- פרויקט אמת אחרת - https://www.emetaheret.org.il -

בית משפט בארה"ב הורה להורים להרעיל את בנם בכימותרפיה נגד רצונם ורצון הילד

עדכון 27/5/09
ראיון רדיו עם בילי בסט [1] שאובחן כחולה במחלת הודג'קינס, והחלים ממנה בעזרת טיפולים טבעיים.
וגם ראיון טלוויזיה כאן [2].

עדכון 26/5/09
הוספתי קטע וידאו מיו-טיוב שמספר על המקרה הזה…

נגד רצונם של הורים וילדם בן ה-13, שופט במינסוטה פסק שעל הילד, דניאל האוזר, לעבור טיפולי כימותראפיה שהם למעשה
הרעלה כימית של החולה בכימיקלים רעילים.

שני ההורים שרצו לטפל בבנם בצורה אלטרנטיבית ובתרופות טבעיות, הואשמו בהזנחה רפואית וכעת ייתכן שבנם ילקח מהם ע"י שירותי הרווחה במדינה. הם גם עלולים לרצות מאסר באם יסרבו להוראת בית המשפט.

דניאל אובחן במחלת הודג'קינס [3], מחלה ממארת של קשרי הלימפה בגוף.

מטפלים אלטרנטיביים רבים מתייחסים למחלה כאל הפיכה וניתנת לטיפול באמצעים אלטרנטיביים, במיוחד בגילאים צעירים.
הרופאים הקונבנציונאליים שהוזמנו לבית המשפט אמרו לשופט שאם דניאל לא יעבור טיפולי כימותראפיה, ישנו סיכוי של 95 אחוז שימות מהמחלה.

הסטטיסטיקה הזו היא שקר גמור. זוהי סטטיסטיקה מטעה שנועדה להפחיד את החולים כדי שיעברו טיפולים ברעלים כימיים, שגורמים ליותר סבל מתועלת.

"רוב חולי הסרטן במדינה הזו מתים מכימותראפיה… כימותראפיה לא מחסלת את סרטן השד, המעי או את סרטן הריאות. העובדה הזו תועדה במשך יותר מעשור. רופאים עדיין משתמשים בכימותראפיה לטיפול בגידולים הללו. הסיכויים הם, שנשים החולות בסרטן השד, ימותו מהר יותר עם כימותראפיה מאשר בלעדיה." דר' אלן לוין.

"למרות הכל, וברובם המוחלט של המקרים, אין שום הוכחה כלשהיא שטיפול כימותראפי מאריך את חיי החולה. וזהו השקר הגדול בנוגע לטיפול זה, שאין שום קשר בין ירידה בגידול הסרטני לבין משך חיי החולה." פיליפ דיי, "סרטן: למה אנו מתים לדעת את האמת"

אז למה הרופאים עדיין מתעקשים לטפל בכימותראפיה? ובכן, דבר ראשון ככה חינכו אותם. זה גורם להם לחשוב שהם עושים משהו למען החולה, בלי להבין שהם למעשה מזרזים את מותו. הדעה הרווחת ברפואה הקונוונציונאלית היא שאין תרופה לסרטן. לכן, כל אדם המציע שיטת טיפול אלטרנטיבית שעוזרת לגוף עצמו להתחזק ולרפא את הסרטן מסווג מיד כרופא אליל.

בינתיים הרפואה האלילית האמיתית היא זו שמתייחסת לגוף כאל אוסף תאים, עצמות ודם ושאינה מבחינה ברבדים העמוקים יותר שמהם נובעות המחלות. הרפואה הזאת החליטה שלהזריק רעלים כימיים למחזור הדם של החולה היא "תרופה" למרות שסוג כזה של טיפול צריך להיקרא: "עינוי".

מה שמטריד מאוד בסיפור הזה, כמובן, היא העובדה שהמדינה עכשיו מכריחה הורים להרעיל את ילדיהם, מחייבית אותם להעביר כסף לתאגידי התרופות ולמרכזים לטיפול בסרטן. רעיון חופש הבחירה נגנב מההורים. התפקיד של ההורה להגן על ילדו מחומרים מסוכנים לא רק הפך לבלתי רלוונטי, אלא לבלתי חוקי.

בנוסף, השפע העצום והטבעי שקיים כבר לטיפול וריפוי המחלה נעלם מעיני השופט ממינסוטה אשר ללא כל ספק אינו מבין בסרטן או בפיזיולוגיה האנושית. ויטמין די, סלניום, טיפול בחמצן, פטריות רפואיות, צמחי מרפא, מינונים גדולים של ויטמין סי, מעבר לתזונה טבעית וחיה, נבטי ברוקולי ואלפי דברים נוספים שידועים ביכולתם לעזור לגוף להפוך את כיוון מחלת הסרטן.

כל הטיפולים הללו נזרקו מאולם בית המשפט כבלתי יעילים ע"י הרופאים, דוחפי התרופות, הטוענים שרק להם התשובה.

אתם קולטים את היהירות שבעמדה הזו? מכל הטיפולים הטבעיים, מכל אלפי שיטות הרפואה בעולם, עם עשרות אלפי צמחי מרפא מקוטלגים הגדלים על פני האדמה, עם ידע של 5,000 שנה לפחות של רפואה טבעית, מתועדת ומוכחת, הרופאים המודרנים מתעקשים שיש רק גישה אחת לטיפול במחלת הסרטן שיש לה תועלת: כימותראפיה. והם מאמינים בכך כ"כ, עד שהם מאשימים הורים שאינם חושבים כמוהם, בהזנחה רפואית.

הרפואה המודרנית איננה נתונה לדיון, גבירותיי ורבותיי,היא התגלמות השליטה הדיקטטורית. רופאים, שופטים, ובתי משפט הם הכלים שבעזרתם שולטים, מרעילים ומנצלים אוכלוסייה חולה. בו בזמן שהם מבודדים אותם מתרופות טבעיות שממש עובדות.

והאנשים אשר מאפשרים לזה לקרות הם, בכל צורה שלא תסתכלו על זה, אשמים ברצח. למנוע מאוכלוסיה שלמה גישה למידע מדוייק על טיפולים טבעיים וחלופיים , ולאיים במאסר על כל מי שמנסה גישה אחרת, היא צורה של רצח. זה לא ממש כמו להניח אקדח על הרקה של החולה וללחוץ על ההדק, אך זה מספיק קרוב.

מת זה מת, מכדור או מזריקה.

הדיון נעשה מעניין כאשר מבינים ש-75 אחוז מהרופאים האונקולוגים יסרבו לעבור טיפול בכימותראפיה [4] אם יחלו בסרטן! אך אין להם היסוס להזריק את הרעלים הללו לגופם של החולים.

כימותראפיה גורמת לנזק בלתי הפיך למוח. זוהי עובדה שאין עליה עוררין. זה נקרא: כימו-מוח [5].

מה יכול לעזור? הרבה דברים. פטריות רפואיות [6], הם טיפול נוגד סרטן עוצמתי. גם ספירולינה וכלורלה [7]. אלו-ורה [8] היא טיפול יעיל גם כן.

אפשר לטפל בסרטן בעזרת מזונות-על [9], דומדמניות [10], ונבטים [11]. לאכילת תרד טרי מגינת הירק שלכם יש השפעה אנטי-סרטנית.
חברת העשבים מהאמזונס מוכרת עשבי מרפא אנטי-סרטניים ותוספת ויטמין D יכולה למנוע 4 מתוך 5 סוגי סרטן [12].

אין מחסור בתרופות טבעיות לסרטן בעולם, יש רק מחסור באינטילגנציה בין השופטים בבתי המשפט, הרופאים ואנשי רשויות הבריאות אשר נשארים בשל כך בבערות לגבי טיפולים טבעים לסרטן ישר מהטבע.

מתי העולם יתעורר ויבין את מה שכ"כ ברור לעין?

סרטן לא נגרם בגלל מחסור בכימיקלים רעילים בגוף… והרעלת הגוף ב"טיפולים" כימותראפיים היא דוגמה טובה להתנהלות בעולם הרפואה הממוסדת שנשענת על תרומות ומימון של חברות התרופות והתאגידים שאחראים באופן ישיר למותם של כמעט חצי מיליון איש בשנה בכל העולם.

בכל חישוב מתמטי טהור, רופאים אונקולוגים שמטפלים בכימותראפיה מסוכנים לעולם יותר מכל הטרוריסטים, רוצחי ההמונים, והפיראטים גם יחד.
ועכשיו, בעזרתם של שופטים נבערים, הם הוציאו מחוץ לחוק כל מה שלא סוג הרעל שלהם.

זה חולני מעבר לכל הבנה ודמיון. זהו פשע נגד האנושות. ואני יכול רק להתפלל שיום אחד אותם אלה שאחראים למוות של כל אותם ילדים, שמורעלים יום יום בכימותראפיה, יעמדו למשפט משלהם.

עדכון 26/5/09

קטע וידאו שמתאר את המקרה הזה
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pFNMM1bDDK8[/youtube]

מקור: NaturalNews [13]