המסיבה הסולרית – יוזמה והתעוררות חדשה

  • מאת מנהל הפרויקט | 23 במאי 2012
  • 7,142 צפיות | 6 תגובות
עודכן לאחרונה: 23 במאי 2012

המחאה שהתקיימה בקיץ 2011, אשר התבססה על סיסמאות כלליות של "צדק חברתי" ומומנה מכספי סטודנטים, מפלגות אופוזיציה ותורמים עלומים הצליחה ליצור בציבור תודעת שינוי,
אך נוכח תוצאותיה הדלות והבסיס האידיאולוגי המפוזר נוצר בישראל חוסר אמון מצד אחד, אך מצד שני התעוררות וביקוש אדיר לשינוי רעיוני.
יוזמה חדשה של קבוצות מחאה שלא היו במרכז העין הציבורית עד שלב זה החליטה לבצע שינוי הן בנושא אופי המחאה והן במסריה על מנת להביא בשורה חדשה ושונה לאנשים במדינת ישראל.

המסיבה הסולרית

במסיבה הסולרית מספר בשורות ובראש ובראשונה עצם העובדה שהמסיבה היא על טהרת האנרגיה הסולרית.
ההוכחה כי ניתן לקיים אירוע מכח אנרגיה ברת-קיימא היא מעשה המסוגל לבסס עובדה תודעתית – אם מישהו לא מאמין למאמר, ולא מאמין לדיבורים, ולא מאמין לתמונות, ולא מאמין לסרטי וידאו – למראה עיניו הוא יאמין ויבין שניתן לבנות עולם המבוסס על אנרגיה חלופית.

האירוע הינו אירוע תקדימי בו מתחילות כל קבוצות המחאה לשתף פעולה ביוזמות משותפות על מנת ליצור כוח ואחדות בעם.

ראשי הקבוצות השונות יעלו לבמה לדבר על האג'נדות שלהם ועל חשיבות האחדות בינינו.

בסיום המסיבה יתקיים אירוע של "קבוצת לאהוב" לקריאה לכינון תהליך לאומי על מנת להגיע בסיומו ליצירת חוקה לעם שמטרתה להביא לכדי אחדות לגבי צרכי האדם והקהילות השונות באופן שבו יש להוות בסיס לשינוי תודעתי מתודעת שליטים-נשלטים לתודעת חיים מתוך הסכמה ושיתוף של בני אדם המגובשים קהילות ובונים בינם לבין עצמם מערכות משותפות.

הקבוצות שמשתתפות באירוע הינם:
דור האמת / מפלגת ברית עולם / העם למען העם / לאהוב / האתיופים נגד גזענות / חד הוריות / א' זה אבא / מאבק השכונות / הפרלמנט החברתי / קהילת שמחה / rainbow warrior / מדברים קנאביס / מאהל נהריה ועוד רבים וטובים יבואו לתמוך באירוע.

להרשמה לאירוע ולצפיה בפרטים נוספים כנסו לעמוד הפייסבוק ב:
http://www.facebook.com/events/172211016238892/

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=9845
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

6 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית