- פרויקט אמת אחרת - https://www.emetaheret.org.il -

אקסו יוניברסיטי – יוזמה חדשה ומלהיבה

מה דעתכם על מוסד אוניברסיטאי – המקדם וחוקר את היחסים עם ציווילזציות מחוץ לכדור הארץ? איך תרגישו לשבת בכסא הנוח (בביתכם..) ולהקשיב לאנשים שחוו מסע בזמן לעתיד או לעבר, בכדור הארץ או בפלנטות אחרות, שרדו בגופם את המסע, חזרו לכדור הארץ שלמים ובריאים והם כאן כדי לחלוק איתכם את המידע?
איך תגיבו כשתשמעו על חוויית מפגש עם בני אדם – כן חוצנים…. (בלשון בני אדם בכדור הארץ) ויצורים אחרים החיים על פלנטות אחרות וזאת מפי אנשים שנפגשו איתם, והם ממש כאן כדי לספר לכם, ולתת לכם טעימה מהמידע והחוויה האישית שלהם?

אקסו-יוניברסיטי – השקת האוניברסיטה החדשה לחקר מדעי הפיזיקה הקוונטית, טלפורטיישן,ומסע בזמן.
הנושאים הללו שעד כה היו בשולי המחקר המדעי (הגלוי) עוברים לקדמת הבמה האקדמית וזה קורה ממש עכשיו -"אקסויוניברסיטי" EXOUNIVERSITY אשר הוקמה בוונקובר קנדה, היא מוסד אקדמי, אשר יעניק תארים אקדמאיים למשתתפי הקורסים.
חלקם יוקרנו בוידאו און ליין לנרשמים כמובן…

המרצים בקורסים הם "אינסיידרים" INSIDERS מתוך הפרוייקטים הסודיים ביותר של צבא ארה"ב אשר חושפים היום, וחולקים בציבור את המידע אליו הם נחשפו, ואת החוויות האישיות שאותם חוו בגופם, בין אם אלו מסעות בזמן אל כוכב מארס,(מאדים), ובין אם טלפורטיישן – קפיצה קוונטית אל כוכב אחר בכל היקום. ומפגשים עם חוצנים.

את יוזמת הקמת האוניברסיטה מבסקרנת הזו הגה עו"ד והמשפטן הבינלאומי לפשעי מלחמה, קוסמולוג, וחוקר מדעי העתיד – אלפרד למברמונט וובר.

האוניברסיטה החדשה מציעה חינוך ידע התארגנות קהילתית וחברתית בתחומים הבאים:

במדע הפיזיקה הקוונטית, אקסו-פוליטיקה – מדע היחסים ההדדיים בין אנשי כדור הארץ לבין ציוויליזציות מפותחות מחוץ לפלנטת ארץ.
מדע היכולות העל חושיות של האדם, ומדע ה"אקסו", שיוסבר עליו מייד, זהו המדע שאינו נכלל מתוך כוונה תחילה בשום אוניברסיטה אחרת, אך אלו קורסים הנלמדים על ידי אנשי צבא בארה"ב ומוסדות הבטחון וההגנה הלאומיים ברמות הכי סודיות ונסתרות מעין הציבור.
כותרתו של הפורום היא "הקדמה למסע בזמן עם דגש על המושג טלפורטיישן" וסדרת ההרצאות תינתן על ידי: אנדרו די. בסייאגו, וכן אלפרד .ל. וובר.

אנדרו בסיאגו – הוא בעברו איש ששירת בפרוייקט הסודי בארה"ב "פרוייקט פגסוס", והוא ירצה על הטכנולוגיות הקיימות כיום – ועל התנסותו האישית במסע בזמן תוך דגש על טלפורטיישן (קפיצה מיידית תוך שניות לזמן אחר ולכוכב אחר, או לזמן אחר בכדור הארץ)

אלפרד.ל.וובר עורך דין – משפטן, קוסמולוג ועתידן ומייסדן של קבוצות פיסבוק "אקסופוליטיקס" EXOPOLITICS ISRAEL ומחבר הספר – "אקסופוליטיקה – פוליטיקה ממשל וחוקים בייקום", ספר שנכתב כתוצאה ממסע בזמן על ידי DARPA ' משנת 2005 – אל שנת 1971 או מוקדם יותר – דבר שהפך את אלפרד וובר "לאדם שייש בו עניין" מבחינת הסי-איי-איי, בארה"ב.
אלפרד וובר פועל במטרה להפוך להיות חלק מהתנועה להשגת טלפורטיישן בהישג יד ציבורי וגלובאלי.

כל הלינקים לידיעתכם -ועיונכם:

הווידאו פרומו המקורי של אלפרד, ל ,וובר

המאמר המקורי וכל הפרטים על האוניברסיטה: http://www.ufodigest.com [1]

דף הפייסבוק [2] האישי של אלפרד ל.וובר

חדשות גוגל – אקסו – יוניברסיטי – המאמר באקזמינר – http://www.examiner.com [3]
האתר הרשמי [4] של האוניברסיטה

המאמר תורגם לעיונכם והרחבת הידע – על ידי אוריה דהישראלי [5]

תמונה באדיבות FreeDigitalPhotos.net [6]