ראשי » בריאות » אתם כאן

חוק שפעת החזירים עבר בסנאט של מדינת מסאצ'וסטס

חליתם בשפעת החזירים? הרשויות יכולות לפרוץ לביתכם בלי אישור, הם רשאים להשמיד כל מבנה או חפץ פרטי שנחשד כנגוע בנגיף, הם יכולים לאסור על כל התקהלות או אסיפה של אנשים, ולסיום, הם יכולים לשים אתכם בבידוד בכפיה.

  • מאת מנהל הפרויקט | 20 במאי 2009
  • 9,420 צפיות | 13 תגובות
עודכן לאחרונה: 4 באוקטובר 2010

אני קורא עכשיו ספר שנקרא – 2020 – שנכתב ע"י הסופרת חמוטל שבתאי.
בספר הבדיוני מתוארת חברה שבה מגיפה חדשה של נגיף שלא היה מוכר עד כה גורמת לסדרים חברתיים חדשים בעולם. כל אדם חייב להיבדק בכניסה לכל מקום עבודה, סופרמרקט או מקום בילוי. מאחר והנגיף עובר ביחסי מין, החברה הפכה לשמרנית מאוד שבה נישואים הם המוצא היחידי לאנשים שרוצים לעבוד, כי מי שיתגרש ירשם מיד ברשימה שחורה ועבודה כלשהי תהיה בלתי אפשרית עבורו.

מי שאובחן כחולה חיובי במחלה מורחק מיידית מחברת בני האדם, כל רכושו מוחרם, כרטיסי האשראי והאמצעים הכספיים שלו מבוטלים ונגזר עליו להפוך למקבץ נדבות או להסגיר את עצמו "למרכזי ריפוי" שמהם איש לא חזר.

בקיצור, סיפור שמצייר תמונה אפוקליפטית ושחורה, על החיים בחברה חולה.

אנחנו עדיין לא שם, כמובן.
אנחנו עדיין חיים בחברה חופשית יחסית שבה אין כפיה רפואית, נכון?
עוד לא מכריחים אותנו לקבל טיפול רפואי מסויים אם אנחנו לא רוצים בו, נכון?

אז זהו, שזה מתחיל להשתנות. אנחנו מתחילים לצעוד (או יותר נכון להיות מובלים) לאט לאט בשביל שיוביל אותנו למחוזות של – 2020 –

בסוף שנת 2009, או-טו-טו, חוקי הקודקס אלימנטריוס יוצאים לדרך ואף אחד, אף אחד בתקשורת, "כלבת השמירה של הדמוקרטיה", לא מדבר על החוקים הללו ועל הסכנה שלהם לחירותנו התזונתית והרפואית. זכותנו להשתמש בויטמינים ותוספי מזון, זכותנו לקבל טיפול רפואי אלטרנטיבי, זכותנו לאכול אוכל שלא עבר הקרנות או הולעט בהורמון גדילה.
הזכויות שלנו נרמסות, ואנחנו ממשיכים הלאה, פועים בהתלהבות.

חליתם בסרטן ואתם רוצים לנסות טיפול שלא מערב הקרנות וכימותראפיה רעילה?
ישנו סיכוי ממשי שבקרוב זה ייאסר בחוק. כך לפחות מוכיחה פסיקה אחת תקדימית ומסוכנת של שופט אחד בארה"ב שחייב הורים וילדם בן ה-13 לקבל טיפול בכימותראפיה למרות שהם מעונינים לנסות טיפולים אחרים, אלטרנטיבים וטבעיים.

חוק שפעת החזירים עבר בסנאט

טירוף שפעת החזירים מתגלה לאיטה כתירוץ מצויין להעביר חוקים מטורפים בשם הגנת המולדת. חליתם בשפעת החזירים? הרשויות יכולות לפרוץ לביתכם בלי אישור, הם רשאים להשמיד כל מבנה או חפץ פרטי שנחשד כנגוע בנגיף, הם יכולים לאסור על כל התקהלות או אסיפה של אנשים, ולסיום, הם יכולים לשים אתכם בבידוד בכפיה.

מי שיתנגד הוראות הצוות הרפואי או מי מטעמם עלול למצוא את עצמו בכלא למשך שישה חודשים.

זה החוק החדש שעבר עכשיו בסנאט של מדינת מסאצ'וסטס.
בקרוב, בבית הקולנוע ליד מקום מגוריכם…

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cSOJoo40TGs[/youtube]

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=1120
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

13 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית