ראשי » בריאות » אתם כאן

פרופוגנדה ממשלתית לשכנוע הילדים בארה"ב לקבל את החיסון נגד שפעת החזירים

סיד, הילד המדען, היא תוכנית בת חצי שעה שהופקה בקליפורניה ע"י ג'ים הנסון יוצר החבובות. התוכנית ממומנת בחלקה ע"י חברת בואינג, תאגיד בקומפלקס התעשיה הצבאית בארה"ב.

  • מאת מנהל הפרויקט | 23 באוקטובר 2009
  • 11,279 צפיות | 50 תגובות
עודכן לאחרונה: 8 באפריל 2012

הממשלה הפדרלית האיצה את תוכנית השיווק שעלותה 16 מיליון דולר כדי לשטוף את מוחם של האמריקנים ולשכנעם לקחת את החיסון נגד שפעת החזירים, והחלה להכניס את הפרופוגנדה שלה לתוכנית טלוויזיה פופולרית המיועדת לגילאי טרום בית ספר.

סיד, הילד המדען, היא תוכנית בת חצי שעה שהופקה בקליפורניה ע"י חברת ההפקה של ג'ים הנסון המנוח, יוצר החבובות. התוכנית ממומנת בחלקה ע"י חברת בואינג, תאגיד בקומפלקס התעשיה הצבאית בארה"ב.

בזמן התוכנית באחד הפרקים, מראים את דמויות המחשב המונפשות בסדרה כשהן רוקדות סביב סביב ושרות כיצד הן מקבלות בקלות את החיסון נגד שפעת החזירים.
"זה כואב רק קצת, אך עוזר מאוד מאוד" שרות הדמויות.
זה בהחלט עוזר, לחשבון הבנק של תאגידי התרופות.

כל הסדרה מוקדשת לדוקטרינציה פרו חיסונית שנוצרה בשיתוף פעולה של שירותי הבריאות והרווחה.
כותרת הפרק: לקבל את הזריקה: אתם יכולים לעשות זאת.

הנה החלק המדובר מהפרק:

באתר התוכנית יונחו הילדים לשחק במשחקים הסובבים סביב נושא החיסונים.

הממשלה האמריקנית מטמיעה בגלוי את הפרופוגנדה בנושא תוכנית הבריאות שלה ברשתות הטלוויזיה, שרובן נשלטות ע"י תאגידי ענק.

מה שסיד הילד המדען, תעשיית התרופות ושרת הבריאות האמריקנית לא יאמרו לילדים בתוכנית זה שילדים כבר נפגעים ומתים מחיסונים דומים, שנשים צעירות ובריאות מקבלות פגיעות מוחיות אחרי קבלת זריקת חיסון נגד שפעת, שחיסון שפעת החזירים, H1N1, מכיל חומרים רעילים כמו כספית שגורמת לאוטיזם, ושהסיכוי לילד להפגע ממכת ברק גדול פי 40 מאשר להנצל ממוות בעזרת חיסון השפעת.

בזמן שדוחפים למוחם של הילדים את הזבל התעמולתני הזה, מחלקת החינוך של הניו-יורק טיימס שולחת צוותי חינוך ברחבי ארה"ב שמספרים לילדים שעובדות מוכחות בנוגע לסכנה שבחיסון הם למעשה מיתוסים.

אחת מהעובדות שהפכה למיתוס כזה זה שלחיסון החדש יהיו תופעות לוואי.
הדבר מצויין בבירור על העלון המצורף לחיסון, אך הניו-יורק טיימס מלמד את הילדים שזה מיתוס.

לפי הטיימס מיתוס נוסף הוא שהחיסונים החדשים לא יכילו תימרוסל, חומר משמר על-בסיס כספית, למרות שגם עובדה זו נאמרה בגלוי ע"י חברות התרופות המייצרות את החיסון.

אם אף אחד מהחיסונים נגד שפעת החזירים לא מכיל כספית, אז אולי הטיימס יוכל לומר לנו מדוע בכירים בממשלת גרמניה, כולל אנגלה מרקל, קנסלרית גרמניה, בנוסף לחיילי הצבא הגרמני יקבלו חיסון ללא כספית בעוד שכלל הציבור יקבל גרסה עם כספית?

ההתנגדות ההולכת וגדלה של הורים רבים ברחבי ארה"ב שלא מוכנים לחסם את ילדיהם בחיסון החדש גרמה לבעיה קשה לממשל האמריקני שכבר קנה 300 מיליון מנות מהחיסון.
הדבר מתבטא כעת בנסיון מוקצן ומגוחך של הממשל להפיץ שקרים ודיסאינפורמציה בציבור כדי לשכנע אותו להתחסן.

מקור: infowars

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=2251
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

50 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית