- פרויקט אמת אחרת - https://www.emetaheret.org.il -

פיגועי 11 בספטמבר – כנס בינלאומי עצמאי בנושא יתקיים בקנדה

עשור לאחר אירועי ה-11 בספטמבר 2001, אשר הביאו למותם המיידי של כמעט 3,000 אנשים על אדמת אמריקה, אינספור קורבנות של אבק רעיל ורדיואקטיבי ומאות אלפי מקרי מוות באפגניסטן ובעיראק, יחל סימפוזיון בינלאומי על הנושא בטורונטו בספטמבר.

אירועי ה-11 בספטמבר סיפקו את העילה המרכזית ל-"מלחמה בטרור" שהובילה לפלישות צבאיות, הרג אינספור אזרחים חפים מפשע, התקפות על זכויות האדם והאזרח ברחבי העולם וצמצום דרמטי ביכולת של האזרח להתגונן בפני ממשלה דורסנית ופולשנית.

אמינותה של החקירה הרשמית ל-אירועי ה-11 בספטמבר 2001, שבוצעה על ידי ממשלת ארה"ב בין השנים 2003 ל- 2005, עורערה על ידי מיליוני אזרחים בארצות הברית ומחוצה לה, כולל בני משפחות הקורבנות, עדים מומחים ומומחים למשפט בינלאומי.

עד כה, דיונים רציניים, פתוחים ושקופים בנוגע לראיות הרשמיות שסופקו על ידי ממשלת ארצות הברית, מעולם לא התקיימו בארצות הברית או בחו"ל.
כמו כן, אף לא אחד מהאחראיים לכאורה לאירועי ה -11 בספטמבר אי פעם הובא לדין על אדמת אמריקה.

כעת, קבוצה בינלאומית של אזרחים התחייבה לממן באופן פרטי כנס ושימועים בנושא.

בגלל ההשלכות הגלובליות של אירועי 9 / 11, יוזמי החקירה העדיפו לבחור במיקום בינלאומי מחוץ לארצות הברית. העיר טורונטו, קנדה נבחרה כמיקום אידיאלי "בינלאומי" בשל קרבתה לניו יורק, וושינגטון ושאנקסוויל (שלושת מזירות הפשע של פיגועי ה-11 בספטמבר).

בחסות המרכז הבינלאומי לחקירת אירועי 11/09 [1], ארבעת הימים הראשונים של הדיונים יתקיימו באוניברסיטת טורונטו בין ה-8 בספטמבר ועד ה-11 בספטמבר 2011.
במהלך השימועים, אשר ישודרו בשידור חי דרך האינטרנט, עדים מומחים שונים יציגו ראיות בתיק.

הדיונים בטורונטו יונחו על ידי ד"ר מיכאל Keefer (קנדה), ד"ר מת'יו וויט (ארצות הברית), והדו"ח הסופי יושלם ויוצג על-ידי עורך הדין האמריקאי ג'יימס גורלי

מקור: infowars [2]
מקור נוסף: torronto hearings [3]

קישור למידע נוסף: מסמך המידע הגדול בנושא פיגועי 11 בספטמבר [4]