ראשי » בריאות » אתם כאן

הסרט חיסון גורלי – האם יש קשר בין חיסון לסימני התעללות בילדים?

  • מאת כותב אורח | 28 בינואר 2012
  • 13,715 צפיות | 10 תגובות
עודכן לאחרונה: 8 באפריל 2012

לאחרונה זועזעה המדינה מסיפורם של שני התאומים שהגיעו לבית החולים עם סימנים להתעללות קשה.
מתוך הזדהות עם סבלם של הילדים, התגובה לכזה מקרה היא אוטומטית כמעט לגמרי.
קודם כל ההורים אשמים ורק לאחר מכן, אם בכלל מתחילים לברר את הדברים.
מה שרוב הציבור לא מודע אליו הוא שסימנים לטלטולים קשים, כמו אלו שהופיעו על גופם של התאומים הקטנים, יכולים להיגרם גם כתוצאת לוואי מחיסונים.
הסרט "חיסון גורלי" מתאר בדיוק כזה מקרה.

הסרט "חיסון גורלי"
Vaccine Nation

תזמון: 89:41
מפיק-במאי: ד"ר גארי נול (Ph.D)
2008

הסרט "חיסון גורלי" הוא סרט דוקומנטרי שדן בצורה מעמיקה בחיסונים. בסרט תחקיר מעמיק וביקורת נוקבת על הממסד בארה"ב ובכלל על הממסד במדינות המערביות, אשר ממליץ ואף מחייב מתן חיסונים רבים לילדים מרגע לידתם באופן אוטומטי וגורף. מה ההיסטוריה של החיסונים? האם אכן החיסונים המומלצים לילדינו הכרחיים ובטוחים להם? האם החיסונים הם אכן אלה שהכחידו חלק מהמחלות של המאות הקודמות? על מה מתבססות הסטטיסטיקות ומי מפרסם אותן? מדוע מסתירים מאתנו מידע על תופעות לוואי קשות שיכולות לנבוע ממתן החיסון – גם כתוצאה מהזרקת מחלה לגוף וגם כתוצאה מהחומרים הנלווים? האם החיסונים בטוחים ויעילים? ומי מרוויח מכל העניין?

בסרט מרואיינים אנשי רפואה ומדע רבים, וכן הורים רבים שילדיהם נפגעו מחיסונים בכל מיני אופנים, בעיקר אוטיזם ובעיות נוירולוגיות.

כמו-כן, שזור בסרט סיפורו של אלאן יורקו, אשר ב-1999 נשפט למאסר עולם בגין גרימת חבלות לבנו בן ה-10 שבועות, וב-2004 שוחרר מהכלא, לאחר שהצליח להוכיח את חפותו.
הוא הצליח להוכיח שבנו, אשר נפטר כתוצאה ממה שקרוי "סינדרום טלטול תינוקות", לא טולטל ולא נחבל, אלא פשוט סבל מתופעת לוואי כתוצאה ממתן חיסון כמה ימים לפני מותו.

סיפורו של יורקו מעורר שאלות ותהיות לגבי הורים רבים, בארץ ובעולם, שמואשמים בטלטול ילדיהם שמוגדרים כסובלים מ"סינדרום טלטול תינוקות". הייתכן שבמקרים רבים שהורים מואשמים בהתעללות בילדיהם, מדובר בעצם בתופעת לוואי כתוצאה מחיסון? האם הממסד הרפואי מסתיר מאתנו מידע? עד כמה מודעים רופאי משפחה לסיכונים שבחיסונים?

"חיסון גורלי" הנו סרט חשוב ביותר, אשר מספק המון מידע רפואי ומרכז בתוכו המון מקרים שקרו ועדויות חשובות בנושא חיסונים. סרט חובה לצפייה לכל ההורים, וגם לרופאים.

עדויות של רופאים מתוך הסרט:

עדות של רופא: (15:40)
"

נותנים לנו לקרוא עיתונים עם מאמרים, המפרסמים תוצאות של מחקרים, שמלכתחילה נקנים וממומנים ע"י תעשיית התרופות. יש לנו תועמלני תרופות, הבאים למשרדינו, מביאים לנו ארוחות טעימות, ונותנים לנו נאום מכירות אודות תרופה, שהם למדו עליה בסמינר בסופ"ש, ורופאים מקבלים זאת כמקור המידע העיקרי שלהם".

Dr. Archides Kalokerinos, MBBS PHD
Member of the NY academy of Science
28:30

"זה מפריע לפקטורים בקרישת הדם, כך שמתחילים דימומים.
הרעלים, לאורך זמן, מכלים את כל הויטמין C, כך שמופיעים שינויים הדומים לצפדינה בעצם, שנראים כמו שברים."

43:11
מה פגע בתינוק אלאן? האם מרכיבים בחיסונים יכולים לגרום למקרי חירום רפואיים, שיכולים להיחשב בטעות כתסמונת התינוק המנוער? האם הם יכולים לגרום לנזק נוירולוגי שיכול להוביל לאוטיזם?

אלאן מדבר על חיסון אחד (DtaP) של מעבדות קונאוט, שכתוצאה ממנו דווחו יותר מ-700 תגובות חריגות, 5 מקרי מוות, 28 אשפוזים, 12 החלמות לא מוסברות. החיסון דורג כ"סידרה החמה ביותר" בין השנים 1990 ל-1999.
"חמישה תינוקות אחרים מתו בתקופה ממוצעת של 11 ימים, שהיא בדיוק זו של בננו. זה לא סתם צירוף מקרים".

"אנו לא חברה ברברית, בה אנו מקריבים ילדים אחדים ומטילים מום בתינוקות אחדים, לתועלתם של אחרים."

"מסתבר שמוח נפוח, דלקת במוח, היא אחד הסימנים הנפוצים ביותר לתגובה שלילית לחיסונים."

"אני מאמין שישנם מקרים אמיתיים של תסמונת התינוק המנוער. מה שאני לא מאמין, הוא שהורים פתאום, באופן של מגיפה, מנערים את תינוקותיהם."

זו המערכת שממנה אנו צריכים להיפטר. לא האנשים שעובדים במערכת, שהם בעלי מצפון ועושים כמיטב יכולתם.
שמרו את המסחריות מחוץ לרפואה. חזרו לנקודה בה הרופאים היו עסוקים בעיקר ברווחת מטופליהם.
אני מאמין שאומה, שדורשת שכל ילדיה יקבלו כימיקלים מסוכנים, המוזרקים לתוכם החל מהלידה, בידיעה שחלקם ימותו ובאחרים יוטל מום, עומדת בפני שאלה מוסרית ענקית שעליה לפתור.

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=9123
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

10 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית