הפגנות ומחאות ענק ברחבי העולם – התקשורת איננה מדווחת

הפגנות ענק שמתרחשות בחודשים האחרונים ברחבי העולם אינן מדווחות כמעט על-ידי התקשורת המרכזית. מדובר בהפגנות של מיליוני בני אדם שיוצאים לרחובות.

  • מאת כותב אורח | 6 ביולי 2012
  • 11,647 צפיות | 5 תגובות
עודכן לאחרונה: 6 ביולי 2012

לאחרונה, יו-טיוב (שהם כיום חלק מגוגל) מחמירים יותר ויותר בנוגע למדיניות הצינזור שלהם, בייחוד בנוגע לקטעי וידיאו המביעים ביקורת כלפי השיטה הפוליטית הנוכחית.

מדובר על סרטונים המציגים עובדות בסיסיות בנוגע ל"אליטה" ששולטת בעולם וסרטונים שרוצים ליידע את הציבור בנוגע להפגנות ולהתנגדות למערכת שנכפית על ידי הסדר העולמי החדש הפושע, של הבונים החופשיים וה"אילומינטי".

דוגמה לכך היא תנועת המחאות העולמית "Occupy", ודוגמה עדכנית בכיוון הזה היא המחאות האזרחיות במקסיקו, שבהם השתתפו מספר מיליונים (!) של בני אדם במה שנחשב להפגנות הגדולות בהיסטוריה.

הם צונזרו כמעט לחלוטין מהתקשורת המרכזית, הנשלטת על ידי האליטות ותחת ההנהלה של מספר משפחות טייקונים, עד כדי כך שכמעט אף אחד בעולם לא יודע על התנועה העצומה במקסיקו, ב-22-23 ביוני 2012.

יוטיוב צינזר את כמעט כל קטעי הוידיאו בנוגע להפגנות במקסיקו.
עדיין, אפשר למצוא מעט מידע עליהם במאמר של חוזה קונטררס בונרוסטרו

המאמר מתאר את הצורה שבה יו-טיוב עובד תחת הממשלות (ובייחוד הכוחות הגדולים שמאחורי הממשלות) כדי לדכא את כל קטעי הוידיאו המביכים שמראים אירועים עולמיים עם חשיבות גדולה בנוגע למניפולציה שמופעלת על האנושות, בנוגע להפגנות הענק.

דוגמה טובה נוספת היא הפגנות הענק במונטריאול ובקוויבק בקנדה, שלמרות שדווח בתקשורת המיינסטרים שהיו שם רק עשרות אלפים בודדים, למעשה נכחו בהפגנות 250-500 אלף בני אדם.

הפגנת ענק בקנדה

מאמר בנושא ניתן למצוא כאן:
וכאן ניתן למצוא תמונות נוספות מההפגנה בקנדה:

התקשורת הממסדית התעלמה בכוונה מהפגנות הענק במקסיקו בכדי להמעיט בצורה דרסטית בחשיבות של אירועים שכאלה, תוך שהיא מציגה את האירועים כקטנים וזניחים, וכשמדווחים במדיה על המאורעות, הם מציגים בייחוד את ההתנגשויות בין מספר מפגינים לבין המשטרה בצורה שמציגה לעולם את האזרחים המפגינים כ"רעים" (מוכר לכם?)

הפגנת הענק בקנדה שהיתה במרץ 2012

למעשה בהרבה המקרים מדובר על קבוצה של אנשים "מתסיסים" שנשכרו למטרה זו, בכדי לפצל את כוחם של המפגינים ולהכווין את ההפגנה תחת כוחות הסדר העולמי החדש כך שאת האירועים האלו הם יוכלו להציג מאוחר יותר בצורה מניפולטיבית לציבור הרחב.

לדוגמה, ביו-טיוב למעשה אי אפשר למצוא כמעט מידע בנוגע להפגנות במקסיקו, וההפגנות במנוטריאול ובקוויבק מוצגות רק בצורה חלקית ומוגבלת.
מאמר שמציג סטטיסטיקות בנוגע להתערבות הממשלות (ארה"ב, ברזיל, הודו, קנדה וכדומה) ביו-טיוב אפשר למצוא כאן

חלק מכלי התקשורת דיווחו שמדובר בכמה עשרות אלפי מפגינים בלבד

וזו עדות לקצב ההתערבות הממשלתית בחודשים האחרונים בכדי להסיר קטעי וידיאו או מאמרים מהאינטרנט שמכילים ביקורת כלפי השיטה הפוליטית הנוכחית.

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=9994
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

5 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית