתה בכדי לתת הודעה לאומה האמריקנית.

על הלוח השחור בכיתה (כיתה, המקום שבו מחנכים את הילדים את הא'-ב' מכל הבחינות ואיך העולם מתנהג) אפשר לראות את המילה החסרה במשוואה -> אבולוציה (רוחנית) שמובילה לקראת אהבה. מהצד השני, איפה שאנחנו כיום (ובצורה סימבולית זה גם סביב ראשו של ג'ורג' בוש, שמראה במה ההכרה שלו מלאה (על ידי שטיפת השכל מצד המושכים בחוטים השולטים בו), ניתן להבחין בבית הבוער, בכריש הרעב, באדם התלוי ובאיבר המין הזכרי שממנו נוטפות טיפות זרע, כל אחד מסמלים אלו בעל משמעות רבה. אפשר לראות מעל מפת העולם את הינשוף (הינשוף כסמל המאסוני למי שער בזמן שהעולם הרגיל ישן, כמו שהם הטביעו בחותם הגדול של אמריקה).
אגב, דמות הינשוף מופיעה בצורה סמויה וכמעט בלתי מובחנת על שטר הדולר האמריקני.
במפה מסומנים מספר מקומות שבהם התבצעו מקרי טרור שלמעשה היו תרמית שאורגנה על ידי הממשל (מדובר על 9/11 ועל הפיגוע באוקלהומה סיטי לדוגמה).
מתחת ללוח ניתן לראות את 2 ההמיספרות של המוח ואת הדרקון. מעל הלוח ניתן לראות את חץ האבולוציה, מהדג אל הקוף אל האדם אל האדם המואר. השעון באורח סימבולי מראה את השעה 12:00, השעה הנוכחית של האנושות, שעת לילה גורלית ורגע לפני שנהיה מאוחר מדי.

ג'ורג' בוש או ברק אובמה – יש בכלל הבדל?

כאשר ג'ורג' בוש אומר כל מיני סיסמאות חסרות היגיון (סיסמאות שנשתלו בו מהמושכים בחוטים) ובזמן שהוא מבצע תנוחות ידיים מאסוניות, הוא מוחלף בברק אובמה, שגם הוא מהופנט ועוד בובה על חוטים (פיון במשחק), צוחק בכריזמטיות אך מעבר למראה השטחי אין בו שום דבר פנימי נכון.

עליסה בארץ הפלאות
בסצנה הבאה ניתן לראות ילדה בלונדינית, עליסה בארץ הפלאות, על הקיר מאחוריה השפן הלבן ולידו דלת היציאה, מאחורי גב כולם. מסביבה אפשר לראות "ילדים" שלמעשה נראים יותר דומים לחוצנים (וספציפית לחוצנים האפורים) שנראים גם כתוצאה של שיבוט גנטי בכל מיני צורות.
הם למעשה הקהל שמתבונן בשליטי העולם הגלויים והם כולם כבולים בשרשראות ומדוכאים.

עליסה יושבת בעיגול שממנו היא לא יכולה לצאת. כאן מדובר על טקס מאסוני שטני שלעיתים תכופות משתמשים בו בבתולות בלונדיניות עם עיניים כחולות (ממוצא ארי, כמו מדונה וליידי גאגא לדוגמה, גם כשהאדם שבו משתמשים לא מודע לגמרי לתמונה הגדולה).
למידע נוסף בנושא אפשר לראות את הסרט "עיניים עצומות לרווחה", את הסרט הצרפתי "Forces occultes" ולקרוא את הספר "Frabato The Magician".

עליסה נופלת לתרדמת היפנוטית תחת הכשף למרות שהיא מנסה להתנגד בהתחלה, וכאשר היא נרדמת היא שומטת את התפוח מידיה (התפוח שמייצג את עץ הדעת טוב ורע?).
התפוח מתגלגל לצד רגלי ברק אובמה (הנעל שלו דורכת על מטבע, על הכסף. בדרך התפוח עובר את ציור המחוגה והעיגול, הסימנים המאסוניים.
הרצפה שזורה משבצות שחור-לבן, היפנוטית וכמו בעליסה בארץ הפלאות).

התפוח מתפצל ל-2 חצאים, ומתוך זרעי התפוח יוצא פרח החוכמה, פרח הלוטוס הורוד, מתוך הזרעים החבויים בדואליות יוצא הסוד של הטרנסצנדנטלי העילאי.
ברק אובמה מפוחד מהידע שנחשף על ידי פרח הלוטוס ומתחיל להזיע ממצחו.

סמלי הדת והמאבק ביניהם
הסצנה הבאה לוקחת אותנו החוצה, בה אנו רואים שלמעשה המבנה היה גם כנסייה. בחוץ קור מקפיא וחשוך. השעון מראה שוב על השעה 12:00, כולם תחת תרדמת ההפנוט. חצי מהדגל האמריקני מתעופף ברוח, מה שמראה את האומה המפוצלת. ברקע 2 הבניינים (בנייני התאומים) מתפוצצים ומתרסקים. מהצד השני אפשר לראות סירה מסוג מצרי קדום (הסירה שנושאת את הנשמה אל המסע לעולמות אחרים) ועליה ישוע. מצד שני, אוסמה בין-לאדן מתפלל לאללה (לאל, עם הירח כסמל המוסלמי על המסגד, ומאחוריו גדודים לא עצמאיים מבחינה מנטאלית של אנשים שהולכים אחריו).

קידוחי הנפט ברקע והנפט נוזל אל הים ומזהם אותו (גם כאן הקישור בין עסקי הנפט לבין הממשל בעולם ומלחמות העולם).
פסל החירות עומד על מגן דוד (מראה על השליטה המאסונית מהצללים), ואש הלפיד של פסל החירות נכבית.

עֻבָּר בסצנה כמו מהמטריקס, מוזן בצורה של מניפולציה גנטית. העין הרואה הכול (עין של זוחל-רפטיליאן, עין מאסונית בתוך ריבוע של טלוויזיה שמראה את האמצעי שלהם לשטיפת השכל של האנושות), האח הגדול המהפנט והעוקב אחר האזרחים בזמן שהוא שולט על הכרותיהם.

ישוע
ישוע על הסירה, וליבו בוער. מרכזי הכוח השני והשלישי שלו (צ'אקרת המין סוודהיסטנה וצ'אקרת העוצמה מאניפורה) מחולקות ל-2 (זכרי ונקבי) אבל הלב שלו אחד, האיחוד מתחיל ברמת הלב הרוחני. בלב שלו יש להבה, להבת הטרנספורמציה והטיהור. על מצחו ניתן לראות את העין המצרית של האל רא, כאשר ישוע עצמו נמצא במצב מדיטטיבי וחווה התעוררות של האנרגיה הכמוסה העצומה קונדאליני (גילוי השכינה מהעפר).

חשוב לציין כאן שהמאסונים לקחו הרבה מאוד סמלים מכל מיני סוגים ממסורות רוחניות, קדומות, אותנטיות, ועיוותו אותם (כמו הדוגמה של היטלר עם הסוואסטיקה), בכדי לתת לעצמם לגיטימציה, בכדי לגרום לאנשים לחשוב שהם תנועה קדומה ושהם מחזיקים בידע וכוח אמיתיים כאשר למעשה הם רק מחקים תנועות אחרות וסוגדים לכוחות שטניים.

ישוע רואה את המציאות אבל 2 העיניים הגשמיות שלו עצומות, הוא רואה את המציאות דרך העין הרוחנית שלו.

החדרת מסרים תת-הכרתיים דרך הטלוויזיה
בצג הטלוויזיה שמציג את העין המאסונית הרואה הכול (הטלוויזיה נעה דרך נחש, רמז לנחש המיתולוגי הרפטיליאן המוליך את האנושות אל חטאים), אנחנו מגלים שד, שלמעשה שולט במוח הריק של ילד, ילד מהופנט ומבולבל.

השד מרעיל את הכרתו. אנחנו יכולים לראות בעיניים של הילד מסרים תת-הכרתיים (סובלימינל) בנוגע לכסף, מלחמות, שוק המניות.

מלחמות, כסף וילדים מתים
מטוסים מפגיזים עיר מוסלמית (ניתן לראות את המסגד), העורבים השחורים עפים הרחק מהפצצות, נמשכים אל ישוע ואז הם נהפכים לפרפרים ורק כאשר הם באים במגע עימו הם עוברים אל העולם הבא (מבחינה רוחנית), דרך אש הטיהור והטרנספורמציה, הם נעתקים אל צורה רוחנית יותר. אפשר לראות את הבתולה מרים בוכה בעת שהיא מחזיקה גופת ילד שנהרג לאחר שנחבל קשות. היא בוכה על כל הילדים שבעולם, על כל האנשים שסובלים בעולם. חרק שחור זוחל על גופת הקבר שנהרג. ילד אפריקני מקבל מתנה – רובה, ואפשר לראות בעיניי הילד שהוא למעשה רובוט.

הלוטוס הפורח מגיע דרך נהר נוזלי למחצה אל ביצה שבה אדם שוקע, אדם שיפוצניק, האדם הרגיל מהשורה שמפחד ושוקע בביצה שהאילומינטי יצרו בעולמנו הנוכחי.

מימן ניתן לראות את סמל היין ויאנג, בעת שטנקים רעבים ואימתניים דוהרים לקרב, ומהצד השני ילדה קטנה מנפנפת בדגל הלבן של השלום, כאשר על לחייה אהבה.
הטנקים לא מתייחסים אליה. מאחוריה שלד-שדון מאיים עם סיגר, שנראה כמו ישות שטנית מקרקס שעשועים (הדרך להיפנוט ולשטיפת השכל של הילדים) אוחז בה ועוצר אותה.

התקווה הגדולה להתעוררות
באותו הזמן, ישוע ממשיך במסעו על הסירה המצרית, בתוך עננים קודרים, אבל הוא לא רואה אותם, הוא שרוי במצב עמוק של מדיטציה, נע בצורה של התעוררות האנרגיה הקולוסאלית קונדאליני שאקטי.

בטלוויזיה העין הרואה הכול שולטת בהכרת הילד, משרה עליו פחד ושנאה.

ברגע של טרנספורמציה, ניתן לראות מתוך תעלה, בחלל החיצון, ישוע הקוסמי נושף מתוך פיו את אש הטיהור בכדי לעזור לאנושות.
הוא במגע עם ברקים (ערוצי אנרגיה) אשר רוטטים עם האאורה (ההילה) האנרגטית שלו.
העולם (הגשמי) מתחיל להתמוטט לנוכח האור האלוהי.

האלה הגדולה ההינדית קאלי (הכוח הקוסמי הגדול של הזמן) שרויה בתוך הריקוד הטקסי האקסטאטי שלה מסביב לאש, בתוך מסע לטיהור מהשדים (גירוש שדים) ולהרוס את כל הרוע והבורות, למען הצלת האנושות. כל הדגים נמשכים אל סירתו של ישוע (דייג אותם האנשים שבחרו בתודעת המשיח, באהבה וכך הם ניצלים מהזמנים האפוקליפטיים) ויוצאים מתוך המים.
ברגליו של ישוע מבחינים בגלים ספיראליים של אנרגיית האש.
האש הזו גם יוצאת בחוזקה מתוך ליבו.

הכנסיה המעוותת
מגדלור שהוא למעשה כנסייה השולטת בצורה שטנית בעולם כביכול בשם האלוהים והדת, ויד האלוהים יוצאת מהשמיים ואורה המטהר נשטף על הכנסייה. על הכנסייה מבחוץ יש סמל מהבהב של לב (סמל שטחי וחיצוני, תרבות מצועצעת) ובתוך הכנסייה (שלאדם נבון ברור שזה כלא למי שנמצא בתוכה), נמצאת הזונה המיתולוגית מבבל, אישה זקנה, חמדנית ועירומה בתוך הכלא של הכנסייה, מתוך הכנסייה היא מנסה לשלוט בעולם שבחוץ, אבל כאשר האור מהיד של האלוהים שוטף אותה, היא לא יכולה להמשיך בעשיית מניפולציות לעולם החיצוני, היא נחלשת ונחלשת עד שהיא נופלת, וכאשר היא נופלת, מכנסיה נשמטים וניתן לראות את הדם בתחתוניה (שמסמל את המיניות המעוותת של הכנסייה) אבל לאחר שהאור האלוהי נוחת עליה, הדם נעלם, היא נהיית טהורה.

בזמן שישוע ממשיך במסע על סירתו, העולם הגשמי קורס. באותו הזמן האלה קאלי ממשיכה בטקס הטיהור שלה.

התעוררות האהבה וסיום השליטה
הרבה אנשי עסקים שהם למעשה בובות שמסודרים כמו בצבא, סמליות לכל משטר דיקטטורי כמו לדוגמה גרמניה הנאצית. כולם מאוד אפלים ובלי צבע או חיות, ומתוך המרכז ישוע בוקע, צבעוני, ובתוך מצב הטראנס שלו הוא שורף את אי הטוהר שלהם. כאשר זה קורה, העין הרואה הכול מתוך הטלוויזיה מתחילה לפחד ורצה רחוק, בעת שהיא סוף-סוף עוזבת לנפשו את הילד המהופנט, שכעת נהיה לעצמאי ומתחיל ללכת במסע לגילוי עצמי. אפשר לראות את המבט הבהיר בעיניו, כאשר הכרתו שבה לעצמה.

השדון מהקרקס עדיין מנסה לשלוט על העולם.

דרוויש סופי רוקד את מחול הקסמים שלו בכדי להשרות על עצמו מצב עמוק של טראנס מדיטטיבי, מצב שבו הוא מתנשא אל מעבר לעולם החומרי.

לאמה טיבטי מלא בחמלה מבצע את המחול הטקסי המפורסם לגירוש שדים אל מול אש הפולחן, בכדי לטהר את העולם מהשדים ולמען השחרור הרוחני של כל הישויות החיות ולבסוף הוא מגיע כך אל ההארה הרוחנית.

ישוע חודר עם סירתו המפליגה על אוקיינוס הסמסארה והבורות אל מבעד לחשכה, אל תוך אגם עם פרחי לוטוס מסביבו, כעת ניתן לראות את הכיוון כלפיו סירתו חותרת – כלפי השמש, האור, העילאי, ואז לבסוף הוא פותח גם את שתי עיניו הגשמיות, אשר אף הן שורפות ויוקדות בלהבת האש. לאחר מכן מחרוזת הקוצים נעלמת מסביב לראשו (הסמל לתודעה שלו ולסבל שהוא הסכים לשאת בכדי להציל את העולם) בעוד מאחוריו העולם החומרי קורס.
ניצוצות מזנקים מהשמש הגדלה, מחממות את העולם כולו והורסות את כל המבנים הרעים על פני האדמה, את הפירמידות המאסוניות כמו גם את הכנסיות הטמאות.

פרשנות וידאו של הסרטון I PET GOAT II:

קישור לסרטון
חברת הליופאנט

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=10014
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

54 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית