ראשי » מיסטיקה » אתם כאן

בהייה שמשית / כוח הריפוי של השמש

 • מאת צוות ויקי אמת אחרת | 11 באוקטובר 2009
 • 23,840 צפיות | 62 תגובות
עודכן לאחרונה: 18 במאי 2011
שמש

שמש - כוח מרפא?

הירה ראטן מנק נולד ב-12 לספטמבר 1937 בבודאוואד, הודו. הוא גדל והתחנך בקרלה, היכן שקיבל את הסמכתו כמהנדס מאוניברסיטת קרלה. לאחר סיום לימודיו הוא הצטרף לעסק המשפחתי של ייבוא וייצוא תבלינים עד פרישתו ב-1992. לאחר הפרישה הוא החל ללמוד ולחקור את הידע הקדום של בהייה שמשית שענינה אותו מילדות. שיטה זו היא עתיקה ונשכחת, תורגלה במשך אלפי שנים ע”י יוגים ומאסטרים רוחניים. לפי הירה ראטן, תרגול נכון של טכניקת הבהייה השמשית יכול לרפא באופן מוחלט מחלות רבות, להוביל לריפוי של מחלות עיניים ותיקון קוצר או רוחק ראייה ולהוביל למצב שבו הגוף יוכל לחיות רק על אנרגיה שמשית בלי צורך להזדקק למזון.

הירה נבדק 3 פעמים ע"י קבוצות מדענים מרחבי העולם.
תקופת הבדיקה הראשונה נערכה במשך 211 ימים ב-1995/96 בהודו, תחת פיקוחו של דוקטור C. K. Ramachandran
תקופת הבדיקה השניה נערכה ב-2000/01 במשך 411 ימים תחת פיקוחם של 21 רופאים ומדענים בהודו.
הירה עצמו נבדק ע”י מדענים של סוכנות החלל האמריקנית, נאס”א. במהלך הניסויים והבדיקות הוא חי ללא מזון במשך שלושת חודשי הבדיקה.

קיימים עדויות רבות על אנשים שהתעלו מעבר לצורך של הגוף באוכל.
אחד מהם הוא קדוש הודי בשם פרהלד ג'אני (Prahlad Jahni), הידוע גם כ"מטאג'י". את כינויו קיבל ג'אני לאחר שבגיל 8 בורך על ידי אלה בזמן שביקר במקדש. מטאג'י חדר לתודעה הציבורית בזכות העובדה שהסכים להיבדק רפואית ולהוכיח את העובדה שאין הוא תלוי באוכל ובשתייה. הוא נבדק בבית חולים באחמדבד, שם הושם במעקב 24 שעות ביממה.

על פי הידוע לרפואה המודרנית, אדם יכול לשרוד מספר שבועות ללא אוכל, אך לא יותר משלושה ארבעה ימים ללא שתייה. כמו כן, אדם מסוגל להימנע מלהוציא שתן במשך שבעה ימים בלבד עד שכליותיו קורסות. למרות שהניסוי תוכנן להימשך שבעה ימים בלבד, מטאג'י שרד ללא קושי במשך עשרה ימים. הוא לא אכל דבר, קיבל 100 מיליליטר של מים לשטיפת פיו ביום (אותם החזיר לכלי והם נמדדו על מנת לוודא שלא בלע אותם), לא התרחץ (לבקשת הרופאים) ולא היו לו יציאות כלל. הניסוי נפסק רק משום שבית החולים הוצף במבקרים שרצו לחזות בפלא. הרופאים שבדקו אותו עדיין סקפטיים לגבי היכולת להחזיק מעמד ללא אוכל במשך יותר משישים שנה, אך אינם יכולים להסביר כיצד שרד ללא קושי עשרה ימים שכאלה. לטענתו של מטאג'י הוא שורד בעזרת חור בחך שלו, דרכו מחלחל "נקטר החיים" המחזיק אותו בחיים.
הסבר זה של נקטר החיים מופיע במקורות של היוגה.

המידע שלפניכם תורגם מאתרו של הירה ראטן מנק ולמרות שהדברים בהחלט נשמעים מרשימים, יש לזכור שכל אדם מגיב אחרת לטכניקת תרגול, ולכן הזמנים או התוצאות יכולים להיות שונים לכל אדם.

התהליך:
הירה ראטן ניסה את הטכניקה הזו על גופו במשך 3 שנים. התוצאות יכולות להיות מושגות ע”י כל אחד מכל אזור בעולם בכל זמן בשנה. בברזיל, באוסטרליה, בגרמניה יותר מ-3000 אנשים מתקיים על אנרגיה שמשית בלבד. זוהי לידה מחדש של מדע עתיק שתורגל ונחקר במשך אלפי שנים. במקורה, זוהי טכניקה להתעלות רוחנית וכיום היא הופכת לתרגול מדעי שיכול להיות מבוצע ע”י כל אחד כפי שיתואר בהמשך. בכל יום שעובד אנשים חדשים מצטרפים לטכניקה שנודעה בשם: “תופעת HRM)”

שיטה בטוחה לבהייה בשמש בהייה שמשית היא תרגול חד-פעמי במשך החיים אשר נמשך בדר”כ כ-9 חודשים. ניתן לחלק את התקופה ל-3 חלקים – 0 עד 3 חודשים, 3 עד 6 חודשים ו-6 עד 9 חודשים. לאחר שתרגלתם לפי ההוראות במשך 9 חודשים, אין צורך להמשיך בבהייה השמשית, אך יש צורך ללכת יחפים בכל יום במשך 45 דקות. הטכניקה כוללת מבט אל זריחתה או שקיעתה של השמש, פעם אחת ביום בזמנים הבטוחים. לא יגרם לעינכם נזק אם תקפידו לתרגל את הטכניקה בזמן של השעה לאחר הזריחה או שעה לפני השקיעה. זוהי עובדה מוכחת מעבר לכל ספק שבזמנים הללו הקרינה האולטרה סגולה (UV) המזיקה לעיניים, נמצאת ברמות הנמוכות ביותר של היום.
כדי להחליט על זמני הזריחה והשקיעה, תוכלו לבדוק באתר הזה: http://www.yeshiva.org.il/calendar/. שני הזמנים הללו, הזריחה והשקיעה הם הזמנים היחידים שמותר לבהות בהם בשמש. לבהייה בשמש יש את היתרון באספקת ויטמין A ו-D בזמן השעה הבטוחה בזריחה או בשקיעה. ויטמין A הכרחי לשמירה על תקינות הראייה ועל עיניים בריאות. אם הינכם בוהים בשמש, עיניכם תהפוכנה לבריאות יותר, החלקיקים הצפים יעלמו והראייה תתחזק. למי שאינו יכול לבהות בשמש בזמנים הבטוחים בזריחה או בשקיעה, ניתן לבצע תרגול של אמבטיית שמש שהיה תהליך יעיל לקבל את אנרגיית השמש, גם אם בקצב איטי יותר מזה של בהייה בשמש. הזמן המומלץ “לרחוץ בשמש” הוא עד שעתיים לאחר הזריחה או עד שעתיים לפני השקיעה, זמנים שבהם רמת הקרינה האולטרה סגולית יורדת מתחת לרמה 2. בזמן החורף, רמת הקרינה נשמרת באזור רמה 2 לאורך כל היום (למרות שבישראל זה כנראה שונה, אז תהיו זהירים…). בנוסף, אל תשתמשו בקרם הגנה. כאשר הגוף מתחמם, נוצרת זיעה שמטרתה קירור הגוף והרחקת פסולת. קרם הגנה חוסם את נקבוביות הזיעה והכימיקלים שבו מתערבבים עם הזיעה ונכנסים לגוף.

ההתחלה – 3 חודשים ראשונים ביום הראשון, בזמנים הבטוחים, הביטו במשך 10 שניות מקסימום. ביום השני הביטו במשך 20 שניות. הוסיפו 10 שניות בכל יום תרגול לאחר מכן כאשר לאחר 10 ימי תרגול, תוכלו להביט אל השמש במשך 100 שניות רצופות, כלומר דקה אחת וארבעים שניות. עמדו על קרקע חשופה ברגליים יחפות. העיניים יכולות למצמץ או לדמוע. יציבות של העיניים איננה הכרח. אל תרכיבו משקפיים או עדשות מגע בזמן הבהייה.

אם תחזיקו באמונה שאנרגיית השמש שנכנסת לגופכם היא בעל כוח מרפא ושהיא עוזרת לכם, תגבירו את עוצמתה של הטכניקה. זה יעניק לכם תוצאות מהירות ובטוחות יותר. גם ללא מרכיב האמונה, תקבלו תוצאות בתנאי שתעמדו בתנאי התרגול ובהוראות. אבל, זה יקח זמן רב יותר לתוצאות להגיע. אין הגבלות על חיי היום יום שלכם. אתם יכולים להמשיך לאכול. הפסקת הרעב תגיע בשלב מאוחר יותר.

מומלץ להביט מאותו המקום ובאותה השעה בכל יום. כאמצעי זהירות בדקו את עינכם אצל רופא לפני תחילת התרגול, במשך זמן התרגול ובסופו.

כאשר תגיעו לסוף שלושת החודשים הראשונים, תביטו בשמש במשך 15 דקות רצופות. אם אתם יכולים להביט בטלוויזיה במשך 3 שעות רצופות, ודאי תוכלו להביט בשמש 15 דקות. אנרגיית השמש שחודרת דרך העיניים טוענת את ההיפותלמוס, שהוא האזור שמאחורי הרשתית שמוביל למוח. כאשר המוח יקבל את האנרגיה דרך ההיפותלמוס, הדבר יפעיל תוכנית רדומה שבעקבותיה נתחיל לראות שינוי ממשי שכן הדאגות היומיומיות והמתחים יופחתו בצורה ניכרת. בנוסף, נקבל כוח להתמודד עם האתגרים של החיים בצורה יותר חיובית, במקום גישה שלילית הרווחת בחיינו. יותר מכך, נהפוך לחסרי פחד שכן הפסיכוזות שיצרו מחלות נפש בתוכנו תעלמנה. זהו השלב הראשון של התרגיל שנמשך כשלושה חודשים.

לבני האדם ישנן תכונות חיוביות ושליליות, שהן שני הצדדים של אותו המטבע. כאשר השמש איננה, אנו מפתחים תכונות שליליות. כאשר קרני השמש חודרות למוחנו, תכונות חיוביות נכנסות בהחליפן את התכונות השליליות. בסופו של דבר אפילו בורות רוחנית נעלמת. לעתים אתם מתבלבלים ממה שאתם קוראים או שומעים. אתם מקבלים מידע סותר כמו שייין אדום הוא טוב עבורכם אך אלכוהול לא. אתם מבולבלים מהבעיות שמציבים החיים ומפתחים תיעוב לבחירה והחלטת החלטות. אך לאחר שלושה חודשים של בהייה שמשית, תפתחו תחושת בטחון ותדעו את התשובות בצורה רוחנית. קיים מצב של איזון במוח שבו אתם יכולים לבחון החלטות ולבחור את הנכונות. אתם מפתחים כוחות שכבר נמצאים בכם. תכונות שליליות תעלמנה, כעס, אנוכיות, קנאה יעזבו אתכם. תהפכו ליצורים אוהבים. כולם יוהבו אתכם. אם תהיו חסרי פחד ומורא, חיובים בכוונתכם, לא תפגעו באף אחד. תהפכו לאדם חומל. זוהי תרומה גדולה לשלום העולמי. גישה חיובית יוצרת פתרונות לבעיות בחברה. לא יהיה צורך במהנדסים סביבתיים. לא נבזבז או נזרוק פסולת. לאחר שלושה וחצי חודשים, הכל ישתנה.

הירה ראטן מנק

הירה ראטן מנק

חוץ מזה, דיכאון יעלם. פסיכיאטרים אומרים היום שדיכאון הוא תוצאה של חוסר באנרגייה שמשית. בעזרת תרגול הבהייה בשמש, לא תסבלו מדיכאון במשך כל ימי חייכם. תגיעו לאיזון מלא של הוויתכם. פחד ממות יעלם. מצב התודעה שלכם יהיה כזה, שתקדמו בברכה את המוות. למה שיקרה תוכלו לתת לקרות. לא יהיו דאגות. לכל אחד ישנה צורה כלשהיא של חוסר איזון מנטלי, שהיא הבעיה האנשוית הגדולה ביותר, שיכולה להיות מוסרת בעזרת השמש.

שלב שני 3 חודשים עד 6 חודשים עכשיו, מחלות של הגוף הפיזי יתחילו להתרפא. 70 עד 80 אחוז מהאנרגיה מהמזון מגיעה למוח ושם היא מזינה מתחים ודאגות. כאשר המתחים המנטליים יעלמו, המוח לא יזדקק לאותה כמות של אנרגיה כדי לתפקד. בהמשיכם לתרגל את הבהייה השמשית, המתחים במוחכם יפחתו וכך גם הצורך במזון.

כאשר הגעתם ל-30 דקות של מבט רציף בשמש, אט אט תשתחררו ממחלות של הגוף הפיזי כי בנקודה זו כל הצבעים המוכלים באור השמש יגיעו למוחכם דרך העיניים. המוח מפזר את אנרגיית (פראנה) הצבעים לאברים השונים. כל אבר בגוף יקבל מנת אנרגיה מספיקה. האברים החיוניים תלויים באנרגיה מצבע מסויים. הכליות – אדום, הלב – צהוב, הכבד – ירוק, וכ”ו. הצבעים יגיעו לאברים וימלאו כל חוסר. כך עובדות תראפיות בצבע. זהו התהליך של הפטרות ממחלות פיזיות תוך תקופה של 6 חודשים. אחרי 3-4 חודשים תוכלו לרפא את עצמכם בעזרת אוטוסוגסטיה, שהיא הדמיה של ריפוי תוך כדי בהייה בשמש. שיטות ריפוי מדעיות כגון: סולאריום, קריסטלים, בקבוקי צבעים, אבנים טבעיות, אבני חן, כולם משתמשים באנרגיה השמשית כמקור ריפוי. תוכלו גם לשים אבנים צבעוניות טבעיות בתוך בקבוקי המים שאתם שותים מהם כדי לזרז את תהליך הריפוי.

בקבוקי המים שמכילים אבנים בתוכם ישהו בשמש 8 שעות וכך האבנים יתמירו את המים לכוח מרפא.

פוטוסינטזה, שהיא לא מובנת, לא צריכה למעשה כלורופיל. רק ממלכת הצמחים זקוקה לכלורופיל. הגוף האנושי יכול להשתמש בבסיס אחר. פוטוסינטזה היא תהליך של התמרת אנרגיה שמשית לסוגי אנרגיה שימושיים אחרים. כך עובדים תאים פוטו-וולטאיק (אנרגיה סולארית) עובדים וחשמל מופק, כך מים מתחממים, מזון מתבשל בתנור סולארי, ובטריות סולאריות מניעות מכוניות.

העיניים מקבלות את הספקטרום המלא של אור השמש, שמגיע לאברים השונים בגוף בעזרת המוח כאשר הם זקוקים לו. כך, אתם נרפאים מכל המחלות. בהמשיכם לבהות בשמש, לאחר שהאנרגיה כבר לא דרושה לריפוי מנטלי או פיזי, רמת האחסון של האנרגיה בגוף עולה. אתם הופכים למאסטרים של עצמכם בתוך 6 חודשים.

בתוך 6 חודשים תתחילו לספוג את המקור של מיקרו המזון מהשמש. כך תוכלו להמנע מלייצר פסולת רעילה דרך עיכול מזון פיזי.

בתוך 7.5 חודשים ו-35 דקות של בהייה בשמש, תחושת הרעב תתחיל להצטמצם. הצורך במזון יפחת. אף אחד לא צריך לאכול יותר ממה שתחושת הרעב שלו משדרת. רעב מגיע בגלל צורך באנרגיה הדרושה לגוף כדי לחיות. אוכל אינו הכרח לגוף, רק אנרגיה היא הכרח. המזון שאתם אוכלים היא אמרגיית שמש מיד שניה. אם אין שמש, לא גדל כלום.

וכך, כאשר אתם מתחילים לצרוך את הצורה המקורית של המזון, הרעב למזון מתחיל לרדת. אחרי שמונה חודשים, תראו שהרעב כמעט נעלם לגמרי. כל המכאניזמים הקשורים לרעב כמו ריח המוביל לצורך לאכול, התקפי זלילה וכ”ו, יעלמו לנצח.

לאחר 9 חודשים אחרי תשעה חודשים או כאשר תגיעו לרמה של 44 דקות בהייה, תאלצו להפסיק את הטכניקה הזו מכיוון שמדע השמש אוסר על המשך הבהייה כדי לשמור על ראייה תקינה. גופכם יתרוקן מאנרגיה ותצטרכו לטעון אותו. כעת עליכם להתחיל ללכת יחפים על אדמה במשך 45 דקות בכל יום במשך 6 ימים. הליכה רגועה בלבד. אין צורך לרוץ או ללכת במהירות. בכל זמן שנוח לכם זה בסדר, אך זה מומלץ כאשר הארץ חמימה ואור השמש מאיר אתכם. כאשר אתם הולכים יחפים, בלוטה חשובה מאוד במרכז המוח שנקראת בלוטת האצטרובל – Pineal gland – או העין השלישית, מופעלת. הבוהן הגדולה בכף הרגל מייצגת את הבלוטה הזו. עתה היא הפכה לבלוטה חשובה מאוד לל ימוד ומחקר. כ-18,000 מאמרים פורסמו עד כה על בלוטת האצטרובל. בלוטה זו תמיד נודעה כמושב הנשמה. לבלוטת האצטרובל יש קצוות עצבים אופטיים. לפני 25 שנה היא נחשבה ע”י המדע כבלוטה מיותרת. שאר ארבעת האצבעות מייצגות בלוטות גם כן – בלוטת יותרת המוח – pituitary, ההיפותלמוס- hypothalamus, בלוטת התלמוס – thalamus, ובלוטת השקד – amygdala. בלוטת השקד קיבלה הכרה של המדע במהלך השנתיים האחרונות. היא גרעין של השמש או אנרגיה קוסמית ויש לה תפקיד חשוב בפוטוסינטזה של אור השמש דרך העיניים. כאשר אתם הולכים יחפים, משקל הגוף שלכם מגרה את כל חמשת הבלוטות הללו דרך גירוי האצבעות. זה מתעצם דרך אנרגיית החום של האדמה ואנרגיית השמש שנופלת על צ'אקרת הכתר בראש. הצ'אקרות אינן ממוקמות בעמוד השדרה, זהו מיקום דמיוני. הן בהחלט ממוקמות במוח. כל הפעולות הללו יוצרות שדה מגנטי והגוף/המוח נטען באנרגיה שמשית שנכנסת אליכם. הרגעו. לכו 45 דקות יחפים במשך שנה, והאוכל ימשיך להיות מיותר. אחרי שנה של טעינה כזו, אם הינכם מרוצים מהתקדמותכם, תוכלו להפסיק את ההליכה היחפה. כמה דקות בכל יום של אנרגיית שמש עליכם זה כל מה שתצטרכו מעתה והלאה.

אך אם תרצו שהמערכת החיסונית שלכם תהיה חזקה, אז המשיכו את ההליכה היחפה. בנוסף, אם תרצו זיכרון חזק או לחזק את האינטלגנציה, המשיכו את ההליכה. כאשר תגבירו את חום השמש על כפות רגליכם, מוחכם יופעל יותר ויותר, מה שיגרום לפעילות מוגברת של בלוטת האצטרובל. לבלוטת האצטרובל יש תכונות על-חושיות וניווטיות. הכוונה בתכונות ניווטיות היא שתוכלו לעוף כמו ציפורים. תוכלו לפתח את התכונות העל-חושיות כמו טלפטיה, טלוויזיה והיכולת למקם את גופכם במקומות שונים בו זמנית (כל היכולות הללו מתוארות בפירוט רב בספרות היוגית העניפה – נ.ד.כ) המדע אישש את היכולות העל-חושיות הללו וניסויים רפואיים מבוצעים כעת כדי לאשר זאת. אברים שונים בגוף יתחילו בתהליך טיהור מרעלים ברגע שלא תצרכו מזון. לאברים פנימיים שונים תפקידים שונים בפעולת המסע הרוחי והתעופה בחלל. ישנו תפקוד אחר (חוץ מעיכול מזון) לאברים הפנימיים. לכל הבלוטות תפקידים מגוונים והם עובדים בצורה האופטימלית בעזרת אנרגיה שמשית. אם תהיו ברי מזל ותזכו לפעילות אופטימלית של המוח, לבטח תגיעו להארה. תוכלו לראות את העבר ואת העתיד. כמעט כל הבעיות יפתרו.

היסטורית, הרבה אנשים נשארו ללא מזון. ב-1922, הקולג' הרפואי האנגלי בלונדון הכריז שקרני השמש הן המזון האידאלי לבני האדם. אך אף אחד לא הזכיר את השיטה המדוייקת הדרושה. יוגאננדה (אחד היוגים הגדולים של המאה העשרים) בספרו “אוטוביוגרפיה של יוגי” פגש ושוחח עם הרבה קדושים ומיסטיקנים כדי לגלות את הסוד שאפשר להם לחיות ללא מזון. התשובה הרווחת היתה שאנרגיית השמש נכנסת דרך דלת סודית ומגיעה למדולה אובלונגטה (הקצה העליון של חוט השדרה שנמצא בתוך הגולגולת, ויוצר את החלק התחתון של גזע המוח). הם לא גילו את הסוד. הידע הזה אבד לאנושות בכללותה בזמן ההוא.

מקור: http://solarhealing.com/process/

מידע נוסף:

 • ספר שלם להורדה על הנושא כולל שאלות ותשובות ועדויות של אנשים
 • דיון מעניין בפורום בנושא
 • אתרים נוספים בנושא
 • האם קרם להגנה מפני השמש עלול לגרום לסרטן?
 • וגם כאן…
 • כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
  https://www.emetaheret.org.il/?p=2143
  רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
  פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
  אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
  שלחו לנו מייל עכשיו
  הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

  אהבתם? שתפו עם העולם...
  הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
  הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

  62 תגובות »

  הנחיות לכתיבת תגובות:

  1. שמרו על שפה נאותה
  2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
  3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
  4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
  5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
  6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
  7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
  מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

  השאירו תגובה

  קבלו את התגובות ב RSS

  שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

  כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

  קבלו עדכונים בחינם למייל »

  הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
  אמת אחרת בפייסבוק
   
  כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

  בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

  אל תציג הודעה זו שנית