ראשי » בריאות » אתם כאן

מקורות באלג'יר – החיסון לשפעת החזירים אינו יעיל והרג עשרות

אלג'יר - מקורות המקורבים לשר הבריאות באלג'יר מסרו שמשרד הבריאות האלג'ירי החל במשא ומתן עם יצרניות תרופות אחרות כדי לרכוש מהן חיסונים אחרי שהתברר בבדיקות מעבדה ברחבי העולם שהחיסון נגד שפעת החזירים מתוצרת GSK הבריטית אינו יעיל, בנוסף לתופעות הלוואי המסוכנות שלו.

  • מאת מנהל הפרויקט | 22 בדצמבר 2009
  • 8,305 צפיות | 23 תגובות
עודכן לאחרונה: 8 באפריל 2012

אלג'יר – מקורות המקורבים לשר הבריאות באלג'יר מסרו שמשרד הבריאות האלג'ירי החל במשא ומתן עם יצרניות תרופות אחרות כדי לרכוש מהן חיסונים אחרי שהתברר בבדיקות מעבדה ברחבי העולם שהחיסון נגד שפעת החזירים מתוצרת GSK הבריטית אינו יעיל, בנוסף לתופעות הלוואי המסוכנות שלו.

לפי המקורות, בדיקות מעבדה אישרו שהחיסון הרג עשרות בני אדם במקסיקו ובקנדה בגלל חומרי השימור שהוא מכיל.

ארגון הבריאות העולמי (WHO) דיווח על תגובות אלרגיות חמורות כתוצאה מהחיסון מתוצרת GSK בקנדה ובמקסיקו.
במסיבת עיתונאים שנערכה ב-24 לנובמבר, אמר דובר הארגון, תומאס אברהם, שמספר אנשים שחוסנו בחיסון הושפעו מתופעות לוואי חמורות.
בנוסף, חברת התרופות GSK הודתה שב-172 אלף מנות חיסון מתוצרתה מתוך 7.5 מיליון, התגלו כמויות גבוהות של חומרי שימור.באתר eurobusiness פורסם על מותם של 200 אנשים ועל תופעות לוואי חמורות אצל 36 אנשים שחוסנו בחיסון מתוצרת החברה.
אחרי פרסום הכתבה, עשרות בלוגים ברחבי הרשת פרסמו את הסיפור.
זמן מה לאחר מכן, הורדה הכתבה המקורית והוחלפה באחת ללא ציון מספר המתים.

ואילו אצלנו, ממשיכים שר הבריאות וגורמים במשרד הבריאות לומר לציבור שהחיסון בטוח ושלא דווח על תופעות לוואי חמורות כתוצאה ממנו.

העסקים ממשיכים כרגיל
המרכז לאתיקה, בשיתוף משרד הבריאות וההסתדרות הרפואית מקיימים ב-30 בדצמבר כנס לקהל הרחב שנועד להפיג את החששות מהחיסונים לשפעת החזירים ולעודד התחסנות של הציבור. ומי מממן את הכנס? ארבעת חברות התרופות שמייצרות את החיסונים שרכשה המדינה.
אחת מהן היא חברת GSK הבריטית.

הידיעה התקבלה מ: theoneclickgroup.co.uk
מקור הידיעה: ennaharonline.coml

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=2664
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

23 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית