קונספירציית בילדרברג תוצג לפני הפרלמנט באירופה

קבוצת בילדרברג החשאית תיחשף מול הפרלמנט האירופי ע"י העיתונאי דניאל אסטולין שחקר את אורחות הקבוצה במשך שנים רבות ואף כתב על קבוצת בילדרברג ספר. זוהי הפעם הראשונה בהיסטוריה שהקבוצה החשאית שמורכבת מטייקונים, ראשי ממשלות, שרים בכירים וראשי תעשיה ותאגידים נחשפת בצורה פומבית בפרלמנט כלשהו ומול הציבור הרחב.

  • מאת מנהל הפרויקט | 29 במאי 2010
  • 13,056 צפיות | 29 תגובות
עודכן לאחרונה: 22 באפריל 2012

חשוב להכנס לתוך הפוסט, יש שם מס' רב של סרטים על הסדר העולמי החדש, סלבריטאים שלא מפחדים לשאול את השאלות הנכונות ועוד…

מה שנחשב לא לפני זמן רב כ-"תיאוריית קונספירציה הזויה", הסיפור החשאי של המועצה ליחסי חוץ, הוועדה הטרילטרלית וקבוצת בילדרברג על הטייקונים ששווים יותר מההון המשותף של כל האזרחים האמריקנים, יוצג מול הפרלמנט האירופי ומול העולם כולו.

הסופר דניאל אסטולין שספרו – "הסיפור האמיתי של קבוצת בילדרברג" מכר מיליוני עותקים, הוזמן לפרלמנט האירופי בבריסל כדי לתת נאום היסטורי וחסר תקדים בנושא הקבוצות החשאיות.

זו הזדמנות להביא את קבוצת בילדרברג לאור הזרקורים

, אמר אסטולין.

בפורום הפרויקט נפתח דיון בנושא זה
.

נושא שפעם היה נחשב כתיאוריית קונספירציה נלקח הפעם ברצינות הראויה

הוא הוזמן לנאום ע"י מריו בורגזיו, חבר הפרלמנט הבכיר ביותר מאיטליה, פרלמנט שנחשב לגוף החוקתי החזק באירופה.
אסטולין מאמין שנושא קבוצת בילדרברג לא הוצג מעולם מול קהל כה מכובד ובכיר.
ההרצאה תישא את הכותרת: "קבוצת בילדרברג – לכיוון יצירת עולם חדש בע"מ",

ספרו של אסטולין, "סיפורה של קבוצת בילדרברג", מבוסס על שנים של מחקר כעיתונאי חוקר במדריד.
בספרו הוא קשר את הנקודות בין קבוצת בילדרברג, אירועים שמתרחשים בעולם, פוליטיקאים וטייקוני הון, המועצה ליחסי חוץ והוועדה הטרילטרלית.

אסטולין חושף כיצד רשת של אנשים וארגונים הפכו להיות "הממשלה החשאית מאחורי הצללים שמטרתה מחיקת ריבונות לאומית והחלפתה בשליטה תאגידית גלובלית וכלכלית תוך מעקב מתמיד של משטרה אלקטרונית גלובלית."

הוא מגלה שלא כל חברי הקבוצה "רעים", כשהוא מסביר שהארגון בנוי בשכבות, עם מידת אחריות שונה משכבה לשכבה. הקבוצות הללו כוללות כמעט כל אדם מפורסם בתחום הכלכלה או הפוליטיקה, כגון ג'ורג' בוש הבן, ג'ורג' סורוס, ג'ורג' מקוורן וג'ימי קרטר.

אסטולין כותב:

העולם המקביל הזה נשאר חסוי מעיני האנושות הנאבקת, אך האמינו לי, הוא שם: מדמנת שקרים, ספינים, סחיטות ושוחד. זה עולם סוריאליסטי של סוכנים כפולים ומשולשים, של החלפת נאמנויות, של התנקשויות מקצועיות, סוכנים חשאיים ושטופי מוח, חיילים של רווח ושכירי חרב, שההכנסה העיקרית שלהם היא המשימות המלוכלכות ביותר של הממשלות – הסוג שלעולם לא נחשף.

הוא מצטט את ההודאה של דיוויד רוקפלר. רוקפלר, המייסד של הוועדה הטרילטרלית, חבר בקבוצת בילדרברג ובמועצה ליחסי חוץ כתב: "יש כאלה שמאמינים שאנו חלק מארגון סודי שעובד כנגד האינטרסים של ארה"ב, מתארים אותי ואת משפחתי כ-"גלובליסטים" ואומרים שאנו קושרים קשר עם אחרים ברחבי העולם במטרה ליצור מבנה פוליטי וכלכלי מאוחד יותר – עולם אחד, אם תרצו. אם זו האשמה, אז אני אשם, ואני גאה בכך."

קבוצת בילדרברג היא מועדון למוזמנים בלבד שנפגשים פעם בשנה. היא מונה בדר"כ קצת יותר מ-100 אנשים מהמשפיעים והחזקים ביותר בעולם ביניהם ראשי מדינות וטייקונים עסקיים. הפגישות סגורות לציבור ולתקשורת, פרטיות שמושגת לעתים קרובות בעזרת כוחות משטרה ואבטחה ממשלתיים.

פגישת בילדרברג מתוכננת להתקיים השנה בספרד ב-3-6 ליוני.

אתר – World net daily דיווח על האנשים הבאים כמי שהשתתפו בפגישה של שנה שעברה: מזכיר הכספים האמריקני טים גייטנר, לארי סומרס – מזכיר המועצה הכלכלית של ארה"ב, ריצ'ארד הולברוק – נציגו המיוחד של אובמה לאפגניסטן ופאקיסטן, נשיא הבנק העולמי רוברט זוליק, נשיא הבנק האירופי ז'אן קלוד טריכט ונשיא הוועדה האירופית חוזה עימנואל בארוסו.

מוזמנים חדשים לשנת 2009 ככל הנראה כוללים את מנכ"ל גוגל אריק שמידט.

שר הקבינט הבריטי לשעבר דניס הילי, אחד ממיסדי הקבוצה, הסביר את מטרות הקבוצה לכתב הגארדיאן ג'ון רונסון:

חלק מאיתנו בבילדרברג הרגשנו שאנו לא יכולים להמשיך להלחם לנצח אחד בשני לחינם, להרוג אנשים ולהפוך מיליונים לחסרי בית.
אז הרגשנו שקהיליה אחת בכל העולם יהיה דבר טוב."

אסטולין דיווח שמקורות אמרו לו שהנושא העיקרי בדיונים של 2009 היה כלכלת העולם.
לפי המקורות מנהיגי העולם דנו בשתי אפשרויות: "או מיתון עמוק, מייסר ומתמשך שידון את העולם לעשרות שנים של קיפאון ועוני… או מיתון חזק ומהיר שיסלול את הדרך לכלכלה עולמית ברת קיימא עם סדר עולמי חדש, עם פחות ריבונות ויותר יעילות."

לכאורה זה נשמע טוב, נכון?
אך כשלוקחים בחשבון את מסכת השקרים וההונאה, הרציחות הפוליטיות וההתנקשויות הכלכליות, יצירה של משברים מהונדסים ושאר פעולות המיוחסות לחברי הקבוצות החשאיות הללו, ניתן לפקפק בתועלת שתצמח לעולם אם יעמדו אלה בראשו…

הנה סרט מבוא בחלקים לכל מי שרוצה באמת להעמיק ולחקור בנושא הקבוצות הללו ושליטתם באירועים המתרחשים בעולם:

וכאן הבאנו לכם מספר סלבריטאים מפורסמים שלא פוחדים לומר את האמת:
נתחיל עם ג'ון ווייט, האיש הביא לעולם את הפלא שנקרא אנג'לינה ג'ולי.
הוא כתב מכתב לאמריקה והקריא אותו בפוקס ניוז לפני יומיים.
"הנשיא אובמה אונס את האומה."

ג'ים קור, מה-Corrs, רביעיית האחים המוזיקליים שעשתה את הניינטיז מה שהם היו, גם הוא לוחם אמת. הוא משתמש בסטטוס שלו כסלבריטי כדי להפיץ את הבשורה.
הנה האתר שלו

והנה ראיון שלו מהסאטרדיי נייט שואו:

בטלוויזיה בשעות הפריים טיים, מיסטר קור מדבר על העובדה שאסון התאומים היה עבודה פנימית, ההקמה של ממשלה עולמית אחת, שפעת החזירים ולאונרד הורוויץ, בליילוק ובורגרמייסטר, התחממות כדור הארץ, *רעידת האדמה בהאיטי* (!) ו-HAARP (!!) ועוד. הנה החלק השני:

והנה צ'ארלי שין שואל את השאלות שכולם צריכים לשאול בנוגע לפיגועי 9/11:

ולבסוף קליפ שבו תוקף בעת המליאה, נייג'ל פאראג', את ראש האיחוד האירופאי החדש Van Rompuy "שבמקרה" הוזמן לנאום לפני כינוס של קבוצת בילדרברג.

מקור לכתבה: new world order report

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=3643
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

29 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית