עיקור בכפייה, סין והסדר העולמי החדש

  • מאת חושב חופשי | 1 במאי 2010
  • 7,866 צפיות | 7 תגובות
עודכן לאחרונה: 9 ביוני 2011

עפ"י דיווח של אמנסטי, גורמים רשמיים בעיר פונינג תכננו לעקר בכפייה 9,599 סינים עד ל 26 באפריל, חלקם בכפייה.
עפ"י הדיווחים ב 7 לאפריל החלה העיר במבצע הכנה לעיקור של אלו שהביאו לעולם לפחות ילד אחד,

בנוסף, דווח שכוחות מקומיים בעיר עצרו 1,377 בני משפחה של זוגות שזומנו לעיקור,
רוב העצורים הם אזרחים מבוגרים, ועפ"י הדיווחים, הם מוחזקים בתנאים קשים.

המציאות הנוכחית של ארה"ב כמעצמה העולמית מבחינה צבאית ומבחינה כלכלית הולכת לחטוף מכה אנושה כאשר ארה"ב תרד מגדולתה וסין תחליף אותה כמעצמה העולמית הבאה. כיום אפשר לראות בסין את "הסדר העולמי החדש" במלוא היקפו וכיעורו, מיעוט אליטיסטי השולט על מליארדי תושבים ביד ברזל, ללא זכויות אזרח, ללא זכויות אדם וללא התנגדות עממית. הדמיון בין סין כיום לבין האוטופיה של אנשי הסדר העולמי החדש ממש גבוה.

הכי בולט לעין זוהי מדיניות הילד האחד שדומה באופן מפתיע (או לא) לאג'נדה של דילול האוכלוסין ע"י חיסונים (ביל גייטס), אאוגניקה או חוקי הגירה. עוד דבר דומה זוהי שיטת השלטון, ממשלה המרכזת את כל הכוח אצל מעט מאד אנשים והם אחראיים על הצבא, הכלכלה, החינוך, המסחר והתעשייה, הבריאות, התחבורה ובעצם על כל תחומי החיים במדינה בדיוק כמו אנשי הסדר העולמי שמקדשים את הממשלה העולמית, צבא עולמי אחד, מטבע עולמי אחד וכו'.

בסין חיי אדם שווים כקליפת השום ואין בעיה לגזור עונש מוות על פשעים קלילים רק כדי לקצור איברים, פשעים שבישראל היו נגמרים בעונש כספי קל או בנזיפה גוררים עונש מוות בקומונה הגדולה בעולם. סין היא "ניסוי כלים" הכי מוצלח מבחינת הסדר העולמי העתידי ולכן היא תהיה האות והמופת לאיך צריך העולם להתנהג ולפי אילו אמות מידה. החופש האישי, החירות, האינדבידואל, הבחירה החופשית והיכולת להיות שונה יהיו רק הגדרות למונחים ארכאיים באיזו ספריה מאובקת במרתפי בייג'ין. היחס של סין לאזרחיה הוא היחס שיש לצפות מהממשלה העולמית בראשות סינית כלפי אוכלוסיית העולם, בנק איברים מהלך, בטריה להנעת העולם.

אם כל התוכניות יעבדו לפי התכנון, ארה"ב תרד מנכסיה בשנה שנתים הקרובות בעקבות משבר כלכלי עולמי (והרי ארה"ב תלויה בכסף יותר מבכל דבר) והחופש של אזרחיה יוחרם לטובת שמירה על הביטחון הלאומי האמריקאי. בזמן הזה סין תתגלה כאלטרנטיבה יציבה לבנות עליה את הסדר החדש מהכאוס שיווצר (בעקבות מלחמת עולם 3 וקריסה כלכלית עולמית) והאו"ם יכריז על סין כמובילה וכדוגמא לשאר האומות ושככה ורק ככה אפשר לשרוד משברים, כאשר מעט אנשים מקבלים את כל ההחלטות בשביל רובו המוחלט של הציבור. תראו מה קורה היום בסין ותבינו לאן הולכות פניה של אמריקה ואח"כ פניו של העולם כולו. סין זו המראה שכולנו מפחדים להסתכל בה אבל היא שם מחכה לנו שרק נציץ ונפגע, נציץ ונבכה.

השכר הממוצע בסין עומד על פחות מ2 דולר ליום וזוהי העבדות המודרנית בעולם היום, היא נמצאת כיום במדינות שנקראות בפינו "העולם השלישי" אך בהדרגה עוד מדינות מצטרפות לרשימת המדינות הללו בעיקר בעזרת הבנקים הבינלאומיים והחובות הלאומיים שהם יוצרים. תסתכלו על העבדות בסין\הודו\אפריקה ותראו את עתיד העולם ה"נאור" אם לא נעשה משהו בנידון. אי אפשר לחשוב שבגלל שסין הא קומוניסטית זה לא יכול לקרות גם כאן או במדינה מערבית אחרת, אמצעי השליטה על האוכלוסיה שסין מפעילה (צנזורה, עינויים, ריגול, פרופוגנדה ואאוגניקה) נמצאים כבר בשימוש בארצות רבות והולכות בעולם ובצורות לא פחות טובות משל הסינים. גוגל נגד סין זו רק מלחמה למראית עין, בעצם אין כל הבדל ביניהם ואם כבר אז גוגל טובה מסין בכמה רמות באיכות הצנזורה והפריסה העולמית שלה, כמו גוגל יש עוד הרבה חברות אמריקאיות (וישראליות) שמפתחות טכנולוגיות שמטרת העל שלהן היא שליטה באוכלוסיה וניטור כל המידע שעובר ברשת ומחוצה לה.

סין כבר כאן אנחנו רק לא מוכנים לפקוח את העיניים בשביל לראות את זה, אנחנו מפחדים להודות שסין היא כבר המעצמה העולמית ונותנת הטון בהווה, האם אנחנו ממשיכים להעלים עין מההשתלטות הסינית על העולם (פועלים, מוצרים, אג'נדה, צבא וכלכלה), האם עלינו ללמוד "לדבר סינית" ? האם עוד אפשרי להחזיר את הגלגל לאחור?

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=3274
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

7 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית