פיגועי 11 בספטמבר – כנס בינלאומי עצמאי בנושא יתקיים בקנדה

  • מאת מנהל הפרויקט | 9 באוגוסט 2011
  • 6,030 צפיות | 7 תגובות
עודכן לאחרונה: 9 באוגוסט 2011

עשור לאחר אירועי ה-11 בספטמבר 2001, אשר הביאו למותם המיידי של כמעט 3,000 אנשים על אדמת אמריקה, אינספור קורבנות של אבק רעיל ורדיואקטיבי ומאות אלפי מקרי מוות באפגניסטן ובעיראק, יחל סימפוזיון בינלאומי על הנושא בטורונטו בספטמבר.

אירועי ה-11 בספטמבר סיפקו את העילה המרכזית ל-"מלחמה בטרור" שהובילה לפלישות צבאיות, הרג אינספור אזרחים חפים מפשע, התקפות על זכויות האדם והאזרח ברחבי העולם וצמצום דרמטי ביכולת של האזרח להתגונן בפני ממשלה דורסנית ופולשנית.

אמינותה של החקירה הרשמית ל-אירועי ה-11 בספטמבר 2001, שבוצעה על ידי ממשלת ארה"ב בין השנים 2003 ל- 2005, עורערה על ידי מיליוני אזרחים בארצות הברית ומחוצה לה, כולל בני משפחות הקורבנות, עדים מומחים ומומחים למשפט בינלאומי.

עד כה, דיונים רציניים, פתוחים ושקופים בנוגע לראיות הרשמיות שסופקו על ידי ממשלת ארצות הברית, מעולם לא התקיימו בארצות הברית או בחו"ל.
כמו כן, אף לא אחד מהאחראיים לכאורה לאירועי ה -11 בספטמבר אי פעם הובא לדין על אדמת אמריקה.

כעת, קבוצה בינלאומית של אזרחים התחייבה לממן באופן פרטי כנס ושימועים בנושא.

בגלל ההשלכות הגלובליות של אירועי 9 / 11, יוזמי החקירה העדיפו לבחור במיקום בינלאומי מחוץ לארצות הברית. העיר טורונטו, קנדה נבחרה כמיקום אידיאלי "בינלאומי" בשל קרבתה לניו יורק, וושינגטון ושאנקסוויל (שלושת מזירות הפשע של פיגועי ה-11 בספטמבר).

בחסות המרכז הבינלאומי לחקירת אירועי 11/09, ארבעת הימים הראשונים של הדיונים יתקיימו באוניברסיטת טורונטו בין ה-8 בספטמבר ועד ה-11 בספטמבר 2011.
במהלך השימועים, אשר ישודרו בשידור חי דרך האינטרנט, עדים מומחים שונים יציגו ראיות בתיק.

הדיונים בטורונטו יונחו על ידי ד"ר מיכאל Keefer (קנדה), ד"ר מת'יו וויט (ארצות הברית), והדו"ח הסופי יושלם ויוצג על-ידי עורך הדין האמריקאי ג'יימס גורלי

מקור: infowars
מקור נוסף: torronto hearings

קישור למידע נוסף: מסמך המידע הגדול בנושא פיגועי 11 בספטמבר

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=8281
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

7 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית