העם למען העם – אוטופיה / תנועה חדשה

  • מאת מנהל הפרויקט | 11 באפריל 2011
  • 10,016 צפיות | 16 תגובות
עודכן לאחרונה: 15 באפריל 2011

קיבלתי במייל… נראה מעניין.

המציאות הנוכחית בה אנו חיים במדינת ישראל, לא מטיבה עם האזרח ואף מחמירה מיום ליום, הדילמה העומדת בפנינו, האזרחים היא : האם להישאר פסיביים ולהמשיך בשגרת היום, מול המצב כפי שהוא, או שמא עלינו לעשות מעשה. להשמיע ולהביע את דעותינו ביחס למציאות חיינו בפרט ובענייני העולם בכלל, שעתידו לא נראה מבטיח, היום, בתחילת העשור השני של המאה ה-21?

האירועים בעולם בחודשים האחרונים, הן מהבחינה הפוליטית\חברתית\מדינית והן מהבחינות האקולוגיות\כלכליות – חמורים ביותר, שינויי אקלים הם כבר עניין שבשגרה, האירועים האחרונים בברזיל , יפן אוסטרליה הם רק המשך למשבר העולמי, כמה דוגמאות:

  • הדוחות מציינים ש-2010 / 2011 הן השנים החמות ביותר בהיסטוריה המדודה בכדור הארץ, הכי הרבה אסונות טבע ואסונות מעשי ידי אדם.
  • מחירים חסרי תקדים למוצרי אנרגיה ומזון .
  • הגענו לשלב של התפקחות מהאשליה שנבחרי הציבור "דואגים לנו"… ברור לכולם שהשפע והטכנולוגיה ליצירתו קיימים ומוחזקים בידי אליטות ומתווכים ש"גוזרים קופון" שיוצרים מדיניות של "הפרד ומשול" על מנת לשמר את המצב כפי שהוא.
  • מהפכות, אנשים יוצאים לרחובות ברחבי העולם, לאחר שקצו בתרמית הדמוקרטיה ומתעוררים להבנה שנבחרי הציבור לא עושים עבודתם נאמנה כדי לשמור על זכויות האזרח וחייבת להיות מעורבות של העם עצמו. פער המעמדות מתרחב ומגיע בימים אלו לקיצוניות חדשה, מה שמעלה מחדש רעיונות שלכאורה נזנחו, על חברה נטולת מעמדות, מהפכה שתונהג ע"י העם . רק בחודשיים האחרונים, התרחשו מהומות המונים שקוראות להפלת הממשלים בערי המפתח : ארצות ערב, לונדון ורומא.. משתתפי הפגנות רבים צוטטו באומרם שהמחאה היא לא על הנושא הספציפי שהביא להתפרצותה (שילוש שכר הסטודנטים באנגליה, כשלון הפלת ממשלת ברלסקוני באיטליה) – אלא על מדיניות רחבה הרבה יותר ועל פתרונות הרבה יותר מרחיקי לכת ממה שהמנהיגים הציבוריים מעזים להציע.

התמימות מתפוגגת, אנו מבינים כיום יותר מתמיד שה"דמוקרטיה" עליה מספרים לנו בבתי הספר הממלכתיים – אינה מה שבפועל קורה סביבנו. מערכת ששמה את עצמה מעל האזרחים – היא ודאי לא מה שהאזרחים שואפים לו.

אנחנו לא פוליטיקאים, אנו אזרחים מן השורה, כמוך בדיוק, שהבינו שאם לא ניצור את השינוי בעצמנו, לבד הוא לא יקרה, משום שלנבחרי הציבור אין שום אינטרס ליצור שינוי אל אלא לשמר את המצב… לכן אנו פונים אליך ולכל אחד ואחת שמבינים את המצב לאשורו, בקריאה לקום, להצטרף, להתאחד בעשייה למען החזרת השליטה בחיינו, למען הזכות לחיות בכבוד, בלי קשר לגיל, מין, עדה וכו' .

אנו מבקשים ממך לזכור שאנו אנשים חופשיים – העבדות הנכפית עלינו כבר עשורים רבים הגיעה לקיצה! הגיע הזמן להתנער מהרעיונות הישנים, משיטה מסורבלת ומנותקת מצרכי העם, מבחירות שמכוונת להפרדה מגדרית ומיגזרית, בסגנון של הפרד ומשול .
הגיע הזמן לפתרונות ארוכי טווח שיטיבו עם כולם – ימניים, שמאלנים, חילוניים, חרדים, ערבים, מהגרים, עניים, וגם עשירים המעוניינים בטובת הכלל בנוסף לטובתם הפרטית.

מסמך המתאר את המצב לאשורו:
"וקראתם דרור בארץ ולכל יושביה"

זוהי הזמנה לפגישה שנערכת ביום חמישי הקרוב, 14/4/2011 בראשל"צ , בשעה 19.30
מטרת הפגישה:
– הצגת המצב הקיים ופתרונות אפשריים, החזון והמטרות.
– היכרות עם אנשים המעוניינים להתאחד לפעילות .
– מציאת המכנה המשותף בין האנשים ובירור הדרכים האפשריות לשיתופי פעולה.
– החלטות לגבי הפעילויות הבאות.

נשמח להפגש ולהתאחד ליצירת השינוי החשוב לכולנו ולדורות הבאים.

העם למען העם

ליצירת קשר וקבלת פרטי הגעה : shefa.chadash@gmail.com
0526355445

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=7281
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

16 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית