משטרת בריטניה מבקשת לדווח על אנשים עם מכוניות או בגדים יפים מדי

משטרת גלוסטרסשיר באנגליה מעודדת אזרחים לדווח על אנשים "פזרנים" בזמן המיתון הקשה שעובר על בריטניה בימים אלו. הם גם מעודדים את האזרחים לרגל אחר אנשים שנוהגים במכוניות יוקרה או שקונים מוצרים יקרים אם נראה להם שאין להם את האמצעים לרכוש את המוצרים הללו.

  • מאת מנהל הפרויקט | 15 במאי 2009
  • 7,494 צפיות | 2 תגובות
עודכן לאחרונה: 14 במאי 2009

כבר חשבתי שראיתי דברים מגוחכים בימי, אך זה בטח בין המקומות הראשונים.
המשטרה בבריטניה מעודדת את האזרחים לדווח לשלטונות על אנשים שנוהגים במכוניות יוקרה, או שקונים מוצרים יקרים בקמפיין חדש בשם:
‘Too Much Bling? Give Us a Ring’ – תרגום בעברית יכול להיות: "יותר מדי פזרן? זווחו מיד לכאן"

משטרת גלוסטרסשיר באנגליה מעודדת אזרחים לדווח על אנשים "פזרנים" בזמן המיתון הקשה שעובר על בריטניה בימים אלו. הם גם מעודדים את האזרחים לרגל אחר אנשים שנוהגים במכוניות יוקרה או שקונים מוצרים יקרים אם נראה להם שאין להם את האמצעים לרכוש את המוצרים הללו.
כך מדווח הדיילי מייל.

בפוסטרים של הקמפיין נראים אנשים לבושים בחליפות יקרות ובמשקפי שמש יוקרתיים, ובכיתוב ענק למעלה: "יותר מדי פזרן? דווחו מיד לכאן".
המשטרה בבריטניה חושבת כנראה, שלהיות במעמד הבינוני ועם כסף לקנות דברים יקרים, מעיד על התנהגות פושעת.

מפקד משטרת גלוסטרסשיר, דר' טימותי בריין (מוח באנגלית…) אמר, "בתקופה זו של חוסר יציבות כלכלית, אפשר לזהות ביתר קלות את מי שחי בצורה פזרנית וראוותנית בלי הכנסה מתאימה."

זו לא הפעם הראשונה שמשטרת בריטניה משיקה קמפיינים בזבזניים שמעודדים את האזרחים לרגל על שכניהם.
אך הפעם אפילו הם התעלו על עצמם בגיחוך שבדבר.

דוגמאות להתנהגות מחשידה ואולי טרוריסטית השווה דיווח והלשנה למשטרת בריטניה כוללת, הסתכלות ממושכת על מצלמות יקרות, בעלות על טלפון נייד יוקרתי, מחשב נייד, מגורים בדירת יוקרה, זריקה של חומרים כימיים או תרופתיים, או צילום תמונות.

תוכנית חדשה של שירותי הביון הבריטיים Mi5 מכשירה בימים אלו 60,000 אזרחים בריטיים כ-"מזהי טרוריסטים" שילכו ברחובות במטרה לזהות התנהגות חשודה.

מקור: InfoWars

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=1085
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

2 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית