- פרויקט אמת אחרת - https://www.emetaheret.org.il -

נגיף שפעת החזירים כנראה הדביק כבר 100,000 אמריקנים, מודה המרכז לבקרת מחלות בארה"ב

שפעת החזירים, H1N1, התפשטה מעבר ליכולת של המרכז לבקרת מחלות (CDC) לעקוב אחריה, מה שגרם לאחד ממנהלי המרכז, דניאל ג'רניגן, להודות שיש כנראה 100,000 אמריקנים שכבר נדבקו בנגיף.
עוד יצירת פחד ופאניקה או הערכה אמיתית? בינתיים אין לדעת, צריך להמשיך ולעקוב אחר הנושא.

עד כה המרכז לבקרת מחלות אישר 4,714 מקרים של שפעת העופות ולפי הדיווחים שהוא עצמו מסר, מעבדת הבדיקה עמוסה בכל כך הרבה מקרים עד שהם הפסיקו לנסות לזהות כל מקרה של השפעת בבדיקה מעבדתית.
כל שהם יכולים לעשות הוא להעריך על-סמך מודלים ססטיסטים.

המודלים הללו אומרים בשורה התחתונה ששפעת החזירים היא כבר מגיפה ושלבסוף היא תדביק בין שליש לחצי מאוכלוסיית העולם, תלוי לפי איזה מודל אתם מאמינים.

אז אם שפעת החזירים מדביקה כ"כ הרבה אנשים, מדוע חולים נוספים לא מתים?
כמה אנשים מתים מהמחלה, כמובן. הדיווח האחרון הוא על מנהל בית ספר בניו-יורק שמת לאחרונה מהשפעת. [1]

היזהרו "משפעת חורף 2009"

מספרם הנמוך יחסית של המתים משפעת החזירים עד כה, אינו רומז שהסכנה חלפה. למעשה האביב ששורה עד כה בחצי הכדור הצפוני מעניק יתרונות בריאותיים רבים לגוף, יתרונות שעוזרים להילחם בהצלחה בנגיפים ויראליים כמו אור שמש המספק שפע של ויטמין D

באופן היסטורי, שפעת מכה בסתיו ובחורף כאשר רמות הויטמין נמוכות והגוף חשוף לשינויים קיצוניים של מזג אוויר שמחלישים עוד יותר את המערכת החיסונית. חורף משמעותו כמובן, פברואר בחצי כדור הצפוני, ויוני-יולי בחצי הכדור הדרומי.
מגיפת השפעת הגדולה של 1918 היכתה בחורף, כאשר אנשים היו חשופים יותר ועם רמות נמוכות של ויטמין D.
לפי ההגיון הזה, החורף הקרוב יביא עמו מקרים רבים הרבה יותר של שפעת החזירים בחצי הכדור הצפוני ובקיץ שלאחריו בחצי הכדור הדרומי.

עם מיליוני אנשים פוטנציאליים ברחבי העולם הנושאים בגופם את נגיף H1N1 לתוך עונת החורף של 2009, ישנו סיכוי ממשי שהקוד הגנטי של הנגיף יעבור מוטציות רבות ויתחבר לזנים קיימים של שפעת, ביוצרו זן קטלני ומדבק מאוד שיכול לגרום להרס נרחב של האוכלוסיה בעולם.

זה כמעט בלתי אפשרי למישהו לחזות את הסיכויים למוטציה כזו, אך הכלים ערוכים במקום בדיוק למצב כזה.
חשוב לציין שבמקרה של מוטציה, חיסון לשפעת החזירית, כמו זה שחברות התרופות שוקדות על פיתוחו, יהיה חסר תועלת מול וירוס שעבר מוטציה.

זכרו שמוטציה ויראלית משמעותה שכל החיסונים יהיו חסרי תועלת.

בינתיים תאגידי התרופות ממשיכות בעסקים כרגיל

חברות התרופות מרוויחות סכומי עתק מהשפעת.
זה לא אומר כמובן, שהחברות מנסות להכנס למשחק הרווחי של החיסון לשפעת.
למעשה, חברות התרופות, נמצאות במשא ומתן מול מדינות עולם שלישי כדי לקבל מהם חומר גנטי ויראלי ואז לפתח ממנו חיסונים מוגני פטנטים שאותם ימכרו בחזרה לאותם מדינות
Big Pharma making big bucks off influenza

למעשה, חברת התרופות בקסטר, אותה חברה שהכניסה "בטעות" נגיפי שפעת חיים לתוך חיסונים שנשלחו ל-18 מדינות, מרוויחה סכומים נאים מהמגפה נוכחית. [2]

הרווח העצום משפעת החזירים שאותם חברות מקבלות עכשיו לכיסיהן המדושנים, גרמה להרבה ספקולציות ברשת לגבי האם נגיף H1N1 בכלל יוצר במעבדה ושוחרר כדי לספק את תאוות הבצע של חברות התרופות.
למעשה, מדען אוסטרלי, העלה את ההשערה [3] שהנגיף יוצר במעבדה "בטעות" רק לפני מס' ימים.

מהמרכז למניעה ובקרה של מחלות, מיהרו לשחרר הצהרה שפוסלת את האפשרות הזו על הסף…

מקור: NaturalNews [4]
מקור נוסף: Washington Post [5]