תגליות מדהימות של מדעני DNA רוסים

  • מאת צוות ויקי אמת אחרת | 17 בדצמבר 2009
  • 21,720 צפיות | 60 תגובות
עודכן לאחרונה: 6 בינואר 2012
די-אנ-איי

די-אנ-איי

מאסטרים ומורים רוחנים ידעו זה עידנים שגופנו יכול להיות מתוכנת מחדש ע"י שימוש בשפה, מילים ומחשבות.
המחקרים שלפניכם הוכיחו הנחה זו באופן מדעי.

הדי.אן.איי האנושי הוא אינטרנט ביולוגי ובהרבה מובנים, נעלה לעין שיעור על מקבילו המלאכותי.
המחקר הרוסי העדכני ביותר מסביר בצורה ישירה או עקיפה תופעות כגון: ידיעת העתיד, אינטואיציה, ריפוי ספונטני, ריפוי עצמי, טכניקות של משפטי חיזוק עצמי, הילות של אור מסביב לאנשים (בעיקר מאסטרים רוחניים), השפעתו של המיינד על מזג האוויר והרבה הרבה יותר.

בנוסף, ישנה ראיה לקיום טווח חדש לגמרי של רפואה שבה ה-DNA יושפע ויתוכנת מחדש על-ידי שימוש במילים ותדרים ללא צורך בחיתוך והוצאה של גנים שלמים. רק ב-10% מה-DNA שלנו נעשה שימוש בבניית החלבונים. זהו המקטע היחידי שמעניין את הרפואה המודרנית המערבית, והוא היחיד שנבחן ומקוטלג.
שאר ה-90% נחשבים כ-"זבל".

החוקרים הרוסיים, משוכנעים שהטבע אינו טיפש, הצטרפו לצוות של בלשנים בהרפתקה של חקר 90 האחוזים של "הזבל".
התוצאות שלהם, מה שהם גילו ומסקנותיהם נחשבים ללא פחות ממהפכניים ומדהימים.

לפי הממצאים שלהם, הדי.אנ.איי שלנו, לא רק אחראי על בניתו של הגוף אלא גם משמש כמאגר מידע ותקשורת.
הבלשנים הרוסיים גילו שהקוד הגנטי, במיוחד במקטעי ה-90 אחוז שנחשבו כ"חסרי שימוש", עוקבים אחר אותם חוקים לשוניים כמו כל השפות האנושיות.

למטרה זו הם השוו את חוקי התחביר (הדרך שבה מילים מתחברות ליצירת משפטים), חוקי הסמנטיקה (חקר המשמעות בשפה) וחוקי הדקדוק הבסיסיים. הם מצאו שהאלקליינים ב-DNA שלנו בעלי דקדוק משלהם ויש להם חוקים ברורים, בדיוק כמו השפות שלנו.
לכן, השפה האנושית לא הופיעה בצורה אקראית, אלא היא השתקפות של ה-DNA הפנימי שלנו.

הפיזיקאי והביולוג המולקולרי הרוסי פייטר גארג'ג'ב ועמיתיו, חקרו בנוסף את ההתנהגות התדרית של ה-DNA. בקצרה, השורה התחתונה היתה: "כרומוזמים חיים מתנהגים בדיוק כמו מחשב הולוגרפי בהשתמשם בקרינת לייזר – endogenous DNA laser radiation. המשמעות היא שהם הצליחו, לדוגמא, להכניס תבניות תדרים מסויימות (צליל) לתוך קרן דמויית לייזר שהשפיעה על תדר ה-DNA וכך על האינפורמציה הגנטית עצמה.

מאחר והמבנה הבסיסי של זוגות האלקליינים ב-DNA והשפה שלנו (כפי שהוסבר קודם לכן) הוא בעל אותו מבנה, אין צורך בפיענוח של ה-DNA.
צריך פשוט להשתמש במילים ומשפטים של השפה האנושית!
גם הנחה זו הוכחה באופן מדעי!

חומר גנטי (ברקמה חיה, לא בויטרו) תגיב תמיד לקרני לייזר צלילי/מילולי ואפילו לגלי רדיו, אם התדרים המתאימים (צליל) יהיו בשימוש. עובדה זו מסבירה לבסוף בצורה מדעית, מדוע לחיזוקים חיוביים במשפטים (כגון: "אני לא מפחד", "אני מאושר" וכ"ו), להיפנוזה וכ"ו יש השפעה חזקה על הגוף והמציאות האנושית.
זה טבעי ונורמלי לחלוטין שה-DNA שלנו יגיב לשפה…

הרצאה של דיוויד וילקוק:

בעוד שחוקרים מערביים חותכים גנים יחידים מה-DNA ומכניסים אותם למקום אחר, הרוסים יצרו מכשירים שמשפיעים על חילוף החומרים המולקולרי של התא דרך תדרי רדיו ואור, וכך תיקנו פגמים גנטיים.

הם אפילו שמרו תבניות מידע של DNA ספציפי ושידרו אותם לDNA אחר, וכך תיכנתו מחדש תאים לגנום אחר. למעשה הם שינו בהצלחה, לדוגמא, עוברי צפרדעים לעוברי סלמנדרה פשוט דרך שידור תבניות המידע הגנטי!
בצורה כזו, המידע כולו הועבר ללא תופעות הלוואי שקורות כאשר חותכים ומכניסים מחדש גנים נפרדים מה-DNA.

התקדמות זו מייצגת מהפיכה מדהימה, משנה מציאות: פשוט דרך ויברציות (תדרי צליל) ושפה במקום הטכניקה המיושנת של חיתוך והדבקה.

הניסוי הזה מצביע על הכוח העצום של גנטיקת גלים / תדרים, עם השפעה גדולה הרבה יותר על התפתחות האורגניזם מאשר התהליך הביוכימי של רצפים אלקלניים.

מורים רוחניים ואיזוטריים ידעו במשך עידנים שגופנו ניתן לתכנות ע"י שפה, מילים ומחשבות.
הנחה זו הוכחה כעת בצורה מדעית.

כמובן שהתדר חייב להיות מדוייק. וזה מסביר מדוע לא כולם יכולים באותה רמת הצלחה לעשות זאת עם אותה תוצאה תמיד. האדם האינדיבדואלי חייב לעבוד על פיתוח התהליכים הפנימיים ועל שיפור עצמי בכדי ליצור תקשורת מודעת עם ה-DNA

המחקר הרוסי עובדים על שיטה שאיננה תלויה בגורמים כאלו ושתמיד תצליח (וזו הסכנה הגדולה בעיניי – נ.ד.כ), בהתחשב בשימוש בתדר הנכון. אך ככל שתודעתו של האדם מפותחת יותר, פוחת הצורך במכשיר כלשהו: האדם יוכל להשיג את התוצאות הללו בעצמו.
המדע יפסיק לזלזל סוף סוף ברעינות כגון אלו ויסביר את התוצאות בצורה מדעית.
וזה לא נגמר כאן.

החוקרים הרוסיים מצאו גם שה-DNA שלנו יכול ליצור תבניות בריק, וכך ליצור חורי תולעת מגנטיים!
חורי תולעת הם המקבילה המיקרוסקופית למה שקרוי גשר איינשטיין-רוזן בחורים שחורים (מה שנשאר אחרי שכוכב קרס לתוך עצמו) (מעבר בין שתי נקודות במרחב-זמן).

חורי תולעת הם מנהרות שמחברות שני אזורים שונים לגמרי ביקום ודרכם יכול לעבור מידע מחוץ להשפעה של זמן/חלל.
ה-DNA מושך אליו את חלקיקי המידע הללו ומעביר אותם לתודעה שלנו.
תופעה זו של היפר-תקשורת (טלפטיה, תקשור) יעילה ביותר במיוחד בזמן של הרפיה.

מתח, חרדה או אינטלקט היפראקטיבי מפריעים ומונעים היפר-תקשורת או שהמידע מתקבל בצורה מעוותת לגמרי.
בטבע, היפר-תקשורת מתקיימת בהצלחה במשך מיליוני שנים. הסדר המופתי בחייהם של חרקים מוכיח זאת בצורה דרמטית.
האדם המודרני יודע זאת בצורה מאוד עדינה כ-"אינטואיציה".
אך גם אנחנו יכולים להשיג שליטה מלאה בתהליך.

כדוגמא מהטבע, כאשר מלכת נמלים מופרדת מהמושבה שלה, הפעולות הנותרות ימשיכו לבנות ולהתנהג לפי התוכנית.
אך אם המלכה תמות, כל העבודה במושבה תפסק. אף נמלה לא תדע מה לעשות.
ככל הנראה, המלכה משדרת את "תוכנית הבניה", גם ממקום מאוד רחוק, דרך תודעת הקבוצה.
היא יכולה להיות רחוקה ככל שתרצה, כל עוד היא עדיין חיה.

אצל בני אנוש, היפר-תקשורת באה לידי ביטוי בדרך כלל כאשר אדם מקבל לפתע גישה למידע שאינו קיים בתוך מסגרת ההתנסות שלו.
היפר-תקשורת כזו מוצגת לעתים קרובות שהשראה או אינטואיציה (גם בתקשור, במצב טראנס).
המלחין האיטלקי ג'ייאספה טארטיני, לדוגמא, חלם לילה אחד שהשטן ישב לצד מיטתו, מנגן בכינור. בבוקר שלמחרת, טרטיני רשם את היצירה מחלומו בדיוק רב מהזכרון.
הוא קרא לה: "סונטת השטן".

סונטת השטן:

גישה ליידע אינצקלופדי ורחב, מתועדת בספרים רבים אצל מאסטרים ויוגים גדולים.
כאשר היפר-תקשורת קורית, אדם יכול לראות ב-DNA, כמו באדם עצמו, תופעה על-טבעית.

המדענים הרוסים הקרינו דגימות DNA באור לייזר. על המסך, נוצרה תבנית גלים אפיינית. כשסילקו את הדגימה, תבנית הגלים נותרה במקומה. הרבה ניסויים מבוקרים הראו שתבנית הגלים המשיכה להגיע מהדגימה שהורחקה, אשר שדה האנרגיה שלה נותר לבדו. אפקט זה נקרא "אפקט רוח הרפאים של ה-DNA". משערים שאנרגיה מחוץ לחלל-זמן עדיין זורמת דרך "חורי-תולעת" שעברו שפעול לאחר סילוק הדגימה. תופעות הלואי שנתקלים בהם בד"כ בהיפר-תקשורת בין בני אדם הם שדות אלקטרומגנטיים בלתי ניתנים להסבר בקרבת האנשים הנוגעים בדבר.

תופעת אפקט רוח הרפאים:

מכשירים אלקטרוניים כגון: נגני CD ודומיהם, עלולים להיות מופרעים בפעולתם ולהפסיק לעבוד למשך שעות. כשהשדה האלקטרומגנטי מתפזר, המכשירים חוזרים לעבוד כמקודם. להרבה מרפאים ובעלי כוחות על טבעיים האפקט מוכר מעבודתם: ככל שהאנרגיה שלהם חזקה יותר, כך נוטים מכשירי ההקלטה שלהם להפסיק לעבוד בדיוק באותו רגע. בד"כ ביום המחרת הם חוזרים לתפקד כרגיל.

יתכן שמידע זה מרגיע רבים, כיון שאין זאת מגבלה טכנולוגית שלהם; המשמעות היא שהם טובים בהיפר-תקשורת.

בספרם "Vernetzte Intelligenz", גוסר ובלודורף מסבירים את הקשרים האלה בדיוק ובבהירות. הכותבים מצטטים מקורות שמניחים כי בזמנים קדומים המין האנושי היה כמו בעלי החיים: מחוברים חזק מאוד לתודעת הקבוצה ולפיכך פעלו כקבוצה. אולם, כדי לפתח ולהתנסות באינדבידואליות, אנו האנשים נאלצנו לוותר על היפר-תקשורת כמעט לחלוטין.

עכשיו שאנו יציבים למדי במודעות האישית שלנו, נוכל ליצור צורה חדשה של מודעות קבוצתית -כלומר מודעות בה תהיה לנו גישה לכל מידע באמצעות ה-DNA שלנו מבלי שיכפה עלינו או שישלטו בנו מרחוק על אופן השימוש במידע זה. ידוע לנו כעת, שכפי שאנו משתמשים באינטרנט, ה-DNA יכול לספק נתונים לתוך הרשת, לשלוף נתונים, וליצור קשר עם משתתפים אחרים ברשת. כך ניתן להסביר תופעות של ריפוי מרחוק, טלפתיה או "חישה מרחוק" של מצבו של אדם אחר. פרשנות לכך ניתן לספק באמצעות רעיון התודעה הקבוצתית והיפר-תקשורת.

כל מודעות קבוצתית משמשת לאורך זמן בכפוף לאינדיבידואליות; אחרת נחזור למצב של אינסטינקטים עדריים פרימיטיביים שניתנים למניפולציה בקלות. היפר-תקשורת באלף החדש משמעותה אחרת.

החוקרים חושבים שאם בני אדם בעלי אינדבידואליות מפותחת ירכשו מחדש תודעת קבוצה, הם יהפכו לבעלי כוחות על ליצור, לשנות ולעצב את המציאות על פני כדור הארץ! ואכן האנושות נעה באופן קולקטיבי כלפי מודעות קבוצתית מהסוג הזה.

50% מהילדים יתקלו בבעיות הסתגלות ברגע שילכו לבית הספר, כיון שהשיטה דוחסת את כולם יחד ודורשת הסתגלות מהפרט. אך האינדבידואליות של הילדים כיום כל כך חזקה, עד שהם מסרבים להסתגל ולוותר על היחודיות שלהם בדרכים שונות.

בו בזמן, נולדים יותר ויותר ילדים על-חושיים . משהו בילדים אלה משתוקק לתודעת קבוצה מהסוג החדש, ולא ניתן עוד לדכא צורך זה.

ככלל, לאדם יחיד קשה להשפיע על מזג האויר. אך ניתן לעשות זאת ע"י תודעה קבוצתית (אין חדש בכך לכמה שבטים שחיים בקרבה לטבע). מזג האויר מושפע בצורה חזקה ע"י תדירות תהודה של הארץ (תדירויות Schumann). אך תדירויות אלו נוצרות גם במוחותינו, וכשקהל אנשים מסנכרנים את מחשבותיהם, או כשאינדבידואלים (מאסטרים רוחניים, למשל) ממקדים את מחשבותיהם כפי שקרן לייזר מתמקדת, אז אין זה מפתיע כלל שביכולתם לשנות את מזג האויר.

לתרבות מודרנית שתפתח תודעה קבוצתית לא יהיו בעיות סביבתיות ולא מחסור באנרגיה: כיון שאם יהיו ברשותה כוחות מנטליים כאלה כתרבות מאוחדת, תהיה לה שליטה על האנרגיות של כדור הארץ באופן טבעי.

כשאנשים רבים מתאחדים בכוונות נעלות כמו במדיטציה למען שלום – פוטנציאל לאלימות גם כן מתמוסס.

כפי הנראה, ה-DNA הוא מוליך-על אורגני המסוגל לפעול בחום גוף רגיל, בהשוואה למוליכי-על מלאכותיים הדורשים טמפרטורות פעולה נמוכות באופן קיצוני בין 140°C- ל: 200- לפעילותם. כל מוליכי העל מסוגלים לאגור אור ולפיכך אינפורמציה, מה שמסביר איך DNA יכול לאגור אינפורמציה.

ישנה עוד תופעה הקשורה ל-DNA וחורי תולעת. באופן רגיל, חורי תולעת זעירים אלה לא יציבים ביותר והם קיימים לשבריר שניה בלבד. בתנאים מסוימים חורי תולעת יציבים יכולים לארגן את עצמם, מה שאז יוצר איזורי ואקום מיוחדים בהם לדוגמא, כח הכבידה יכול להפוך לחשמל. איזורי הואקום הם כדורי קרינה של גז מיונן המכילים כמות נכבדה של אנרגיה. ישנם אזורים ברוסיה בהם כדורי קרינה כאלה מופיעים תכופות.

בעוקבם אחר הבלבול, החוקרים הרוסיים החלו תוכנית מחקר מאסיבית שהובילה בסופו של דבר לכמה מהתגליות שהוזכרו במאמר. הרבה מהאנשים מכירים את אזורי הואקום ככדורים זוהרים בשמים. הם מביטים בהם ושואלים עצמם מהם יכולים להיות.

אני חשבתי פעם: "שלום שם למעלה. אם אתם עצמים בלתי מזוהים, טוסו בצורת משולש." ולפתע, כדורי האור נעו בצורת משולש. או שהם טסו בשמים במהירות כמו דיסקיות הוקי: הם האיצו ממהירות אפס למהירות מטורפות כשהם מחליקים בשמים בשקט. אדם נשאר ביראה מול התופעה, ואני כמו הרבה אחרים, חשבתי שהם עצמים בלתי מזוהים. ידידותיים ככל הנראה, מכיוון שהם טסו בצורת משולש רק כדי לשעשע אותי…

כעת, הרוסים מצאו, באזור שבו אזורי הואקום מופיעים בדר"כ, שלעתים כדורי האור עפים מהאדמה לשמיים, ושהם יכולים להיות מונחים ע"י המחשבה. מאז, נמצא שאזורי הואקום הללו מפיצים גלים של קרינה בתדר נמוך, אותה קרינה שמוחנו מפיץ, ובגלל הדמיון בין התדרים הם יכולים להגיב למחשבותינו. להתקל במקרב באחד מהם בגובה פני הקרקע, זה לא רעיון טוב כ"כ, מכיוון שכדורי האור מכילים אנרגיה עצומה ויש להם אפשרות לשנות את הגנים שלנו.

הרבה מהמאסטרים הרוחניים ידועים ביכולתם להפיק כדורים, עמודים או הילות ברורות של אור במצב מדיטטיבי עמוק, או בזמן עבודה אנרגטית, שמפיקים תחושה טובה אצל הנוכחים ואינם גורמים לנזק. ככל הנראה גם יכולת זו תלויה בסדר פנימי, איכות והמקור של אזור הואקום. יש מורים רוחניים, כמו אנאנדה, האנגלי הצעיר, שאצלם אין שום תופעת אור נראית לעין, אך כאשר מנסים לצלמם במצב מדיטטיבי או בזמן הרצאה מלאת השראה, התמונה יוצאת עם מעין ענן לבן על כסא.

(דוגמא נוספת היא המאסטר היוגי, לאהירי מהאסיה, משושלת הקארמה יוגה ואחד המאסטרים היוגיים הגדולים שלגביהם תיעוד רב, שגם אצלו היתה היכולת הרצונית שלא להופיע בצילום. ראו הספר – "אוטוביוגרפיה של יוגי מאת יוגאננדה" נ.ד.כ)

הצילום המקורי שצולם אחרי שהצלם ביקש ממר מהאסאיה להופיע ולא להיעלם מהצילום...

הצילום המקורי שצולם אחרי שהצלם ביקש ממר מהאסאיה להופיע ולא להיעלם מהצילום...

בחלק מהפרוייקטים שעוסקים בריפוי בעולם, תופעות אור כאלו גם מופיעים בתמונות. באופן פשוט ומדעי, התופעה קשורה לכוח הכובד והאנטי-כובד שהם למעשה צורות יציבות של חורי תולעת ומצבים של היפר-תקשורת עם אנרגיות מחוץ לזמן ולמרחב. תרבויות קודמות שחוו מצבים כאלו של היפר-תקשורת ואזורי ואקום היו משוכנעים שמדובר במלאך שהופיע מולם: ואנו לא יכולים להיות בטוחים לגבי צורות התודעה שאנו בקשר איתם בזמן מצב היפר-תקשורתי.

באבאג'י

באבאג'י

אז ללא הוכחה מדעית שהם אכן קיימים, אנשים שחוו מצבים כגון אלו לא כולם סובלים מהזיות. פשוט עשינו צעד עצום קדימה לכיוון הבנה של המציאות השלמה שמסביבנו. המדע המסורתי גם כן ידע על קיום תופעות ואנומליות של כבידה על פני כדור הארץ שיצרו מצבים של אזורי ואקום.
לאחרונה אנומליות כבידה כאלו נמצאו ב-רוקה די פאפא, דרומית לרומא.

כל המידע במאמר מהספר: "Vernetzte Intelligenz" von Grazyna Fosar und Franz Bludorf, ISBN 3930243237
המאמר תורגם ונערך מהשפה הגרמנית (ואז מהשפה האנגלית לעברית).
למרבה הצער, הספר זמין רק בשפה הגרמנית עד כה.

תוכלו להגיע אל המחבר כאן: ontext – Forum for Border Science

מקור: luisprada.com

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=2637
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

60 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית