ברק אובמה – המלך הוא עירום

אני כותב את הדברים הללו בימים האחרונים של 2008 בעודי מביט באימה כשכמויות עצומות של אנשים ברחבי העולם, כולל אנשים שאמורים לדעת טוב יותר, מולכים שולל ע"י האשליה שנקראת 'מבצע אובמה'.

  • מאת צוות ויקי אמת אחרת | 25 באוקטובר 2009
  • 22,709 צפיות | 38 תגובות

דפים: 1 2 3

עודכן לאחרונה: 16 בנובמבר 2009

אובמה היה הנבחר במשך זמן רב, עובדה הידועה רק למעטים במעגל הפנימי, ויחסיו עם בז'ז'ינסקי כמעט בטוח הולכים אחורה עד תחילת שנות ה-80 כשהוא השתתף בליגת הקיסוס (ivy league(, מרכז האילומינטי, אוניברסיטת קולומביה היכן שבז'ז'ינסקי היה ראש המכון לקשרים קומוניסטיים. אובמה פשוט לא מוכן להכנס לפרטים על התקופה הזאת. הוא היה ממומן בחשאי מאז ע"י הוועדה התלת צדדית ורשת הקשרים שלה המובילה לתוך קרן פורד, שעבורה עבדה אימו של אובמה.

ושאלה: האם מישהו באמת מאמין שמישהו, 'איש של העם', פשוט יופיע משום מקום להתמודד במרוץ הבחירות החלחקלק ביותר והממומן ביותר בהיסטוריה האמריקאית? הוא נבחר לפני זמן רב בידי האנשים שרוצים לשעבד את אותם אנשים בדיוק אשר אובמה אומר שהוא רוצה 'לשחרר'.
מקורות המימון של אובמה נראים כמו המי ומי של וול סטריט- Goldman Sachs, UBS, Citigroup, Credit Suisse, Deutsche Bank, J.P. Morgan Chase, Morgan Stanley, וכו'. אין פלא שהוא חזר בו מלקבל את ההגבלות של מימון ציבורי.
והאנשים הללו הולכים לתמוך במועמד שלא ייצג את האינטרסים שלהם?? תעשו לי טובה.

אובמה והרשת המתובלת שלו של מניפולטורים מקצועיים, סליחה, 'צוות מסע הבחירות' שלו, מכרו את השקר שהוא סרב לקבל מימון משתדלנים, אלו שמקבלים כסף על מנת להבטיח שפוליטיקאים ינסחו חקיקה, או יחסמו אותה, לפי האינטרסים של לקוחותיהם.
אבל כמו כל דבר שמקיף את אובמה, בעבר ובהווה, זה להטוט ואחיזת עיניים. הם תיעלו סכומי כסף עצומים לחשבונות של אובמה דרך חברות עורכי דין שמייצגות שתדלנים וקבוצות שדולה. זה סיפק 'הכחשה מתקבלת על הדעת' לגבי מימון משתדלנים בעוד הכסף זרם פנימה מקונצרן שתדלנים דרך צד שלישי.

אז כמובן, יש את המממן היהודי, ג'ורג' סורוס, שותפו המולטי-ביליונר של בז'ז'ינסקי המעורב ביותר במימון ובשיווק אובמה. סורוס הוא חבר הנהלה לשעבר במועצה לקשרי חוץ של האילומינטי ומממן את המועצה האירופאית לקשרי חוץ: בקיצור, הוא קרוב לצלחת בגדול.
בהחלט אפשר לראות את טכניקות סורוס / בז'ז'ינסקי ב'מהפכת' אובמה בארה"ב. הייתה זו רשתם המסובכת והחשאית של קרנותיו וארגוניו של סורוס, יחד עם סוכנויות הביון של ארה"ב וישראל, שאימנו ומימנו סטודנטים באוקראינה, גרוזיה ובמקומות אחרים באומנות המחאה ההמונית והפלת ממשלות.

המחאות המיוצרות הללו נמכרו לעולם בתור 'מהפכות של העם', אבל ממש במקרה, כשהן נגמרו והמשטר הישן הורד, המנהיגים החדשים היו אלו שחיכו בצד הבמה כל הזמן – הבובות של סורוס, בז'ז'ינסקי והרשתות הקשורות אליהם.

אובמה הוא רק עוד מאותו דבר, חיוך רחב מחובר לחוטים ונשלט לחלוטין בידי רשתות האילומינטי שבחרו בו, אימנו אותו, מכרו אותו וסיפקו לו מימון שובר שיאים. הם היו אלו ששמרו על שלדיו הרבים בארון, כמו ההאשמות על יחסי מין הומוסקסואלים וקראק-קוקאין מצד לארי סינקלייר, והם ימשיכו לעשות זאת כל עוד הוא קופץ לפקודתם.

אובמה הוא רק עוד פרוצה של התעשייה הקפיטליסטית, מזנה את עצמו תמורת תהילה וכוח, וזו הסיבה לכך שהוא תמך בחילוץ הגרוטסקי של מערכת הבנקים ולכן גם הוא תמיד ישים את האינטרסים שלהם לפני אלו של העם. היועצים הכלכליים שלו יצאו היישר מהרשימה החמה של וול-סטריט, כולל פול אדולף וולקר (הוועדה התלת צדדית, במועצה לקשרי חוץ, קבוצת בילדרברג), ראש הפדרל רזרב (הבנק המרכזי של ארה"ב) מ-1979-1987 ואילומינטי בקצות אצבעותיו.

אובמה מינה אותו לראש מועצת המנהלים לייעוץ להחלמה כלכלית, אשר נשלטת בידי מקורבים לצלחת, כולל את מנהל הצוות והכלכלן הראשי אוסטן גולסבי, שותף קרוב של אובמה מאוניברסיטת שיקגו, גולסבי הוא ממייסדי 'אגודת הגולגולת והעצמות' הידועה לשמצה של האילומינטי באוניברסיטת ייל אשר כוללת גם את בוש הבן והאב. היה זה גולסבי שאמר לממשלת קנדה לא לדאוג בקשר לתקיפותיו של אובמה על השפעות כלכליות על הסכמי 'מסחר חופשי' כי מילותיו נועדו רק למשוך קולות במסע הבחירות.

עוד יודע דבר מוול סטריט, הציוני, טימותי גייטנר (קבוצת בילדרברג, הוועדה התלת צדדית, המועצה לקשרי חוץ), מונה ע"י אובמה להיות מזכיר האוצר שלו. גייטנר היה נשיא הפדרל רזרב בניו יורק, בעל ההשפעה הגדולה ביותר מבין קרטל הפדרל רזרב הפרטי, המתחזה כ'בנק המרכזי' של אמריקה, והוא עובד לשעבר של המועצה לקשרי חו ושל שותפי קיסינג'ר המזעזעים.
צוות האוצר של אובמה נסגר במעגל הפנימי סביב הציוני רוברט רובין, יושב הראש והיועץ הבכיר של סיטיגרופ, יושב ראש שותף במועצה לקשרי חוץ, ויועץ כלכלי של אובמה. רובין, חבר בקבוצת בילדרברג של האילומינטי, היה מי שעמד מאחורי האסטרטגיה של סיטיגרופ להרחיב את הסיכון של חובות בשוק, מה שחייב את הצלתו ע"י כספם של משלמי המיסים.

אותם אנשים שאחראים על המשבר הכלכלי, ממונים ע"י אובמה להחליט איך לפתור אותו (עוד כסף של משלמי המיסים להם ולחברים שלהם).
רובין היה מזכיר האוצר של ביל קלינטון והחליף אותו לארי סאמרס (קבוצת בילדרברג, הוועדה התלת צדדית, המועצה לקשרי חוץ) עוד מקורב שמונה לצוות ה'שינוי' של אובמה. סאמרס הוא תומך כלכלי של 'מסחר חופשי' (החופש לנצל) ו'גלובליזציה' (דיקטטורה גלובלית) והוא כתב מזכר ב-1991, בזמן שהיה הכלכלן הראשי של 'וורלד בנק', שאומר שעל הבנק לשפוך פסולת רעילה במדינות עניות כי מחיר התחלואה והמוות שיגרם כתוצאה מכך יהיה נמוך יותר.
כשהמזכר התפרסם, ז'וזה לוצנבורגר, אז השר לאיכות הסביבה של ברזיל, אמר לסאמרס:

הטיעון שלך הגיוני לגמרי אך מטורף לחלוטין…המחשבות שלך [מספקות] דוגמה מושלמת לניכור הלא יאומן, לחשיבה לפיה תופעה ניתנת להסבר עפ"י הפרט הקטן, לאכזריות חברתית ובורות יהירה של 'כלכלנים' קונבנציונלים רבים בנוגע לעולם בו אנו חיים…אם ה'וורלד בנק' ימשיך להחזיק בך בסגן יו"ר הוא יאבד את כל האמינות שלו. בשבילי זה יאשר את מה שאמרתי פעמים רבות…הדבר הטוב ביותר שיכול לקרות הוא שהבנק יעלם.

לוצנבורגר פוטר זמן קצר אחרי כתיבת המכתב הזה בעוד סאמרס הנוראי מונה למזכיר האוצר של ארה"ב ע"י ביל קלינטון ועתה הוא מונה לראש המועצה הכלכלית הלאומית ע"י מר 'שינוי', 'תקווה' ו'אמונה' אובמה. זה הכל סיפור מעשיה.
בלומברג דווח כי המרכז לפיתוח אמריקאי( CAP( , שנמצא רק שלושה רחובות מהבית הלבן, הפך למקור רציני ליוזמות במדיניות של המפלגה הדמוקרטית של אובמה. מי מממן את המרכז? ג'ורג' סורוס.

זהו פשוט פרוייקט הנאוקון עבור 'מאה אמריקאית חדשה' ו'מכון היוזמות האמריקאי' תחת שם אחר. שני הארגונים הללו פיתחו והכתיבו את מדיניות המלחמה ודיכוי החופש של בוש וה(CAP) ואחרים כמוהו יעשו אותו דבר בשביל אובמה ה-CAP (כובע) יתאים ואובמה יחבוש אותו.
למעשה, מלבד בשם ובניסוח, אין הבדל במוטיב המרכזי בין המשטרים של בוש ואובמה. המדיניות של בוש הוכתבה ע"י 'טנקי החשיבה' של האילומינטי וכך גם של אובמה.

בוש היה מוקף ברודפים נרצעים של אינטרסים ישראלים וכך גם אובמה. מר 'שינוי' נשבע לתמיכה ללא שאלות בישראל ברמה מחליאה וסגן הנשיא שלו, ג'ו בידן (קבוצת בילדרברג, המועצה לקשרי חוץ), הוא ציוני נלהב אמר בנדיבות שהוא יתמוך בישראל בכל הנסיבות.
אובמה מינה את הציוני הערמומי רם עמנואל כראש המטה הכללי שלו ועוד יהודי סופר ציוני, דניס רוס, שיהיה היועץ שלו למדיניות המזרח התיכון. שאלוהים יעזור לפלשתינאים. רוס גם שירת במנהל של קלינטון ובוש האב. או, הרבה 'שינוי' פה, אם כך.

רם עמנואל, חבר קונגרס שנולד בשיקגו, הוא בנו של בנג'מין מ. עמנואל, שהיה חבר בארגון הטרור היהודי הרצחני, 'ארגון', שעזר להפציץ ולהשליט טרור למען קיומה של ישראל. האתר 'open secrets' מדווח כי ב-2008 היה עמנואל המקבל העיקרי של תרומות למען הבחירות מ'קרנות גידור, חברות דיני יושר פרטיות והחברות הגדולות בתעשיית ההשקעות/ביטוחים'.
עמנואל גם מונה ע"י ביל קלינטון לחבר המנהלים של ענק המשכנתאות פרדי מאק ב-2000 ותקופתו שם לוותה בזרם של סקנדלים ואי סדירות פיננסית. היה זה עניין מפורסם כי הוא נזקק לחילוץ מבין התמוטטות הלוואות המשכנתא של הסאבפריים.
עמנואל, כמו אובמה עצמו, הוא נכס ל'קומבינת אילינוי' רשת חוצת-מפלגות של פוליטיקאים ואנשים בעלי עניין עסקי שמתכננת לתמרן את הפוליטיקה של שיקגו לטובתה שלה. אף לפני השתלטותו על הבית הלבן, עמנואל התמודד עם קריאות להתפטרותו על קשריו, לכאורה, לסקנדל רון בלגוג'ביץ'.

בדצמבר 2008 בלגוג'ביץ', מושל אילינוי ושותפו של אובמה, נעצר בחשד לקשירת קשר המערב שחיתות עצומה ומהלכים למכור את כסאו של אובמה בסנאט של שיקגו שהתפנה עם בחירתו לנשיאות. זוהי רק עוד דוגמה לרשת המדהימה של השחיתות המתמשכת והידועה לשמצה בשיקגו, באותה רשת שהולידה את אובמה.

חבר קרוב של רם עמנואל הוא עוד שיבוט של 'קומבינת אילינוי', הציוני, דיוויד אקסלרוד, שניהל את מסע הבחירות של אובמה וללא ספק יהיה בעל השפעה רבה במנהל של אובמה. אקסלרוד הוא יוצא של הפוליטיקה של שיקגו, אחת ממערכות הפוליטיקה המושחתות בעולם, והוא עבד עבור ראשי עיר רבים בשיקגו בשנות ה-90 ובקמפיין של אובמה בסנאט ב-2004.

ביל קלינטון הביא את קבוצת הקושרים שלו מארקנסו לוושינגטון כשהתמנה לנשיא ב-1993 ואובמה מעמיס את הכנופיה שלו משיקגו ומעניק להם תפקידי מפתח עם כוח והשפעה לאומיים. והחבר'ה האלה לא לוקחים שבויים.
כל זה יכול להיות הרבה דברים, אף אחד מהם לא נעים, אבל 'שינוי' זה לא.
דיוויד אקסלרוד, המתרגם והמאלף של אובמה. לחצו כאן למאמר רקע שמצריך קצת קריאה בין השורות…

אובמה הוא זיוף אדיר שמספר סיפור טוב, אך חי סיפור אחר לגמרי. הוא זכה בכסאו הראשון בפוליטיקה כסנאטור של מדינת שיקגו ב-1996, לא בכוח המדיניות שלו, אלא בניצול ושיבוש קר רוח של תהליך הבחירה.
במקום לרוץ נגד יריביו ולתת לעם להחליט, הוא הביא את חבריו שיקראו אתגר על מאות שמות על פתקי ההצבעה של יריביו העיקריים במפלגה הדמוקרטית עד שהם כולם נאלצו לפרוש מההצבעה מטעמים טכניים. הוא רץ בלי מתמודדים אחרים. אחד מהם, גה-איס אסקיה, אומר שהתנהגותו של אובמה הסוותה את התדמית שלו כאלופו של האיש הקטן ונושא הצלב למען זכויות הבוחר:

למה לומר שאתה בעד מחר חדש ואז לעשות תרגיל ישן בפוליטיקה של שיקגו כדי להפטר מיריביו הלגיטימיים? הוא מדבר על כבוד ודמוקרטיה, אבל איזה כבוד יש בלהפטר מכל שאר המתמודדים כדי שתוכל לרוץ פטור מתחרות? מדוע לא לתת לאנשים להחליט?

מדוע? כי הוא בטח היה מפסיד, ואובמה לא מעוניין להפסיד כתוצאה ממשחק הוגן. הוא רוצה לנצח בכל אמצעי שיידרש. זכות הבחירה היחידה שמעניינת אותו היא הזכות להצביע לו. הוא גם השתמש בשכירי החרב שלו כדוגמת אקסלרוד לייצר שערוריות לערער את אמון יריביו כדי להבטיח את זכייתו בבחירות כשהשערוריה האמיתית היא האמת על אובמה עצמו.

הוא הדמות הקלאסית של המושחת שלוקח סיכונים שנולד מתוך ביב השופכין של הפוליטיקה השיקגואית. אם כך, קשריו הקרובים ל'אנשי עסקים' מפוקפקים ותחמנים מקצועיים כמו בעל הבית של השיכונים שנמצא עכשיו בכלא, טוני רזקו, הם בדיוק מה שאפשר לצפות לו.
רזקו, עוד חוטם בשוקת של קומבינת אילינוי, מימן בכבדות את הקריירה הפוליטית של אובמה ואת זו של רוד בלגוייביץ', שגם הוא עכשיו בכלא, ובתמורה הם תמכו בסכומי עתק שהועברו לידיו של רזקו מידי משלמי המיסים בשיקגו לנהל את 'השיכונים'.
אחר כך, נתן לנכסים הללו להתדרדר למצב כזה של הזנחה וסכנה, כולל ביוב שזרם לתוך כיורי מטבח, שהם נקבעו כלא תקינים למגורים עבור אוכלוסיה, שחורה במקרים רבים, וענייה שאותה אובמה אמור היה לייצג כסנאטור. חלק מהבניינים היו במצב כל כך גרוע שהיו צריכים להרוס אותם.

רזקו גם הבטיח פגישות עם וועדות מדיניות לשותפיו העסקיים ולבסוף הואשם בשימוש בקשרים הללו כדי לדרוש עמלות מעסקים שרצו לעשות עסקים עם המדינה.
רזקו ואובמה סיירו באחוזה ששווה 1.6 מיליון דולר בהייד פארק, שיקגו, שמשפחת אובמה רכשה ב-2005 ב-300,000 דולר פחות ממחיר השוק בעוד משפחת רזקו רכשה את השטח הסמוך במחיר השוק. חלק מהשטח הזה נקנה מאוחר יותר ע"י משפחת אובמה. רזקו תרם רבע מיליון דולר לקריירה הפוליטית של אובמה והיה חלק מוועדת הכספים של אובמה במרוץ לסנאט, שגייסה יותר מ-14 מיליון דולר.
ויש גם את הקשר הקרוב של אובמה עם הטרוריסטים וויליאם איירס ואשתו ברנרדין דורן. בשנות ה-60 המאוחרות היה איירס חלק ממייסדי ארגון הטרור וות'ר אנדרגראונד (weater underground( ויצא במבצע לפיצוץ מקומות ציבוריים כמו הפנטגון ובניין הקפיטול. 3 חברי ארגון נהרגו בזמן הכנת פצצות בגריניץ' ווילג'.

ב-1970 נאמר כי איירס תיאר את הפילוסופיה שלהם כ: "תהרגו את כל העשירים. תפרקו להם את המכוניות והבתים. תביאו את המהפכה הביתה, תהרגו את ההורים שלכם, שם זה באמת נמצא…" מר איירס עצמו מגיע מבית של 'עשירים'.
ברנרדין דורן אמרה זאת על הרציחות של צ'ארלס מנסון:"תבינו את זה! מנסון הרג את החזירים האלה, אז הם אכלו ארוחת ערב איתם, אז הם דחפו מזלג תוך בטן של אחד הקורבנות."

וויליאם איירס

וויליאם איירס

ביום הפיגועים ב-9/11 הוא אמר לניו יורק טיימס שהוא לא מצטער על הוות'ר אנדרגראונד וכי הוא חושב שהם לא עשו מספיק.
התיק נגד איירס ודורן נפל בגלל האזנות סתר, שהיו אז בלתי חוקיות ואיירס הוא כיום פרופסור בקולג' לחינוך בשיקגו, אילינוי, ומחזיק בתואר של כבוד כפרופסור לחינוך ובוגר אוניברסיטה משכיל.

איירס גייס את אובמה לכהן כיושב ראש של 'שיקגו אננברג צ'אלנג", השווה 100 מיליון דולר והם עבדו יחד במשך 7 שנים בחלוקת מענקים לפרוייקטים 'חינוכיים' של אנשים כמו… וויליאם איירס. הם גם עבדו יחד בעוד קרן פטורה ממס, קרן וודס בשיקגו, שנתנה מענקים לכנסיית טריניטי יונייטד של אובמה, ביתו של הכומר השנוי במחלוקת ג'רמיה רייט.

הקריירה הפוליטית של אובמה יצאה לדרך בהצלחה ב-1995, מיד לאחר שמונה ליושב ראש אננברג צ'אלנג', בפגישה בביתם בשיקגו של… וויליאם איירס וברנרדין דורן. הם היו מחוברים למעגל שלו מאז, למען האמת.
השיקגו אננברג צ'אלנג', כשפעל תחת ידיהם של אובמה ואיירס, לא מימן בתי ספר ישירות, במקום הם התעקשו להצטרף ל'שותפים חיצוניים' שלהם הוענק הכסף. התברר שהם 'מנהלים חברתיים' מהשמאל הקיצוני האהובים כל כך על ביל איירס וכללו את 'איגוד האירגונים החברתיים לרפורמה עכשיו' (ACORN(
אובמה גם הוביל סמינרי 'הדרכה למנהיגות' עם ACORN וחבריו החלו להיות מעורבים ביותר בקמפיינים הפוליטיים שלו. הארגון גם היה מאחורי המאמצים להרשמת מצביעים (כשסביר להניח שהמצביעים יצביעו לאובמה) ופקידים רשמיים של מדינת נוואדה פשטו על הסניף של ACORN בלאס וגאס אחרי הבחירות, הרשויות האשימו את הקבוצה בהגשת הרשמות קולות כפולות עם שמות בדויים כפולים.
בין המממנים הגדולים של ACORN….ג'ורג' סורוס.

אובמה אף סרב להוכיח כי הוא נולד בארה"ב ולכן הוא רשאי להיות נשיא. הוא טוען שהוא נולד בהוואי, אך סבתו, חצי אח וחצי אחות בקניה טוענים כולם כי הוא נולד שם.

ל'מר ניקיון' אובמה יש רקע מלוכלך מאד, אבל כרגע הוכחות בשום קנה מידה לא יעצרו את הזומבים המעולפים של אובמה מלהאמין לפרץ ההתלהבות או יביאו לניפוץ בועת מציאות שלהם. זה ידרוש נסיון קשה וזה עלול לקחת הרבה זמן והרבה אכזבה עד שהם ישתחררו מאחיזתו של חוסר האיזון ההכרתי ויאלצו להודות בפני עצמם שעבדו עליהם.

אותו המצב קיים גם לגבי כל האנשים השחורים שהצביעו עבור מה שהם חשבו שיהיה הנשיא השחור הראשון, כשלמעשה, הוא אדם במסיכה שחורה שמייצג את האינטרסים של קבוצת קושרים לבני פנים מהאילומינטי, אותן משפחות ורשתות שניהלו את סחר העבדים.

אינני רוצה להיות נושא הבשורות הרעות או מנפץ החלומות, אך הכנות מחייבת זאת. האיש הוא נוכל הנשלט ע"י סופר-נוכלים. בובת גרב הנשלטת ע"י בובת גרב גדולה יותר שמשרתת רשע גדול ואפל יותר. עבור האדונים שלו אובמה הוא רק אמצעי למען מטרה ואם יתאים להם להתנקש בו על מנת לגרום מלחמת אחים והפיכה בארה"ב, אז זה מה שהם יעשו.
אוי אופרה יקירה, איך תתמודדי כשהמציאות תפציע? אבל, האם היא תפציע?

אובמה

אובמה

אני יכול להבין את המשיכה לאובמה כי אנשים רוצים שהוא יהיה מה שהוא טוען שהוא, אבל שהוא לא באמת. נמאס להם מהסכסוך, מהשחיתות, המאבק לו אנו קוראים 'חיים' והם רוצים שכל זה ישתנה. אבל השינוי של אובמה הוא אשלייתי ומייצג רק את המשך הפיכת החברה להתגלמות החיזיון של אורוול.

אנו נראה הכרזות שנראות טוב לכאורה, כמו סגירת גוואנטנמו, ליצור את הרושם שאובמה מתכוון למה שהוא אומר. אך השאירו את עיניכם על הכדור ותראו איך סדר היום של עריצות עולמית מוצג תחת המסווה של ה'תקווה', 'שינוי', 'אמונה', 'הקרבה' ו'התאחדות' של אובמה.
זה יכול לקחת שנתיים, אולי הרבה יותר לפני שחוסר האיזון ההכרתי (לשקר לעצמך) יאבד מאחיזתו הנוכחית על מוחותיהם של מאמיני אובמה. עד אז הם ימציאו תרוצים אינסופיים עבורו (ישקרו לעצמם) כדי לשמור על החלום בחיים.

אבל יום אחד הם ייאלצו להודות, מכוח ההוכחות העומדות בפניהם, שהם קנו חלום וקיבלו סיוט. כמה חבל שהם לא יכולים לראות את הברור מאליו עכשיו ולחסוך מהם עצמם אכזבה כה כואבת.

דפים: 1 2 3

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=2257
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

38 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית