- פרויקט אמת אחרת - https://www.emetaheret.org.il -

כנס נגד ה"הפלרה" – ד"ר תל-אורן על הרעלת מתכות כבדות

נציגים של "כימיקלים לישראל" קידמו את חוק ה"הפלרה", שמחייב את ספקי המים להכניס את הפסולת של "כימיקלים לישראל", המכילה מתכות כבדות וחומרים רעילים אחרים, למי השתייה בכל הארץ, וכך לספק לגליזציה להפצת המתכות הכבדות, והגנה משפטית לחברות המזהמות. ה"הפלרה" נעשית בתירוץ ההזוי, שבין החומרים הרעילים יש גם פלואוריד ולכן מדובר בתחליף לחלוקת משחות שיניים לחסרי בית עניים.

בעקבות הקמפיין של קבוצת משנים [1] נגד ה"הפלרה", הודיעה [2] חברת "כימיקלים לישראל", שב31.8.09 היא תפסיק למכור את הפסולת שלה למדינה לצורך ה"הפלרה". לרגל זאת אנו מקיימים ביום זה מפגש מיוחד(כמו כן מתוכננת חגיגה לרגל האירוע – או למקרה שלא יעמדו במילה שלהם, הפגנת מחאה מול בית משפחת עופר. פרטים בהמשך):

ההשפעות הבריאותיות של זיהום מתכות כבדות

ביום שני 31.8.09 בשעה 20:00 נקיים הרצאה של רופא, ד"ר עדיאל תל-אורן בנושא זה.

20:00: התכנסות

20:15: ד"ר שאול טל, מנכ"ל הוצאת הספרים "פוקוס" יציג את הספר "הונאת הפלואוריד" – פרי תחקיר עיתונאי בן 10 שנים של העיתונאי-חוקר האמריקאי כריס ברייסון, המפרט באמצעות עדויות ומסמכים כיצד יזמו וקידמו תעשיות מזהמות את ה"הפלרה" בארה"ב, על-ידי יחצנות, שתדלנות וקשרים פוליטיים, ושוחד למדענים ופוליטיקאים, במטרה לתת הכשר בריאותי לרעלים שלהן, וכך להימנע מקנסות ותביעות משפטיות.

להורדת תקציר הספר [3]

20:20: שי דוידוביץ מקבוצת משנים ידבר על הסיבות וההיסטוריה של ה"הפלרה" בארה"ב כפי שהן מתועדות בספר "הונאת הפלואוריד" – על קשרי ההון-שלטון-תקשורת-אקדמיה-עמותות שאפשרו ומאפשרים את ה"הפלרה" בארה"ב ובישראל, ועל המאבק נגד ה"הפלרה" בישראל.

(ניתן להזמין את קבוצת משנים להרצאות וחוגי בית בנושא)

20:45: ד"ר עדיאל תל-אורן ירצה בנושא: ההשפעות הבריאותיות של זיהום מתכות כבדות – השפעות הרעלת מתכות כבדות, ולמה כולם בחברה שלנו הינם קרוב לודאי קורבנות שלה. מה אנחנו יכולים לעשות לגבי זה?

ד"ר תל-אורן הוא רופא כללי, דוקטור לכירופרקטיקה ותזונאי קליני. הוא מכהן כפרופסור באיגוד האמריקאי והבינלאומי להסמכת תזונאים קליניים, וכפרופסור לרפואה פונקציונאלית, תזונתית וקלינית באונ'יברסיטה לרפואה טבעית בסנטה-פה, ארה"ב. ד"ר תל-אורן הקים ומנהל את "אקופוליטן" [4] – ארגון בינ"ל לקידום בריאות האדם והסביבה. הוא הקים את המרכז לרפואה פונקציונאלית בישראל (מרפ"י). המרכז יוזם פעולות של חינוך והסברה בנושאי תזונה נכונה, בריאות האדם והסביבה, וכן מביא לארץ בדיקות מעבדה פונקציונאליות, כמו בדיקות לגילוי מוקדם של סרטן, בדיקות לרגישויות גנטיות, ועוד.

הכניסה חופשית ובחינם.

המפגש יתקיים בישוב בת חפר. הוראות הגעה:

בת חפר קרובה מאד לכביש 6, מחלף ניצני עוז.

מכביש 6 צפונה או דרומה למחלף ניצני עוז, לכיוון נתניה. ברמזור הראשון לפנות ימינה לכיוון בת חפר. עוברים את קיבוץ יד חנה-חומש מימין, ובפניה הבאה פונים ימינה, לבת חפר. מהשער, בכיכר השניה לפנות ימינה, ומיד לפני המרפאה שוב ימינה. להמשיך ולחנות אחרי הדואר (שנמצא משמאל). ההרצאה תתקיים בקראוון החלומות, שנמצא צמוד למרכז הקהילתי שמימין.

מכביש 2 צפונה או דרומה, לרדת במחלף נתניה לכיוון כפר יונה. לנסוע על כביש 57 מזרחה. לעבור את צומת בית ליד ולהמשיך מזרחה לכיוון כביש 6. עוברים את כפר יונה, ינוב, תנובות, צומת בארותיים. בצומת ניצני עוז לפנות שמאלה לכיוון בת חפר. המשך כמו ההוראות שלמעלה.

מכביש 4 צפונה או דרומה לצומת בית ליד (השרון). לפנות מזרחה על כביש 57 לכיוון כפר יונה וכביש 6. המשך כנ"ל.

לפרטים נוספים ומידע נוסף על ה"הפלרה", הקמפיין בישראל להפסקתה והצטרפות למאבק למען בריאות הציבור ונגד קומבינות הון-שלטון:

077-5615932 054-6282728

meshanim.group.info@gmail.com

http://www.youtube.com/watch?v=xPYYVXPW6cc [5]

http://www.meshanim.com/haflara.htm [6]

http://www.meshanim.com/haflara1.htm [7]