ראשי » בריאות » אתם כאן

הקשר בין חיסונים ואוטיזם – רופא אמריקני חושף סכנות החיסונים

  • מאת יעל י. | 8 באוגוסט 2010
  • 23,736 צפיות | 112 תגובות
עודכן לאחרונה: 7 בספטמבר 2013

אנחנו שמחים להציג בפני גולשי אמת אחרת ראיון בלעדי עם ד"ר דייויד איוב, רופא אמריקאי, על הקשר בין כספית ואלומיניום בחיסונים לאוטיזם; נתונים על חיסון מעקר שניתן ללא הסכמה מיודעת; הוכחות למדיניות בקרת אוכלוסין עולמית ונתונים על איך ניתן להתגונן בפני הרעלנים שנמצאים בסביבתנו ולחיות חיים בריאים יותר.

זה ראיון חובה לכל הורה שעומד לחסן את ילדו וכל אדם שחושב על חיסון שפעת.
להפיץ לכל מי שיקר לכם.

דוקטור דיוויד איוב סיים את לימודי הרפואה באוניברסיטת אילנוי ב-1985.
לאחר סיום לימודי הרפואה עבר תקופת התמחות של 4 שנים בענף הרדיולוגיה באוניברסיטת אילנוי ולאחר מכן באוניברסיטת איווה.
הוא רופא שעוסק בתחום הקרינה ובריפוי מסרטן באמצעות טיפול ביוד רדיואקטיבי.

לקריאת הביוגרפיה המלאה, לחצו כאן.

For our non-Hebrew speaking viewers:

An exclusive interview with Dr. David Ayoub, MD, on the subjects of Autism and vaccines, the depopulation agenda and health.
Our list of references for further reading is also available in English.

מראיינת יעל י.

הנה קישור ישיר לוידאו אם משהו לא עובד.

שאלות ותשובות שנתן מר דיוויד איוב לבקשת גולשי "פרויקט אמת אחרת":

1. עם אלו חיסונים, אם בכלל, היית ממליץ לחסן את הילדים?

אני מציע שהקוראים יתייחסו לכל חיסון בנפרד. לכל אחד יש יחס אחר של סיכון מול תועלת. אחד מהספרים המומלצים בעיניי הוא ספרו של Tim O'Shea, "The Sanctity of Human Blood". בהתבסס על המחקר האישי שלי יש מספר מסויים של המלצות שאני יכול להציע.

א. אף קבוצת סיכון לא צריכה להסכים לקבל את חיסון השפעת, בין אם מדובר בחיסון למגפת שפעת או לא. היעילות הממוצעת של החיסון הזה היא 5%. השלמת כמות ויטמין ה-D בגוף עוזרת בהרבה במניעת מחלת השפעת. בחודשי החורף מבוגרים צריכים ליטול בין 3,000 ל-10,000 יחידות IU ביום של ויטמין D3, תינוקות צריכים לצרוך 1,000 IU ביום ופעוטות/ילדים צריכים ליטול 2,000 IU. (IU זו המקבילה הביולוגית ל-0.025 מיקרוגרם, וויקיפדיה. י.י)

ב. היתרונות של חיסון וירוס הפפילומה האנושי לא יהיו ידועים עוד לפחות 20 שנה. לחיסון זה תופעות הלוואי הקשות ביותר בלוח זמני החיסונים העדכני בארה"ב. חדילה מעישון סיגריות ומילוי מאגרי ה-B12 בגוף יפחיתו את הסיכון לחלות בסרטן צוואר הרחם, יותר מהחיסון.

2. מה לגבי חיסון הטטנוס? האם חובה לתת אותו ביחד עם חיסוני הדיפתריה ושעלת?

אין למבוגרים סיבה לקבל את שלושת החיסונים יחד. יש אפשרות סבירה ביותר לחלות בנזקים נוירולוגיים כתוצאה מחלקי הדיפתריה-שעלת של החיסון. אני לא יודע למה נהיה קשה כל כך להשיג חיסוני טטנוס נפרדים, אך חלק עדיין מכילים תימרוסל (כספית), אז יש להתעקש על תמיסה נטולת תימרוסל. הסיכון לחלות בטטנוס הוא מאוד מאוד נמוך. שוב, אני ממליץ לקרוא את הפרק של טטנוס בספר של או'שאה. אני חש בנוח להמליץ על הימנעות ממתן חיסון טטנוס למבוגרים. יש לשטוף פצעים עמוקים עם הרבה מים.

3. האם יש אלומיניום וכספית בחיסונים "החדשים"?

בערך ב-90% מחיסוני השפעת בארה"ב עדיין יש כספית. תוכלו למצוא רשימה מלאה של חיסונים שמכילים כספית כאן:
http://www.fda.gov/biologicsbloodvaccines/safetyavailability/vaccinesafety/ucm096228.htm#t1

יש אלומיניום בחיסון ההפטיטיס B, הפטיטיס A, חיסוני פנאומוקוקוס Streptococcus pneumoniae). י.י) וחיסונים שמשלבים את חיסוני המחלות האלה. אין אלומיניום בחיסוני השפעת העונתיים אבל כן יש אותו בחלק מתמיסות חיסוני שפעת החזירים.

4. מהן האלטרנטיבות לחיסונים? מלבד נטילת ויטמינים, מינרליים ושמירה על היגיינה, מה עוד ניתן לעשות כדי למנוע מחלות וזיהומים קטלניים?

קיים מידע רב על הנושא הזה. יש שמשתמשים בהומאופתיה כדי למנוע מחלות ילדות. אחרים נעזרים בשיטות תזונאיות שונות. ההמלצות הנפוצות ביותר הן תזונה אופטימלית (מזון אורגני ולא מעובד, ללא צבעי מאכל, חומרי טעם וריח, חומרים משמרים, משפרי טעם, חומרים מייצבים או ממתיקים מלאכותיים – כולל הסרת סתימות כספית), או גישות שונות הדוגלות בנטילת תוספי מזון (ויטמין D, C, אבץ). ויטמין D (מהשמש או ממקור טבעי) הוא חשוב.

5. ידוע שניאצין (ויטמין B3 ולא ניקוטינמיד) הוא גורם מטהר מאוד רב-עוצמה. ציינת גם את ויטמין ,B6 B12 וחומצה פולית. מהי התערובת המדויקת שמוציאה רעלנים מהגוף?

תלוי אלו רעלנים אתם מעוניינים להוציא. כל חומר שמקדם מתיליציה (Methylation, מיתול, הוספת מֶתִיל לתרכובת כלשהי – על פי "רב מילים". י.י) ומעלה את רמות הגלוטטיון (Glutathione, סוג של חומצת אמינו נוגדת חמצון, http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%92%D7%9C%D7%95%D7%98%D7%98%D7%99%D7%95%D7%9F י.י), יטהר את הגוף תוך שימוש בביוכימיה של הגוף. קֶלַצִיה היא דרך אגרסיבית יותר לטהר את הגוף ( http://en.wikipedia.org/wiki/Chelation. י.י). ספר מומלץ בעניין הוא הספר "Detoxify or Die" של Sherri Rogers.

סרטון מומלץ נוסף באנגלית עם דיוויד איוב:

סימוכין וקריאה נוספת:

"דו"ח ועדת רוקפלר על גידול אוכלוסין והעתיד האמריקאי"
המסמך הרשמי שמציג את מדיניות בקרת האוכלוסין בארצות הברית

"תזכיר מחקר הבטחון הלאומי 200” – National Security Study Memorendum 200
המסמך הרשמי שמציג את מדיניות בקרת האוכלוסין העולמית

"רצח עם על ידי חיסון פוליו באוגנדה"
תמליל הרצאתו של קיהורה נקובה (Kihura Nkuba), מייסד רדיו "אפריקה הגדולה", שחשף מיליוני אפריקאים לרצח העם שהתבצע בהם באמצעות חיסוני הפוליו. מרתק וקל לקריאה.

מספר ציטוטים חשובים מאותה הרצאה

חיסונים מעקרים
מסמך קצר המתאר איך בדיקה העלתה שבחצי ממבחנות חיסון הטטנוס שנבחנו בפיליפינים, התגלה הורמון ההיריון hCG, שמסוגל לעקר אישה.

עיקורים והפלות
מהספר Reproductive Rights and Wrongs: The Global Politics of Population Control by Betsy Hartmann. פרק 13, על עיקור והפלות.

"אקו-מדע" (Eco-Science) , ספרו של ג'ון הולדרן, שר המדע והטכנולוגיה בממשל אובמה
ספר זה מקדם שליטה בגודל האוכלוסין בעזרת עיקור דרך כימיקלים במים ומגוון שיטות המבטלות את חופש הפרט.

"ארגון יוניצ"ף – נמצא אשם" – מאמרו של ווינפריד פרסטוויץ
”במשך שנים הכחיש דובר יוניצ"ף שהם עוסקים במניעת היריון או בהפלות. עכשיו המסמכים חושפים את האמת: צעד אחר צעד, במשך 30 שנה, ארגון יוניצ"ף חיבר עצמו עם ארגוני בקרת אוכלוסין כגון International Planned Parenthood Federation, המקדמים הפלות ועיקורים.

מאתר CNN – שלושה מחוזות בניגריה מפסיקים את נתינת חיסון הפוליו מחשש להפצת איידס

האתר "פיצוץ אוכלוסין"

לקריאה נוספת באתר ובפורום אמת אחרת:
המיתוס של אכלוס היתר על כדור הארץ ומקורות האאוגניקה

מהפורום: האם דילול אוכלוסיה זה באמת דבר רע?

מהפורום: דיווח מצויין בתקשורת הישראלית על קבוצת בילדרברג

המשיכו את הדיון על הראיון והתכנים המוצגים בו בפורום הפרויקט

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=4351
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

112 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית