ראשי » בריאות » איידס » אתם כאן

עשרת השקרים הגדולים על האיידס

  • מאת אלן בונט | 21 בפברואר 2011
  • 13,166 צפיות | 21 תגובות
עודכן לאחרונה: 7 במאי 2012

המחלוקת על מחלת האיידס והמיתוס של העברת ה-HIV במגע מיני

תרגום מצרפתית של כתבה שפורסמה ב- Olivier V Luthereau

מדענים ברחבי העולם, ביניהם זוכי פרס נובל, מטילים ספק בקשר בין הרטרו-וירוס בשם HIV – המועבר כביכול באמצעות מגע מיני לבין שורה של מיתות המסווגות בטעות או בצדק, תחת כותרת המכסה מכלול של דברים, בשם "איידס".

לפני 15 שנה (!), רשת הטלוויזיה ARTE עשתה סקירה כללית של הנושא בסרט התיעודי הזה שהעלה כבר בזמנו ספקות רציניים בנדון:
http://www.youtube.com/watch?v=52IRiFmdX2s

היום, מטעם קבוצת חוקרים, שני המחברים, אחד מהם מומחה לרטרו-וירוסים, מדען ופרופסור לביולוגיית התא באוניברסיטת ברקלי בקליפורניה, Peter Duesberg, פרסמו את הספר "עשרת השקרים הגדולים על האיידס.

הנה הראיון החריף בו הם הסבירו את דעתם:
(בצרפתית):

(באנגלית)

לסיכום הנה מסקנותיהם:

1. אף חוקר לא הצליח לבודד את נגיף האיידס או להתבונן בו בגוף של אדם החשוד כחולה איידס, אפילו לא בדם עצמו- ואף לא במקרה של חולה כביכול נגוע בנגיפי איידס רבים ! ההכרזה הרשמית על הקשר בין HIV ואיידס לא נעשתה על ידי נציגי הקהילה המדעית, אלא על ידי חוגים פוליטיים בארצות הברית. זאת הייתה בעיקר הצהרה פוליטית, ולא רפואית.

2. אין כל קשר בין תסמונות הקשורות במחלות התוקפות את המערכת החיסונית תחת השם של איידס עם וירוס כל שהו וכל הסימנים מעידים כי קשר כזה לא קיים.

3. המקרים הראשונים של איידס שהיו אמיתיים אובחנו אצל הומוסקסואלים ועל בסיס זה נוצר המיתוס של איידס, אך לאמתו של דבר הן היו בעצם צורות אחרות של סרטן העור הנגרמות על ידי צריכה מופרזת של סמים (כולל פופרס, כמפורט בסרט התיעודי של Arte), שאין לו כל קשר עם וירוס המועבר ביחסי מין.

4. מבחן המעבדה האמור לבחון אם אדם נושא את הנגיף HIV, מגיב באופן חיובי ליותר מ- 70 מצבים קליניים שונים ובין היתר מצבים של מלריה, צרעת וגם אצל אדם המחוסן נגד שפעת ואצל אישה שעברה הריונות מרובים – וגם מצבים שונים המקוטלגים בארצות מסוימות כנושאים את הנגיף HIV אינם נחשבים חיוביים בארצות אחרות. למעשה, הבדיקה הובילה לתיוג – וגם לטיפולים רפואיים – של אנשים המוכרזים כ-"נושאי נגיף "HIV ,כאשר הרוב המכריע היו והינם בריאים לחלוטין… המסקנה היא שלבדיקה זאת אין לה כל תועלת, מלבד לשים אנשים תחת טיפול.

5. הטיפול המשולש הניתן כתשובה לבדיקה כאשר היא "חיובית", לפי הניסוח של מומחה לרטרו-וירוסים, הינו "רצח באמצעות תרופות". הטיפול הינו קטלני ביותר ורבים אלו המתים היום כביכול מאיידס, כאשר למעשה מתים מהרעלה הנובעת מטיפול המשולש עם AZT , כאשר אנשים אלה היו בדיעבד אנשים בריאים.

6. אין מגיפה אמיתית של איידס באפריקה, פשוט קיימות בעיות ענקיות של היגיינה ציבורית, של תת-תזונה ושל מחלות טרופיות המסווגות כעת תחת השם של "איידס", כאשר הן לא היו אתמול – וזאת רק בכדי "לספק את האינטרסים החמדנים של תעשיית התרופות."

7. יש באירופה זוגות שמתוכם רק אחד מבני הזוג הינו מוגדר כנושא את נגיף HIV בלי שבן הזוג השני יהפוך לחיובי ותצפיות אלה פרושות על פני תקופות של עד 7 שנים .

8. בין העוסקות בזונות, רק אלו המשתמשות בסמים הינן נגועות בתסמונות של ליקוי במערכת החיסונית HS ) המקוטלגות כאיידס, האחרות אמנם העוסקות בזנות באופן מקצועי אינן נגועות – וזאת בכל העולם, כולל באפריקה.

9. הדבקות לכאורה של האיידס באמצעות יחסי מין אינה מתיישבת עם התצפיות הקליניות וכן עם הנתונים הסטטיסטיים.

10. "כל זה באמת סיפור אדיר של גריפת ממון."

– אחד ממגלי נגיף ה–HIV לו זקפו בסופו של דבר את הקשר המיתי עם מחלה המסווגת בשם איידס, פרופ 'גאלו, הפיק את הבדיקה HIV הראשונה שהפכה אותו למיליארדר תוך זמן קצר.

פרופסור מונטנייה (Montagnier) עצמו, שותף לגילוי הווירוס VIH ואשר קבל את פרס הנובל בזכות גילוי זה – משמעות הדבר שהוא זכה בשמו הטוב כחוקר של מיתוס זה – נסוג כיום בהדרגה מעמדתו המקורית ומציג גישה שונה מאוד מזאת המקובלת . הקשיבו לדבריו באנגלית:
http://www.youtube.com/watch?v=PLV01G0dcDw

הקורא צרפתית יכול למצוא סקירה כללית על נושא האיידס, באתר הזה.

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=6525
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

21 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית