ברק אובמה – המלך הוא עירום

אני כותב את הדברים הללו בימים האחרונים של 2008 בעודי מביט באימה כשכמויות עצומות של אנשים ברחבי העולם, כולל אנשים שאמורים לדעת טוב יותר, מולכים שולל ע"י האשליה שנקראת 'מבצע אובמה'.

  • מאת צוות ויקי אמת אחרת | 25 באוקטובר 2009
  • 22,781 צפיות | 38 תגובות

דפים: 1 2 3

עודכן לאחרונה: 16 בנובמבר 2009

כשהייתי עיתונאי לפני 30 שנה, נתקלתי בשיטה בה השתמשו עיתונאי צהובונים כדי לגרום למישהו לדבר איתם. הם עבדו בזוגות כשהראשון דופק על דלתה של משפחה במצוקה שלא רצתה לדבר עם התקשורת. הוא היה אומר להם שהוא מעיתון שהוא לא באמת עבד בו ומתייחס אליהם באגרסיביות וזלזול כדי לגרום להם להיות יותר נסערים.
אז הוא היה עוזב והקולגה שלו היה דופק בדלת, אומר להם מאיזה עיתון הוא באמת, ומתנהג כמו הבחור הנחמד. הוא היה אומר להם שהוא מבין לגמרי כמה האיש האחר בודאי הסעיר אותם, "אבל אם רק תדברו איתי באופן בלעדי אני אדאג לכך שהאיש השני, או כל אחד כמוהו לא ישובו להטריד אתכם." הם בדרך כלל הסכימו והתרמית הושלמה.

דבר דומה מאד קורה עם בוש ואובמה. הכנף השמרנית-החדשה 'הרפובליקנית' של האילומינטי שלטה בבוש שמונה שנים והובילה את הארץ למלחמות זרות ולתוהו ובוהו כלכלי (בחור רע/ בעיה). עכשיו הכנף 'הדמוקרטית', ברשות זביגנייב בז'ז'ינסקי הידוע לשמצה הביאה את ה'מושיע', באראק אובמה, להוביל אל השמש עם 'תקווה' ו'שינוי' (בחור טוב, פתרון).
לכן אפילו אנשים עם קצת יותר מודעות אומרים:"לפחות הוא לא בוש".

חוץ מההבטחות הלא מפורטות ל'תקווה', 'שינוי' ו'אמונה', למעטים יש מושג בנוגע למה תהיה מדיניותו של אובמה. תפיסת הציבור מגיעה מה'תדמית' שלו בעיניהם, או מהשלכה שלהם עליו, לא מהאותיות הקטנות כי לאובמה אין אותיות קטנות עד להכרעת הקולות, אפילו אז, הוא יחביא אותן במילים מלאות הרוח שלו.

יש 'תדמית' שאובמה הוא נגד מלחמה אבל לא, הוא לא. הוא אומר שהוא נגד הפלישה לעיראק, אך נראה מה הוא יעשה בנוגע לכך כשיהיה בתפקיד. איך אדם שקורא לעוד כוחות, כולל כוחות אירופאים, להישלח לאפגניסטן, יהיה נגד מלחמה? הוא גם אמר שהוא מוכן להפגיז את פקיסטן ולהשתמש בכוח צבאי על מנת לעצור את אירן מלבנות פצצות גרעיניות והוא מינה את הילארי 'בואו-נפציץ-אותם' קלינטון (קבוצת בילדברג, הוועדה התלת-צדדית ( , והמועצה לקשרי חוץ) למזכירת המדינה trilateral commition)
ומינה מחדש את שר ההגנה של בוש, רוברט 'בואו-נפציץ-אותם' גייטס (קבוצת בילדברג, המועצה לקשרי חוץ).
אז זה 'השינוי בו אנחנו יכולים להאמין' אם כך.

אובמה נגד מלחמה כלל, ואם שולטיו יצליחו בדרכם, הוא יוביל את ארה"ב לעוד עימותים זרים כשהחיילים נשלחים למותם, ולמות המטרות שלהם, על גליה של תורת הנאום מהחליפה הכהה עם הפרצוף השחור שלעולם לא ילך למקום אליו הוא שולח אותם.
הוא טוען שהוא יהיה ה'מאחד', שזה למעשה מה שבוש אמר על עצמו לפני שהוא נכנס לתפקיד, אבל אחדות, כשלעצמה, אינה הנושא. גרמניה הנאצית הייתה מאוחדת בשנים הראשונות למלחמה, אך האם היה זה דבר טוב? מה שמשנה הוא מה האחידות נועדה להשיג ו'האחידות' המפוארת של אובמה, פירושה 'להוות השראה' לתנועה המונית שתתמוך בתוכניות ה-"אורווליות" של האילומינטי.

דיבוריו הריקים מתוכו החוזרים ונשנים על "קירוב אנשים" יכולים להוות הצדקה ל'התכנסות' של ארה"ב, קנדה ומקסיקו באיחוד הצפון אמריקאי. אפשר להשתמש בהם כדי לוותר על ריבונות אמריקאית לטובת 'התכנסות' של 'וועדה עולמית' (דיקטטורה עולמית); אפשר להשתמש בהם על מנת לאחד את המאמינים בהתנגדותם ובגינוים של אלו שאינם מאמינים, שזה בדיוק מה שקרה בגרמניה הנאצית עם שריפת הספרים והדיכוי האלים נגד מי שקראו תיגר על השלטון של היטלר.

הפוטנציאל של שגעון-אובמה הוא אינסופי כשזה נוגע למכירת פאשיזם כ'תקווה', 'שינוי', 'חופש' ו'אמריקה חדשה' או 'עולם חדש' [סדר עולמי חדש].
בוש וצ'ייני הם מחרחרי מלחמה שקופים ותמיד נאבקו להכניס את הגיוס, את הצטרפות החובה של אנשים לצבא נגד רצונם. אבל זה לא יהיה כל כך קשה לאובמה באקלים הנוכחי. למען השם, הוא כבר מדבר על שירות לאומי לחטיבות הביניים, לתיכון ולתלמידי קולג', וליצור את צבא העם של אמריקה.

לכן אני אומר שאובמה מסוכן בהרבה לחופש מבוש. בשמונה השנים האחרונות בוש יכול היה לעשות רק חלק מהדרך לפאשיזם – לאובמה יש את הפוטנציאל לגמור את העבודה, מכל הסיבות שהזכרתי קודם ועוד.

צריך רק להסתכל על קבוצת הקושרים מאחורי אובמה, והאנשים שהוא כבר מינה לצוות הניהול שלו, כדי לראות מה באמת מתוכנן להיות ה'שינוי' שלו. המורה שלו, והשולט העיקרי בו הוא זביגנייב בז'ז'ינסקי, היועץ לביטחון לאומי של ג'ימי קרטר, ויחד עם דיוויד רוקפלר, אחד ממייסדי הוועדה התלת צדדית של האילומינטי.

בז'ז'ינסקי הודה בפומבי שהוא החל למממן ולאמן מה שהוא קורא לו היום 'טרוריסטים' באפגניסטן שיתנגדו לממשלה בשליטה סובייטית בבירה, קאבול, בסוף שנות ה-70. הרעיון, הוא אמר, היה לפתות את ברית המועצות לפלוש לאפגניסטן להגן על המשטר בקאבול וכך לתת למעצמת העל היריבה את 'וויאטנם שלהם'. התוכנית עבדה בעלות של חייהם של מיליון אפגנים בזמן הכיבוש הסובייטי בין 1979-1989, תוצאה שכלל לא מטרידה את בז'ז'ינסקי.

'לוחמי החופש' של בז'ז'ינסקי,נודעו תחילה כ'מוג'האדין' ולבסוף כטאליבן ומה שטוענים שהוא אל-קאעידה. זהו האדם מאחורי באראק אובמה ה'אנטי מלחמתי'. היה זה ידוע לכל שהנשיא קרטר לא היה עושה שום דבר שקשור במדיניות חוץ ללא אישור מבז'ז'ינסקי, אחד ממייסדי הוועדה התלת צדדית אשר בחרה בקרטר לנשיא.

עוד אירוניה גדולה מיני רבות בנשיאות של אובמה היא העובדה שהוא דורש תגבור עצום של כוחות שיישלחו לאפגניסטן להלחם בטרוריסטים של הטאליבן שמלכתחילה חומשו, אומנו ואורגנו ע"י בז'ז'ינסקי, האיש מאחורי אובמה. כמו שמורפיוס אומר ב'מטריקס': "הגורל, כך נראה, אינו נטול אירוניה משלו."
אבל, במקרה של בז'ז'ינסקי, אין זה הגורל כי אם חישוב קר שהביא לכך. בז'ז'ינסקי, שנולד בפולין, עדיין רוחש טינה רבה לרוסיה, שהיא אחת ממטרותיו העיקריות, יחד עם סין.
ואם הן מטרותיו של בז'ז'ינסקי, הו מטרותיו של אובמה.

הוועדה התלת צדדית והרשת הרחבה יותר של בז'ז'ינסקי, כולל חזיתות של האילומינטי כמו קרן פורד, בחרו כעת באובמה והמצב יהיה זהה. בז'ז'ינסקי יקבע את המהלכים; תפקידו של אובמה הוא פשוט למכור אותם לעם. זה די מדאיג כשחושבים שבז'ז'ינסקי רוצה להביא למלחמה שמערבת את רוסיה וסין. מדיניותו של אובמה מגיעה הישר מספריו של בז'ז'ינסקי. הנה ציטוט אחד של בז'ז'ינסקי שאולי תזהו והוא נכתב לפני שאובמה רץ לנשיאות:

היו זקוקים להערכה חברתית מחודשת…יכול להיות מעודד ע"י חינוך אזרחי מכוון שמדגיש את מושג השירות כמטרה חשובה יותר מהעצמי. כפי שאחדים טענו לעיתים, צעד גדול בכיוון הזה יהיה אימוץ של שירות לאומי חובה לכל בוגר צעיר, אולי כזה שיערב מגוון עבודות מקומיות או זרות שיאושרו ע"י הקונגרס.

איפה שמעתי את זה בעבר?
כפעיל באילומינטי, בז'ז'ינסקי מכוון ליצירת ממשלה עולמית, בנק מרכזי, מטבע וצבא עולמ י- דיקטטורה גלובלית – שנתמכת ע"י אוכלוסיה של מיקרו-שבבים שמחוברת למחשב / מערכת לווינית גלובלית. הוא כתב ספר ב-1970, בין שני עידנים: תפקידה של אמריקה בעידן האלקטרוני, בו הוא מתאר את החברה הגלובלית שהוא והאילומינטי רוצים להשליט:

העידן הטכנולוגי מביא עימו את ההופעה ההדרגתית של חברה נשלטת יותר. חברה שכזאת תישלט ע"י עילית, לא ריסון של ערכים מסורתיים. בקרוב יהיה זה אפשרי להשליט מעקב כמעט מתמשך על כל אחד מן האזרחים ולתחזק תיקים מלאים ומעודכנים המכילים אפילו את המידע הפרטי ביותר על האזרח. תיקים אלו יהיו נתונים לשליפה מיידית ע"י הרשויות.

הוא גם אמר באותו ספר לפני כמעט 40 שנה:

היום אנו שוב עדים להופעתן של אליטות על-לאומיות…[אשר] קשריהן חוצים גבולות לאומיים…סביר להניח שבקרוב האליטות החברתיות של רוב המדינות המתקדמות ביותר יהיו בינלאומיות או גלובליסטיות ביותר ברוחן ובראייתן…השלטון של האומה מוותר בהדרגה על ריבונותו…התקדמות נוספת תדרוש קורבנות אמריקניים גדולים יותר. מאמצים אינטנסיביים יותר לעצב מבנה כספי של עולם חדש יצטרכו להתקיים, עם סיכון שיווצר בעקבות כך לעמדה המועדפת הנוכחית של אמריקה.

ומה הבובה שלו, אובמה, אומר עכשיו שעל אמריקה לעשות כדי להביא את ה'שינוי'? 'להקריב קורבנות'. כמו שגברת (דמגוגיה), מישל, אמרה:
"אנו זקוקים למנהיגות חדשה כי הנשמות שלנו שבורות. אנו צריכים השראה…להקריב קורבנות שנחוצים על מנת להביא אותנו למקום שונה."
אפשר להמר על כך שזה יכלול הקרבת ריבונות וחופש בדרך לדיקטטורה עולמית המתוארת ע"י בז'ז'ינסקי לאורך עשורים.
בנו של בז'ז'ינסקי, מארק, היה 'יועץ' במסע הבחירות של אובמה (עשה מה שאביו אמר לו) ובקו אחד עם מדינת-מפלגה-אחת האמריקאית, בנו השני, איאן, היה יועץ למדיניות חוץ של מק'קיין (עשה מה שאביו אמר לו). בתו, תומכת אובמה, מיקה בז'ז'ינסקי, דיווחה על מסע הבחירות עבור MSNBC ערוץ

דפים: 1 2 3

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=2257
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

38 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית