ראשי » בריאות » אתם כאן

לוחמה פסיכוטרונית – כלי הנשק של העידן החדש כבר כאן

  • מאת מנהל הפרויקט | 10 במרץ 2011
  • 33,975 צפיות | 192 תגובות
עודכן לאחרונה: 1 בספטמבר 2013

עדכון 27/03/2011
נוספה עדותו של דוקטור ג'ון הול המעיד אמת מול וועדה רשמית של הממשל האמריקני בנושא אתיקה ביו-רפואית
ושאומר דברים חשובים ביותר…

—–

מדי פעם אני מוצא את עצמי נדהם מחדש ממידע שלא היה לי מושג על קיומו.

מידע כ"כ ראדיקלי שאוטומטית אני מסווג אותו כ"לא אפשרי" ו-”הזוי".

המידע שאציג בפניכם הגיע אליי לראשונה לפני מספר חודשים במייל אישי שקיבלתי לתיבת המייל של הפרויקט.

כותרת המייל היתה: “טכנולוגיה פסיכוטרונית" ובתוכו הוצג בפניי סיפור שכאילו נכתב ע"י סופר מדע בדיוני מוכשר במיוחד.

כותב המייל הציג עצמו כקורבן של ניסוי סודי בטכנולוגיה של שליטה על המוח, שידור וקליטה של מחשבות ושימוש בקרינה אלקטרומגנטית במטרה לבחון אפשרויות שונות כגון: מעקב המוני אחר מחשבותיהם של בני אדם, פיתוח כלי נשק שישפיעו על תודעתו וגופו של האויב ממרחק וכ"ו.

לטענתו הוא סובל מהתקפות חוזרות ונשנות של חדירה למוח באמצעים פסיכוטרונים הגורמים לו לסבל רב, גופני ונפשי.

למרות שכותב המייל הצטייר בעיני בבירור כאדם נבון, אינטלגנטי ורהוט – זה היה קצת יותר מדי בשבילי באותו רגע.

הכנסתי את המידע שקיבלתי במייל לתוך מגירת ה-”דברים שכדאי לבדוק אבל אין לי זמן או כוח לצלול לתוכם"

והמשכתי הלאה בחיי.

מדי פעם המשכתי לקבל עוד מיילים מהבחור, עם עוד מידע, עד שכמות החומר שהצטברה, בצירוף תחינתו הכנה ומעוררת החמלה של הכותב, הושיבו אותי מול המחשב בנסיון לעשות תחקיר מקיף.

המאמר שלפניכם הוא תוצאת התחקיר הזה.

האם יתכן שממשלות וסוכנויות שונות מעורבות בניסויים על שליטה מוחית?

לפני שנתחיל לבחון את המונח טכנולוגיה פסיכוטרונית, בואו נבדוק רגע האם האפשרות של שליטה או מניפולציה על מחשבות היא אפשרית, והאם יש עדויות שממשלות וארגוני ביון בעולם עסקו או עוסקים בפיתוח טכנולוגי של שיטות להשפעה ושינוי של התודעה האנושית.

מסתבר שניתן למצוא הרבה תיעוד לניסויים כאלו החל משנות ה-50' של המאה הקודמת.

נכתבו על זה ספרים ותחקירי עיתונאים.

רק לאחרונה שיחרר הפנטגון אלפי מסמכים שמוכיחים שה-CIA היה מעורב בניסויים על בני אדם שכללו שימוש בסמים מסוגים שונים במטרה לשנות ולהשפיע על התודעה – מבואה מתוך המאמר: "הסי.איי.איי מאשר: סמים פסיכדליים שימשו למיינד קונטרול" שפורסם באתר NRG:

"בין החומרים הנמצאים במסמכים, נמצא גם סיפור היווצרות תכנית "אם.קיי אולטרה" שנודעה לשמצה. מן המסמכים עולה כי התכנית התחילה כמחקר של חיל הים בנושא זעזועי מוח, אולם עם הזמן התקדמה לכיוון של ניסויים בבני אדם. בין השאר מתעדים המסמכים ניסויים בסמים שונים שנערכו באסירים ובאנשי צבא, ללא אישור הסי.איי.איי.“

פרויקט MK-ULTRA היה שם כיסוי לתוכנית סודית לשליטה על המוח שהופעלה ע”י הפנטגון האמריקני בשיתוף סוכנויות ביון וממשל. מטרת הניסויים היתה למצוא טכנולוגיה יעילה לשימוש בחקירות של בני אדם, שימוש בסמי אמת ועינויים פסיכולוגיים "לא פולשניים". התוכנית החלה בראשית שנות ה-50 והמשיכה לפחות עד לסוף שנות ה-70.

חלק מהמדענים שעבדו בפרויקט MK-ULTRA היו מדענים נאצים שהובאו לארה"ב אחרי מלחמת העולם השניה במסגרת תוכנית סודית בשם: Paper clip project – מבצע מהדק נייר.

ישנם עדויות והוכחות רבות לכך שהניסויים כללו שימוש בסמים בצירוף שיטות נוספות במטרה לשנות ולהשפיע על מצבו המנטלי של האדם ולשנות פעילות מוחית מרחוק.

הנבדקים בעל כורחם ולרוב ללא הסכמתם, כללו חיילים בצבא ארה"ב, סטודנטים, אנשים שאושפזו בבתי חולים לנפגעי נפש, והרבה מאוד ילדים קטנים בגילאים שונים.

הניסויים בשליטה מוחית על ילדים מתוארים בסרט המצורף מטה דרך עדות של שתי נשים שהעידו מול וועדת קונגרס בשם וועדת צ'רצ'.

לפי העדויות הניסויים כללו בין השאר: שימוש בשוקים חשמליים, קרינת רנטגן, סמים מסוגים שונים, גרימת פחד ופאניקה באמצעים שונים, התעללות מינית, פיזית ונפשית, כליאה בכלובים והפיכת הילדים (בעיקר הילדות) לעבדי מין.

המטרה בניסויים הללו היתה להגיע למצב של "תכנות מחדש" ובחלק מהמקרים ניסו ליצור "רוצחים שקטים" שיופעלו במקרה הצורך באמצעים היפנוטיים.

למרות שה-CIA וגורמי ממשל אמריקנים מתעקשים שתוכנית MK-ULTRA הופסקה בסוף שנות ה-60,

יש עדויות שלא כך הדבר.

אחד מהעדים המשמעותיים ביותר הוא סוכן CIA לשעבר בשם ויקטור מארצ'טי שטען במספר ראיונות שניסויים בשליטה מוחית המשיכו הרבה מעבר לסוף שנות ה-60.

ויקטור מרצ'טי לא היה סוכן CIA זוטר.

הוא גויס לסוכנויות הביון ב-1952 כדי לרגל אחר מזרח גרמניה.

ב-1955 הצטרף ל-CIA כמומחה לברית המועצות. הוא היה המומחה בעניני הסיוע למדינות עולם שלישי, עם דגש מיוחד בסיוע הבטחוני של ברית המועצה לקובה.

ב-1966 קודם מרצ'טי והפך ליועץ מיוחד במשרד הראשי לתכנון ותקצוב, ועוזר מיוחד לראש ה-CIA דאז ריצ'ארד הלמס. אחרי שלוש שנים התפטר מרצ'טי מתפקידו אחרי שנגעל מהמשחקים והתככנות הפוליטיים בסוכנויות הביון.

הוא כתב מספר ספרים שחשפו את השקרים והמניפולציות של סוכנויות הביון האמריקניות.

ב-1989 כתב מרצ'טי מאמר שכותרתו: “תעמולה ודיס-אינפורמציה".

הנה חלק מעניין וחשוב מתוך המאמר:

"הסיבה האמיתית לסודיות הרשמית, במרבית המקרים, היא לא למנוע מהאויב לדעת מה קורה; האוייב בדר"כ יודע. הסיבה הבסיסית לסודיות הממשלתית היא למנוע ממכם, הציבור האמריקני, לדעת – כי אתם גם נחשבים כאויב – כדי שלא תוכלו להתערב.

כשהציבור אינו יודע מה הממשלה או ה-CIA עושה, הוא לא יכול להשמיע את קולו ולהתנגד לפעולות הללו.

למעשה הם יכולים לשקר לכם על מעשיהם ואתם אפילו לא תדעו זאת.”

במאמר מוסגר ראוי לציין שויקטור מרצ'טי טען שה-CIA עומד מאחורי הרצח של נשיא ארה"ב לשעבר ג'ון אף.קנדי. הממשל האמריקני תבע את מרצ'טי ואת הוצאת הספרים שבמסגרתה נכתבו הדברים, על הוצאת דיבה, זכה, ומרצ'טי חויב לשלם לממשל האמריקני 650 אלף דולר.

מר'צטי והוצאת הספרים הגישו ערעור לבית המשפט העליון וזוכו.

עדויות נוספות למעורבות של סוכנויות הביון והממשל האמריקני בניסויים של שליטה מוחית

קרול סמית' הינה פסיכולוגית, והיא אחת מבין אנשי המקצוע הבודדים בעולם שמנתחים כיום נכונה את הנושא הפסיכוטרוני. מאמרה: ">On the Need for New Criteria of Diagnosis of Psychosis in the Light of Mind Invasive Technology

מתאר במדויק את מה שקורה לקורבנות הפשיעה הפסיכוטרונית, והוא חיוני לקריאה. חלקים חשובים תורגמו ומוקמו כך שיהיו נוחים לקריאה, אך מומלץ לקרוא את כל המאמר בשלמותו.

"…כלי נשק פסיכו-אלקטרוניים, שמטרתם האולטימטיבית היא לחדור אל המוח ואל הנפש… טכנולוגיה להיכנס למוחות ולשלוט בהם מרחוק… העדים היחידים שמדברים על הטכנולוגיה הנוראה הזו… הם הקורבנות עצמם… בעוד שאלה שהושארה בידיהם המלאכה של אבחון מחלות נפש מנסים להשתיק (את הקורבנות) על ידי סיווגן של הראיות ושל העדויות שלהם כסימפטומים של סכיזופרניה…

אחד המאפיינים הבולטים של שליטה במחשבות (מיינד-קונטרול) הוא התחזוקה השוטפת (של הסימפטומים), שמחקה בדיוק כה רב, ולבטח לא בלי תכנון מראש, את הסימפטומים של סכיזופרניה. חלק מהמאמץ הוא להזכיר לקורבן שהוא נתון כל הזמן תחת שליטה ומעקב. צורות נפוצות של "תזכורות" הן 'דקירות' או 'דחיפות' אלקטרוניות, רעשי גוף, כאבים חדים והתכווצויות בכל חלקי הגוף, האצת קצב הלב, הפעלת לחץ על איברים פנימיים — והכל בסיוע מערכת מקודדת אישית של תגובות (שמשודרות לאדם) על מחשבות (שהאדם חשב) ועל אירועים, שמתוכננת ליצור לחץ נפשי, פאניקה ויאוש. זוהי הצורה המתונה ביותר של שליטה במחשבות. יש יסוד לחשש מפני שימוש באנרגיה מוקרנת לביצוע תקיפות קטלניות נגד בני אדם, כולל (גרימת) דום לב ודימום במוח …יש אפילו סיבה יותר מוצדקת לקבוצת אנשים חדשה לכעוס מאוד על האופן שבו מפוענחים רפואית הסימפטומים שהם חווים.

גזר דין אכזרי כפליים נגזר על אנשים שהם קורבנות גם של ההתעללות המזעזעת ביותר (שמבוצעת על ידי) ניסויים מדעיים-צבאיים, וגם של חברה שלחלוטין אינה מבינה (את העניין) ואדישה לראיות שהם מציגים. הפיתוח של מחלקה חדישה של כלי נשק מאפשר לחדור אל המוח, הנפש והגוף של אדם אחר, על ידי אמצעים טכנולוגיים.

בחוגים רפואיים, לא הצליחה הכותבת למצוא נוירולוג או פסיכיאטר או חוקר של מערכת העצבים, או אפילו רופא כללי, שמכיר אפילו בקיומו של פוטנציאל למניפולציה של מערכת העצבים, כבבעיה שדורשת את תשומת ליבו המקצועית… בגלל שלא הופכים את המידע לגבי טכנולוגיה זו לזמין עבורם. הם מתיחסים לכל מי שמנסה להסביר להם שמוחו מותקף כאל בעיה פסיכיאטרית, תוך שהם מתעלמים מהפשע שמבוצע.

כיום לא קיימת עבור הקורבנות אפילו האפשרות לקבל טיפול רפואי עבור השפעות הקרינה (שהם סופגים) מכך שהם מהווים מטרה לתקיפה. נמנעת מהם ההכרה כקורבנות תמימים שמשתמשים בהם כבשפני נסיון אנושיים, הם נדחפים להתאבדות בעקבות ההתמוטטות של חייהם, מתייחסים אליהם כאל בלתי-שפויים, ובמקרה הטוב מתייחסים אליהם כאל 'מקרים עצובים'. נוכחותו הקבועה של "אדם אחר" בתוך מוחו וגופו של אדם כלשהו, הינה מעצם הגדרתה מעשה של האכזריות הבלתי נסבלת ביותר. בשל כך, לאנשים שנאלצים לסבול זאת, אבל מסרבים לתת לכך לשבור אותם, אין שום ברירה אחרת אלא להפוך את עצמם לפעילים (בנושא הפסיכוטרוני), חייהם נשאבים אל המאבק נגד זוועות כאלו, וכל האנרגיות שלהם מוקדשות לעורר מודעות בקרב הציבור ולהתריע בפניו על דברים שהוא אינו רוצה לשמוע או להבין לגבי כוחות רשע שפועלים בקרבו.

בשנת 1998… חוקר צרפתי… אמר שפיתוחים בהדמיה גולגלתית הופכים את ההיקף (האפשרי) של פלישה לפרטיות לעצום… ניתן להשתמש (בציוד החדירה למוח) ממרחק, וזה יפרוץ את הנתיב עבור התעללויות כגון פלישה לחירות הפרטית, שליטה על התנהגות, ושטיפת מוח. דאגות אלה רחוקות מלהיות דאגות של 'מדע בדיוני', ומהוות סכנה רצינית לחברה.

ב-1999, הפרלמנט האירופי קרא לאיסור גלובאלי מוחלט על כל פיתוח והצבה של כלי נשק שעלולים לאפשר כל צורה של מניפולציה על בני אדם… איום אמיתי שכלי נשק אלו מהווים לזכויות האדם ולדמוקרטיה.

(הצעת חוק של חבר קונגרס אמריקני, 2001) לחשוף ולהפסיק ניסויים של שליטה פסיכו-אלקטרונית במחשבות על אזרחים שלא הסכימו לכך… כלי נשק אלקטרוניים, פסיכוטרוניים, או כלי נשק של מידע, חומרים כימיים שמרוססים על ידי מטוסים במעופם, קרנות חלקיקים, ענני פלזמה, קרינה אלקטרומגנטית, ELF או ULF (שידור בתדירויות נמוכות באופן קיצוני, או באופן קיצוני ביותר), או טכנולוגיות של שליטה במחשבות (מיינד קונטרול).

בשנת 1969 פרסם פסיכולוג אמריקני בשם דוקטור ג'וזף דלגדו ספר בשם: “שליטה פיזית על המוח".

בתמצית, הוא הציג בהדגמות פרקטיות כיצד ניתן לשלוט על תפקודי המוח באמצעים חשמליים…

ניתן לשנות את קצב הלב ואת קצב הנשימה, כמו גם את התפקוד של רוב המעיים, ואת (מידת) ההפרשה (של נוזל המרה) מכיס המרה. ניתן לגרום להזעפת הפנים, לפתיחה ולסגירה של העיניים ושל הפה, ללעיסה, לפיהוק, לשינה, לסחרחורת, ולהתקפים אפילפטיים בבני אדם בריאים. ניתן לשלוט בעוצמת הרגשות (שאדם מרגיש).

ישנם מדענים שסרבו להמשיך לבצע את עבודתם כאשר פנו אליהם ה-CIA ונציגים סובייטיים. אלו הם הגיבורים האמיתיים של המדע.

מדוע זה, שכאשר מישהו מעיד שמוחו סופג הפרעות (מבחוץ) ושהוא סובל מהתנכלות על ידי שיטה בלתי נראית של טכנולוגיה פולשנית, אנו לא מצליחים להביא את עצמנו למצב שבו נאמין לו?

כדי להיפתח לאמונה שאדם אחר עובר פלישה פיזית ונפשית לתוכו באמצעות גורם מניפולטיבי בלתי נראה, צריך להשקיע מאמצים אדירים ב'עצמי' כדי להתמודד עם אימה (פחד עצום).

מדינות משאירות את אזרחיהן חשופים (לכלי נשק פסיכוטרוניים) שנפרשים על ידי ארגונים אכזריים שהאינטרסים שלהם הם בדיוק ההיפך מדמוקרטיה ומזכויות אדם.

במאמרו (של ד"ר מייקל פרסינגר) 'על האפשרות לגישה ישירה לתוך כל מוח אנושי על ידי השראה אלקטרומגנטית של אלגוריתמים' ,1995, הוא מסביר את האופנים שבהם ניתן להתגבר על הבדלים אישיים בין מוחות אנושיים, ומגיע למסקנה לגבי האפשרויות הטכנולוגיות להשפיע על רובם של כשישה מיליארד אנשים על כדור הארץ. זאת, מבלי להעביר (את ההשפעה) דרך אמצעים חושיים קלאסיים, אלא על יד יצירה (שידור) של השראה אלקטרומגנטית של אלגוריתמים בסיסיים לתוך האטמוספירה.

מכיוון שגישה למכשיר לקריאת מחשבות תאפשר למפעילו נגישות לרעיונותיו של אדם אחר, עלינו להכין את עצמנו לסדר עולמי חדש… אונס של מוחות וביזה שלהם.

הכניסה המחושבת והטכנולוגית לתוך מוחו של אדם אחר היא מעשה של ברבריות אדירת מימדים… פגיעה בזכויות האדם… עבור כל מי שכופים עליו את הגיהנום של חיים עם אנס בתוך מוחו, המאמץ להישאר שפוי הוא מעבר לגבול של מה שניתן לסבול. יכולתו של (אדם בעל) מוח רגיל לדמיין, אינה יכולה לתפוס את היקף הזוועה שבכך.

למרות שכניסה בכוח אל תוך מוח (של אדם) היא בהגדרתה מעשה מגונה ודוחה, הערכה מצומצמת של ההשפעות שאנשים שפלשו למוחם מתארים, מעידה (גם) על האופי המעוות והסוטה של הניסויים. רעשים מוזרים נפלטים מתוך הגוף – גוף שבעליו מכיר אותו מספיק טוב כדי לאבחן שהרעשים (נגרמים ממקור) חיצוני, אויר נשאב פנימה והחוצה מתוך פתחים בגוף כאילו על ידי משאבת אופניים. בהדרגה ה'רפרטואר' מתרחב: כאבים חדים, עוויתות ופרכוסים בעיניים, באף ובשפתיים, טיקים מוזרים, כאבים בראש, צלצולים באוזניים, חסימות בגרון, לחץ על המעיים ועל שלפוחית השתן שגורם לאי נוחות, עקצוצים באצבעות הידיים ובכפות הרגליים, לחצים על הלב ועל הנשימה, סחרחורת, בעיות עיניים שמובילות לקטרקט, דמיעה (רבה) בעיניים, נזלת (רבה) באף, גרימת האצה של פעימות הלב והעלאה של הלחץ בלב ובחזה, בעיות חזה ונשימה שמובילות לברונכיטיס ולהידרדרות של הריאות, מיגרנות מייסרות, להיות מוערים בלילה – לעיתים על ידי מכת הלם נוראה, נדודי שינה, רמות בלתי נסבלות של לחץ כתוצאה מאובדן הפרטיות. אוסף הסימפטומים המגוון הזה הינו אתגר לכל אדם העוסק ברפואה לאבחן.

אם את מה שהוזכר לעיל ניתן לסווג כלא-קטלני, הרי שישנו פוטנציאל רציני יותר של השפעות קטלניות, משום שלאולטרה-סאונד ולאינפרא-סאונד יש יכולת לגרום לדום לב ולפגיעות מוחית, לשיתוק ולעיוורון, כמו גם לעיוורון על ידי קרן לייזר, או לגרום חנק על ידי שינוי של התדרים בתוך המוח ששולטים בנשימה, או התקפים אפילפטיים – כל אלו ואחרים עלולים להיות בהישג ידם של אלו שמפתחים אותם. ואלה שבוחרים להשתמש (ביכולות) אלו אולי (יושבים בנוחות) עם הנשק, שדומה (בגודלו), נניח, לטלפון נייד קומפקטי…

עדויות של קורבנות על התעללות צריכות להיות מובאות לידיעתו של הציבור… יש לסייע לקהילה הרפואית להכיר את הסימפטומים של שליטה במחשבות (מיינד קונטרול) ושל התעללות פסיכוטרונית, ויש לבטל את הסיווג של המידע המודיעיני לגבי פרישתם (של כלי הנשק האלו), כדי שההתעללות הזו תיראה כפי שהיא באמת, ולא תפורש באופן אוטומטי כאינדיקציה למחלת נפש.

את השיטות (הפסיכוטרוניות) שבהן משתמשים על בני אדם לא (הצליחו) לחשוף על ידי שימוש באמצעי גילוי קונבנציונאליים. ככל הנראה האותות שבהם משתמשים הינם חלק (מסוג) של פיזיקה שאינה ידועה למדענים שאין להם את רמת הסיווג הבטחוני הגבוהה ביותר. להתעלם מהראיות של הקורבנות, פרושו להכחיש, אולי עם תוצאות קטסטרופליות (להכחשה), את הראיות היחידות שאולי אחרת היו מובילות את מגיניה של החרות (האנושית) להיות ערים לפיתוחה של שיטה חדשה ומפחידה של השמדה.

קולין רוס, פסיכאטר אמריקני ומדען מכובד
קשה להאמין, אך הנה דברים שכתב הפסיכיאטר האמריקני ד"ר קולין רוס, מדען מכובד (עומד בראש מכון בטקסס), שבפסקה החשובה ביותר בו קובע:

Although all the documentation is still classified, it is highly likely that a variety of nonlethal weapons have been tested on unwitting civilians in the last 10 years. These include various kinds of energy beams designed to disable a target, knock him
or her out, or change his or her thoughts and behaviors (Pasternak, 1997). These experiments must involve psychiatrists and psychologists who assess the psychological "impact of the weapons

"למרות שכל התעוד עודנו חסוי, זה סביר במידה גדולה מאוד שמגוון של כלי נשק לא קטלניים נוסו על אזרחים בלתי מודעים ב-10 השנים האחרונות. (כלי נשק) אלו כוללים סוגים שונים של קרניים אנרגטיות שנועדו לנטרל מטרה (אדם), להמם אותו (עד כדי חוסר הכרה), או לשנות את מחשבותיו ואת התנהגותו [פסטרנק, 1997]. בניסויים אלה חייבים היו להשתתף פסיכיאטרים ופסיכולוגים שהעריכו את מידת ההשפעה הפסיכולוגית של כלי הנשק".

דוקטור ג'ון הול, רופא אמריקני המעיד בוועדת קונגרס

"שמי הוא ד"ר ג'ון הול (John Hall), ואני רופא מטקסס. כפי שאני מבין את המיזכר של הנשיא (אובמה), זהו תפקידכם לקבוע האם החקיקה הקיימת מספיקה כדי להגן על הפרט, והאם ישנם ניסויים שנמשכים גם כעת.

כאשר בוחנים את החוק הכללי, זה ברור שישנן פרצות רבות בנושא ה"הסכמה מדעת". כל הניסויים הנוראיים שהזכרתם: Willowbrook, MKULTRA, ניסויי קרינה – בוצעו ברובם ללא הסכמה מדעת. הם מומנו ע"י מחלקת המדינה האמריקנית וע"י סוכנויות המודיעין, ששם אני אפילו לא כל כך בטוח אם ניתן לדעת האם קיימת ועדת בחינה ארגונית (לבדיקת נושאים אתיים שקשורים למחקר בבני אדם), (ובטוח) הרבה פחות אם ועדה (שכזו, שגם) בוחנת את נושא ההסכמה מדעת.

כרופא, בהתייחס לחלק ממה ששמעתם היום, בקהילה (הרפואית) אנו רואים עליה מדאיגה בכמות התלונות על שימוש בכלי נשק אלקטרומגנטיים. אפקטים של שמיעת מיקרוגל, ספקטרום של קול בלתי נשמע, העתקת EEG – דברים שלקחו את המחקר אל מחוץ למעבדה ואל תוך הבית. רובם של הדברים (שהוזכרו) במחקר שאותו סקרנו ניתנים לביצוע ממרחק. זה נראה יותר כמו מחקר על נשק מאשר כמחקר רפואי.

אני אישית תיעדתי את טענותיהם של 1500 קורבנות, מכל מדינה ברחבי האומה (ארה"ב), שמתלוננים כולם תלונות זהות על חשיפה לקרינה אלקטרומגנטית, קרינה בלתי מייננת, לצורך שליטה פסיכולוגית ושליטה בהתנהגות.

הגשתי לכם (לחברי הועדה הרשמית שבפניהם אני מעיד) מסמך, וישנו מסמך נוסף שהוגש לכל חבר (בועדה) מרופא נוסף בקנזס-סיטי, מסמך שמצביע על משהו זהה".

קישור לאתר הוועדה ולסרטון המציג את העדויות

ומה בישראל? אין אף אחד שמדבר על כלי נשק פסיכוטרוניים?

מסתבר שיש.

ועוד מישהו עם הרבה סמכות בנושא.

במאמר שפורסם באתר: “פורטל למען צדק חברתי" מובאות עדויות חמורות ביותר לקיומם של כלי נשק פסיכוטרוניים.

יותר מכך, מחבר המאמר אומר שקרינה הנפלטת ממכשירי תקשורת צבאיים ומאנטנות סלולריות גורמת להשפעה רחבת היקף על האוכלוסיה בישראל ושגורמת לטענתו לעליה התלולה בשנים האחרונות של תופעות כמו: עייפות, דיכאון, חוסר תפקוד ועליה במפלס האלימות.

ד"ר זמיר פ. שליט"א הוא מיקרוביולוג רפואי, שעסק במחקר רפואי, הנדסה גנטית, וביוטכנולוגיה, קרוב ל- 30 שנה בשירות המדינה. ותוך כדי כך, הוזמן כמדען אורח למכון למחקר בריאות הציבור של העיר ניו יורק (2 שנים), ולאחר זאת כפרופסור אורח באוניברסיטת ראטגרס בניו ג`רסי (3 שנים +שת"פי קיץ). הוא פרש, למד והשתלם בנושאי נזקים מקרינות ומזיהום כימי כ- 11 שנים. הוא בקשר עם ועדות בכנסת, והופיע ברדיו, ובטלוויזיה, בארץ ובארה"ב.

ד"ר שליט"א קיבל הכרה למומחיותו מפרופ` ניל צ`רי ז"ל, המומחה העולמי לפגיעות אלמ"ג. שניהם הוזמנו ליפן (2002) לסייע בעצה, בהקניית ידע,
ולמדוד בשכונה מוכת סרטן לייד טוקיו, והעידו על כך בפני ועדת שרים של הפרלמנט היפני.

ד"ר שליט"א גם כותב חוות דעת לתביעות בבתי משפט מחוזיים ובעליון, על נזקים ממיפגעים סביבתיים אלמ"ג וכימיים.

אחרי שביססנו את מומחיותו בנושאים אלו, שימו לב למובאה הבאה מהמאמר:

"מתחילת שנות ה- 1960, פיתחו בריטניה, ארה"ב ורוסיה מערכות נשק המבוססות על "טלפתיה סינתטית". הרוסים ביקשו פגישה לשיתוף פעולה בנושא זה, ובה נהגו האמריקנים באדנות, והעליבו את עמיתיהם, פגישות נוספות נערכו ללא תוצאות.

נקצר כאן סיפור ארוך, ונזכיר, שלאחר זאת התחילו הרוסים להקרין ממול ברחוב על שגרירות ארה"ב במוסקבה, קרן מכ"ם בעוצמה שהיתה רוב הזמן כ- 5mW/cm2, וכוונה למשרד השגריר.

הקרינה גרמה בעובדים לכאבי ראש, חוסר תפקוד, הפלות, ועם הזמן גם ללאוקמיות, שבץ מוחי ושאר ירקות. השגריר עצמו חלה בלאוקמיה ונפטר, לא עלינו. בכמחצית מעובדי השגרירות ובני המשפחות, נמצאו מחלות או סטיות כרומוזומליות, שחלקן מהוות שלב מקדים לסרטן. אחד מהרוסים שהשתתפו בהקרנת השגרירות האמריקנית במוסקבה, עלה לארץ, וחי כיום בישראל. הוא אישר בפני את סיפור המעשה…

מאז פותחה טכניקה בלתי ממיתה זו ונעשתה מתוחכמת, שיכולה לאורך זמן לגרום חולי לאוכלוסיה שלמה, ובעוצמות מוגברות לגרום לבלבול, למחלות לב, לעיוורון, ועוד. היות וידוע ממחקרים שנזק בעצבים, וב- DNA, מצטבר, ברורה סכנה משימוש באמצעים כאלה. כאן מעורבים פרוייקט "פנדורה"של CIA ו- 16M (משנות ה- 1960), פרוייקט "נקר-העצים" הרוסי (1976), ופרוייקט "HAARP" , שעדיין בביצוע בארה"ב.

הם מסוגלים לשדר פעימות בתדרים שגורמים באופן מכוון לחוסר תפקוד מוחי, או לפאראנוייה – בתדר 4.5 Hz לדיכאון או להתאבדות גורם תדר 6.6 Hz , ותדר 11 Hz גורם למאנייה או לזעם.

תדר 25 Hz, מסוכן יותר: אם האלומה מכוונת לראש האדם, נגרם עיוורון, ואם לחזה, נגרם התקף לב. תדרים אחרים ששודרו במכוון, גרמו להיסטריה, לטראומה, לתאווה בלתי נשלטת, לשאיפה לרצוח, ולסרטן.

מידע על מערכות אלו מצאתי במסמך בריטי שהיה במקורו סודי, ונשלח להזהיר את משטרת בריטניה מלהכניס לשימוש מערכת קשר סלולרי מסוג TETRA, בגלל תדרי איפנון מסוכנים שנוצרים בהפעלתה (ראה להלן). מערכת כזאת הוכנסה לאחרונה גם בישראל, כמערכת סלולרית וקשר צבאית בכינוי "ורד הרים". המערכת פרסה תשתית אנטנות במקומות רבים בישראל (בתדרים קרובים ל- 400 MHz). מבלי להיכנס לפרטים טכניים, חשוב לדעת שבין היתר משודר כאן גם תדר של כ- 17.65 Hz , בו כל תנודה נמשכת 56.8 אלפיות שניה. הוא קרוב לתדר 16 Hz, אחד מהמקובלים במערכת העצבים שלנו, וגורם לתאי עצב לשחרר מייד יוני סידן (Ca2+) , ופעילותם מופרעת. זה מתבטא באובדן זיכרון זמני ("על מה דיברנו?.."), בלבול, וחוסר ריכוז. ניתן להבין הפרעה זו אם נדמה אדם קופץ על טרמפולינה ואליו מצטרף אדם כבד יותר, ומשנה את הקצב (כפי שנזכר לעיל). מחקר בחולדות שהוכנסו למדמה תהודה מגנטית (MRI), והוקרן עליהן מסלולרי TETRA, הראה שנגרמו גם נזקים ממש במוח באיזורי למידה וזיכרון.”

לעניות דעתי עליית מפלס האלימות התלולה, זעם, דיכאון, היפראקטיביות, דיכאון, והפרעות למידה בילדים, אותה אנחנו חווים לאחרונה, אינה מקרית, והיא קשורה גם במערכות הסלולריות המשדרות, ובמערכת הסלולרית החדשה TETRA, שתשתית האנטנות שלה הוצבה כבר במקומות רבים, וכל

אחד מאיתנו סופג את קרינתה. יש כאלה שמושפעים יותר, ואת התוצאות אנחנו מקבלים, כולל במעשי רצח, תקיפה, ושאר ירקות…

למרות כל מה שנזכר לעיל, מכחישים בפרהסיא השלטונות בארה"ב ובאנגליה ו-"כחול לבן" כל נזק לא חומני הנגרם מהמערכות הסלולריות, או ממכ"ם, וביניהם יש גם השומרים על תקן חשיפת הציבור גבוה עוד יותר מהאירופי ICNIRP הנהוג אצלנו (ראה לעיל). כל זאת למרות שניסו מערכות אלו בעבר על חיות ואנשים, ולפי עדויות אמינות של אדם שהשתתף בכך, השתמשו בטכניקות אלו גם להרגיע בימינו אלה מפגינים, ללא ידיעתם."

מומלץ מאוד שתצפו בסרט הבא שמתמצת את נושא השליטה המוחית או – המיינד קונטרול – על-ידי הממשל האמריקני וסוכנויות הביון:

קטע נוסף ששודר בטלוויזיה האמריקנית:

תוכנית cost2cost מארחת חוקר פרטי שמדבר על הטכנולוגיה הזו:

אחרי שביססנו את העדויות וההוכחות שניסויים בשליטה מוחית והשפעה על התודעה נערכו וכנראה נערכים ע"י הממשל האמריקני וסוכניות הביון שלו, נוכל לקבל ביתר קלות את הסברה שיש גורמים שונים העוסקים גם היום בניסויים בשליטה מוחית על אוכלוסיה אזרחית לא מודעת. ניסויים אלו כוללים ככל הנראה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת הרבה יותר מזו שהיתה בשימוש בשנות ה-60 של המאה הקודמת. המטרה, להשיג שליטה על יכולת השידור והקליטה של המחשבות, לגרום לשמיעת קולות וצלילים, ליצור השפעה פיזיולוגית על תפקוד האיברים הפנימיים כמו הלב ומערכות ההפרשה ובסופו של דבר להביא לשינוי כולל של הפסיכולוגיה של האדם בצורה מלאכותית ונשלטת.

נשמע בלתי אפשרי?

לא בטוח, כפי שתראו בדפים הבאים.

עדויות למחקרים בתחום הלוחמה הפסיכוטרונית

במסמך מרתק שחובר בשנת 2002 ע"י המדען דוקטור ברוך ויינס (מסמך pdf) מהמרכז למחקר גרעיני נחל שורק, כותב דוקטור ויינס את הדברים הבאים הנוגעים לפיתוח מערכות נשק לא קטלניות המתבססות על קרינה אלקטרומגנטית וקרינת מיקרו (דגשים לא במקור):

"האמצעים האלה מתבססים על אפשרות גרימת שינויי התנהגות הפיכים על ידי שימוש בשדות
מגנטיים-חשמליים הפועמים בתדירויות מסוימות. הסיבה העיקרית לבעייתיות פיתוח\יישום אמצעים מסוג זה היא הבנה חלקית בלבד של מנגנוני הפעולה…1”

"…אין להוציא מכלל אפשרות קבלת אישורים חוקיים לסוג זה של אמצעי לחימה אקזוטיים במקומות אלה או אחרים בעולם. זאת, שוב, בתנאי שעצמות הקרינה נשמרות תמיד מתחת לערכים המעודכנים ביותר של רמות הקרינה המותרת ושלא התגלו בינתיים פרמטרים מסוכנים אחרים המאפיינים את הקרינה. אם אמנם יכולה להיות מושגת רמת בטיחות מספקת, יכולה עקרונית להתאפשר בדיקת שימוש במערכות אלקטרו-מגנטיות אך ורק לצורך השגת השפעות הפיכות על התנהגות אנשים.1”

חשוב לציין כאן שבשנים האחרונות נרשמו מספר לא מבוטל של פטנטים הקשורים לשליטה במחשבות, שידור וקליטה של מחשבות, השפעה מרחוק על בני אדם ככלי נשק אפשרי ועוד.

שימוש בקרינת מיקרו לשם השמעת קולות ורעשים במוחו של אדם

ב-2006 התפרסמה כתבה מסקרנת בעיתון העמותה הישראלית למאבק בתקיפה פסיכיאטרית (ע"ר).

הכתבה שכותרה: “תיאור טכנולוגיית סכיזופרניה פרנואידית – עדות לטכנולוגיית השפעה מרחוק על התנהגות" נכתבה ע"י ג'ון מקמרטרי, דוקטור לפילוסופיה ופעיל חברתי מרכזי.

בכתבה סוקר דוקטור מקמרטרי את הספרות הקשורה לנושא הטכנולוגיה הפסיכוטרונית.

כאשר קוראים את הכתבה לא ניתן להישאר יותר אדישים לאפשרות שטכנולוגיה לשליטה מרחוק על התנהגות בני אדם היא לכל הפחות אפשרית, וקרוב לוודאי ישימה כבר היום.

להלן מספר קטעים מרכזיים מהמאמר:

"אלן ה. פריי היה האמריקני הראשון שפרסם מאמר על אפקט השמע במיקרוגל כבר ב-1962‏, אך לטכנאי מכ"ם היו סיפורים על קליטת שמע במיקרוגל כבר במלחמת העולם השניה‏. נבדקים חרשים ושומעים גם יחד, גם אם השתמשו באטמי אוזניים, יכולים לשמוע שידורי מיקרוגל בפולסים מתאימים, לפחות עד למרחק של כמה קילומטרים מן המשדר.. כאשר הפרמטרים של השידור הם מעל האפקט, התוצאה היא הכאה חמורה של הראש עם סחרחורת ובחילה, בשעה שפרמטרים מתחת לאפקט יוצרים תחושות של דקירות סיכה בגוף. סקירה על אישוש יכולת השמיעה של מיקרוגל בבני אדם ובעלי חיים בידי חוקרים בלתי תלויים של האפקט, מבססת את תקפותה‏. קיימים מתקנים להברחת ציפורים מכלי טיס או סיכונים אחרים על ידי שמיעת מיקרוגל‏ ויצירת ורטיגו (תחושת סחרור).

גילויים של שידורי קול "נטולי מקלט" או "אל­חוטיים" במכון המחקר הצבאי ע"ש וולטר ריד בוצעו על ידי שארפ וגרוב, כאשר עברו עבור הסוכנות לפרוייקטים של מחקר מתקדם‏. שיטתם הייתה פשוטה: ההסטה השלילית של טביעות קול מקטעים מוקלטים של הקראת מספרים בוצעו על מנת לגרום לשחרור פולסים של מיקרוגל. בשעה שהוארו על ידי אנרגיה זו המכוונת ע"י קול, המילים הובנו מרחוק. העובדה שהיישומים של התגלית "באופן ברור לא מוגבלים לרפואה תרפויטית" הייתה ברורה וגלויה לג"יימס ק. לין במאמרו "באפקטים ויישומים קוליים של מיקרוגל."

"…יכולת הפקת קול פנימי ניכרת גם בטכנולוגיה המבוססת על אולטרה סאונד מבלי שאחרים הנמצאים בקרבת מקום מבחינים בו. הפטנט של לאורי – "מכשיר ושיטה לשידור צליל בר שמע תוך שימוש בצליל אולטרה סוני כמוליך", מתמקד בבירור על יישום של נשק לא קטלני כנגד קהל או כנגד יחיד. התקשורת מוסברת כיצירת קול פנימי תוך אבדן האיכות הכיוונית של תפיסת קול. "מאחר שרב התרבויות מייחסות קולות פנימיים לסימן טירוף, או כמסר מרוחות ושדים, ושתי האפשרויות….מעוררות תגובות רגשיות חזקות", מצטטת הפסקה על ההשפעות על בני אדם. חזרה על מלים, עם השהיה ­ מפריעהלדיבור וגורמת לגמגום. צליל על סף השמיעה או מתחתיה (אינפרה סאונד) גורם לאי נוחות, מגביר נטייה להשאה, ובאינטנסיביות מוגברת גורם לבחילה ותחושת חולי. עוצמה גדולה יותר פוגעת באיברים. תבניות גלי מוח נורמליות ניתנות לשינוי ולסחיפה, דבר שעלול "לגרום לשיתוק זמני, ותחושות עזות של אי נוחות". הטכניקה הזו מפורטת בפטנט מונרו "שיטה ומכשיר ליצירת מצבי תודעה רצויים" שבצדה רשיון לתעשיות בין­ מדינתי…"

בחזרה לדוקטור ברוך ויינס,

בניסוי שנערך בשנות ה-60 דיווחו החוקרים על הצלחה בגרימת קולות וצלילים במוחם של הנבדקים תוך שימוש בקרינת מיקרו

"האנשים שהשתתפו בניסוי דיווחו על קליטה של קולות \ רעשים כאשר קרינת המיקרו הופנתה אליהם.
נמסר גם כי האפקט האקוסטי יכול להתקבל ממרחקים של כמה מאות מטרים.1”

נעשו בתחום זה עוד מספר מחקרים ובכלל זה נרשמו אפילו פטנטים על מתקנים היוצרים קולות וצלילים בראשם של אנשים שנחשפים לקרינות מיקרוגל מאופננת. 3

שימוש בקרינה לשם גרימת שינויים פיזיולוגיים בגופו של אדם

תארו לכם כלי נשק המסוגל לגרום לשיתוק, כאב, תחושות בחילה והלם וכל זאת ממרחק של מאות או אפילו אלפי מטרים.

נשמע מדע בדיוני?

לא לפי דוקטור ברוך ויינס:

"אחת מהאפשרויות לגרום אפקטים התנהגותיים היא באמצעות עירור גלי אלפא במוח.
ניתן להניח, כי אם מנגנון הפעולה מהסוג שמתואר בסעיף הקודם (גל מיקרו כגל נשא לעירור קולי) יכול ליצור אפקטים אקוסטיים, תתכן גם יצירת אפקטים של שינוי התנהגות\תחושה באמצעות גלי מיקרו מאופננים. זאת, אם ינסו איפנון גלי מיקרו בתדירויות אלפא, במקום איפנון צלילים.1”

דוקטור מקמרטי מרחיב על העניין:

"ההקרנה המתועדת ביותר במיקרוגל של אזרחים הייתה כנגד המפגינים בבסיס חיל האוויר האמריקאי במרכז גרינהם בברקשייר, אנגליה, אשר הוביל לחקירה של סימפטומים לא שגרתיים‏. מדידות קרינה הראו מיקרוגל עם חוויית סימפטום יותר מפי מאה מעבר לרמת הרקע, ועלו בחדות ככל שאזור ההפגנה התקרב לבסיס. סימפטומים נעשו מודגשים באזור המשלוח של טילי השיוט, אחד ממוקדי ההפגנה. תלונות נרשמו על טווח משתנה של סימפטומים: כוויות עור, כאבי ראש חמורים, שיתוק זמני, דיבור מתלעלע, סחרחורת, שתי הפלות ספונטניות מאוחרות (חמשה חודשים), נפילה של מחזור הדם, סינכרוניזציה לא סבירה של המחזור החודשי, דימום וסתי לא סדיר או אחרי מנופוזה. הרכב הסימפטומים עולה בקנה אחד עם סינדרום החשיפה האלקטרומגנטית. דווח גם שכמה מן הנשים "שמעו קולות"‏. הבסיס נסגר לבסוף ב-­1991."
"שימוש פלילי בנשק לאנרגיה מכוונת דווח גם בגרמניה‏. במספר מקרים היו נסיבות, סימפטומים ותלונות זהות. לפחות במקרה אחד נמדדו שדות מיקרוגל תוך בידודם של מקורות רגילים (מגדלי טלפון סלולרי וכולי)‏…

שימוש בטכנולוגיה לשינוי התנהגות באולטרה­סאונד נעשה בצפון אירלנד ומאוזכר‏. המכשיר יכול היה להתמקד על אדם אחד.

ממשקי אולטרסאונד כמו אלה שהוצא עליהם פטנט יושמו בויטנאם על ידי האמריקאים, ומוכרים כ"קופסת ציפציף" (squawk). תדר האינפרסאונד הנזכר (מונחה באמצעות מוליך אולטרה סאונד) הוא כמו בפטנט לוס, עם אפקטים פסיכולוגיים שסוכמו כ"מפחידים" (spooky). פירוט נוסף על ידי הכתב מ"ניו סיינטיסט" מצוטט: כאשר התערבבו שני התדרים באוזן האנושית הם הפכו בלתי נסבלים. מספר אנשים שנחשפו למכשיר נאמר שהרגישו בחילה וחולשה ובמקרים קיצוניים התעלפו. רב האנשים היו מעוצבנים בגלל המכשיר וחשו צורך עז להיות במקום אחר". רשימות המלאי של משטרת בריטניה מונות את המכשיר הספציפי הזה, אף שהדובר הכחיש שנעשה בו שימוש.”

מומלץ ביותר שתקראו את המאמר המלא של דוקטור מקמרטר כדי לראות עד כמה הטכנולוגיה הזו מוזכרת בספרות ונתמכת בעדויות.

האנשים עם כובע האלומיניום

עכשיו הדברים אינם כה פשוטים, נכון?

כבר לא ניתן לסתור את דבריו של ליאור (שם בדוי) ששלח לי את המייל המקורי על היותו קורבן לניסויים פסיכוטרוניים.

כעת אתם מוכנים לקרוא את המייל בעיניים אחרות:

תוכן ההודעה:

"הטכנולוגיה הפסיכוטרונית היא טכנולוגיה שבמקור פותחה החל משנות השישים של המאה הקודמת ע"י המעצמות, לשימוש צבאי: נטרול מוחותיהם של חיילי האויב בשדה הקרב מבלי להרגם, שיבוש הפעילות המוחית של המטכ"ל של מדינת אויב ושל שרי ממשלתה, ואפילו ללוחמה בטרור ולפיזור מפגינים. מכיוון שכל הפטנטים שנרשמו לגבי הטכנולוגיה המדהימה הזאת גלויים באינטרנט לעיני כל, קבוצה של ישראלים העתיקה אותם וישמה אותם, ומפעילה מכשירים פסיכוטרוניים בתחומי ישראל. קצרה היריעה כאן מלפרט את הסכנה האדירה האורבת לכולנו עקב הישום הפיראטי הזה, שכנראה החל מ-2006, ובודאות מוחלטת משנת 2008. היכולות של הטכנולוגיה הזאת לשדר ולקלוט מחשבות ממרחק של עשרות קילומטרים (ואף מאות)ולשדר למוח גלים מזיקים, היא מעוררת חלחלה. הביצוע הוא גם באמצעות קרינה אלקטרומגנטית, וגם באמצעות תדרים קוליים. ניתן ממש לקרוא את המוח למילים ולמשפטים מסודרים, ולפענח אפילו על מה אדם הסתכל, או תחושה לא מילולית שלו ! כל מי שהטכנולוגיה הזו מופעלת עליו ומנסה לתאר את הסימפטומים, נחשב מיד לחולה נפש, עדותו אינה קבילה, ואין חוקרים את תלונתו. יש בורות מוחלטת בקהילה המדעית והרפואית בארץ לגבי היתכנות הישום. בעזרת טכנולוגיה זו עצמה ניתן לבצע השפעה פסיכולוגית סמויה על ציבור שלם אפילו, ולשכנע, למרבה האבסורד, שהטכנולוגיה עצמה אינה קימת. ניתן למחשב את הטכנולוגיה הזו ולעקוב כך אחרי אלפי מוחות בו זמנית. הפרדוקס הגדול של הטכנולוגיה הזו, שמסביר מדוע היא לעולם אינה נחשפת, הוסבר למעשה לעיל: לקורבנות לא מאמינים, הפושעים שותקים כדי להסתיר את פשעיהם ולהרוויח רווחים שונים, אין מודעות לנושא, וכך המדינה כולה מנוטרלת מלפעול. אני עצמי נפגעתי מהטכנולוגיה הזאת ושרדתי. עדיין מנסים לנטרל אותי, אבל אני ממשיך להפיץ מודעות לנושא על אפם ועל חמתם של המתעללים בי, ודוחף לחקירת שב"כ+תקשורת משולבת, כדי להבטיח שהרשויות (שהן בעלות סמכות חקירה ומעצר) ישימו יד על הטכנולוגיה, ומצד שני לא יתנו יד להסתרתה, וכדי שיעמדו בפיתוי העצום להשתמש בה. המטרה שלי היא לפרסם את כל הנושא כדי להזהיר את הציבור. אני עצמי אדם אינטליגנטי, חילוני, בוגר תואר בהצטינות מהטכניון, ושרתתי שרות סדיר מלא בחיל המודיעין. לא מדובר במדע בדיוני, ואני יכול לעמוד מאחורי כל מילה שכתבתי כאן. מקווה שתבינו את עוצמת ואת חשיבות העניין, ותפעלו, כדי להגן על כולנו. תודה.”

מובאות:

1. פיתוחים בתחום אמצעי לחימה לא קטלניים – ד"ר ברוך ויינס / מרכז המידע לטכנולוגיות לוחמה בטרור

המרכז למחקר גרעיני – נחל שורק / מרץ 2002 (עמודים 16-24)

2. Frey, Allan H., "Human Auditory system response to modulated

electromagnetic energy", J. Appl. Physiol. 17(4), 689-692 (1962)

General Electric Advanced Electronics Center, Cornell University, Ithaca,

New York.

3. US Patent 4858612, Philip L. Stocklin, issued on August 22, 1989

US Patent 4877027, Wayne B. Brunkan, issued on October 31, 1989

4. תיעוד טכנולוגיית סכיזופרניה פרנואידית – עדות לטכנולוגיה להשפעה מרחוק על התנהגות http://www.iaapa.org.il/46024/Kfia10_technology

מידע נוסף:

www.slavery.org.uk/science.htm

http://webabuser.blogspot.com…

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=7099
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

192 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית