ראשי » בריאות » אתם כאן

מחקר חדש מגלה שחיסון השפעת לילדים גורם לסיכון משולש לאשפוז ממחלת השפעת

מחקר חדש שהוצג בכנס הבינלאומי American Thoracic Society בסן-דייגו, חושף שילדים שחוסנו נגד שפעת נמצאים בסיכון משולש לאשפוז ממחלת... השפעת.

  • מאת מנהל הפרויקט | 8 ביוני 2009
  • 9,050 צפיות | תגובה אחת
עודכן לאחרונה: 4 באוקטובר 2010

מחקר חדש שהוצג בכנס הבינלאומי American Thoracic Society בסן-דייגו, חושף שילדים שחוסנו נגד שפעת נמצאים בסיכון משולש לאשפוז ממחלת… השפעת.

חיסון השפעת כנראה שאינו יעיל במניעת אשפוז של ילדים ממחלת השפעת, במיוחד אצל ילדים אסטמטיים. למעשה, ילדים שקיבלו חיסון נגד שפעת נמצאים בסיכון מוגבר לאשפוז ממחלת השפעת לעומת ילדים שאינם חוסנו.

המרכז למניעת מחלות האמריקני והארגון האמריקני של רופאי הילדים ממליצים חיסון שנתי נגד שפעת לכל הילדים מגיל 6 חודשים ועד לגיל 18.
הארגון הארצי למניעת אסטמה גם כן ממליץ על חיסון שנתי נגד שפעת לילדים אסטמטיים.

על-מנת לבחון את יעילות החיסון נגד שפעת בהפחתת מקרי אשפוז של ילדים ובמיוחד ילדים החולים באסטמה, החוקרים ניהלו מחקר ב-263 ילדים מגיל 6 חודשים ועד לגיל 18.
המחקר נעשה באוניברסיטת מינסוטה.
כל אחד מהילדים אובחן כחולה בשפעת בצורה מעבדתית בין השנים 1996 ל-2006. החוקרים בדקו מי קיבל את חיסון השפעת ומי לא, את רמת האסטמה בה הם חולים, ומי נדרש לאשפוז.

החוקרים גילו שילדים שקיבלו חיסון נגד שפעת היו בסיכון מוגבר פי 3 לאשפוז, לעומת ילדים שלא קיבלו את החיסון.

מקור: ScienceDaily

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=1189
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

תגובה אחת »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית