ראשי » בריאות » אתם כאן

בית משפט בארה"ב הורה להורים להרעיל את בנם בכימותרפיה נגד רצונם ורצון הילד

נגד רצונם של הורים וילדם בן ה-13, שופט במינסוטה פסק שעל הילד, דניאל האוזר, לעבור טיפולי כימותראפיה שהם למעשה הרעלה כימית של החולה בכימיקלים רעילים. שני ההורים שרצו לטפל בבנם בצורה אלטרנטיבית ובתרופות טבעיות, הואשמו בהזנחה רפואית וכעת ייתכן שבנם ילקח מהם ע"י שירותי הרווחה במדינה. הם גם עלולים לרצות מאסר באם יסרבו להוראת בית המשפט.

  • מאת מנהל הפרויקט | 17 במאי 2009
  • 10,552 צפיות | 30 תגובות
עודכן לאחרונה: 7 במאי 2012

עדכון 27/5/09
ראיון רדיו עם בילי בסט שאובחן כחולה במחלת הודג'קינס, והחלים ממנה בעזרת טיפולים טבעיים.
וגם ראיון טלוויזיה כאן.

עדכון 26/5/09
הוספתי קטע וידאו מיו-טיוב שמספר על המקרה הזה…

נגד רצונם של הורים וילדם בן ה-13, שופט במינסוטה פסק שעל הילד, דניאל האוזר, לעבור טיפולי כימותראפיה שהם למעשה
הרעלה כימית של החולה בכימיקלים רעילים.

שני ההורים שרצו לטפל בבנם בצורה אלטרנטיבית ובתרופות טבעיות, הואשמו בהזנחה רפואית וכעת ייתכן שבנם ילקח מהם ע"י שירותי הרווחה במדינה. הם גם עלולים לרצות מאסר באם יסרבו להוראת בית המשפט.

דניאל אובחן במחלת הודג'קינס, מחלה ממארת של קשרי הלימפה בגוף.

מטפלים אלטרנטיביים רבים מתייחסים למחלה כאל הפיכה וניתנת לטיפול באמצעים אלטרנטיביים, במיוחד בגילאים צעירים.
הרופאים הקונבנציונאליים שהוזמנו לבית המשפט אמרו לשופט שאם דניאל לא יעבור טיפולי כימותראפיה, ישנו סיכוי של 95 אחוז שימות מהמחלה.

הסטטיסטיקה הזו היא שקר גמור. זוהי סטטיסטיקה מטעה שנועדה להפחיד את החולים כדי שיעברו טיפולים ברעלים כימיים, שגורמים ליותר סבל מתועלת.

"רוב חולי הסרטן במדינה הזו מתים מכימותראפיה… כימותראפיה לא מחסלת את סרטן השד, המעי או את סרטן הריאות. העובדה הזו תועדה במשך יותר מעשור. רופאים עדיין משתמשים בכימותראפיה לטיפול בגידולים הללו. הסיכויים הם, שנשים החולות בסרטן השד, ימותו מהר יותר עם כימותראפיה מאשר בלעדיה." דר' אלן לוין.

"למרות הכל, וברובם המוחלט של המקרים, אין שום הוכחה כלשהיא שטיפול כימותראפי מאריך את חיי החולה. וזהו השקר הגדול בנוגע לטיפול זה, שאין שום קשר בין ירידה בגידול הסרטני לבין משך חיי החולה." פיליפ דיי, "סרטן: למה אנו מתים לדעת את האמת"

אז למה הרופאים עדיין מתעקשים לטפל בכימותראפיה? ובכן, דבר ראשון ככה חינכו אותם. זה גורם להם לחשוב שהם עושים משהו למען החולה, בלי להבין שהם למעשה מזרזים את מותו. הדעה הרווחת ברפואה הקונוונציונאלית היא שאין תרופה לסרטן. לכן, כל אדם המציע שיטת טיפול אלטרנטיבית שעוזרת לגוף עצמו להתחזק ולרפא את הסרטן מסווג מיד כרופא אליל.

בינתיים הרפואה האלילית האמיתית היא זו שמתייחסת לגוף כאל אוסף תאים, עצמות ודם ושאינה מבחינה ברבדים העמוקים יותר שמהם נובעות המחלות. הרפואה הזאת החליטה שלהזריק רעלים כימיים למחזור הדם של החולה היא "תרופה" למרות שסוג כזה של טיפול צריך להיקרא: "עינוי".

מה שמטריד מאוד בסיפור הזה, כמובן, היא העובדה שהמדינה עכשיו מכריחה הורים להרעיל את ילדיהם, מחייבית אותם להעביר כסף לתאגידי התרופות ולמרכזים לטיפול בסרטן. רעיון חופש הבחירה נגנב מההורים. התפקיד של ההורה להגן על ילדו מחומרים מסוכנים לא רק הפך לבלתי רלוונטי, אלא לבלתי חוקי.

בנוסף, השפע העצום והטבעי שקיים כבר לטיפול וריפוי המחלה נעלם מעיני השופט ממינסוטה אשר ללא כל ספק אינו מבין בסרטן או בפיזיולוגיה האנושית. ויטמין די, סלניום, טיפול בחמצן, פטריות רפואיות, צמחי מרפא, מינונים גדולים של ויטמין סי, מעבר לתזונה טבעית וחיה, נבטי ברוקולי ואלפי דברים נוספים שידועים ביכולתם לעזור לגוף להפוך את כיוון מחלת הסרטן.

כל הטיפולים הללו נזרקו מאולם בית המשפט כבלתי יעילים ע"י הרופאים, דוחפי התרופות, הטוענים שרק להם התשובה.

אתם קולטים את היהירות שבעמדה הזו? מכל הטיפולים הטבעיים, מכל אלפי שיטות הרפואה בעולם, עם עשרות אלפי צמחי מרפא מקוטלגים הגדלים על פני האדמה, עם ידע של 5,000 שנה לפחות של רפואה טבעית, מתועדת ומוכחת, הרופאים המודרנים מתעקשים שיש רק גישה אחת לטיפול במחלת הסרטן שיש לה תועלת: כימותראפיה. והם מאמינים בכך כ"כ, עד שהם מאשימים הורים שאינם חושבים כמוהם, בהזנחה רפואית.

הרפואה המודרנית איננה נתונה לדיון, גבירותיי ורבותיי,היא התגלמות השליטה הדיקטטורית. רופאים, שופטים, ובתי משפט הם הכלים שבעזרתם שולטים, מרעילים ומנצלים אוכלוסייה חולה. בו בזמן שהם מבודדים אותם מתרופות טבעיות שממש עובדות.

והאנשים אשר מאפשרים לזה לקרות הם, בכל צורה שלא תסתכלו על זה, אשמים ברצח. למנוע מאוכלוסיה שלמה גישה למידע מדוייק על טיפולים טבעיים וחלופיים , ולאיים במאסר על כל מי שמנסה גישה אחרת, היא צורה של רצח. זה לא ממש כמו להניח אקדח על הרקה של החולה וללחוץ על ההדק, אך זה מספיק קרוב.

מת זה מת, מכדור או מזריקה.

הדיון נעשה מעניין כאשר מבינים ש-75 אחוז מהרופאים האונקולוגים יסרבו לעבור טיפול בכימותראפיה אם יחלו בסרטן! אך אין להם היסוס להזריק את הרעלים הללו לגופם של החולים.

כימותראפיה גורמת לנזק בלתי הפיך למוח. זוהי עובדה שאין עליה עוררין. זה נקרא: כימו-מוח.

מה יכול לעזור? הרבה דברים. פטריות רפואיות, הם טיפול נוגד סרטן עוצמתי. גם ספירולינה וכלורלה. אלו-ורה היא טיפול יעיל גם כן.

אפשר לטפל בסרטן בעזרת מזונות-על, דומדמניות, ונבטים. לאכילת תרד טרי מגינת הירק שלכם יש השפעה אנטי-סרטנית.
חברת העשבים מהאמזונס מוכרת עשבי מרפא אנטי-סרטניים ותוספת ויטמין D יכולה למנוע 4 מתוך 5 סוגי סרטן.

אין מחסור בתרופות טבעיות לסרטן בעולם, יש רק מחסור באינטילגנציה בין השופטים בבתי המשפט, הרופאים ואנשי רשויות הבריאות אשר נשארים בשל כך בבערות לגבי טיפולים טבעים לסרטן ישר מהטבע.

מתי העולם יתעורר ויבין את מה שכ"כ ברור לעין?

סרטן לא נגרם בגלל מחסור בכימיקלים רעילים בגוף… והרעלת הגוף ב"טיפולים" כימותראפיים היא דוגמה טובה להתנהלות בעולם הרפואה הממוסדת שנשענת על תרומות ומימון של חברות התרופות והתאגידים שאחראים באופן ישיר למותם של כמעט חצי מיליון איש בשנה בכל העולם.

בכל חישוב מתמטי טהור, רופאים אונקולוגים שמטפלים בכימותראפיה מסוכנים לעולם יותר מכל הטרוריסטים, רוצחי ההמונים, והפיראטים גם יחד.
ועכשיו, בעזרתם של שופטים נבערים, הם הוציאו מחוץ לחוק כל מה שלא סוג הרעל שלהם.

זה חולני מעבר לכל הבנה ודמיון. זהו פשע נגד האנושות. ואני יכול רק להתפלל שיום אחד אותם אלה שאחראים למוות של כל אותם ילדים, שמורעלים יום יום בכימותראפיה, יעמדו למשפט משלהם.

עדכון 26/5/09

קטע וידאו שמתאר את המקרה הזה
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pFNMM1bDDK8[/youtube]

מקור: NaturalNews

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=1097
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

30 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית