ראשי » בריאות » אתם כאן

דיאטת באדוויג לחולי סרטן – תראפיית באדוויג

  • מאת כותב אורח | 13 בספטמבר 2011
  • 13,792 צפיות | 9 תגובות
עודכן לאחרונה: 7 במאי 2012

דיאטת באדוויג לחולי סרטן

ד"ר גוהנה באדוויג (1908-2003), ביוכימאית גרמניה, היתה מועמדת לפרס נובל על עבודתה בתחום הסרטן.
בעקבות ממצאיה המציאה את דיאטת באדוויג שמיושמת עד היום בקרב חולי סרטן בעולם כולו.

.מרכז באדוויג בגרמניה שנוסד על ידה ,מלמד את החשיבות בדיאטת באדוויג , פרוטוקול באדוויג, וחוברת מתכונים, כמובן ניתן ומומלץ להתייעץ באתר.

johanna-budwig

שיטת באדוויג לטיפול בסרטן

סרטן הוא לא גזר דין מוות, אנשים רגילים ברחבי העולם מנצחים את הקרב עם הסרטן באמצעות פרוטוקול באדוויג. אולם סרטן הוא אויב אימתני וזה דורש משמעת קפדנית וידע מדויק של פרוטוקול באדוויג כדי לנצח את הקרב.

ממצאי המחקר

ד"ר באדוויג בדקה וניתחה דגימות דם מאנשים בריאים, וחולים.
לדבריה, דגימות דם של אנשים עם סרטן, סוכרת, וסוגים מסוימים של מחלת כבד (מבשרי סרטן) חסרו בעקביות חומצה לינולנית, אומגה 6, פוספוליפידים שאחראים על הצורך לפתח ולתחזק את שלמות קרום התא, והם חסרו ליפופרוטאין של הדם הידוע כיום בשם חומצות שומן נושאי אלבומין.
מידע זה והמסקנות שלה, עדיין אינם מתועדים בהרחבה על ידי חוקרים או מסמכים אחרים. חוסר פוספוליפידים סיפק לה דרך להסביר את העובדה כי לתאים סרטניים יש לעתים קרובות קבוצות מרובות של כרומוזומים. החומר הגנטי גורם להתחלקות התא, אבל קרום לא יכול להווצר כי חסרים חומרי הבניין שמהם עשוי אומגה 6 ופוספוליפידים, לכן חלוקת התאים לא מושלמת.

פוספוליפידים הם אבני הבניין של קרומי התא שלך, מסדירי התחבורה התאית ומתפקדים כ: "שומרי השער". * בתפקיד זה, הם מגינים על קרומי התאים מפני התקפת הרדיקלים החופשיים.

קיימת מערכת יחסים ייחודית בין פוספוליפידים וחומצות שומן הכרחיות מה שמקל את המעבר של מולקולות של חומצות שומן דרך דופן המעי שלך.
ליפופרוטאינים, אשר מכילים חומצה לינולנית בשילוב עם חלבון עשיר גופרית, חסרים בדם.
ד"ר לודוויג מצאה בחולים חלבון צהוב ירוק, כאשר מוסיפים לו חומצות שומן וחלבונים עשירי גופרית, הצבע הצהוב ירוק נעלם ובמקומו מופיע פיגמנט אדום שאופייני להמוגלובן. זה מסביר אנמיה, חוסר חמצן וחוסר אנרגיה אצל חולי סרטן.

נושא החמצן של הדם (המוגלובין) הוא נמוך: הדם לא יכול לשאת מספיק חמצן – תהליך, אשר מייצר אנרגיה עבור פונקציות החיים, הוא חנוק. החמצן חסר בשל חוסר המוגלובין.

נראה לה, היא אומרת, כי, סרטן, סוכרת ומחלות כבד חסרים חומצות שומן חיוניות (EFAs). אלה שחייבים להיות מסופקים בתזונה. גוף האדם לא יכול לעשות אותם לבד והם בולטים בהעדרם במחלות אלו.

שומנים טובים וחלבון עשיר גופרית

בהתבסס על ממצאי מחקריה , ד"ר באדוויג הוסיפה לדיאטה של חולים סופניים של סרטן תערובת של חלבון חלב דל שומן (חלבון המכיל גופרית) ושמן זרעי קנבוס (המפ) וחקרה את השינויים בדמם.

היא טוענת כי הפיגמנט הצהוב ירוק נעלם לאט; פיגמנט הדם האדום הופיע; פוספוליפידים חזרו; ליפופרוטאינים הופיעו; גידולים נסוגו ונעלמו, אנמיה הושקטה; אנרגיה מוגברת וחיוניות חזרו, חלק מהחולים החלימו. במקביל, תסמינים אחרים של הסרטן נעלמו. כדי להגיע לבריאות נדרשים שלוש עד חמש שנים של מזונות מלאים, מיץ גזר, עשבי תיבול, המון זרעי פשתן, קנביס רפואי, שמן זרעי קנביס פנימי ואפילו חוקנים של שמן זרעי קנביס. העלמותם של גידולים לא מעידה על סוף הרעילות הנוכחית בגוף, אשר חייב להעלם לריפוי מלא.

שמן המפ לעומת שמן פשתן

ד"ר אודו ארסמוס שכתב את הספר "שמנים מבריאים ושמנים הורגים" מבהיר בספרו את השוני בהרכב חומצות השומן ההכרחיות בין שמן פשתן לשמן המפ (קנביס).
שמן פשתן מכיל ריכוז גבוה של חומצה אלפא לינולנית וריכוז נמוך של חומצה לינולנית ושמן המפ מכיל יחס של 1:3 בין ח.אלפא לינוליאית ללינוליאית, שהוא היחס המדויק שנחוץ לגוף.

בספרו טוען ד"ר אודו ארסמוס שצריכת שמן פשתן במשך שנתיים גרמה למחסור של חומצת שומן אומגה 6. הסימפטומים כללו עור יבש, ודק.

הוא עבר לנטילת שמן זרעי קנבוס ומצא כי מצב העור שלו השתפר בצבע ובמבנה. צריכת שמן זרעי קנבוס יכולה להיות ללא הגבלת זמן וללא תופעות לוואי לא נעימות. שמן זה נחשב הטוב ביותר שיש לטבע להציע מבחינה תזונתית בגלל היחס המאוזן של אומגה 6 ואומגה 3. בנוסף מספק שמן הקנביס חלבונים זמינים, ויטמינים ומינרלים.

פרוטוקול באדוויג

חומרים:
שמן פשתן או שמן המפ (קנביס) ממקור איכותי שזקוק לקירור.
גבינת קוטג' עדיפות לקוטג' אורגני או קוטג' עיזים אורגני,

בלנדר ידני חשוב להשתמש במיקסר חשמלי במקום בחישה ביד.

המתכון

שלוש כפות שמן קנביס עם 6 כפות גבינת קוטג' מעורבב בבלנדר יד חשמלי לקבלת קצפת עשירה
ניתן להוסיף כפית דבש גולמי (לא מעובד) קינמון, וניל, אגוזי לוז, אגוזי מלך,פקעות ורדים, מצוץ מלח ים או מלח סלעים או פלפל קאין.
בתור השראה מהרפואה האיורוודית אנחנו לא ממליצים על שלוב פירות יחד עם המוזלי
כף מרק = 15 מ"ל

מוצרי צריכה נוספים בתזונתך

ממתיקים- טיביה, דבש גולמי שאינו מפוסטר, תמרים, תאנים, מיצי פירות יער ופירות לשמש ללא ממתיקים אחרים מותר
צמחי מרפא בצורה הטבעית שלהם
כל אגוזים (לא קלויים בצורתם הגולמית) הם בסדר גמור, למעט בוטנים
זרעים כל טוב, גרעיני חמניות הם מאוד טובים
קקאו גולמי בלתי מעובד, (קוקוס ממותק) מגורר
כוס תה שחור מקובל (פולי קפה אינם רעילים ),לא מומלץ, רצוי תה צמחים
כל קמח מותר כל עוד זה מחיטה מלאה 100%. תירס הוא חריג בגלל עובש / פטריות מניפולציה גנטית.

חשוב מאוד: שמן פשתן ושמן קנביס חייב תמיד להישמר במקרר. ניתן לשמור במשך 12 חודשים במקפיא. כדאי לרכוש ישיר ככל האפשר מהיצרן.
לשתות רק מים מזוקקים או מים אוסמוזה הפוכה

חשיפה לשמש

אנחנו רוצים להשיג כמות סבירה של אור שמש כל יום, אחד ההיבטים המשמעותיים בעבודתה של ד"ר באדוויג היא התגלית שהגוף זקוק לאנרגיית השמש. כשלגוף יש את האיזון הנכון של שמנים וחלבונים, יש לו שדה מגנטי מיוחד אשר מושך את הפוטונים באור השמש ובכך נחשף אל כוחות הריפוי של השמש, אלקטרוני ממברנות התאים נעים בסינכרוניזציה עם פוטוני השמש ומאפשרים זרימה והטמעה של אנרגיה החיים " הפראנה", "כוח החיות”, ומשפרים את יכולת הריפוי שלנו.

הנה מה שאנשים אמרו בעקבות התכנית: "כולנו הרגשנו תחושה מוגברת של ההרגשה הכללית, תחושה של קלילות, יותר אנרגיה, מחזור טוב יותר, כאשר נחשפתי לשמש "הרגשתי את הכוח המרפא של השמש שמשפיע על העור שלי הרבה יותר מבעבר. כמו כן, כל שבוע או : שבועיים, אני מרגיש טוב יותר בדרכים שונות הכאבים פוחתים, העור נראה בוהק יותר והמצב רוח משתפר"

לפרטים נוספים – מדריך שיטת באדוויג

נכתב על-ידי: ציפי מוסרי

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=8517
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

9 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית