ראשי » בריאות » אתם כאן

אספרטיים – הרעלן העצבי במסטיקים שלכם

  • מאת צוות ויקי אמת אחרת | 14 בינואר 2010
  • 24,752 צפיות | 31 תגובות
עודכן לאחרונה: 15 באפריל 2013

בטוח או רעיל?

אספרטיים הוא ממתיק מלאכותי שנמצא במשקאות דיאטטיים, מסטיקים ללא סוכר ומוצרים אחרים,

אך מעט אנשים מבינים באמת בכמה מוצרי מזון ותרופות נמצא אספרטיים.

אספרטיים הוא חומר שנוי במחלוקת הרבה מאוד שנים, ה-FDA סירב לאשר אותו במשך 16 שנים על בסיס מה שאדריאן גרוס, טוקסיקולוגיסט שעבד ב-FDA אמר:

"ללא צל של ספק, אספרטיים גורם לגידולים במוח ולסרטן מוח."

רק לאחר מינויו של ארתור הול הייז כמפקח החדש של ה-FDA על ידי דונלד ראמספלד, אספרטיים אושר לשימוש, למרות התנגדות נרחבת, ועדויות שהראו את הקשר בין אספרטיים לגידולים במוח אצל חיות מעבדה.

אספרטיים מורכב מ-40 אחוז חומצה אספרטית.

מונוסודיום גלוטומט הוא חומצה גלוטומית ושני החומרים נחשבים כרעלנים עצביים.

בטמפרטורה מעל 30 מעלות (!), אספרטיים הופך לפורמלין ולאחר מכן לחומצה פורמית.
חומצה פורמית היא מרכיב ברעל של נמלי אש, ופורמלין הוא מרכיב רעלני שנמצא בחיסונים.

אני רוצה לחזור על הנקודה הזו שוב:
בטמפרטורה מעל 30 מעלות, אספרטיים הופך לרעל!
טמפרטורת הגוף שלכם היא 37 מעלות להזכירכם…
את זה לא תמצאו בתווית ההסבר בפחית הדיאט קולה שלכם…

גם אם נניח שאספרטיים בטוח לשימוש במזון (והעדויות כנגד הנחה זו נרחבות ביותר), השימוש באספרטיים בחיסונים זה משחק אחר לגמרי.

החדרת רעלן עצבי היישר לתוך מחזור הדם, וללא הסינון ומערכות ההגנה כנגד חומרים רעילים הנכנסים דרך מערכת העיכול, הוא משחק מסוכן ביותר.

כזה שמוביל למחלות ולמוות.

תסמינים של שימוש באספרטיים כוללים, כאבי ראש, אובדן זיכרון, התקפים, אובדן ראיה, תרדמת וסרטן.
טבלת תופעות הלוואי של אספרטיים
75 אחוז מהתלונות בארה"ב כנגד תוספי מזון הם עקב שימוש באספרטיים.

אספרטיים הוא רכיב מולקולרי במזון ובחיסונים, רעיל עצבית ורעיל ל-DNA.

מאת ד”ר לרפואה ביל דיגל

אספרטיים אושר לשימוש ע”י ה-FDA בשנות ה-80 לאחר התערבות של דונאלד ראמספלד, מי שהיה לא מזמן שר ההגנה של הנשיא בוש הצעיר בשתי תקופות כהונתו. הרעילות של אספרטיים דיפפטיד היא קטלנית למערכת העצבית ולדנ”א. מאמר זה ינתח תוצאות של מחקר נרחב על בעלי חיים, סקירה של מקרים אנושיים, פתולוגיה תאית (מחלות ברמת התא) וניתוח לוגי של רעילות ביוכימית ותאית. אין מדובר בטעות אלא בכוונות רצחניות במודע של יצרני התרופות שהחדירו את הרעל הזה לשימוש ביותר מ-90 מדינות. הוא אפילו רשום יחד עם MSG (מונוסודיום-גלוטמאט), תיומראסול (אתיל-מרקורי-סליצילאט) וחומרי דחף רעילים עצבית אחרים, שאושרו להכלל כרכיבים בחיסונים ע”י ה-FDA.

אספרטיים מיוצר במפעל באייקן, דרום קרוליינה, כתוצר מטבוליזם של חיידקים מהונדסים גנטית. משקע של הפרשות חלבונים מהחיידקים, מופרד בצנטריפוגה למרכיביו השונים, והאספרטיים דיפפטיד נשלח לאריזה ושיווק במפעלים אחרים. במהלך עבודתי כרופא משפחה מטעם חברת ביטוח הבריאות “הומאנה” במרכז הטראומה האזורי אוגוסטה (ARTC), ובמשרה כמעט מלאה בטיפול נמרץ, היה לנו חוזה העסקה לשעת חירום עם המפעל הזה. מנהל הטיפול הנמרץ שלנו, ומנהל ARTC הורו לנו לעולם לא לדבר עם התקשורת על התופעות הבריאותיות בקרב העובדים במפעל, התקפים שונים, מחלות עצבים, נכויות ומחלות חריפות אחרות, כרוניות או כל מצב רפואי יוצא דופן אחר. במהלך עבודתי שם, הייתי עד לתחלואה בשיעורים חריגים בפולינוירופטיה (מחלת מח) , ALS (מחלה ניוונית של מערכת העצבים), MS (טרשת נפוצה), גידולים אגרסיביים במח (multicentric gliomas ו-astrocytomas), ומקרים רבים מאוד של סוכרת, השמנת יתר, פגיעות עצביות בעיניים ופגיעות במערכת החיסון. היה ברור מהאזהרות, שכל מלשין מהצוות הרפואי יפוטר ע”י מנהלת בית החולים.

ד”ר אולני הודיע לי באופן אישי ב-1978 על המחקר הראשוני שלו על אספרטיים שזיהה התקבצות כרומטין (חומר המוצא להווצרות כרומזומים) בדנ”א, באופן דומה לשינויים בדנ”א בדבוקות של תאי כוכב בגידולים מוחיים או עצביים, מהסוג האגרסיבי ביותר. ד”ר רוברטס מצא השראה של סוכרת, ודלקת בלוטת התריס מזן Hashimoto, סרטן והפרעות עצביות כגון: דלקת חוט השדרה, ALS (מחלה ניוונית של מערכת העצבים) וכו'. ד”ר בליילוק כתב בהרחבה על רעילות האספרטיים והנזק הנגרם בגלל פעילותו לרקמות חיבור בעצבים, לתאים במח, ולמוות של עצבים, ועל רעילות ביוכימית והשראת סרטן ומוטציות ע”י תוצרי פירוק של אספרטיים. מחקרים שנעשו על חיות מעבדה קשרו אספרטיים להופעת סרטן מח ואיברים אחרים, סרטן דם וגידולים במערכת הלימפה. שכפול התאים פוחת וגרעיני התאים (המכילים מידע תורשתי) מראים דמיון לתאים שעברו קרינה רדיואקטיבית. אספרטיים הוא גם זרז לקרינה אלקטרומגנטית, ומוריד את סף הגירוי של המערכת העצבית בעת שימוש במכשירים אלקטרוניים, המצאות ליד שדות חשמל ושדות אלקטרומגנטיים אחרים כמו טלפונים ניידים, מחשבים וכו'.

חברת התרופות סירל (Searle Pharmaceuticals -ממציאי ויצרני אספרטיים) מזוהים עם מחקריו של ד”ר דלגדו מאוניברסיטת ייל והמועסק ע”י CIA, בנושא טכנולוגיות המשפיעות על המח כ”מרככות”, המסוגלות להשפיע על מוחות בעלי חיים באמצעות פולסים אלקטרומגנטיים חיצוניים, ובכך ביכולתו לשלוט על התנהגות בעלי החיים. קרינה אלקטרומגנטית מוגברת פי מליון יותר מאשר ב-1998 בארצות המערביות, מגבירה בצורה משמעותית את רעילותו של האספרטיים ונגזרותיו הרעילות האחרות המשמשות בתעשיית המזון והתרופות.

אספרטיים משפיע ישירות על אתרי הקישור של חומצת האמינו גלוטמאט (נקשר בקשר בלתי הפיך, בניגוד לגלוטמאט), פוגע בעצבים, ובאתרי הקישור של האנזים אצטילכולינאסטראז, ובכך מפריע ליכולת ללמוד משימות חדשות.

אבדן של השפעות מעכבות עשוי להסביר התנהגויות אלימות או חסרות שליטה, אוטיזם מכל הסוגים, ותחילתן והתפתחותן של הרבה הפרעות נוירולוגיות כמו פרקינסון, ניוון של עמוד השדרה ועוד. עליה במחלות נפש, הפרעות לימוד והתנהגות, אוטיזם, שכחה והתנהגויות אלימות ניתנת כעת להסבר בהרעלה עצבית של האוכלוסיה. רמות האוטיזם עלו ב-2800% במהלך 3 עשורים, דמנציה (שכחה) בגילאים שמעל 60 עלתה ב-1000% תוך עשרים שנה, ואספרטיים הוא שחקן עיקרי במרק הרעיל הזה.

אספרטיים הוא בעל רעילות ישירה לתאי בטא (בלבלב) ומשרה סכרת בדומה למונוסודיום-גלוטמאט (MSG) כפי שנוסה על בעלי חיים. זה עשוי להסביר סכרת נעורים ומגפת השמנת היתר, כנובעות מפעילותו הרעילה של הגלוטמאט ההורס את ייצור האינסולין, ומגדיל את עמידות הרקמות לאינסולין (שאמורות לספוג את הסוכר מהדם בהשפעת האינסולין). זהו פקטור עיקרי בהרס בקרת הרעב במח, והגעתי למסקנה שיחד עם MSG ורעלנים אחרים, האספרטיים אחראי למגיפת הסכרת והשמנת היתר העולמית.

מחלות מיטוכונדריה (יצרני האנרגיה בתאים) הן השלב האחרון בהשפעות הכרוניות של אספרטיים, פגמים מיטוכונדריאליים שנגרמים מממריצי התגובה החיסונית (המוספים לחיסונים) ומסתיימים בפגיעות נוירולוגיות ואוטיזם. אספרטיים הוא רעל העצבים הרע ביותר שקיים במזוננו ובחיסונים שאנו מקבלים, ו-MSG ורבים אחרים מוסיפים להקף הפגיעה.

האפקטים הרעילים של אספרטיים על תאי הגוף הם קצה החנית המכוונת אל הביולוגיה האנושית, הכוללת גם את תעשיית ההדברה החקלאית, תעשיית התרופות, ההנדסה הגנטית בתוצרת חקלאית, והחזרה לשימוש בקוטלי חרקים שנאסרו לשימוש בעבר, תוך כפייה ע”י WTO (ארגון הסחר העולמי). אספרטיים אושר לשימוש עולמי ע”י WTO, האו”ם, וארגון המזון והחקלאות (FAO). כשקוראים את עבודתם הנרחבת של ד”ר רוברטס, ד”ר בליילוק, ד”ר אולני, המחקר של קרן רמציני לחקר הסרטן, מתברר מעבר לכל ספק הצורך להפסיק את הרעלת המזון והחיסונים. יש צורך לאסור את השימוש באספרטיים בכל סוגי המזון, החיסונים והתרופות. זהו הצעד הראשון למין האנושי, מתוך צעדים רבים שיש לעשות כדי להשיב את התפקוד הבריא לאנשים בעולם, ולדורות הבאים.

ניתן להוריד את המאמר המלא כולל הפניות, תקציר, ודגשים על הנקודות החשובות, כאן — קראו ופעלו !

מה לעשות

אז מה לעשות?
איך תוכלו להגן על בריאותכם ובריאות משפחתכם?
דבר ראשון וברור הוא להפסיק לקנות מוצרים שיש בהם אספרטיים.
בדקו ברשימת המרכיבים כל מוצר שאתם רוכשים, זה כולל גם תרופות.
אם הוא מכיל אספרטיים, אל תקנו אותו.

דבר שני, הפיצו את המידע הזה לכל מי שאתם מכירים.
הפיצו ברשימות תפוצה, מייל, פייסבוק או בכל דרך אחרת.

הצעד הראשון בשינוי הוא הכי קשה.

סרטים בנושא:

סבל מתוק – sweet misery

כתבת חדשות על אספרטיים

האמת על אספרטיים – דוקטור בליילוק

פלואוריד, אספרטיים והקשר שלהם לאג'נדה 21 (מתוך האג'נדה האיזוטרית)

http://www.youtube.com/watch?v=Sd_Mg0xCvcM

מקור: nutrimedical.com

מקור נוסף: associatedcontent.com

המסמך המדעי המלא עם הפניות לקריאה נוספת (מסמך וורד)

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=2766
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

31 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית