- פרויקט אמת אחרת - https://www.emetaheret.org.il -

מלחמה היא שלום, חופש הוא עבדות ובורות היא כח

הבוקר, קיבלה את פניהם של האמריקאים דוגמא מזעזעת של חשיבה-כפולה בסגנון אורוולי מהחיים האמיתיים.
גילינו שברק אובמה ישלח עוד 30 אלף חיילים אמריקנים להלחם עבור חלומם של אחרים שיושבים במגדלי השן שלהם בוול סטריט ומשחקים במשחקי מלחמה בפלייסטיישן.

אובמה קיבל פרס נובל לשלום, להזכירכם.
הנה רשימה של המעשים של אובמה במרדף אחר שלום על פני הארץ:

…והרשימה תמשיך לגדול.

לאחרונה, הממשל שלו החל להכות בתופי המלחמה עם אירן, לא כהגנה על אזרחיה המדוכאים, כמובן, אלא בעקבות טענות שהמדינה מפתחת נשק להשמדה המונית. טענות שעומדות בניגוד גמור למידע שסופק ע"י הסוכנות הבינלאומית לאנרגיה אטומית ואפילו דוחות מודיעין פנימיים של ארה"ב. בעוד ישנן סיבות לגיטימיות לנקוט פעולה כלשהי כנגד המשטר הנוכחי באירן, נשק להשמדה המונית היא הפחותה שבהן. ברור כי הנשיא הזה אינו מעוניין לשלב עימו אזרחים חופשיים של אירן משוחררת באמת, הוא מעדיף שחרור בסגנון בוש/צ'ייני- הידוע יותר כלרעיב אותם בעזרת סנקציות ואז לפוצץ להם את החיים.

מה אתם אומרים? זה נשמע יותר כמו רשימה של מעשים מנוגדים לשלום מאשר רשימת הישגים שמזכה בפרס כמו פרס נובל לשלום?

אם זה מה שחשבתם אז ברכותי, אתם, שלא כמו מליונים רבים של אנשים אחרים, באמת מסוגלים לחשיבה עצמאית! כל מי שאינו מסומם לגמרי עד שהוא לא מסוגל לחשוב בהגיון, או ששם לב למשהו בעולם סביבו יכול לראות בברור כי הנשיא ברק אובמה לא עשה דבר אחד לקידום השלום באף מקום בעולם.

אנו האנשים בעלי החשיבה החופשית צריכים לשאול, עם כל המידע הזה, מדוע מר אובמה קיבל את הפרס היוקרתי הזה?

אין תשובה פשוטה לשאלה הזאת. ההסבר הסביר ביותר נעוץ במחויבותו של אובמה לגלובליזציה ולאו"ם. הוא מאמין בחוזקה כי האו"ם הוא המפתח לסדר גלובלי, ופעל להביא ליישור קו של ארה"ב עם הדוקטרינה של האו"ם. למרבה הצער, הדוקטרינה הזאת קוראת להחלשה משמעותית בריבונות לאומית. היא דורשת קבלה של חוקים שנקבעו, לא ע"י הנציגים הנבחרים שלנו, אלא ע"י נציגים שלא נבחרו של כוחות זרים, רבים מהם מושחתים מן היסוד.

הצטרפות אמיתית למנדטים של האו"ם יכולה רק להוביל לממשל עולמי ע"י אנשים שלא נבחרו שיש להם כבוד מועט, אם בכלל, לחוקה האמריקאית או לזכויות המנויות בה.

וועדת הנובל העירה כי הפרס ניתן למר אובמה כי הוא שינה את האווירה של יחסים בינלאומיים דרך המחויבות שלו לדיפלומטיה. מסתבר כי האנשים הללו רואים מחויבות לדיפלומטיה כמחויבות לממשל עולמי – משהו שדי ברור שאובמה מרגיש איתו בנוח, כמו שהוא הדגים בכך שהיה הנשיא המכהן האמריקאי הראשון שישב גם במועצת האו"ם.

אם זו מחוייבות לשלום אז הסיוט האורוולי ממנו חששו רבים מתגשם סוף סוף. מלחמה היא שלום, חופש הוא עבדות לבירוקרטים שלא נבחרו של האו"ם ובורות היא ללא ספק כח.

מתוך האתר infowars.com [1] של אלכס ג'ונס