ראשי » היסטוריה ודת » אתם כאן

שנת 2012, סוף העולם – הסיפור שמאחורי הקלעים

  • מאת אלה שונייה | 3 בדצמבר 2011
  • 21,283 צפיות | 188 תגובות
עודכן לאחרונה: 8 בדצמבר 2011

ענונאקים, יהודה, בבל, מסדרים חשאיים, גרמניה, שואה, הנאצים, ארצות הברית, הנאצים וחרב הסהר האסלאמית, רוסיה, ישראל, נבואות המאיה, ההיסטוריה האנושית האסורה, קונספירציית הניו אייג', וכיצד כל אלה נארגים כולם ביחד וכל אחד לחוד בתוך המארג העתיק בן אלפי שנים ובו זמנית גם חדש, ובסוף מתנקזים לתוך צוואר בקבוק צר בשנת 2012

כמות אסטרונומית של מילים נכתבה בכל מדיה אפשרית על שנת 2012 והצפוי בה. ואם באמת עסקינן, הרי שלא יהיה מוגזם לומר כ-90% מכמות המילים בטלות לגמרי בתוכנן לגבי נושא מורכב זה, ולכותביהן אין בכלל מושג על מה הם כותבים. ומכיוון לרוב הציבור גם הוא אינו מצוי בתוך המורכבות של הנושא, הרי שיש בנושא הזה מה שנקרא "טחינת מים", ולכן הטעיה מסוכנת.

אנוכי אנסה לשפוך מעט אור מדויק, עד כמה שאפשר ביריעה מצומצת של המאמר, על הנושא המורכב והמרתק הזה.

מאתגר מאוד, עד בלתי אפשרי, לסכם במאמר תקופה ואירועים בני אלפי שנים. אנוכי אנסה לעמוד באתגר, אך מפאת גודל האתגר מחויבת אנוכי להקדים ולומר כי מאמר זה הוא רק מתאר הנפרש בקווים דקים כלליים, מכיוון שהנושא שעליו אני מבקשת להפנות את הזרקור ממלא כרכים אינספור, עתיקים וחדשים כאחד, דתיים וחילוניים כאחד, סודיים וגלויים כאחד. בחלקו נשמר אך כסוד במסדרים עתיקים וסודיים, או בחוגי משפחה עתיקים ועובר בסוד מדור לדור, אך מטבע הדברים רסיסי הסוד והאמת ניתזים החוצה.

בטוחני שכל מי שבאמת מבקש להיכנס לעובי הקורה של מצגת המאמר הזה, יוכל לעשות זאת. ולמרות מאמציהם האדירים של גופים שונים להסתיר מידע, בלתי אפשרי להסתיר אותו היום בפני מי שבאמת מבקש למצוא אותו.

העולם הוא אולם ובמה ענקיים, ואנו השחקים והקהל גם יחד

באולם של העולם מתרחש מחזה היסטורי דרמתי של האנושות. על הקסט כמה שחקנים ראשיים, כמה משניים והיתר רק ניצבים. אבל בין כולם יש הסכמה שבשתיקה לא להציג את הסיפור המקורי האמיתי לפני הקהל, ולשחק משחק כה משובח שהקהל יאמין במה שמוצג.

זהו מחזה אדיר, של מודעות, התבוננות, הישגים עצומים, חוכמה ופלא. הוא מלא וגדוש יצירה מופלאה ויצרים אפלים, מיניות ושאיפה אובססיבית לכוח, עושר ושליטה. מתקיימת בו עבדות גלויה ונסתרת, המעשירה ומחזקת את העשירים. יש בו תככים, עורמה, מניפולציות ומלחמות בלתי פוסקות ואיומות, הזורעות סבל, הרס ומוות, כך שבסופו של דבר המחזה הזה הוא גם טרגי… עם זאת, ההצגה מתחילה כל פעם מחדש…

וכאן אנו מגיעים לשנה 2012 הסנסציונית.

תרבויות העולם העתיק

במאמר אחר שלי הצבעתי על כך שלוחות השנה של בני המאיה העתיקים (ברשותם היו לפחות 17 לוחות שנה שונים), מבוססים על מחזורים. כבר אז השכילו בני המאיה להבין שהכול מתרחש במחזוריות מסוימת. תובנה שאותה ליקטו משרידי ציוויליזציה בעלת דירוג III הקדומה להם בהרבה[1].

תורת המחזורים[2] הולכת ומתפתחת היום לכדי לכידות עם כל הדיסציפלינות המדעיות האחרות, למען השגת תובנות שלמות יותר על המקרו והמיקרו.

לאמור, התרבויות שפרחו לפתע, כמו פטריות אחר גשם, בעולם העתיק, מסופוטמיה: עילם, שומר, אכד, אשור, בבל, מצרים. בתת יבשת: הודו, טיבט. מסואמריקה: המאיה, אצטקים, אולמקים, טוֹטָנָאקים, טוֹלְטֶקים. אלו רק כמה דוגמאות.

כל התרבויות האלו ירשו את הידע שלהם מציוויליזציה גבוהה שקדמה להם, והייתה בעלת דירוג III. ברם, הירושה הייתה מקוטעת ופגומה מכיוון שאותה ציווליזציה גבוהה כמעט נכחדה במלחמה עתיקת עד מאוד, כך שרק שרידי הידע נשתמרו, תחילה בידי ניצולי אותה מלחמה איומה, ויותר מאוחר אצל כוהני הדת שבידם הופקדה הירושה, או מה שנותר ממנה.

כלומר, ההיסטוריה האנושית בכדור הארץ היא בת מאות אלפי שנים (יש המעריכים מיליוני שנים). ההישגים המדעיים והטכניים של אותה ציוויליזציה בעלת דירוג III אפשרו מסעות ומסחר בין-כוכבי, וכמובן קשרים ונישואים מעורבים בין-כוכביים.

ברם, מכיוון שאין הרבה חדש תחת השמש, גם באותה ציווליזציה גבוהה הייתה התפלגות, על אותו רקע שתמיד יוצר התפלגות: שליטה על כספים, אוצרות, מדע, ומקורות; שהשליטה בהם יוצרת את השליטה האולטימטיבית.
וכמו תמיד, בסופו של מאבק כזה אין מנצח ואין מנוצח, כי המנצח והמנוצח הפסידו שניהם. ושניהם יצאו מהמאבק בשן ועין.

המבול התנ"כי הפירמידות והנאצים

מחקרים רבים[3] מצביעים על כך כי המבול המופיע בכל המסורות והדתות, היה תוצאה של אותה מלחמה בין-כוכבית איומה, שבה פוצץ כוכב מים, מימיו שטפו את מרס (מאדים), הרסו אותו והפכו אותו לכוכב שומם. (יש אף שמצביעים על השמדת אותו כוכב כשקיעתה של אטלנטיס. בהיסטוריה הזו אטלנטיס היא בעצם הכוכב שפוצץ, ושקע במצולות החלל הקוסמי). אפקט הפיצוץ פגע גם בכוכב הארץ, וזהו המבול.

הפירמידות בגיזה שבמצרים היוו מערך צבאי[4] חשוב באותה מלחמה איומה. הפירמידות עצמן היו הנשק. השיטה, כיאה לציוויליזציה גבוהה, היה מתוחכם לעילה. זה היה נשק סקלרי, הרותם את הגלים האלקטרו-מגנטים שבמדיום עצמו, לאמור, בחלל עצמו, שאינו ריק, אלא פלסמה קוסמית רוחשת פעילות.
נשק אטומי בהשוואה לנשק סקלרי הוא כמשחק ילדים בפורים.

וכאן ראוי לציין כי למעצמות הגדולות של העת המודרנית שלנו ידוע על נשק כזה, ויש ברשותם נשק כזה, וכנראה לא אפתיע כמה באומרי שישראל נמנית עם המעצמות שיש ברשותן נשק סקלרי.

