Consuming kids – ילדים צרכנים סרט מתורגם לעברית

אנשי השיווק והפרסום של היום מבינים שכדי ליצור צרכן שבוי בעתיד צריך להגיע אליו כמה שיותר מוקדם. הסרט Consuming Kids חושף את הטקטיקות הפסיכולוגיות שבהם משתמשים אנשי השיווק כדי להחדיר את המותגים לילדים צעירים יותר ויותר כדי שילחצו על הוריהם לקנות רק את אותם המותגים וכאשר יגדלו יהפכו לצרכנים של אותם מותגים. הם אינם בוחלים באמצעים; דרך פרסומות סמויות, במעקב אחר הרגלים של ילדים בבתי הספר, בכיתות, בביתם ואפילו בחדר האמבטיה שלהם - אנשי השיווק והפרסום יעשו הכל כדי להפוך את הילד שלכם לזומבי צרכן שקונה את כל מה שאומרים לו.

  • מאת מנהל הפרויקט | 17 באפריל 2012
  • 24,898 צפיות | 18 תגובות
עודכן לאחרונה: 30 באוגוסט 2012

הסרט Consuming Kids (משחק מילים באנגלית) מאיר אור דרוש על הנהלים של מכונת השיווק הדורסנית שמוכרת כעת לילדים ולהוריהם הכל החל מאוכל זבל מהיר, משחקי וידאו אלימים ועד למוצרים פסבדו חינוכיים ומכונית משפחתית.

דרך ראיונות עם מומחי שיווק ש"יצאו מהארון" ופסיכולוגים מומחים להתנהגות ילדים הסרט מציג תמונה עגומה שבה שוק השיווק והפרסום לילדים לא בוחל באמצעים כדי לגרום לילדים שלכם להפוך לצרכנים של המותגים המובילים.

הסרט חושף את הטקטיקות הפסיכולוגיות, המדע והטכנולוגיה המתקדמים שבהם משתמשים מומחי השיווק כדי להפוך מיליוני ילדים בעולם לצרכנים האולטימטיביים – אלו שלא שואלים שאלות ולא מרגישים כיצד ההחלטות הצרכניות שלהם מוכתבות מראש על שולחנו של המפרסם ואיש השיווק.

הסרט Consuming Kids שתורגם לעברית על-ידי מתנדבי פרויקט אמת אחרת הוא סרט שכל הורה לילדים חייב לראות.
הסרט 'ילדים צרכנים' מעלה שאלות מהותיות בנוגע לחברה הצרכנית שבה אנו חיים וכיצד הילדים של היום יהפכו להיות הצרכנים השבויים של מחר,
אם לא נעשה משהו עכשיו.

שתפו והפיצו את האמת כדי ליצור עולם טוב יותר.

תודה למתרגמים המתנדבים שעזרו בתרגום הסרט Consuming Kids לעברית.

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=9651
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

18 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית