- פרויקט אמת אחרת - https://www.emetaheret.org.il -

הפגנות ומחאות ענק ברחבי העולם – התקשורת איננה מדווחת

לאחרונה, יו-טיוב (שהם כיום חלק מגוגל) מחמירים יותר ויותר בנוגע למדיניות הצינזור שלהם, בייחוד בנוגע לקטעי וידיאו המביעים ביקורת כלפי השיטה הפוליטית הנוכחית.

מדובר על סרטונים המציגים עובדות בסיסיות בנוגע ל"אליטה" ששולטת בעולם וסרטונים שרוצים ליידע את הציבור בנוגע להפגנות ולהתנגדות למערכת שנכפית על ידי הסדר העולמי החדש הפושע, של הבונים החופשיים וה"אילומינטי".

דוגמה לכך היא תנועת המחאות העולמית "Occupy", ודוגמה עדכנית בכיוון הזה היא המחאות האזרחיות במקסיקו, שבהם השתתפו מספר מיליונים (!) של בני אדם במה שנחשב להפגנות הגדולות בהיסטוריה.

הם צונזרו כמעט לחלוטין מהתקשורת המרכזית, הנשלטת על ידי האליטות ותחת ההנהלה של מספר משפחות טייקונים [1], עד כדי כך שכמעט אף אחד בעולם לא יודע על התנועה העצומה במקסיקו, ב-22-23 ביוני 2012.

יוטיוב צינזר את כמעט כל קטעי הוידיאו בנוגע להפגנות במקסיקו.
עדיין, אפשר למצוא מעט מידע עליהם במאמר של חוזה קונטררס בונרוסטרו [2]

המאמר מתאר את הצורה שבה יו-טיוב עובד תחת הממשלות (ובייחוד הכוחות הגדולים שמאחורי הממשלות) כדי לדכא את כל קטעי הוידיאו המביכים שמראים אירועים עולמיים עם חשיבות גדולה בנוגע למניפולציה שמופעלת על האנושות, בנוגע להפגנות הענק.

דוגמה טובה נוספת היא הפגנות הענק במונטריאול ובקוויבק בקנדה, שלמרות שדווח בתקשורת המיינסטרים שהיו שם רק עשרות אלפים בודדים, למעשה נכחו בהפגנות 250-500 אלף בני אדם.

הפגנת ענק בקנדה

מאמר בנושא ניתן למצוא כאן [3]:
וכאן ניתן למצוא [4] תמונות נוספות מההפגנה בקנדה:

התקשורת הממסדית התעלמה בכוונה מהפגנות הענק במקסיקו בכדי להמעיט בצורה דרסטית בחשיבות של אירועים שכאלה, תוך שהיא מציגה את האירועים כקטנים וזניחים, וכשמדווחים במדיה על המאורעות, הם מציגים בייחוד את ההתנגשויות בין מספר מפגינים לבין המשטרה בצורה שמציגה לעולם את האזרחים המפגינים כ"רעים" (מוכר לכם?)

הפגנת הענק בקנדה שהיתה במרץ 2012

למעשה בהרבה המקרים מדובר על קבוצה של אנשים "מתסיסים" שנשכרו למטרה זו, בכדי לפצל את כוחם של המפגינים ולהכווין את ההפגנה תחת כוחות הסדר העולמי החדש כך שאת האירועים האלו הם יוכלו להציג מאוחר יותר בצורה מניפולטיבית לציבור הרחב.

לדוגמה, ביו-טיוב למעשה אי אפשר למצוא כמעט מידע בנוגע להפגנות במקסיקו, וההפגנות במנוטריאול ובקוויבק מוצגות רק בצורה חלקית ומוגבלת.
מאמר שמציג סטטיסטיקות בנוגע להתערבות הממשלות (ארה"ב, ברזיל, הודו, קנדה וכדומה) ביו-טיוב אפשר למצוא כאן [5]

[6]

חלק מכלי התקשורת דיווחו שמדובר בכמה עשרות אלפי מפגינים בלבד

וזו עדות [7] לקצב ההתערבות הממשלתית בחודשים האחרונים בכדי להסיר קטעי וידיאו או מאמרים מהאינטרנט שמכילים ביקורת כלפי השיטה הפוליטית הנוכחית.