הנאצים, כפי שנראה בהמשך, הכירו ואף פיתחו את הטכנולוגיה הסקלרית. ניקולה טלסה ידע על טכנולוגיה כזו, ופיתח אותה יפה, אין זה סוד. ואף קיימת השערה, די מבוססת, כי טלסה ניסה אותה. התוצאה: אזור שלם בטונגסקה שבסיביר הושמד. כמובן, איש מן השלטונות מעולם לא הודה בכך, וגם סביר להניח שלא יודה.

בחוגים רבים סבורים כי רעש האדמה האדיר שפקד את יפן, ואחריו – הצונאמי ב-11 מרץ 2011 (ראוי לשים לב לתאריך!) נגרם עקב שימוש בנשק סקלרי.
ייתכן שיהיו חוגים מסוימים שהפיצוצים המסתוריים שמתרחשים לאחרונה באירן לא יפתיעו אותם.
האם רעידת אדמה בעוצמה גדולה צפויה בקרוב באירן?
באותם החוגים גם יודעים היטב שסדום ועמורה הושמדו בנשק גרעיני, שבניגוד לנשק סקלרי הוא כמשחק ילדים פורימי.

מה שחשוב לגוף המאמר הנוכחי היא העובדה הידועה כי במלחמת העולם השנייה גרמניה הנאצית פיתחה נשק סקלרי, והייתה קרובה להשלמתו. כמו כן, המדענים הנאצים פיתחו גם את האנרגיה האטומית. ויש תיעוד מוכח כי האורניום המעושר שלהם הגיע לאמריקנים, אשר בזכות הפיתוח הנאצי הטילו את פצצת האטום על הירושימה ונאגאסאקי.

נקודה שנייה שחשובה לגוף המאמר הנוכחי היא הבנת האירועים של מלחמת העולם השנייה, ובעיקר את חוזה כניעת הגרמנים לבעלות הברית. חוזה הכניעה הוא של גרמניה והצבא הגרמני, אבל לא של המפלגה הנאצית וכוחותיה! שאין אזכור להם בשום סעיף בחוזה הכניעה. אם כך, הנאצים בעצם מעולם לא נכנעו לבעלות הברית, והם עדיין נמצאים במצב מלחמה אתן, כדי לזכות בשליטה גלובלית.

הזרועות הארוכות של הנאצים חודרות לכל אומות העולם החשובות, בייחוד לאמריקה. סוד גלוי הוא שכמות המדענים הנאצים בנאסא מתמיהה עד מאוד.
הנאצים פעילים מאוד מאחורי הקלעים של האירועים הגלובליים. וידוע שהנאצים איחדו את האינטרסים שלהם עם הפלגים האסלאמיים הפונדמנטליסטים.

אין צורך בדמיון יותר מדי מפותח כדי לראות מה באמת מתרחש מתחת לאף שלנו, אבל יש צורך במידע וברציונאליות כדי להבין אותם, ולו במעט, ואת אלה משיגים דרך לימוד ומחקר.
אין קיצורי דרך בהיכלים כאלה.

שליטה גלובלית מושגת – ותמיד הושגה – רק דרך אמצעי אחד: אחיזת אגרוף בלתי מתפשרת במדע ובכסף.

בחזרה לעת העתיקה

וכאן אנחנו חוזרים לעת העתיקה, שבה המנצח והמפסיד במלחמה הבין-כוכבית, וצאצאיהם אחריהם, אספו את השברים שלהם למען בניית ציווילזציה חדשה. קיימות הערכות רבות לגבי התיארוך, אך מדובר בכ-20.000 – 50.000 שנה לפנה"ס. וכך לפתע צצות להן יש מאין תרבויות שמניתי בתחילת המאמר.

כל תרבות תלויה ומתפתחת בהתאם למצב המוניטרי (כספי) שלה וכל הנגזרות הרבות שלו.
מאז ומעולם התקיימו שני גופים מוניטריים עיקריים, זה של המלוכה, ויותר מאוחר של הממשלה, וזה של גופים פרטיים: הבנקאות הפרטית.
יוסף פרל מכנה אותם Banksters,[5] הכלאת שתי מילים, Bankers + Gangsters.
ואין זה סוד שכך פועלת השיטה עד עצם היום הזה.

ההבדל המהותי בין שתי השיטות המוניטריות הוא בכך, שכספי המלכה או הממשלה הם כספים שיש מאחוריהם גיבוי של התוצר-עבודה. לעומת הכספים הפרטיים של ה-Banksters, אשר מגובים על-ידי מתכות יקרות או תלויי-חוב; בעיקר תלויי-חוב!

הכספים הרבים המופצים על-ידי הבנקסטרים והנשלטים על ידם, הם שגורמים לזעזועים אדירים בשווקים ובכלכלות עולם. ההחלטה על הזרמת הכספים או עצירתם נעשית על-פי כדאיות עניינם של הבנקסטרים. מכיוון שהבנקסטרים מכירים היטב את מדע המחזוריות עוד מימי קדם, שנקבע בין היתר גם על-ידי מערך אסטרופיסי קוסמי[6], הם מסתייעים בו היטב לניצול נכון של תיעול הכסף, ולהשגת השליטה בעולם.

האם הנאצים הם צאצאי אימפריית בבל העתיקה

השיטה של ה-Banksters פרחה בבבל העתיקה.
בשנת 586 לפנה"ס נחרב בית המקדש הראשון בידי הבבלים, וממלכת יהודה הוגלתה לבבל.
עצם כיבוש יהודה בידי הבבלים היה מסיבות שונות לחלוטין מאלה המוצגות בהיסטוריה הקונבנציונאלית.
מעצם היותם של היהודים קבוצה נבחרת של אחד הענונאקים המשפיעים, הוא יה, שידוע יותר בשמו יהוה, היו בידי היהודים סודות עתיקים רבים, בכללם גם כלים, כלי נשק ופריטים נוספים מבוססי שרידי המדע של התרבות מדרגה III.

הידע והכלים הופקדו אצל הכוהנים הגדולים ששירתו במקדש. ארון הברית והאפוד, הם רק שתי דוגמאות מני רבות. בדיוק את הדברים האלה חמדו הבבלים לשם ביסוס השליטה שלהם.

היהודים הוגלו לבבל, שבה ביססו הגולים את חייהם החברתיים והתרבותיים והיו מעורים בכל. ראוי לציין שאחת התקופות הפוריות ביותר של היהודים הייתה בבל, וידע בבלי רב חלחל למסורת והסמליות היהודית. עוד יותר ראוי לציין שהיהודים איישו משרות רמות בממלכת בבל. יתרה מזאת, הבבלים נזקקו נואשות למצויים בסוד המדע העתיק, הם הכוהנים הגדולים היהודים, על מנת לסייע להם לפענח את סודות המדע העתיק שבזזו ביהודה. ומכאן ברור עד כמה הדוק היה הקשר בין הכובש לנכבש, וידם ועיניהם של היהודים היו בכל.

יהודה הייתה נתונה תחת כיבוש בבל עד שנת 539 לפנה"ס. בשנה זו השלים כורש מלך פרס את השתלטותה של פרס על האימפריה הבבלית ובתוכם גם יהודה עברה לשליטת האימפריה הפרסית.

בשנת 538 לפנה"ס פרסם כורש את קריאתו שזכתה לכינוי "הצהרת כורש" המאפשרת לכל העמים תחת מלכותו לחזור לפולחן אלוהיהם. ליהודים שגלו לבבל עם חורבן הבית הראשון אף התאפשרה השיבה לאוטונומיה היהודית בארץ ישראל. מלכי פרס לאחר כורש נטו חסד מיוחד ליהודים, נתנו אישור לבניית בית המקדש השני ואישור רשמי לכיסוי הוצאותיו מקופת הממלכה.

כמובן, לא רבים מתעכבים לבדוק מה באמת אירע במלחמה הזו בין פרס לבבל, ואיך בסופו של דבר פרס היותר חלשה ניצחה את האימפריה הבבלית האדירה? ולמה הפרסים נטו כל כך הרבה פרווילגיות וחסד כלפי היהודים?
התשובה היא שבלעדי גילוי הסודות המוניטריים של הבבלים לא היה שום סיכוי לפרסים לנצח אותם!
ומי גילה לפרסים את הסודות הכספיים שאפשרו את ניצחונם?
כמובן, היהודים.
ומכאן נובעת השנאה התהומית, והשאיפה לנקמה, של הבבלים ביהודים.
ומכיוון שהנאצים רואים עצמם כצאצאי הבבלים (בין היתר), הרי שבקונטקסט כזה קל יותר להבין את המאמץ השטני של הנאצים להשמיד את היהודים במלחמת העולם השנייה.

אך קיימת סיבה נוספת למאמץ השטני של הנאצית להשמיד את היהודים. בחוגים ההרמטיים של הנאצים ידוע היטב כי כאשר יהוה בחר את הקבוצה שלו במצרים, הבחירה נעשתה מתוך כוונה ואינטרס אישי של יהוה; שליטה וניצחון על אלים ענונאקים יריבים.
בכדי שיהוה יפיק תועלת מצופה מהקבוצה שלו, היה ברור לו שהוא צריך להשביח אותה גנטית. ומכאן הסיבה היחידה ל-40 שנות נדודים של הקבוצה במדבר סיני. תקופה שמספיקה לאפקט ההשבחה הגנטית לבוא לידי ביטוי.
הנאצים יודעים היטב שהקבוצה של יהוה הייתה הקבוצה האחרונה שעברה השבחה גנטית. ומכאן שלפרטיה יש יתרון גדול וברור מעל כולם.
והנאצים ידעו, שאם יזדמן להם אי-פעם איזשהו סיכוי להגיע לשליטה גלובלית, הרי שצריך להיפטר אחת ולתמיד מהקבוצה המושבחת גנטית הזאת, היהודים.

החשבון בין היהודים, השומרים, הבבלים, המצרים, הפרסים והענונאקים מעולם לא נסגר. הוא נותר פתוח ומתקרב לאחד הפרקים (השיאים) הראשיים שלו, אם כי לא הפרק הסופי. כי הפרק הסופי ייכתב רק כאשר היקום המוכר לנו כולו יחדל. וכל זמן שנותרים ולו שני שורדים ממלחמה כזו או אחרת, המאבק יתחיל מחדש, מסיבה כזו או אחרת, אך תמיד קשורה לכסף ולשלטון.

וחתימת הפרק הנוכחי אכן תתרחש בשנת 2012.

אבל, וחשוב לזכור זאת היטב, שנת 2012 היא רק סימבול.

הדרמה המחזורית נמשכת

השחקנים בדרמה הנוכחית הם אותם השחקנים העתיקים המוכרים. או נכון יותר, צאצאיהם.
ידוע שהברון רוטשילד, למשל, מייחס את השושלת שלו לנמרוד. חוקרים רבים מזהים את נמרוד עם האל המסופוטמי נרגל NerGal הענונאקי (ראה הערת שוליים 5), שהמוניטין שלו לא נהנה מהערכה ואהדה רבה. אך סביר הרבה יותר להניח שנמרוד הוא רק הצאצא של נרגל, ומשתייך לעץ הגאונולוגי שלו.
תפקיד הטמפלרים, הבונים החופשיים ואילומינטי במחזה העתיק-חדש זה ידוע ומוכר גם הוא.

אם כן, התהליך, כפי שראינו במאמר, החל מזמן. המשחק הוא עתיק ומפותל ולא ידוע לרוב הציבור, אם כי רוב הציבור הוא שסובל ומת באותם מאבקים אכזריים. והשיא אכן מגיע בתקופתנו. ולפי תורת המחזורים, אחרי השיא מגיע שוב השפל. וחוזר חלילה.

השאלה הכי מטרידה בתסריט ישן-חדש זה היא: כיצד העולם – והאנושות – יחוו את השיא הנוכחי? שאם יפרוץ, במלחמת עולם שלישית, הרי שבוודאות ייעשה בו שימוש בנשק הסקלרי הנוראי.

ואיך אפשר להתגונן בפני משהו נוראי שכזה?

מה שבטוח, זה לא יהיה אפשרי דרך "שליחת אהבה קוסמית" ו/או "תיקשורים עם ישויות גבוהות", ושום "משיח" לא ירד מחמור לבן, ועוד עטיפות סכריניות מרשרשות למיניהן, כגון אלה של הדתות הממוסדות, שראשיהן הם חלק נכבד מהקונספירציה – ותמיד היו – וכשכוחם נחלש מעט בעת האחרונה, הרי שהתנועות הניו אייג'יסטיות משמשות יפה למילוי הפער שנפער בתוך הדתות הממוסדות לשמש מסך עשן מועיל. וכל המניפולציות האלה כולן נועדו למטרה אחת: להרחיק את ההמונים כמה שיותר מעיסוק באירועים המתרחשים מתחת לאפם.

תעמולת הניו-אייג'

אם תעמולת והונאת הניו אייג' הייתה מסתיימת רק בהסטת אנשים מלחפש ולהיות מודעים לאמת, ניחא. אבל לא כך הוא. והרי מספיק לעניינינו לבדוק מעט את ההיקסמות והנהייה של הנאצים בכלל ושל היטלר בפרט אחרי תורות רוחניות ואזוטריות מסוכנות, בייחוד כזו של התנועה התאסופית, ושל מאדאם הלנה בלאבאטצקי בפרט (Madame Helena Blavatsky). התורה והספרים שלה הפיצו סוג של אנטי-רציונאליזם ואנטי-מדע; כמה מוכר ונפוץ גם היום. ואולי נכון לומר, במיוחד היום!

בלאבאטצקי האמינה והטיפה בספריה שקיימים "שבעה גזעים ראשיית (או שורשיים)" שחיו על כדור הארץ, והארים הם הגזע החמישי. בלאבאטצקי קישרה את הגזע הארי הנעלה לייסוד מצרים העתיקה. לא קשה לתאר לאיזה גזע שייכה המאדאם את היהודים ובאיזה אור היא הציגה אותם בתורות שלה. וצריך להבין עד כמה הנאצים והיטלר בפרט היו מוקסמים מתורות כאלה, ובייחוד זו של המאדאם הכריזמטית, כדי להבין שאולי הנושא של השליטה מוניטרית חשוב מאין כמוהו, אך תורות המיסטיות/אזוטריות/רוחניות מטעות עלולות לעקוף את הנושא המוניטרי ולזרוע הרס והשמד זהים, ואף גדולים בהרבה. וצריך רק לפתוח מעט את העיניים למה שקורה מסביבנו באותם נושאים מיסטיים/אזוטריים/רוחניים שמנסים להרשים עד מאוד, כדי להבחין עד כמה המגמות האלה דומות ומסוכנות עד אימה גם היום.

וכאן ברצוני להדגיש את הצורך באבחנה והבחנה חדה בין תורות מיסטיות/אזוטריות/רוחניות שפויות ואותנטיות ובין אלה ההזיות שנובעות ממוחות מגלומניים, חולניים ומטורפים.

השטח של התורות המיסטיות/אזוטריות/רוחניות הוא שטח לא ממופה, ולכן מסוכן עד מאוד. זהו שטח הפרדס, שעלול להפוך עד מהרה ליער שחור עבות, שבולע את כל מי שנכנס אליו לא מוכן ולא מספיק חזק ומפותח מבחינה נפשית. והרי מוכר לנו: ארבעה נכנסו לפרדס (פשט, רמז, דרש, סוד) ורק אחד יצא ממנו שפוי וחי, רבי עקיבא. מומלץ להפנים.

המפתח הוא הבנת הכלכלה

אם כן, השחקנים הראשיים במחזה הזה, כמו תמיד, הם שקובעים את חוקי המשחק, ולאיש בקהל אין באמת הרבה מה לעשות.
אבל, אם יותר אנשים באמת יראו את המתרחש מתחם לאפם, אולי אפשר יהיה להשפיע על התסריט.

המקום הראשון להתחיל בו הוא הבנת הכלכלה, זו של הגופים הממשלתיים וזו של הגופים הפרטיים. ברם, מכיוון שרוב הציבור לא באמת מבין בכלכלה, התקווה של מי מהקהל להשפיע על התסריט היא מזערית.

וכאן חייבת להישאל שאלה קריטית, וראוי שכל אחד מאיתנו יתן עליה את הדעת: מדוע לא מושקע שום משאב, ולו הקטן ביותר, ללמד את אמנות הכלכלה כבר מגיל צעיר? כבר מכיתה א'?
ככל שהילד גדל, לימוד האמנות הזאת והבנתה נעשית קשה יותר. ובסופו של דבר רק מעטים מגיעים ללמוד אותה, באוניבריטאות, שבהן מלמדים כלכלה נדושה, שבוודאי לא ממנה תבוא הישועה.
רק מתי מעט פורצים מתוך המסגרות הממוסדות של הכלכלה, ועוד מעטים יותר מסוגלים להתוות סגנונות ומשוואות פורצות דרך. ואלה שכן מסוגלים, לאן הם יישאבו? לאיזו קבוצה הם יתחברו? לקבוצה של הכלכלה שמבקשת לפעול לטובת בניית הציוויליזציה, או לקבוצה של הכלכלה השואפת לשליטה על העולם?

במקביל להוראה והבנת המשחקים הכלכליים העולמיים, חייבים להיות מוקפדים עד מאוד בכל הנוגע לתורות מיסטיות/אזוטריות/רוחניות, ולנהוג בהן בזהירות גבוהה בהרבה מהנוהג בתורות הכלכליות, כי המלכודת שלהן אף גדולה מהמלכודת הכלכלית.

אלו הן הסוגיות שראוי לעסוק בהן. וגם אם הזמן קצר, אולי בכל זאת נותר עוד סיכוי לשפיות.

והמלצה אחרונה, אבל אחרונה רק למאמר שלעיל; אסור לפספס את הסרטון הזה. ברם, יש לזכור ולשנן, גם את המידע המוצג בסרטון הזה ראוי לבדוק ולחקור. מתבונן מאומן יבחין מיד, שלמרות שהסרטון מציג נקודות הדורשות תשומת לב, הוא איננו מאוזן. לבדוק ולחקור; ככה ייעשה אדם חופשי מכל השפעה. ורק לאנשים חופשיים יש סיכוי לקוות לעתיד טוב יותר, ולסייע ליצירת עתיד טוב יותר.

[1] מיצ'יו קאקו, הפיזיקה של הבלתי אפשרי, אריה ניר

[2] FOUNDATION FOR THE STUDY OF CYCLES, INC

[3] Joseph Farrell, The Cosmic War, Adventures Unlimited press

[4] Joseph Farrell, The Giza Death Star, Adventures Unlimited press; Zechria Sitchin,

The Wars of Gods and Man, Avonbooks; Graham Hancock, Fingerprints of the Goods, Three Rivers press

[5] Joseph Farrell, Babylon's Banksters, Feral House

[6] FOUNDATION FOR THE STUDY OF CYCLES, INC

7. חומר על היטלר והנאצים, על הקשר שלהם למאדא בלאבאצקי ולתורות מיסטיות/אזוטריות/רוחניות, הוא פשוט אדיר. אסתפק כאן בלהמליץ על ספרו של יוסף פרל, ומשם תחקרו הלאה בעצמכם;
Joseph Farrell, Nazi International, Adventures Unlimited press

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=8963
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

188 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית