- פרויקט אמת אחרת - https://www.emetaheret.org.il -

Fire The Grid – להאיר את הרשת

כמתרגל יוגה ומדיטציה, אני מאמין גדול בכוחה של המדיטציה לחולל שינוי
אדיר בכל המימדים, הן של הגוף והן במישור החומרי שלו אנו קוראים עולם, או מציאות.

אני שמח לפרסם פוסט שהתבקשתי להעביר שמזכיר לנו ש:
להבה קטנה של אור יכולה לגרש חושך גדול ושחושך גדול לא יכול אפילו ללהבה קטנה של אור…

Fire The Grid 2009

מאת: טליה טוקר ומיכאל סיון – www.mayazone.co.il [1]

ברכות לכולם:

ב-29/7/09 בשעה 01:19 (בלילה שבין שלישי לרביעי) נפתחת בפנינו הזדמנות קוסמית, להרחיב את המודעות האנושית ולחולל שינוי משמעותי בעצמנו ובאדמה, שעליה אנו חיים. בתאריך זה נפתח שער רב מימדי, שדרכו יוזרמו אנרגיות חדשות אל תוך כדו"א, שיכולות לאפשר לכולנו קפיצה קוואנטית. זהו אירוע רב משמעות עבור כדו"א, שמאפשר פריצת דרך אישית וקולקטיבית וחיבור עם האינסוף.
המודעות האנושית עד היום, הגבילה את עצמה לתפיסת זמן לינארית של עבר- הווה- עתיד, שמגובלת בלידה ומוות. האנרגיות המוזרמות אלינו בשער שנוצר, מאפשרות להרחבת שדה הראייה האנושי, לשינוי מבנה המח המוגבל ולתפיסה מחודשת בדבר המוות והאינסופיות שלנו.
אנו עדים לאסונות רבים ושונים על פני כדו"א שלנו, כמו שיטפונות, גלי חום, איומי מלחמה ועוד. האסונות השונים קשורים בעובדה, שכחלק מהתפתחות האבולציה האנושית בשנים האחרונות, מועבר מידע של אהבה ללא תנאי אל תושבי כדו"א, שמוזרם באמצעות אנרגיה קוסמית. השער הקוסמי שנפתח, מאפשר את קליטת המידע האינסופי בתוך המערכות האנושיות שלנו.

כולנו למעשה מערכות תקשורת שמקבלות מידע ואוספות מידע בחיינו הארציים. אנו מחוברים לרשתות מידע אישיות וקולקטיביות. כתוצאה מעבודה של קבוצות אור שונות, נבנתה רשת אדירה של מידע סביב כדו"א שלנו, כשהאירוע של ה-29/7 מאפשר להפעיל ולהצית את רשת מידע זו, ולחבר אותנו לאנרגיה אנושית קולקטיבית.

בשבועות האחרונים, אלפים קיבלו דרך האינטרנט את סיפורה האישי של שלי ייטס. אספר אותו בקצרה, משום שהוא סיפור סמלי להתפתחות המתרחשת לבוא. שלי ייטס הינה אישה פשוטה ככל האדם שחיה את חייה, בשקט וברוגע, ללא יומרות "רוחניות" מיוחדות. יום אחד נסעה עם בנה הצעיר לבקר חברים, אי שם בקנדה, ובדרכם נקלעו אל תוך ביצה שעמדו לטבוע בה. בעודה מנסה ללא הצלחה, לחלץ את עצמה ואת בנה, שמעה קולות שאמרו לה- "אל תדאגי, הכל יהיה בסדר, הקשיבי להוראותינו ונעזור לך". מכיוון שלא ממש היתה לה אפשרות טובה יותר, אחרי 15 דקות שבהן היא בין חיים למוות, הקשיבה להדרכה שניתנה לה ואכן הצליחה להיחלץ מהסיטואציה, אך בנה, ששכב 20 דקות באוטו ללא אויר לנשימה, הגיע לביה"ח, כשכל האיברים הפנימיים שלו מלאים בדם ומוחו מתפקד רק באחוז מינמלי. בביה"ח אמרו לה הרופאים, שאין שום סיכוי להחיות את הילד ושגם אם בדרך נס יוותר בחיים, הוא עומד להיות צמח לשארית חייו ולכן הם מציעים לה לנתק אותו מהמכשירים. ושוב היא שומעת את הקולות- "האמיני, אל תדאגי, בנך יחזור לתפקוד מלא". שלי קיבלה הנחיות לקרוא לכל חבריה ואהוביה ולשלוח כל אחד מהם לחדרו של הילד בסבבים של 20 דקות. כל אחד שנכנס לחדר שלח לילד אהבה, בדרכו. אחד קרא סיפור, השני שר לו שיר, השלישי ניגן בגיטרה וכך הלאה. כעבור שלושה ימים, הילד פקח את עיניו ואמר "אמא". גם אז, המשיכו הרופאים בתחזיתם הפסימית – "אין לו סיכוי לצאת מהמיטה הזאת". אך שלי כבר קיבלה את ההוכחות והמשיכה לבצע בדייקנות את ההוראות שקיבלה. כעבור מספר ימים, הילד כבר רץ שמח במסדרונות בית החולים והיום הוא בריא ביותר, עליז ומאושר.

הסיפור של שלי ייטס סימבולי לאפשרויות חדשות עבור האנושות, שעד היום היינו מגדירים אותן בגדר נס. נס הוא למעשה משהו שלא בטווח הקליטה שלנו או ביכולת של המח שלנו לבצע, כפי שהוא היום. אנו לומדים, שע"י העברה אנרגטית ניתן היה לבנות מחדש את מערכות המידע של הילד. ככל שהאנשים הזרימו לו מידע, הצליח הילד לאחות את כל האנרגיות שהוזרמו, כדי ליצור מחדש את מערכת המידע הפנימית שלו. למעשה כל אחד מאותם האנשים שעברו בחדר, סייע לברוא את הילד מחדש, כלומר כל אחד ואחת מאיתנו הוא בורא, אלוהים.
מעבר לכך אנו לומדים שבעזרת תדר של אהבה ללא תנאי (שהרי לא היה שום אינטרס אישי בהשתתפותם של האנשים), ניתן לתת חיים ואף להחיות את המתים! אין מוות במערכות שיש בהן אהבה ללא תנאי. המוות מתקיים אך ורק במערכות של תנאי, של גבול.

ב-29/7/09 בשעה 01:19 (בלילה שבין שלישי לרביעי), אנו מוזמנים להזרים אהבה ללא תנאי לכדו"א. ככל שנעשה זאת נוכל להפעיל את רשת המידע החדשה ולהחיות את כדו"א, הרווי בסבל, אומללות, מלחמות ואבדות. זמן מיוחד זה מאפשר הכחדה טוטאלית של הדרך בה תפסנו את עצמנו, של המערכות הישנות ושל כל מה שחשבנו על עצמנו ובנייה של מערכות חדשות לחלוטין, שאין בהן כאב, אומללות ומוות. אנו מתקדמים לקראת מצב שבו כל בני האדם יחיו באהבה תחת שלטון רוחני אחד, ללא ממשלות, גבולות או הפרדות.

אנו נשב תוך התבוננות פנימית ונראה את העולם כפי שיהיה. זוהי שעה של יצירה ארצית בדרגה הגבוהה ביותר של כוונה טהורה. השתמשו במדיטציה, תפילה, מחשבה, מוסיקה או כוונה – כל כלי לבחירתכם שיגשים עולם אותו אנו כה רוצים לידי קיום.דמיינו מליוני בני אדם יושבים, פועלים למען עתיד טוב יותר; עולם של שוויון, איזון, הרמוניה ושמחה. אנו נתאסף למשך שעה וניצור בדמיוננו עולם בו לא חסר אוכל, עולם בו יש שפע לכל, עולם של התנסויות מלאות שמחה. עולם זה אוצר פוטנציאל טהור לכל בני האדם.

…השלב הבא של FTG, הפעלת רשת האנרגיה , תוך שאנו בוחרים במודע להיות נוכחים ואחראים ליצירה אנרגטית של עולם חדש."

ניתן לשמוע את סיפורה במספר סרטונים ביו-טיוב: http://www.youtube.com/view_… [2]

היום, כפי שמסופר באתר הפרויקט, תתרחש מדיטציה בה ישתתפו מליוני אנשים מכל העולם.

http://www.firethegrid.com/… [3]

כל מי שרוצה להצטרף למדיטציה, שעם כוונה נכונה יכולה לשנות עולם, מוזמן לקרוא על הפרוייקט באתר FireTheGrid.com, ולהשתתף במדיטציה בשעה שנקבעה.