אנרגיה חופשית כבר כאן

  • מאת מנהל הפרויקט | 4 בנובמבר 2010
  • 12,194 צפיות | 8 תגובות
עודכן לאחרונה: 5 בנובמבר 2010

המדען רנדי פאוול מסביר את עקרונות המתמטיקה שלטענתו יכולה כבר כעת ליצור אנרגיה חופשית ולא מזהמת דרך אנרגיה רב ממדית שלה הוא קורא: אתרון.
בהרצאה מלאת ההשראה הזו מסביר רנדי את עקרונות המדע המלהיב הזה, מראה הדגמה של מכונת אנרגיה חופשית פשוטה שבנה לכאורה,
ומסביר מדוע המדע הזה יכול להציל את האנושות.
לטענתו של רנדי פאוול, הצוות המדעי שהקים מסוגל כבר היום ליצור מכונות ייצור אנרגיה חופשית,
אך מאחר והם אינם מעונינים למכור את ההמצאות לידיים פרטיות אלא מתעקשים למסור אותן לכלל הציבור בשיתוף פעולה וקוד פתוח,
המגזר העסקי והממשלתי מתעלם מהם לחלוטין.

הסרטון תורגם במיוחד לפרויקט אמת אחרת!
צפיה מהנה.

התרגום לקריאה:

אובמה: כן? ג 'נטלמן זה ממש כאן.

תודה רבה לך, אדוני הנשיא. שמי מיכאל שור. אני מתגורר כאן בשארלוט. קודם כל, זה כבוד גדול לארח אותך כאן איתנו היום.

אני מודאג שהחלטתך להתיר קידוח ימי תשפיע השפעה מצמררת על השקעה באנרגיות חלופיות, ואני מעוניין לראות אילו תמריצים אתה מציע כדי לעורר מחקר ופיתוח של מגזר חשוב זה.

אובמה: זאת שאלה גדולה. השקענו ברוח; השקענו בשמש; השקענו במחקר ופיתוח; השקענו בטכנולוגיית הסוללה.

הנה האתגר שיש לנו. אין לנו עדיין את פריצות הדרך הטכנולוגיות שיכולות להחליף לחלוטין שימוש בדלקים מאובנים. אז במשך עשר-עשרים השנים הבאות, עדיין נשתמש בנפט;עדיין נשתמש בפחם; עדיין נשתמש בגז טבעי; עדיין נשתמש במשאבים מסורתיים כדי לתדלק את המכוניות שלנו, לחמם את ביתינו, להפעיל את תחנות הכוח הגדולות שלנו, וכו '- אלא אם מישהו כאן ממציא משהו מחר, וזה יהיה מועיל מאוד. ואם יש לך אותו, תודיע לי.

ראיתם לאן זה הוביל…

רנדי פאוול: אבל אני רוצה לומר, עם כל הכבוד, אדוני הנשיא, כי אני הוא זה שמודיע לך.

אני מדבר כאן כי אני בחזית של המתמטיקה המתקדמת ביותר שידעה האנושות, ובגלל שהמורה שלי, מרקוס רודן, גילה שפה מתמטית שאיננה ידועה, הגלומה בטבע; ואני מצאתי את המפתח כיצד לעצב אותה בשלושה ממדים.

יש אמרה: המתמטיקה היא שפתו של אלוהים, אבל עד עכשיו, אף אחד לא דיבר בשפה שלו.

מה שיש לנו היא תורת השדה המאוחד הגדולה. איתה ניתן ליצור אנרגיה חופשית בלתי נדלה; למגר את כל המחלות; לייצר מזון ללא הגבלה; לנסוע לכל מקום שאתה רוצה ביקום; לבנות את מחשב העל האולטימטיבי, ליצור בינה מלאכותית; ולמחוק את כל הטכנולוגיות הקיימות.

איך אפשר לטעון טענות שערורייתיות כאלה? כי יש לנו את הסוד שמחבר את כל הטכנולוגיות בעולם יחד: מספרים. גילינו כי המספרים האמיתיים, שפה חיה, פאזל שכאשר מתחבר כבר לא יוצר ביצוע או קירוב של המציאות. המספרים הם המציאות: לא שטוחים, ולא שרירותיים, ולא מדומים, או חסרי הגיון. הם בעצם נקודות או מקומות המתקפלים לתוך צורה תלת מימדית במרחב שמגדיר את החלל והזמן, פשוטו כמשמעו.

מר רודן גילה משוואה כל כך משכנעת בפשטותה, שיש בה לא יותר מתשעה מספרים היוצרים חתך של עיגול, ובכל זאת, איתה אתה יכול לעשות את כל הפונקציות של כל ענפי המתמטיקה באופן מיידי. היא מציגה סימטריה מושלמת של מספרים, היוצרים תמונות ראי בדיוק כמו שתי ידינו – הישג אשר הצליח לחמוק מאינספור מדענים ומתמטיקאים.

כשאתה מסתכל על הסמל הזה, אתה מיד רואה שני היבטים. אחד מהם סימן שמונה, או סמל האינסוף, והשני הוא הפירמידה האדומה בראש.

סמל האינסוף הוא משוואה של העולם הפיזי בו אנו חיים. זה מעגל; נתיב תנועה – שישה מספרים שיוצרים צורת משושה. לכן, תופעות שונות כגון אור מקטב, כוורות, הקוטב הצפוני של שבתאי, ופתיתי השלג. כולם הגירסאות של המשושה. הצורות הללו יוצרות מסלולים לכל חומר בתנועה, שהוא לעולם לא ישר, אלא תמיד בזווית. דבר בעולם הפיזי לא נע בקו ישר: לא כדור שנורה, לא ברקים מהשמים. הכל זה סליל: אפילו פוטון המגיע מכוכב מרוחק מוכיח שהיחסיות קיימת. הגוף שלנו נקרא סליל תמותה. הדנ"א הוא הסליל, וזה לא במקרה שהוא תואם המשוואה שלנו בצורה מושלמת.

זה הופך אותנו למכונת מערבולת שיונקת דברים מהראש, ויורה אותם בתחתית. כשהיא עושה זאת, זה מסדיר את הטמפרטורה שלה – מושג חשוב ביותר עבור טכנולוגיותעם נטיה להתחממות יתר. זוהי מכונת פיצוץ כלפי פנים וחוץ, ג'ירוסקופ, אנטנה הבנויה בצורה מושלמת כדי לקבל ולהעביר צורות גל. למעשה, אנטנות בעיצובו של מרקו מגנות על ארבע הפינות של ארצות הברית כי נמצא שהן האנטנות הרגישות ביותר שנוצרו אי פעם. בערך באותו זמן, הוא הרצה גם בכנסים הגדולים בעולם בתחום ההנדסה הגנטית, על רצפי די-אנ-איי, וכך הוכיח את יכולתה של המתמטיקה הזו לחצות את הגבולות בין המדעים.

יונה סאלק, הממציא של חיסוןה פוליו, אמר כי עבודה זו מתקדמת כל-כך, שהיא לעולם לא תובן בחייו של מרקו אלא אם הוא ישכפל את עצמו. אז אולי זה מה שאני.

אז מה הקשר בין כל המדעים האלה? התשובה פשוטה: זה ההכפלה. כאשר אתה עוקב אחר מה שהמספרים האלה עושים, אתה מקבל את ההכפלה. למה זה יכול להיות משמעותי? התאים שלנו מוכפלים כדי ליצור אותנו. יש לנו תא אחד בעיבור שהופך להיות 2, 4, 8, 16, 32, (וכ '). סולמות מוסיקליים הם הכפלה. הקוד הבינארי של מחשבים: הכפלה. תגובת גרעין, ריבועים ושורשים מרובעים. הכל מבוסס על הכפלה. ההכפלה היא תנועה בזווית, או מה שנקרא תנע זוויתי. זוהי סופה ותחנת הרוח של הבריאה, מסובבת את האטומים בגוף שלנו, את כדור הארץ על צירו, את מערכת השמש, הגלקסיה, ואף את היקום כולו.

אבל מה גורם להכפלה? מה משודר ומתקבל? כאן מגיעה הפירמידה האדומה. הפירמידה מייצגת את מה שאנו מכנים "שדות התנועה". יש לנו חשמל; במרכז החשמל יש מגנטיות; במרכז המגנטיות יש תנועה. זוהי אנרגיה ממימד גבוה הידועה בשמות רבים, כגון אנרגיה שחורה, טאכיונים, קטבי מונו, גרביטונים. אנחנו קוראים לזה אנרגיית אתארון. זוהי האנרגיה ששומרת עלינו מודעים ובחיים. היא לא אנרגיה סטטית או נייחת. זה דופק, זה גל, זה הלב הפועם של כל הקיום. זהו החלקיק היסודי האולטימטיבי ביקום כולו – חלקיק אלוהים.
ואנו יודעים כיצד לרתום אותה.

אנרגיה זו היא המקור של כל הזמן, תנועה, וויברציות, וזה הדבר היחיד שעולה מן החור, מהאפס, ממרכז הציקלון. היא נובעת באופן ליניארי בכל הכיוונים, היא חודרת הכל בלי כל התנגדות. אי אפשר להגן מפניה. כשהיא חודרת, הוא מותירה את גרעין. זה מראה לך כיצד דברים זזים, איך הם נדבקים זה לזה, או מתפרקים. זה מפיח חיים בהכל. זה המקור של הספין האין סופי של האלקטרון.

אם משלבים את זה עם סליל, מקבלים מערבולת מתמטית מושלמת, המורכבת מאנרגיה חיובית, אלקטרומגנטית המקרינה החוצה, ומאנרגיה שלילית הזהה לכבידה – המאפשרת התכווצות. אתארונים הם פשוטו כמשמעו הדבק שמחזיק את היקום יחד.
איינשטיין כינה אותו אתר האינרציה.

בסופו של דבר, כאשר זה ערוך בצורה תלת מימדית (זה מה שגיליתי), נוצרת צורה הידועה בכינויה – טורוס או סופגנייה. וכאן העבודה שלי מגיעה, כמעט עשרים שנה מאוחר יותר. בעיקרו של דבר, הדבר הזה הוא סופג חום, ווסת של טמפרטורה, בדיוק כמו הגוף האנושי שלכם.
זוהי גיאומטריה אוניברסלית המיועדת ליעילות מקסימלית בשינוי אנרגיה, ושיטה אקולוגית שבאמצעותה היקום מעבד חומר, משתמש בו כמקור לקירור כדי לרחוץ עצמו במרכזו של חור שחור ולאחר מכן לפזר חום מהמרכז החוצה בחור לבן. היא מבוססת על דחיסה ושחרור – בדיוק כפי שאנו משתמשים בטכנולוגיות הקיימות כדי לווסת טמפרטורה – כגון במקרר.

המפץ הגדול היה רק אחד מהתגובות האלה, שיצרה את היקום המתרחב הזה, שמתרחב כי אנחנו בחצי הדרומי. במחציתו הצפונית הוא מתכווץ. החלל מתרחב, הזמן מתכווץ – חור שחור לחור לבן. הטורוס הוא מה שהכל הופך בתאוצה המקסימלית שלו.

לגבי הניסוי הזה, שאתם תצפו בו כשאסיים את דבריי, אני רוצה שתזכרו כשתצפו במגנט הזה, שמסתובב סביב, שאין שם אנרגיה שנכנסת לסליל. הוא מכובה לחלוטין. ואני אמשיך.

כדוריות הדם שלכם הם טורוס. הדי-אנ-איי הוא טורוס. שדות מגנטיים, גלקסיות … כולם טורוסים. זו הסיבה שטורנדו חזק יותר מפצצת אטום. זוהי מכונה חשמלית חד סטרית וחיה; סילון המונע עצמית. אפשר לומר: צלחת מעופפת.

מצאתי את הדרך לחשב את הטורוס בתלת מימד וארבע מימד מושלם, והולוגרמה מתמטית גבוהה יותר שניתן להרימה או להורידה עד לאין סוף, אל מה שאנו מכנים כיום הטורוס א.ב.ה.א. אך לפעמים אנחנו מתייחסים אליו בשם שנתן לו מרקוס:
מפציץ תנועה- דופק אטומי-מנוע חשמלי-גנרטור חלל זמן סלילי.
ואיתו ניתן ליצור פיצוץ פנימי מקומי – חור שחור נשלט.

מגנט זה עדיין מסתובב. אין אנרגיה הסליל.

זוהי הטכנולוגיה הסופית; אבן החכמים; תנועה ללא תגובה, אינו מושפע ממשקל שאותו הוא נושא; מודל אמיתי של אטום. איתו, יש לי את המפתח לטבלה המחזורית של היסודות; שפרופסור מאוניברסיטת צפון קרוליינה אמר שיכולה להיות התגלית המדעית הגדולה ביותר של כל הזמנים. עם המתמטיקה הזאת, אנו יכולים, בפעם הראשונה, לחצות את הגבול בין מדע אחד למשנהו, רצוף; בין אם פיזיקה תת אטומית, הטבלה המחזורית, מדעי המחשב, או הדי-אנ-איי. זכרו, אמרתי, "לרפא את כל המחלות", בינה מלאכותית – הכל תוצאה של שדות התנועה האתרוניים.

במילים פשוטות, הטורוס הזה עושה הכל. זוהי התוכנית ליצירת מנוע מגנטי מושלם, חללית, כלי ניתוח, מחשב על, ואפילו רמקול איכותי, הכל ביחד.

האם דברים כאלה אפשריים? למען האמת, כן, הם כן.
והצוות שלי מוכן לפתח אותם בכל עת.
מה שאתם רואה כאן הוא רק קירוב פרימיטיבי ביותר של העבודה שלי.

אבל האמת והמציאות של הפרויקט שלנו היא שהוא סובל ממחסור אדיר של תשומת לב. הוא נסקר על ידי כמה מהשמות הטובים ביותר במדע. אבל בגלל חוסר הנכונות שלנו למכור אותו לאינטרסים פרטיים, זה נשאר בידי מתנדבים מותשים כמוני.

המטרה שלנו היא ליצור מהפיכת אנרגיה על ידי מסירת המידע הזה, הידע הזה לציבור בפרוייקט קוד פתוח – תערוכות מדע לילדים במוזיאון, ספרים פשוטים, די-וי-די פשוט. זה כל מה שאנחנו רוצים לעשות. ועל ידי זה, אנחנו רוצים להעביר אותו לידיהם של האנשים כדי להציל את העולם כולו.

אני מאמין שזה אפשרי עם התגלית הזו, וזה רק מה שמוחי הקטן הגה.
האמת היא שהפוטנציאל הוא בלתי מוגבל, וזה תלוי בנו, לרתום אותו לדורות הבאים,
כדי ליצור עולם חדש לגמרי.

תודה רבה.

מידע נוסף וקשור:
כיסוי ההרצאה המקורית ב-TED
האתר של רנדי פאוול
האתר של מרקו רודין, אבי ההמצאות והמתמטיקה הזו
אתר עם מידע מורחב עם מתמטיקת הוורטקס
ערוץ היו-טיוב של רנדי פאוול

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=5606
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

8 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית