- פרויקט אמת אחרת - https://www.emetaheret.org.il -

העם למען העם – אוטופיה / תנועה חדשה

קיבלתי במייל… נראה מעניין.

המציאות הנוכחית בה אנו חיים במדינת ישראל, לא מטיבה עם האזרח ואף מחמירה מיום ליום, הדילמה העומדת בפנינו, האזרחים היא : האם להישאר פסיביים ולהמשיך בשגרת היום, מול המצב כפי שהוא, או שמא עלינו לעשות מעשה. להשמיע ולהביע את דעותינו ביחס למציאות חיינו בפרט ובענייני העולם בכלל, שעתידו לא נראה מבטיח, היום, בתחילת העשור השני של המאה ה-21?

האירועים בעולם בחודשים האחרונים, הן מהבחינה הפוליטית\חברתית\מדינית והן מהבחינות האקולוגיות\כלכליות – חמורים ביותר, שינויי אקלים הם כבר עניין שבשגרה, האירועים האחרונים בברזיל , יפן אוסטרליה הם רק המשך למשבר העולמי, כמה דוגמאות:

התמימות מתפוגגת, אנו מבינים כיום יותר מתמיד שה"דמוקרטיה" עליה מספרים לנו בבתי הספר הממלכתיים – אינה מה שבפועל קורה סביבנו. מערכת ששמה את עצמה מעל האזרחים – היא ודאי לא מה שהאזרחים שואפים לו.

אנחנו לא פוליטיקאים, אנו אזרחים מן השורה, כמוך בדיוק, שהבינו שאם לא ניצור את השינוי בעצמנו, לבד הוא לא יקרה, משום שלנבחרי הציבור אין שום אינטרס ליצור שינוי אל אלא לשמר את המצב… לכן אנו פונים אליך ולכל אחד ואחת שמבינים את המצב לאשורו, בקריאה לקום, להצטרף, להתאחד בעשייה למען החזרת השליטה בחיינו, למען הזכות לחיות בכבוד, בלי קשר לגיל, מין, עדה וכו' .

אנו מבקשים ממך לזכור שאנו אנשים חופשיים – העבדות הנכפית עלינו כבר עשורים רבים הגיעה לקיצה! הגיע הזמן להתנער מהרעיונות הישנים, משיטה מסורבלת ומנותקת מצרכי העם, מבחירות שמכוונת להפרדה מגדרית ומיגזרית, בסגנון של הפרד ומשול .
הגיע הזמן לפתרונות ארוכי טווח שיטיבו עם כולם – ימניים, שמאלנים, חילוניים, חרדים, ערבים, מהגרים, עניים, וגם עשירים המעוניינים בטובת הכלל בנוסף לטובתם הפרטית.

מסמך המתאר את המצב לאשורו:
"וקראתם דרור בארץ ולכל יושביה" [1]

זוהי הזמנה לפגישה שנערכת ביום חמישי הקרוב, 14/4/2011 בראשל"צ , בשעה 19.30
מטרת הפגישה:
– הצגת המצב הקיים ופתרונות אפשריים, החזון והמטרות.
– היכרות עם אנשים המעוניינים להתאחד לפעילות .
– מציאת המכנה המשותף בין האנשים ובירור הדרכים האפשריות לשיתופי פעולה.
– החלטות לגבי הפעילויות הבאות.

נשמח להפגש ולהתאחד ליצירת השינוי החשוב לכולנו ולדורות הבאים.

העם למען העם [2]

ליצירת קשר וקבלת פרטי הגעה : shefa.chadash@gmail.com
0526355445

[3]