ראשי » בריאות » איידס » אתם כאן

HIV AIDS איידס – עובדה או הונאה?

האם מגיפת האיידס שהרגה עד כה עשרות מיליונים - ברחבי העולם ושנמצאת בעלייה מתמדת, היא תוצאה של חיסונים שמומנו ע”י ארגון הבריאות העולמי וניתנו לאזרחי מדינות אפריקה בשנות ה-70?

  • מאת צוות ויקי אמת אחרת | 7 באוקטובר 2009
  • 13,243 צפיות | 22 תגובות
עודכן לאחרונה: 7 במאי 2012
איידס או רוע?

איידס או רוע?

“איידס הוא הונאה אכזרית שנמשכה עד כה רק בגלל שכל כך הרבה אנשים מרוויחים ממנה כסף. קחו את הכסף וכל המיתולוגיה תתמוטט.”

דוקטור צ'ארלס תומאס, חבר לשעבר במחלקת הביולוגיה של מכון סקריפס.

“הערבוב של עובדות ופיקציה היה ברור זה זמן רב לחוקרים כמוני, שמשוכנעים שנגיף האיידס לא הגיע “מאמא טבע” ו- “קפיצה בין מינים”, אלא ככל הנראה הגיע מחיסונים מזוהמים וניסויים שכוונו באופן בלעדי נגד אפריקה השחורה וההומוסקסואלים בארה'ב”

אלן קאנטוול, רופא.

האם מגיפת האיידס שהרגה עד כה עשרות מיליונים – ברחבי העולם ושנמצאת בעלייה מתמדת, היא תוצאה של חיסונים שמומנו ע”י ארגון הבריאות העולמי וניתנו לאזרחי מדינות אפריקה בשנות ה-70?

צ'ארלס תומאס, שיזם את קבוצת המחקר המדעית לחקר האיידס, והסופר בויד אד גרייבס, חקרו במשך 10 שנים את מקורות האיידס דרך תעמולה וחצאי אמיתות עד הגיעם למקורות הגבוהים ביותר של ההונאה.

עבודתו של דוקטור גרייבס מציעה הצצה מאחורי וילון השקרים של האיידס, ומציעה אפשרות ממשית לדורנו לסגור את אחד הפרקים האפלים ביותר בהיסטוריה האנושית. כעדות, דוקטור גרייבס מציע את “החוליה החסרה”, תרשים המידע – ואוסף של מעל ל-20 אלף מסמכים מדעיים שמוכיחים מעל לכל ספק שהנגיף פותח, נבנה והופץ.

בשנת 1975 גילה גרייבס, אז עורך דין צעיר שבדיוק סיים את לימודיו, שהוא חלה בנגיף האיידס.
במקום לשכב במיטה ולהתאונן על מר גורלו הוא החל במסע ללימוד הנגיף בתקווה למצוא תרופה.
מה שגילה זיעזע אותו.
דרך מחקר שכלל בדיקה של מאות מסמכים רשמיים שקיבל דרך חוק חופש המידע בארה"ב, הסיק גרייבס שנגיף האיידס תוכנן בארה"ב במטרה להשמיד חלק ניכר מאוכלוסיית העולם.

“היווצרותו”, “הפקתו” “והתפשטותו” של האיידס הם ההתקפה הסופית על מארג החברה שנארג בדמוקרטיה. כאן, אד בויד גרייבס, חולק כמה מהמסמכים המשפטיים וההתכתבויות כתגובה לניסוי הקטלני ביותר בטיהור אתני שנעשה מעולם.

ב- 1999, גילה גרייבס תרשים מידע סודי שמתאר בפרטי פרטים את הצורה ההדרגתית שבה פותח נגיף שיוצר במעבדה שעוצב במטרה לתקוף ולהחליש את מערכת החיסון של אנשים ממוצא אפריקני.

למי שמפקפק באפשרות של גזענות שמובילה למוות מצד מדענים ואנשי רפואה, בנוסף לסוכנויות ממשל אמריקניות, אני מזכיר את מקרה טסקגי (Tuskegee syphilis experiment) שהיה ניסוי על מחלת הסיפיליס שבוצע על 399 גברים אפרו-אמריקנים במשך 40 שנה מ-1932 ועד ל-1972 במטרה לבחון את השפעת מחלת הסיפיליס על גוף האדם.

במסגרת הניסוי, גייסו הרופאים גברים ממוצא אפרו-אמריקני החולים במחלת העגבת (סיפיליס) ומנעו מהם טיפול בפניצילין שהיה יכול להציל את חייהם.

גרייבס מציג את תרשים המידע הסודי שמצא

גרייבס מציג את תרשים המידע הסודי שמצא

במטרה להביא את האחראים לדין ולפרסם את ממצאיו בציבור, גרייבס יצר קשר עם מספר סוכנויות ממשל בארה"ב, בעיקר עם משרד בשם: the General Accounting Office, ארגוני איידס שונים ולבסוף החליט להגיש תביעה בבית משפט.

“תרשים המידע” ואוסף העדויות של דוקטור תומאס נבדק ואומת ע”י רופאים ומדענים בכל רחבי העולם. המידע הזה, שזוכה להתעלמות בוטה מהתקשורת העולמית ביסס באופן יציב את התוכנית לטיהור אתני שהיא “המסמך החשוב ביותר שהתגלה במאה ה-20.” המסקנה המזעזעת שעולה ממחקרו של דוקטור גרייבס הגיעה אף לפתחו של בית המשפט העליון בתביעה שהוגשה כנגד נשיא ארה”ב, תיק מס' 00-9587.

בתביעה שהוגשה בשנת 2002 טוען גרייבס שהנגיף שגורם לאיידס הינו נגיף מהונדס שיוצר במעבדות אמריקניות בין 1962 ל- 1978.
גרייבס טען שברשותו מאות מסמכים ממשלתיים שמוכיחים שנגיף ה-HIV תוכנן ויוצר כנשק ביולוגי.

בנוסף, הוא טוען שקיימת תרופה מוגנת פטנט לאיידס שהציבור אינו מודע לה.

בשנת 2004 קיבל גרייבס מכתב מפרופסור רוברט אי.לי (Professor Robert E. LeeM.S., M.S.W., L.C.S.W.) מחבר הספר: איידס: פצצת זמן ביולוגית? ובו הוא כותב בין השאר:

"אני מאמין, בהתבסס על כ-16 שנות מחקר, שאיידס הוא נשק ביולוגי אסטרטגי שעוצב להרוג מיליארדי בני אדם בשואה איטית ששוחררה בשתי תוכניות חיסונים שונות: 1) התוכנית לחיסון נגד אבעבועות שחורות שהיתה באפריקה בשלהי שנות ה-60. 2) תוכנית החיסונים נגד הפטיטיס B(צהבת) בארה"ב באמצע/סוף שנות ה-70. יותר מזה, כדי להיות ברור לגמרי, השואה הזו איננה טעות. היא נעשתה בצורה מכוונת במטרה "לדלל את העדר" לפי צורת החשיבה הנאצית ובמסגרת תוכניות חשאיות לדילול אוכלוסין שהופעלו החל מ-1870. אותה צורת מחשבה חדרה גם לארגון הבריאות העולמי היום ולרוב המחקר והניסויים במדינות המערב במאה ה-20."

ביחד עם דוקטור גרייבס, חקר את הנושא רופא נוסף בשם: דוקטור וויליאם קמפבל דאגלס, שהצהיר שנגיף האיידס הונדס ב-1974.

במאמרו המפורסם: “מי רצח את אפריקה?” http://www.biblebelievers.org.au/who.htm, כתב דוקטור קמפבל שהתוכנית שנוצרה ע”י ארגון הבריאות העולמי, לא היתה רק ניסוי שטני שיצא מכלל שליטה אלא שהיא היתה נסיון מכוון ליצור נגיף קטלני שבו השתמשו בניסויים באפריקה.

המידע:

דוקטור בויד גרייבס דן בעדויות לגבי המקור של נגיף האיידס בנוסף לתרופה מוגנת הפטנט שפותחה בארה”ב, כל זה על-בסיס מסמכים ממשלתיים רשמיים:

האתר הרשמי של דוקטור בויד גרייבס.

דף המייספייס של גרייבס
ראיון עם גרייבס
הפטנט הרשום על התרופה
סרטים מומלצים בנושא:

איידס: עובדה או הונאה?
סרט דוקומנטרי שחוקר את את עניין הונאת האיידס.

“הצד השני של האיידס” – סרט דוקומנטרי זוכה פרסים

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=2097
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

22 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית