- פרויקט אמת אחרת - https://www.emetaheret.org.il -

ברק אובמה – המלך הוא עירום

ברק אובמה

ברק אובמה

המאמר הבא נכתב על-ידי דיוויד אייק [1], אחד מחוקרי האמת החשובים בעולם.
הוא תורגם ונערך ע"י צוות ויקי אמת אחרת [2] ובעיקר ע"י Beshi ועל כך תודתי.

במאמר תמצאו מידע רב על קשריו של ברק אובמה עם מלכחי הפינכה של האליטה השלטת, קשריו עם פוליטיקאים מפוקפקים ועם צמרת ההון בארה"ב.
המאמר נכתב לפני שנה, בתחילת כהונתו של אובמה ובימים שעוד היתה לו תמיכה מקיר לקיר.
היום, לאחר שנה, גם תומכיו המובהקים מתחילים להרים גבה בפליאה.
הלזה פיללנו?
הלזה חיכינו?
זה השינוי הגדול שהובטח?

ברק אובמה – המלך הוא עירום / דיוויד אייק

אני כותב את הדברים הללו בימים האחרונים של 2008 בעודי מביט באימה כשכמויות עצומות של אנשים ברחבי העולם, כולל אנשים שאמורים לדעת טוב יותר, מולכים שולל ע"י האשליה שנקראת 'מבצע אובמה'.
אפילו אנשים עם הבנה מסוימת של הקונספירציה אמרו דברים כמו: "טוב, לפחות הוא לא בוש". ו-"טוב, לפחות טוב לראות כזו רוח חדשה של תקווה".
לא! אפשר שהוא הרבה יותר מסוכן. ומה עוזר ברוח של תקווה אם היא מבוססת על שקר? למעשה, מה עוזר בתקווה בכלל?
אשתו של אובמה, מישל, עליה לא הייתי סומך שתאמר לי את התאריך במפעל ללוחות שנה, אומרת שהכל מתחיל ונגמר בתקווה. תקווה היא רגש חסר משמעות כי הפירות שלה הם תמיד בעתיד ובהגדרתה היא לעולם לא מתרחשת עכשיו.

תקווה היא כמו לרכב על סוס בסחרחרה, לא משנה כמה מהר תדהר, לעולם לא תגיע לזה שלפניך. הרעיון הוא, אבל, לשכנע אותך להשאר על הסוס למרות האכזבה הנמנעת, בתקווה שהדברים ישתנו. אבל הם לא משתנים כי אותה מערכת בנויה על מנת למנוע זאת.
זו הדרך בה 'התקווה' מנוצלת ע"י הפחדנים והערמומיים: קבלו את החרא שאנחנו מאכילים אתכם עכשיו בתקווה שדברים ישתפרו (אבל אנחנו יודעים שהם לא). באראק אובמה הוא ספק של תקווה כי האדונים שלו רוצים שהאנשים יקבלו את מה שניתן להם עכשיו בתקווה שיבואו זמנים טובים.
רק תעשו מה שאנחנו דורשים, אופס, סליחה, מה שאובמה דורש, ובתמורה הוא יעורר בכם השראה לקוות שהכל מוביל אל הארץ המובטחת, אבל עד שתגלו את זה, יהיה מאוחר מדי.

מה שמבעית את המניפולטורים הוא שאנשים יזנחו את התקווה כהשלכה על העתיד – או לעולם לא, ויתחילו לדרוש הגינות, צדק וחופש עכשיו. כדי למנוע את הסיוט הזה עליהם לשמור על הרצונות הללו כמשהו לשאוף אליו, לא באמת להשיגו.
לכן, האיש שלהם, אובמה, מוכר תקווה כטכניקת הסחה, כמניה, כדי למנוע מההמונים מלמרוד באמת.
אין לנו עבודה, אין לנו אוכל והבתים שלנו עוקלו, אבל לפחות יש לנו תקווה. תודה לאל.

"אני רעב אמא, אפשר קצת תקווה בבקשה?"
"אני מצטערת חמוד, לא תוכל לקבל תקווה היום, רק מחר, תקווה היא תמיד מחר."
"אז אני אוכל מחר אמא?"
"נוכל לקוות שכן עכשיו, יקירי, אבל כשנגיע למחר, נוכל רק לקוות שזה ביום שאחרי."

וכך זה נמשך, כך התקווה עובדת, או יותר נכון לא עובדת.

המנטרה העיקרית של אובמה הייתה 'שינוי'. ואכן, הקמפיין הממומן בצורה מסיבית ושובר השיאים שלו היה מבוסס על המילה הזאת – שינוי. זוהי שיטה ששימשה את ביל קלינטון ורבים אחרים, והיא אפקטיבית ביותר, משום שבכל רגע נתון המערכת מבטיחה שרוב האנשים אינם מרוצים מהתנהלות החיים, אז כשאתה לא אוהב את המצב הנתון, 'שינוי' יכול להיות מסר בעל השפעה, אפילו אם, כמו אובמה, אתה לא אומר מה משמעותו.

היה זה חיוני להצלחתו, ולהצלחת השולטים בו, שהוא לא יפרט לעולם איך 'התקווה', 'השינוי', ומילת המפתח הנוספת לשליטה במוח, 'אמונה' יבואו לידי ביטוי במדיניות ובצורה הכללית שהם ישפיעו על החברה. תקווה למה? שינוי של מה? אמונה במה? לענות על השאלות הללו באופן מפורש היה קטלני למשיכה של אובמה.

למדתי את תוכניות וטכניקות השליטה במוח של הצבא / הממשלה לפרטיהם במשך שנים במהלך שנות ה-90 וה-2000, ו'תופעת אובמה' היא שליטת המוח ההמונית הבוטה ביותר שתוכלו לבקש לראות.
בבסיסה התוכנית הייתה לגרום לאובמה להיות המוקד של כל מה שתוכלו לקוות לו, להאמין בו ותרצו לשנות. לכן היה זה חיוני מבחינתו לא לפרט למה הוא מתכוון כשהוא אומר 'תקווה', 'שינוי' ו'אמונה'.
אבל, אני יכול לומר לכם מה הייתה משמעות המילים הללו בהקשר למשחק המוח של אובמה. משמעותן היא מה שתרצו או תחליטו שתהיה. הרעיון שתשליכו עליו את כל מה שאתם מאמינים בו וכך הוא יהפוך לסמל שלכם ושל איך שאתם רואים את העולם. פרטים רק יהרסו את התרחיש ש'אני כל מה שתרצו שאהיה' ולכן לא תקבלו שום פרטים, רק 'תקווה', 'שינוי' ו'אמונה'.

הם לא רוצים שהוא יתפס רק כ'משיח', הם רוצים שהוא יהיה גם אברהם לינקולן, ג'ון פ. קנדי או בודהה- מי שתבחרו להשליך עליו, כי הוא נייר חלק, מסך חלק וחליפה ריקה. אובמה הוא מנהיג של עשה-זאת-בעצמך, הקרנה של המוח שלך. (אם אתה עדיין ישן, זאת אומרת, אם אתה ער בצורה כלשהי הוא ספר פתוח.)
תראו את קטע הווידאו של איך אובמה נבחר, תראו כמה קל לתמרן את ההמונים, זה משחק ילדים:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?gl=GB&hl=en-GB&v=mm1KOBMg1Y8[/youtube]

אני מה שתרצו שאהיה, כי אני רק הקרנה שלכם. ויש לי חיוך גדול, תראו.
אין דרך חזקה יותר לתמרן אנשים מאשר להגיד להם מה שהם רוצים לשמוע ולהשאר דומם בנוגע לכל דבר שהם לא יאהבו. אנשי מכירות חלקלקים מאומנים לעלות בשיחות כלליות על מה המטרה שלהם אוהב ולא אוהב ולהגיב בהתאם בצורה שתמכור את המוצר שלהם. הטכניקה היא פשוט להגיד לקונה הפוטנציאלי מה שהסקת שהוא רוצה שיגידו לו.

אובמה מגיע מאותה אורווה אבל בקנה מידה עצום בהרבה ועם רשת שלמה של יועצים ושולטים שבקיאים באומנות תמרון מוחות, דעות ומעשים.
הנאומים של אובמה, שנכתבים עבורו, אינם מהלב אלא מהכרטיסיה. החלק של 'הלב' בא מאימונים מקיפים ומהיכולת הביל קלינטונית שלו 'להתכוון לזה כשהוא אומר את זה', רמת ביצוע שעוברת משחק פשוט. טוני בלייר אומן באותה דרך.

אבל אם תקחו צעד אחורה ותסתכלו על האנשים האלו בקור רוח תוכלו לראות בבירור את השיטות שהם מפעילים באופן מודע. בלייר הוא הזייפן הברור ביותר בדרך בה הוא מבצע את המשפט, עוצר באמצע המשפט להדגשה ומשפיל את המבט לאפקט רגשי מזויף. אובמה קצת יותר פקחי, אבל מאיפה שאני הסתכלתי בשנה החולפת, לא בהרבה. ואיך אנשים לא ראו את העיניים הקרות האלו מעל החיוך המרוח?
אפשר לראות את המוח שלו עובד, מחליף בין הכרטיסיות מימין ומשמאל ואז הישר למצלמה למסרי מפתח. נואמים מהלב לא עושים את זה, הם שקועים מדי במה שהם מרגישים ואומרים בשביל להקדיש איזו מחשבה לאיפה שהם מסתכלים ולאיך השורה מועברת.

עבדתי בטלוויזיה למעלה מעשור, לעיתים קרובות קורא מכרטיסיות בזמן שהבמאי אומר לי לאילו מצלמות להסתכל. מאז 1990 אני אומר את האמת שלי ברבים על במות ברחבי העולם. אני יודע, אם כך, את ההבדל בין קריאה מכרטיסיות ושפת גוף מלאכותית ובין דיבור מהלב ללא תסריט. אובמה, אני חוזר, בא מהכרטיסיה, לא מהלב.

הנאומים של אובמה הם ערימה של טכניקות לשליטה בהמונים ו NLP (ניטוב לשוני פיזיולוגי), והם מובנים בצורה זהירה לשתול אמונות ותפיסות בראש הצופה. לחצו כאן [3] לתיאור הקשקוש הפסיכולוגי שלו, ובדיקה של השימוש של אובמה בשיטות היפנוט נסתרות בנאומיו. http://www.pennypresslv.com/Obama%27s_Use_of_Hidden_Hypnosis_techniques_in_His_Speeches.pdf.

כמו שאני חוזר ומדגיש, כל קרקס אובמה הוא תרגיל בשליטה במוח ההמונים והוא ממש הצליח כי כל כך הרבה אנשים חיים את חייהם במצב תמידי של טראנס. כל זה מביא אותי להקבלות עם גרמניה הנאצית, איטליה הפאשיסטית ומשטרים דומים במהלך ההיסטוריה.

אובמה אולי לא נראה כמו היטלר אבל המוטיבים המרכזיים זהים. גרמניה הייתה במצב נוראי מבחינה כלכלית וצבאית בשנות ה-30 כתוצאה ממלחמת העולם ה- והפיצויים שנדרשה לתת ע"י הרוטשילדים / ועידת השלום בורסאי שהיתה בשליטת האילומינטי ב-1919.

מתוך הכאוס בא האדם שהגרמנים ראו אז כמו שרבים רואים את אובמה כעת. שמו היה אדולף היטלר ותורת הנאום והרטוריקה שלו, שוב מגובים ע"י הצגה טקסית שמבוססת על טכניקות שליטה במוח, גרמו לו להראות כמו ה'משיח' הגרמני. אובמה הגרמני.
היטלר הבטיח 'תקווה', שינוי' ו'משהו להאמין בו' בתוך ההשלכות של מלחמה והתמוטטות כלכלית. הוא דיבר אל עצרות ענק של חסידים מעריצים ותנועה המונית הגיחה בתמיכה לחזון של היטלר על מחר חדש.

הסופר וובסטר טארפליי מצביע על כך כי פאשיזם במובנו האמיתי אינו רק מדינת משטרה הנכפית ע"י היררכיה קטנה. אולי זה יגמר כך, אך קודם זה מובא ע"י תנועה המונית מתוך העם שאין לו שום הבנה של מהי כוונתם האמיתית של ה'שינוי', ה'תקווה' וה'אמונה' המוצעים לו. הם רק יודעים שהם רוצים אותם מפני, שכמו במקרה של אובמה, הם גורמים לכוונה להיות מה שהם רוצים שתהיה. רק מאוחר יותר הם מגלים, לחרדתם, למה הם הצטרפו.

אמריקה של אובמה

אמריקה של אובמה

גרמניה של היטלר

גרמניה של היטלר

אולי הן נראות שונות בתכלית אך השיטות זהות.
אובמה מסוכן בהרבה מבוש כי הוא מסוגל למכור שורה לאנשים שנמצאים בטראנס בעוד הילד בוש לא היה מסוגל לעשות זאת, אף לא קרוב לכך, באותו קנה מידה. בוש היה אדיוט שקוף ללא כל יכולות תקשורתיות שהזדקק להונאה אדירה בבחירות כדי להבחר 'באופן רשמי'. הוא לעולם לא היה יכול להיות שליט הבובה שיעורר השראה לתנועה המונית של אנשים שיאמינו ב'תקווה', 'שינוי' ו'אמונה' נטולי תוכן כשהם אינם יודעים מה הם אומרים.
אבל ברור שאובמה יכול, כי זה מה שהוא עשה.

אחד מהמטרות העיקריות שלו (של השולטים שלו) הם הצעירים, ממש כמו שהם היו לנאצים ולתנועת הנוער של היטלר. אם אתם חושבים שזה לא הגיוני, תסתכלו על הווידאו הבא לראות כמה קיצונית הפכה ההערצה לאובמה אצל כמה צעירים. הנוער של היטלר היה בדיוק אותו הדבר.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=E1QiSi0_kTo[/youtube]

יחד עם הסרטון הזה, אתר ה- WorldNetDaily דווח [4]:
האתר הרשמי של הנשיא הנבחר באראק אובמה, הודיע בהתחלה כי כל תלמידי חטיבת הביניים עד הקולג' ידרשו להשתתף בתכניות של שרות קהילתי. אבל אחרי סערה קצרה בבלוגים בטענהchange.gov"
כי הילדים מגוייסים לגייס הנוער של אובמה, האתר ריכך קצת את הניסוח שלו.
במקור, תחת "אמריקה משרתת" היה כתוב באתר:"הנשיא הנבחר אובמה ירחיב תכניות של שרות לאומי כגון " (הגייס האמריקאי) (פלוגות השלום) ויצור את classroom corps americorps peace corps"
(גייס כיתתי) לעזור למורים בבתי ספר מתקשים, בנוסף ל health corps, clean energy corps, veteran corps (פלוגות הבריאות), (פלוגות אנרגיה נקייה)( פלוגות יוצאי צבא)
"אובמה יקרא לכל האזרחים מכל הגילאים לשרת את אמריקה, ע"י פיתוח תכנית שתדרוש 50 שעות של שרות לאומי בחטיבת הביניים ובתיכון ו-100 שעות בקולג' בכל שנה." האתר הודיע.

אובמה אמר בנאום ביולי 2008 בקולורדו ספרינגס שהוא רוצה לראות 'כוח בטחון לאומי אזרחי' שיהיה חזק וממומן היטב כמו המארינס, חיל הים וחיל האוויר, כמו שג'וזף פארה, מקים האתר WorldNetDaily כתב:

אם אנחנו הולכים להקים כוח משטרתי גדול, חזק וממומן היטב כמו כל כוחות הצבא האמריקאי ביחד, זה לא סוג של משהו גדול? חשבתי שדמוקרטים באופן כללי חושבים שאנחנו מוציאים יותר מדי על הצבא.
איך זה יתכן שהמועמד שלהם רוצה להקים איזשהו כוח משטרה לאומי סודי שיהיה יותר גדול אפילו מהצבא, חיל הים, המארינס וחיל האוויר ביחד? אובמה רציני בקשר להקמת כוח הגנה פנימי גדול ויקר מהם? אם לא, מדוע הוא אמר זאת? למה הוא התכוון?

אובמה התכוון, מבעד למילים הפרחוניות, שהוא לא בעד שלום ולא חופש. הוא נציגו לציבור של אותו כוח ששלט בבוש הילד, קלינטון, בוש האב, רייגן, קרטר ועוד לנצח, אבל ההבדל הוא שהוא נופח לכאלה ממדים שהוא יוכל לצאת פטור מהרבה יותר דברים לעומתם, לפחות עד שהמציאות תכה בשכבות הרבות של תומכיו המהופנטים. וכמובן, זה יכול להיות בעוד זמן מה.
קבוצת הקושרים תשתוקק לנצל כל דקה מתקופת ירח הדבש של אובמה ואפשר לצפות שנראה את הדברים זזים מהר יותר אחרי כניסתו הרשמית לתפקיד בינואר.
(הערת המתרגם: הדברים נכתבו בסוף 2008, זמן קצר לאחר עליית אובאמה לשלטון. לאחר שנה, התמיכה בברק אובאמה נמצאת בשפל, אמריקה עדיין בשפל כלכלי, כלא גואטאנאמו לא נסגר, כוחות אמריקנים עדיין בעיראק ובאפגניסטן וכוחות צבא אמריקניים מפטרלים ברחובות אמריקה. לפחות הוא קיבל פרס נובל לשלום…)

כשהייתי עיתונאי לפני 30 שנה, נתקלתי בשיטה בה השתמשו עיתונאי צהובונים כדי לגרום למישהו לדבר איתם. הם עבדו בזוגות כשהראשון דופק על דלתה של משפחה במצוקה שלא רצתה לדבר עם התקשורת. הוא היה אומר להם שהוא מעיתון שהוא לא באמת עבד בו ומתייחס אליהם באגרסיביות וזלזול כדי לגרום להם להיות יותר נסערים.
אז הוא היה עוזב והקולגה שלו היה דופק בדלת, אומר להם מאיזה עיתון הוא באמת, ומתנהג כמו הבחור הנחמד. הוא היה אומר להם שהוא מבין לגמרי כמה האיש האחר בודאי הסעיר אותם, "אבל אם רק תדברו איתי באופן בלעדי אני אדאג לכך שהאיש השני, או כל אחד כמוהו לא ישובו להטריד אתכם." הם בדרך כלל הסכימו והתרמית הושלמה.

דבר דומה מאד קורה עם בוש ואובמה. הכנף השמרנית-החדשה 'הרפובליקנית' של האילומינטי שלטה בבוש שמונה שנים והובילה את הארץ למלחמות זרות ולתוהו ובוהו כלכלי (בחור רע/ בעיה). עכשיו הכנף 'הדמוקרטית', ברשות זביגנייב בז'ז'ינסקי הידוע לשמצה הביאה את ה'מושיע', באראק אובמה, להוביל אל השמש עם 'תקווה' ו'שינוי' (בחור טוב, פתרון).
לכן אפילו אנשים עם קצת יותר מודעות אומרים:"לפחות הוא לא בוש".

חוץ מההבטחות הלא מפורטות ל'תקווה', 'שינוי' ו'אמונה', למעטים יש מושג בנוגע למה תהיה מדיניותו של אובמה. תפיסת הציבור מגיעה מה'תדמית' שלו בעיניהם, או מהשלכה שלהם עליו, לא מהאותיות הקטנות כי לאובמה אין אותיות קטנות עד להכרעת הקולות, אפילו אז, הוא יחביא אותן במילים מלאות הרוח שלו.

יש 'תדמית' שאובמה הוא נגד מלחמה אבל לא, הוא לא. הוא אומר שהוא נגד הפלישה לעיראק, אך נראה מה הוא יעשה בנוגע לכך כשיהיה בתפקיד. איך אדם שקורא לעוד כוחות, כולל כוחות אירופאים, להישלח לאפגניסטן, יהיה נגד מלחמה? הוא גם אמר שהוא מוכן להפגיז את פקיסטן ולהשתמש בכוח צבאי על מנת לעצור את אירן מלבנות פצצות גרעיניות והוא מינה את הילארי 'בואו-נפציץ-אותם' קלינטון (קבוצת בילדברג, הוועדה התלת-צדדית ( , והמועצה לקשרי חוץ) למזכירת המדינה trilateral commition)
ומינה מחדש את שר ההגנה של בוש, רוברט 'בואו-נפציץ-אותם' גייטס (קבוצת בילדברג, המועצה לקשרי חוץ).
אז זה 'השינוי בו אנחנו יכולים להאמין' אם כך.

אובמה נגד מלחמה כלל, ואם שולטיו יצליחו בדרכם, הוא יוביל את ארה"ב לעוד עימותים זרים כשהחיילים נשלחים למותם, ולמות המטרות שלהם, על גליה של תורת הנאום מהחליפה הכהה עם הפרצוף השחור שלעולם לא ילך למקום אליו הוא שולח אותם.
הוא טוען שהוא יהיה ה'מאחד', שזה למעשה מה שבוש אמר על עצמו לפני שהוא נכנס לתפקיד, אבל אחדות, כשלעצמה, אינה הנושא. גרמניה הנאצית הייתה מאוחדת בשנים הראשונות למלחמה, אך האם היה זה דבר טוב? מה שמשנה הוא מה האחידות נועדה להשיג ו'האחידות' המפוארת של אובמה, פירושה 'להוות השראה' לתנועה המונית שתתמוך בתוכניות ה-"אורווליות" של האילומינטי.

דיבוריו הריקים מתוכו החוזרים ונשנים על "קירוב אנשים" יכולים להוות הצדקה ל'התכנסות' של ארה"ב, קנדה ומקסיקו באיחוד הצפון אמריקאי. אפשר להשתמש בהם כדי לוותר על ריבונות אמריקאית לטובת 'התכנסות' של 'וועדה עולמית' (דיקטטורה עולמית); אפשר להשתמש בהם על מנת לאחד את המאמינים בהתנגדותם ובגינוים של אלו שאינם מאמינים, שזה בדיוק מה שקרה בגרמניה הנאצית עם שריפת הספרים והדיכוי האלים נגד מי שקראו תיגר על השלטון של היטלר.

הפוטנציאל של שגעון-אובמה הוא אינסופי כשזה נוגע למכירת פאשיזם כ'תקווה', 'שינוי', 'חופש' ו'אמריקה חדשה' או 'עולם חדש' [סדר עולמי חדש].
בוש וצ'ייני הם מחרחרי מלחמה שקופים ותמיד נאבקו להכניס את הגיוס, את הצטרפות החובה של אנשים לצבא נגד רצונם. אבל זה לא יהיה כל כך קשה לאובמה באקלים הנוכחי. למען השם, הוא כבר מדבר על שירות לאומי לחטיבות הביניים, לתיכון ולתלמידי קולג', וליצור את צבא העם של אמריקה.

לכן אני אומר שאובמה מסוכן בהרבה לחופש מבוש. בשמונה השנים האחרונות בוש יכול היה לעשות רק חלק מהדרך לפאשיזם – לאובמה יש את הפוטנציאל לגמור את העבודה, מכל הסיבות שהזכרתי קודם ועוד.

צריך רק להסתכל על קבוצת הקושרים מאחורי אובמה, והאנשים שהוא כבר מינה לצוות הניהול שלו, כדי לראות מה באמת מתוכנן להיות ה'שינוי' שלו. המורה שלו, והשולט העיקרי בו הוא זביגנייב בז'ז'ינסקי, היועץ לביטחון לאומי של ג'ימי קרטר, ויחד עם דיוויד רוקפלר, אחד ממייסדי הוועדה התלת צדדית של האילומינטי.

בז'ז'ינסקי הודה בפומבי שהוא החל למממן ולאמן מה שהוא קורא לו היום 'טרוריסטים' באפגניסטן שיתנגדו לממשלה בשליטה סובייטית בבירה, קאבול, בסוף שנות ה-70. הרעיון, הוא אמר, היה לפתות את ברית המועצות לפלוש לאפגניסטן להגן על המשטר בקאבול וכך לתת למעצמת העל היריבה את 'וויאטנם שלהם'. התוכנית עבדה בעלות של חייהם של מיליון אפגנים בזמן הכיבוש הסובייטי בין 1979-1989, תוצאה שכלל לא מטרידה את בז'ז'ינסקי.

'לוחמי החופש' של בז'ז'ינסקי,נודעו תחילה כ'מוג'האדין' ולבסוף כטאליבן ומה שטוענים שהוא אל-קאעידה. זהו האדם מאחורי באראק אובמה ה'אנטי מלחמתי'. היה זה ידוע לכל שהנשיא קרטר לא היה עושה שום דבר שקשור במדיניות חוץ ללא אישור מבז'ז'ינסקי, אחד ממייסדי הוועדה התלת צדדית אשר בחרה בקרטר לנשיא.

עוד אירוניה גדולה מיני רבות בנשיאות של אובמה היא העובדה שהוא דורש תגבור עצום של כוחות שיישלחו לאפגניסטן להלחם בטרוריסטים של הטאליבן שמלכתחילה חומשו, אומנו ואורגנו ע"י בז'ז'ינסקי, האיש מאחורי אובמה. כמו שמורפיוס אומר ב'מטריקס': "הגורל, כך נראה, אינו נטול אירוניה משלו."
אבל, במקרה של בז'ז'ינסקי, אין זה הגורל כי אם חישוב קר שהביא לכך. בז'ז'ינסקי, שנולד בפולין, עדיין רוחש טינה רבה לרוסיה, שהיא אחת ממטרותיו העיקריות, יחד עם סין.
ואם הן מטרותיו של בז'ז'ינסקי, הו מטרותיו של אובמה.

הוועדה התלת צדדית והרשת הרחבה יותר של בז'ז'ינסקי, כולל חזיתות של האילומינטי כמו קרן פורד, בחרו כעת באובמה והמצב יהיה זהה. בז'ז'ינסקי יקבע את המהלכים; תפקידו של אובמה הוא פשוט למכור אותם לעם. זה די מדאיג כשחושבים שבז'ז'ינסקי רוצה להביא למלחמה שמערבת את רוסיה וסין. מדיניותו של אובמה מגיעה הישר מספריו של בז'ז'ינסקי. הנה ציטוט אחד של בז'ז'ינסקי שאולי תזהו והוא נכתב לפני שאובמה רץ לנשיאות:

היו זקוקים להערכה חברתית מחודשת…יכול להיות מעודד ע"י חינוך אזרחי מכוון שמדגיש את מושג השירות כמטרה חשובה יותר מהעצמי. כפי שאחדים טענו לעיתים, צעד גדול בכיוון הזה יהיה אימוץ של שירות לאומי חובה לכל בוגר צעיר, אולי כזה שיערב מגוון עבודות מקומיות או זרות שיאושרו ע"י הקונגרס.

איפה שמעתי את זה בעבר?
כפעיל באילומינטי, בז'ז'ינסקי מכוון ליצירת ממשלה עולמית, בנק מרכזי, מטבע וצבא עולמ י- דיקטטורה גלובלית – שנתמכת ע"י אוכלוסיה של מיקרו-שבבים שמחוברת למחשב / מערכת לווינית גלובלית. הוא כתב ספר ב-1970, בין שני עידנים: תפקידה של אמריקה בעידן האלקטרוני, בו הוא מתאר את החברה הגלובלית שהוא והאילומינטי רוצים להשליט:

העידן הטכנולוגי מביא עימו את ההופעה ההדרגתית של חברה נשלטת יותר. חברה שכזאת תישלט ע"י עילית, לא ריסון של ערכים מסורתיים. בקרוב יהיה זה אפשרי להשליט מעקב כמעט מתמשך על כל אחד מן האזרחים ולתחזק תיקים מלאים ומעודכנים המכילים אפילו את המידע הפרטי ביותר על האזרח. תיקים אלו יהיו נתונים לשליפה מיידית ע"י הרשויות.

הוא גם אמר באותו ספר לפני כמעט 40 שנה:

היום אנו שוב עדים להופעתן של אליטות על-לאומיות…[אשר] קשריהן חוצים גבולות לאומיים…סביר להניח שבקרוב האליטות החברתיות של רוב המדינות המתקדמות ביותר יהיו בינלאומיות או גלובליסטיות ביותר ברוחן ובראייתן…השלטון של האומה מוותר בהדרגה על ריבונותו…התקדמות נוספת תדרוש קורבנות אמריקניים גדולים יותר. מאמצים אינטנסיביים יותר לעצב מבנה כספי של עולם חדש יצטרכו להתקיים, עם סיכון שיווצר בעקבות כך לעמדה המועדפת הנוכחית של אמריקה.

ומה הבובה שלו, אובמה, אומר עכשיו שעל אמריקה לעשות כדי להביא את ה'שינוי'? 'להקריב קורבנות'. כמו שגברת (דמגוגיה), מישל, אמרה:
"אנו זקוקים למנהיגות חדשה כי הנשמות שלנו שבורות. אנו צריכים השראה…להקריב קורבנות שנחוצים על מנת להביא אותנו למקום שונה."
אפשר להמר על כך שזה יכלול הקרבת ריבונות וחופש בדרך לדיקטטורה עולמית המתוארת ע"י בז'ז'ינסקי לאורך עשורים.
בנו של בז'ז'ינסקי, מארק, היה 'יועץ' במסע הבחירות של אובמה (עשה מה שאביו אמר לו) ובקו אחד עם מדינת-מפלגה-אחת האמריקאית, בנו השני, איאן, היה יועץ למדיניות חוץ של מק'קיין (עשה מה שאביו אמר לו). בתו, תומכת אובמה, מיקה בז'ז'ינסקי, דיווחה על מסע הבחירות עבור MSNBC ערוץ

אובמה היה הנבחר במשך זמן רב, עובדה הידועה רק למעטים במעגל הפנימי, ויחסיו עם בז'ז'ינסקי כמעט בטוח הולכים אחורה עד תחילת שנות ה-80 כשהוא השתתף בליגת הקיסוס (ivy league(, מרכז האילומינטי, אוניברסיטת קולומביה היכן שבז'ז'ינסקי היה ראש המכון לקשרים קומוניסטיים. אובמה פשוט לא מוכן להכנס לפרטים על התקופה הזאת. הוא היה ממומן בחשאי מאז ע"י הוועדה התלת צדדית ורשת הקשרים שלה המובילה לתוך קרן פורד, שעבורה עבדה אימו של אובמה.

ושאלה: האם מישהו באמת מאמין שמישהו, 'איש של העם', פשוט יופיע משום מקום להתמודד במרוץ הבחירות החלחקלק ביותר והממומן ביותר בהיסטוריה האמריקאית? הוא נבחר לפני זמן רב בידי האנשים שרוצים לשעבד את אותם אנשים בדיוק אשר אובמה אומר שהוא רוצה 'לשחרר'.
מקורות המימון של אובמה נראים כמו המי ומי של וול סטריט- Goldman Sachs, UBS, Citigroup, Credit Suisse, Deutsche Bank, J.P. Morgan Chase, Morgan Stanley, וכו'. אין פלא שהוא חזר בו מלקבל את ההגבלות של מימון ציבורי.
והאנשים הללו הולכים לתמוך במועמד שלא ייצג את האינטרסים שלהם?? תעשו לי טובה.

אובמה והרשת המתובלת שלו של מניפולטורים מקצועיים, סליחה, 'צוות מסע הבחירות' שלו, מכרו את השקר שהוא סרב לקבל מימון משתדלנים, אלו שמקבלים כסף על מנת להבטיח שפוליטיקאים ינסחו חקיקה, או יחסמו אותה, לפי האינטרסים של לקוחותיהם.
אבל כמו כל דבר שמקיף את אובמה, בעבר ובהווה, זה להטוט ואחיזת עיניים. הם תיעלו סכומי כסף עצומים לחשבונות של אובמה דרך חברות עורכי דין שמייצגות שתדלנים וקבוצות שדולה. זה סיפק 'הכחשה מתקבלת על הדעת' לגבי מימון משתדלנים בעוד הכסף זרם פנימה מקונצרן שתדלנים דרך צד שלישי.

אז כמובן, יש את המממן היהודי, ג'ורג' סורוס, שותפו המולטי-ביליונר של בז'ז'ינסקי המעורב ביותר במימון ובשיווק אובמה. סורוס הוא חבר הנהלה לשעבר במועצה לקשרי חוץ של האילומינטי ומממן את המועצה האירופאית לקשרי חוץ: בקיצור, הוא קרוב לצלחת בגדול.
בהחלט אפשר לראות את טכניקות סורוס / בז'ז'ינסקי ב'מהפכת' אובמה בארה"ב. הייתה זו רשתם המסובכת והחשאית של קרנותיו וארגוניו של סורוס, יחד עם סוכנויות הביון של ארה"ב וישראל, שאימנו ומימנו סטודנטים באוקראינה, גרוזיה ובמקומות אחרים באומנות המחאה ההמונית והפלת ממשלות.

המחאות המיוצרות הללו נמכרו לעולם בתור 'מהפכות של העם', אבל ממש במקרה, כשהן נגמרו והמשטר הישן הורד, המנהיגים החדשים היו אלו שחיכו בצד הבמה כל הזמן – הבובות של סורוס, בז'ז'ינסקי והרשתות הקשורות אליהם.

אובמה הוא רק עוד מאותו דבר, חיוך רחב מחובר לחוטים ונשלט לחלוטין בידי רשתות האילומינטי שבחרו בו, אימנו אותו, מכרו אותו וסיפקו לו מימון שובר שיאים. הם היו אלו ששמרו על שלדיו הרבים בארון, כמו ההאשמות על יחסי מין הומוסקסואלים וקראק-קוקאין מצד לארי סינקלייר, והם ימשיכו לעשות זאת כל עוד הוא קופץ לפקודתם.

אובמה הוא רק עוד פרוצה של התעשייה הקפיטליסטית, מזנה את עצמו תמורת תהילה וכוח, וזו הסיבה לכך שהוא תמך בחילוץ הגרוטסקי של מערכת הבנקים ולכן גם הוא תמיד ישים את האינטרסים שלהם לפני אלו של העם. היועצים הכלכליים שלו יצאו היישר מהרשימה החמה של וול-סטריט, כולל פול אדולף וולקר (הוועדה התלת צדדית, במועצה לקשרי חוץ, קבוצת בילדרברג), ראש הפדרל רזרב (הבנק המרכזי של ארה"ב) מ-1979-1987 ואילומינטי בקצות אצבעותיו.

אובמה מינה אותו לראש מועצת המנהלים לייעוץ להחלמה כלכלית, אשר נשלטת בידי מקורבים לצלחת, כולל את מנהל הצוות והכלכלן הראשי אוסטן גולסבי, שותף קרוב של אובמה מאוניברסיטת שיקגו, גולסבי הוא ממייסדי 'אגודת הגולגולת והעצמות' הידועה לשמצה של האילומינטי באוניברסיטת ייל אשר כוללת גם את בוש הבן והאב. היה זה גולסבי שאמר לממשלת קנדה לא לדאוג בקשר לתקיפותיו של אובמה על השפעות כלכליות על הסכמי 'מסחר חופשי' כי מילותיו נועדו רק למשוך קולות במסע הבחירות.

עוד יודע דבר מוול סטריט, הציוני, טימותי גייטנר (קבוצת בילדרברג, הוועדה התלת צדדית, המועצה לקשרי חוץ), מונה ע"י אובמה להיות מזכיר האוצר שלו. גייטנר היה נשיא הפדרל רזרב בניו יורק, בעל ההשפעה הגדולה ביותר מבין קרטל הפדרל רזרב הפרטי, המתחזה כ'בנק המרכזי' של אמריקה, והוא עובד לשעבר של המועצה לקשרי חו ושל שותפי קיסינג'ר המזעזעים.
צוות האוצר של אובמה נסגר במעגל הפנימי סביב הציוני רוברט רובין, יושב הראש והיועץ הבכיר של סיטיגרופ, יושב ראש שותף במועצה לקשרי חוץ, ויועץ כלכלי של אובמה. רובין, חבר בקבוצת בילדרברג של האילומינטי, היה מי שעמד מאחורי האסטרטגיה של סיטיגרופ להרחיב את הסיכון של חובות בשוק, מה שחייב את הצלתו ע"י כספם של משלמי המיסים.

אותם אנשים שאחראים על המשבר הכלכלי, ממונים ע"י אובמה להחליט איך לפתור אותו (עוד כסף של משלמי המיסים להם ולחברים שלהם).
רובין היה מזכיר האוצר של ביל קלינטון והחליף אותו לארי סאמרס (קבוצת בילדרברג, הוועדה התלת צדדית, המועצה לקשרי חוץ) עוד מקורב שמונה לצוות ה'שינוי' של אובמה. סאמרס הוא תומך כלכלי של 'מסחר חופשי' (החופש לנצל) ו'גלובליזציה' (דיקטטורה גלובלית) והוא כתב מזכר ב-1991, בזמן שהיה הכלכלן הראשי של 'וורלד בנק', שאומר שעל הבנק לשפוך פסולת רעילה במדינות עניות כי מחיר התחלואה והמוות שיגרם כתוצאה מכך יהיה נמוך יותר.
כשהמזכר התפרסם, ז'וזה לוצנבורגר, אז השר לאיכות הסביבה של ברזיל, אמר לסאמרס:

הטיעון שלך הגיוני לגמרי אך מטורף לחלוטין…המחשבות שלך [מספקות] דוגמה מושלמת לניכור הלא יאומן, לחשיבה לפיה תופעה ניתנת להסבר עפ"י הפרט הקטן, לאכזריות חברתית ובורות יהירה של 'כלכלנים' קונבנציונלים רבים בנוגע לעולם בו אנו חיים…אם ה'וורלד בנק' ימשיך להחזיק בך בסגן יו"ר הוא יאבד את כל האמינות שלו. בשבילי זה יאשר את מה שאמרתי פעמים רבות…הדבר הטוב ביותר שיכול לקרות הוא שהבנק יעלם.

לוצנבורגר פוטר זמן קצר אחרי כתיבת המכתב הזה בעוד סאמרס הנוראי מונה למזכיר האוצר של ארה"ב ע"י ביל קלינטון ועתה הוא מונה לראש המועצה הכלכלית הלאומית ע"י מר 'שינוי', 'תקווה' ו'אמונה' אובמה. זה הכל סיפור מעשיה.
בלומברג דווח כי המרכז לפיתוח אמריקאי( CAP( , שנמצא רק שלושה רחובות מהבית הלבן, הפך למקור רציני ליוזמות במדיניות של המפלגה הדמוקרטית של אובמה. מי מממן את המרכז? ג'ורג' סורוס.

זהו פשוט פרוייקט הנאוקון עבור 'מאה אמריקאית חדשה' ו'מכון היוזמות האמריקאי' תחת שם אחר. שני הארגונים הללו פיתחו והכתיבו את מדיניות המלחמה ודיכוי החופש של בוש וה(CAP) ואחרים כמוהו יעשו אותו דבר בשביל אובמה ה-CAP (כובע) יתאים ואובמה יחבוש אותו.
למעשה, מלבד בשם ובניסוח, אין הבדל במוטיב המרכזי בין המשטרים של בוש ואובמה. המדיניות של בוש הוכתבה ע"י 'טנקי החשיבה' של האילומינטי וכך גם של אובמה.

בוש היה מוקף ברודפים נרצעים של אינטרסים ישראלים וכך גם אובמה. מר 'שינוי' נשבע לתמיכה ללא שאלות בישראל ברמה מחליאה וסגן הנשיא שלו, ג'ו בידן (קבוצת בילדרברג, המועצה לקשרי חוץ), הוא ציוני נלהב אמר בנדיבות שהוא יתמוך בישראל בכל הנסיבות.
אובמה מינה את הציוני הערמומי רם עמנואל כראש המטה הכללי שלו ועוד יהודי סופר ציוני, דניס רוס, שיהיה היועץ שלו למדיניות המזרח התיכון. שאלוהים יעזור לפלשתינאים. רוס גם שירת במנהל של קלינטון ובוש האב. או, הרבה 'שינוי' פה, אם כך.

רם עמנואל, חבר קונגרס שנולד בשיקגו, הוא בנו של בנג'מין מ. עמנואל, שהיה חבר בארגון הטרור היהודי הרצחני, 'ארגון', שעזר להפציץ ולהשליט טרור למען קיומה של ישראל. האתר 'open secrets' מדווח כי ב-2008 היה עמנואל המקבל העיקרי של תרומות למען הבחירות מ'קרנות גידור, חברות דיני יושר פרטיות והחברות הגדולות בתעשיית ההשקעות/ביטוחים'.
עמנואל גם מונה ע"י ביל קלינטון לחבר המנהלים של ענק המשכנתאות פרדי מאק ב-2000 ותקופתו שם לוותה בזרם של סקנדלים ואי סדירות פיננסית. היה זה עניין מפורסם כי הוא נזקק לחילוץ מבין התמוטטות הלוואות המשכנתא של הסאבפריים.
עמנואל, כמו אובמה עצמו, הוא נכס ל'קומבינת אילינוי' רשת חוצת-מפלגות של פוליטיקאים ואנשים בעלי עניין עסקי שמתכננת לתמרן את הפוליטיקה של שיקגו לטובתה שלה. אף לפני השתלטותו על הבית הלבן, עמנואל התמודד עם קריאות להתפטרותו על קשריו, לכאורה, לסקנדל רון בלגוג'ביץ'.

בדצמבר 2008 בלגוג'ביץ', מושל אילינוי ושותפו של אובמה, נעצר בחשד לקשירת קשר המערב שחיתות עצומה ומהלכים למכור את כסאו של אובמה בסנאט של שיקגו שהתפנה עם בחירתו לנשיאות. זוהי רק עוד דוגמה לרשת המדהימה של השחיתות המתמשכת והידועה לשמצה בשיקגו, באותה רשת שהולידה את אובמה.

חבר קרוב של רם עמנואל הוא עוד שיבוט של 'קומבינת אילינוי', הציוני, דיוויד אקסלרוד, שניהל את מסע הבחירות של אובמה וללא ספק יהיה בעל השפעה רבה במנהל של אובמה. אקסלרוד הוא יוצא של הפוליטיקה של שיקגו, אחת ממערכות הפוליטיקה המושחתות בעולם, והוא עבד עבור ראשי עיר רבים בשיקגו בשנות ה-90 ובקמפיין של אובמה בסנאט ב-2004.

ביל קלינטון הביא את קבוצת הקושרים שלו מארקנסו לוושינגטון כשהתמנה לנשיא ב-1993 ואובמה מעמיס את הכנופיה שלו משיקגו ומעניק להם תפקידי מפתח עם כוח והשפעה לאומיים. והחבר'ה האלה לא לוקחים שבויים.
כל זה יכול להיות הרבה דברים, אף אחד מהם לא נעים, אבל 'שינוי' זה לא.
דיוויד אקסלרוד, המתרגם והמאלף של אובמה. לחצו כאן [5] למאמר רקע שמצריך קצת קריאה בין השורות…

אובמה הוא זיוף אדיר שמספר סיפור טוב, אך חי סיפור אחר לגמרי. הוא זכה בכסאו הראשון בפוליטיקה כסנאטור של מדינת שיקגו ב-1996, לא בכוח המדיניות שלו, אלא בניצול ושיבוש קר רוח של תהליך הבחירה.
במקום לרוץ נגד יריביו ולתת לעם להחליט, הוא הביא את חבריו שיקראו אתגר על מאות שמות על פתקי ההצבעה של יריביו העיקריים במפלגה הדמוקרטית עד שהם כולם נאלצו לפרוש מההצבעה מטעמים טכניים. הוא רץ בלי מתמודדים אחרים. אחד מהם, גה-איס אסקיה, אומר שהתנהגותו של אובמה הסוותה את התדמית שלו כאלופו של האיש הקטן ונושא הצלב למען זכויות הבוחר:

למה לומר שאתה בעד מחר חדש ואז לעשות תרגיל ישן בפוליטיקה של שיקגו כדי להפטר מיריביו הלגיטימיים? הוא מדבר על כבוד ודמוקרטיה, אבל איזה כבוד יש בלהפטר מכל שאר המתמודדים כדי שתוכל לרוץ פטור מתחרות? מדוע לא לתת לאנשים להחליט?

מדוע? כי הוא בטח היה מפסיד, ואובמה לא מעוניין להפסיד כתוצאה ממשחק הוגן. הוא רוצה לנצח בכל אמצעי שיידרש. זכות הבחירה היחידה שמעניינת אותו היא הזכות להצביע לו. הוא גם השתמש בשכירי החרב שלו כדוגמת אקסלרוד לייצר שערוריות לערער את אמון יריביו כדי להבטיח את זכייתו בבחירות כשהשערוריה האמיתית היא האמת על אובמה עצמו.

הוא הדמות הקלאסית של המושחת שלוקח סיכונים שנולד מתוך ביב השופכין של הפוליטיקה השיקגואית. אם כך, קשריו הקרובים ל'אנשי עסקים' מפוקפקים ותחמנים מקצועיים כמו בעל הבית של השיכונים שנמצא עכשיו בכלא, טוני רזקו, הם בדיוק מה שאפשר לצפות לו.
רזקו, עוד חוטם בשוקת של קומבינת אילינוי, מימן בכבדות את הקריירה הפוליטית של אובמה ואת זו של רוד בלגוייביץ', שגם הוא עכשיו בכלא, ובתמורה הם תמכו בסכומי עתק שהועברו לידיו של רזקו מידי משלמי המיסים בשיקגו לנהל את 'השיכונים'.
אחר כך, נתן לנכסים הללו להתדרדר למצב כזה של הזנחה וסכנה, כולל ביוב שזרם לתוך כיורי מטבח, שהם נקבעו כלא תקינים למגורים עבור אוכלוסיה, שחורה במקרים רבים, וענייה שאותה אובמה אמור היה לייצג כסנאטור. חלק מהבניינים היו במצב כל כך גרוע שהיו צריכים להרוס אותם.

רזקו גם הבטיח פגישות עם וועדות מדיניות לשותפיו העסקיים ולבסוף הואשם בשימוש בקשרים הללו כדי לדרוש עמלות מעסקים שרצו לעשות עסקים עם המדינה.
רזקו ואובמה סיירו באחוזה ששווה 1.6 מיליון דולר בהייד פארק, שיקגו, שמשפחת אובמה רכשה ב-2005 ב-300,000 דולר פחות ממחיר השוק בעוד משפחת רזקו רכשה את השטח הסמוך במחיר השוק. חלק מהשטח הזה נקנה מאוחר יותר ע"י משפחת אובמה. רזקו תרם רבע מיליון דולר לקריירה הפוליטית של אובמה והיה חלק מוועדת הכספים של אובמה במרוץ לסנאט, שגייסה יותר מ-14 מיליון דולר.
ויש גם את הקשר הקרוב של אובמה [6] עם הטרוריסטים וויליאם איירס [7] ואשתו ברנרדין דורן. בשנות ה-60 המאוחרות היה איירס חלק ממייסדי ארגון הטרור וות'ר אנדרגראונד [8] (weater underground( ויצא במבצע לפיצוץ מקומות ציבוריים כמו הפנטגון ובניין הקפיטול. 3 חברי ארגון נהרגו בזמן הכנת פצצות בגריניץ' ווילג'.

ב-1970 נאמר כי איירס תיאר את הפילוסופיה שלהם כ: "תהרגו את כל העשירים. תפרקו להם את המכוניות והבתים. תביאו את המהפכה הביתה, תהרגו את ההורים שלכם, שם זה באמת נמצא…" מר איירס עצמו מגיע מבית של 'עשירים'.
ברנרדין דורן אמרה זאת על הרציחות של צ'ארלס מנסון:"תבינו את זה! מנסון הרג את החזירים האלה, אז הם אכלו ארוחת ערב איתם, אז הם דחפו מזלג תוך בטן של אחד הקורבנות."

וויליאם איירס

וויליאם איירס

ביום הפיגועים ב-9/11 הוא אמר לניו יורק טיימס שהוא לא מצטער על הוות'ר אנדרגראונד וכי הוא חושב שהם לא עשו מספיק.
התיק נגד איירס ודורן נפל בגלל האזנות סתר, שהיו אז בלתי חוקיות ואיירס הוא כיום פרופסור בקולג' לחינוך בשיקגו, אילינוי, ומחזיק בתואר של כבוד כפרופסור לחינוך ובוגר אוניברסיטה משכיל.

איירס גייס את אובמה לכהן כיושב ראש של 'שיקגו אננברג צ'אלנג", השווה 100 מיליון דולר והם עבדו יחד במשך 7 שנים בחלוקת מענקים לפרוייקטים 'חינוכיים' של אנשים כמו… וויליאם איירס. הם גם עבדו יחד בעוד קרן פטורה ממס, קרן וודס בשיקגו, שנתנה מענקים לכנסיית טריניטי יונייטד של אובמה, ביתו של הכומר השנוי במחלוקת ג'רמיה רייט.

הקריירה הפוליטית של אובמה יצאה לדרך בהצלחה ב-1995, מיד לאחר שמונה ליושב ראש אננברג צ'אלנג', בפגישה בביתם בשיקגו של… וויליאם איירס וברנרדין דורן. הם היו מחוברים למעגל שלו מאז, למען האמת.
השיקגו אננברג צ'אלנג', כשפעל תחת ידיהם של אובמה ואיירס, לא מימן בתי ספר ישירות, במקום הם התעקשו להצטרף ל'שותפים חיצוניים' שלהם הוענק הכסף. התברר שהם 'מנהלים חברתיים' מהשמאל הקיצוני האהובים כל כך על ביל איירס וכללו את 'איגוד האירגונים החברתיים לרפורמה עכשיו' (ACORN(
אובמה גם הוביל סמינרי 'הדרכה למנהיגות' עם ACORN וחבריו החלו להיות מעורבים ביותר בקמפיינים הפוליטיים שלו. הארגון גם היה מאחורי המאמצים להרשמת מצביעים (כשסביר להניח שהמצביעים יצביעו לאובמה) ופקידים רשמיים של מדינת נוואדה פשטו על הסניף של ACORN בלאס וגאס אחרי הבחירות, הרשויות האשימו את הקבוצה בהגשת הרשמות קולות כפולות עם שמות בדויים כפולים.
בין המממנים הגדולים של ACORN….ג'ורג' סורוס.

אובמה אף סרב להוכיח כי הוא נולד בארה"ב ולכן הוא רשאי להיות נשיא. הוא טוען שהוא נולד בהוואי, אך סבתו, חצי אח וחצי אחות בקניה טוענים כולם כי הוא נולד שם.

ל'מר ניקיון' אובמה יש רקע מלוכלך מאד, אבל כרגע הוכחות בשום קנה מידה לא יעצרו את הזומבים המעולפים של אובמה מלהאמין לפרץ ההתלהבות או יביאו לניפוץ בועת מציאות שלהם. זה ידרוש נסיון קשה וזה עלול לקחת הרבה זמן והרבה אכזבה עד שהם ישתחררו מאחיזתו של חוסר האיזון ההכרתי ויאלצו להודות בפני עצמם שעבדו עליהם.

אותו המצב קיים גם לגבי כל האנשים השחורים שהצביעו עבור מה שהם חשבו שיהיה הנשיא השחור הראשון, כשלמעשה, הוא אדם במסיכה שחורה שמייצג את האינטרסים של קבוצת קושרים לבני פנים מהאילומינטי, אותן משפחות ורשתות שניהלו את סחר העבדים.

אינני רוצה להיות נושא הבשורות הרעות או מנפץ החלומות, אך הכנות מחייבת זאת. האיש הוא נוכל הנשלט ע"י סופר-נוכלים. בובת גרב הנשלטת ע"י בובת גרב גדולה יותר שמשרתת רשע גדול ואפל יותר. עבור האדונים שלו אובמה הוא רק אמצעי למען מטרה ואם יתאים להם להתנקש בו על מנת לגרום מלחמת אחים והפיכה בארה"ב, אז זה מה שהם יעשו.
אוי אופרה יקירה, איך תתמודדי כשהמציאות תפציע? אבל, האם היא תפציע?

אובמה

אובמה

אני יכול להבין את המשיכה לאובמה כי אנשים רוצים שהוא יהיה מה שהוא טוען שהוא, אבל שהוא לא באמת. נמאס להם מהסכסוך, מהשחיתות, המאבק לו אנו קוראים 'חיים' והם רוצים שכל זה ישתנה. אבל השינוי של אובמה הוא אשלייתי ומייצג רק את המשך הפיכת החברה להתגלמות החיזיון של אורוול.

אנו נראה הכרזות שנראות טוב לכאורה, כמו סגירת גוואנטנמו, ליצור את הרושם שאובמה מתכוון למה שהוא אומר. אך השאירו את עיניכם על הכדור ותראו איך סדר היום של עריצות עולמית מוצג תחת המסווה של ה'תקווה', 'שינוי', 'אמונה', 'הקרבה' ו'התאחדות' של אובמה.
זה יכול לקחת שנתיים, אולי הרבה יותר לפני שחוסר האיזון ההכרתי (לשקר לעצמך) יאבד מאחיזתו הנוכחית על מוחותיהם של מאמיני אובמה. עד אז הם ימציאו תרוצים אינסופיים עבורו (ישקרו לעצמם) כדי לשמור על החלום בחיים.

אבל יום אחד הם ייאלצו להודות, מכוח ההוכחות העומדות בפניהם, שהם קנו חלום וקיבלו סיוט. כמה חבל שהם לא יכולים לראות את הברור מאליו עכשיו ולחסוך מהם עצמם אכזבה כה כואבת.