מדענים גילו עדויות לשימוש בחומרי נפץ בפיגועי התאומים

צוות של תשעה מדענים גילו הוכחה שתנעץ מסמר נוסף ואולי מכריע בארון הקבורה של ההסבר הרשמי והמקובל לפיגועי מגדלי התאומים בניו-יורק. המידע נאסף מבדיקות שנערכו על אבק מאזור הפיגוע בימים שלאחר קריסת מגדלי התאומים ב-11 לספטמבר.

  • מאת מנהל הפרויקט | 5 באפריל 2009
  • 20,972 צפיות | 199 תגובות
עודכן לאחרונה: 21 בספטמבר 2009

– נוסף עדכון לפוסט: 14/4/09 –

צוות של תשעה מדענים גילו הוכחה שתנעץ מסמר נוסף ואולי מכריע בארון הקבורה של ההסבר הרשמי והמקובל לפיגועי מגדלי התאומים בניו-יורק.
המידע נאסף מבדיקות שנערכו על אבק מאזור הפיגוע בימים שלאחר קריסת מגדלי התאומים ב-11 לספטמבר.
המדענים גילו בתוך האבק שבבים בצבע אדום ואפור של חומר שנקרא: תרמיט, או חומר נפץ פירוטכני לא מופעל.

תרמיט (באנגלית: Thermite) הוא תערובת של תחמוצת מתכתית (למשל תחמוצת ברזל) עם אבקת אלומיניום. כשמציתים אותו, החומר עובר תגובה אקסותרמית הקרויה תגובה אלומינותרמית או תגובת תרמיט. במהלך התגובה הופכת התחמוצת למתכת. תרמיט יכול לבעור בטמפרטורה גבוהה (עד קרוב ל-2500 מעלות צלזיוס) בזכות נקודת הרתיחה הגבוהה של אלומיניום.
השימוש בתרמיט הוא בריתוכי פלדה, הפעלת זיקוקים, ורימוני יד.
מומחים רבים העלו ספק בהסבר הרשמי לקריסת המגדלים שכן דרושה טמפרטורה גבוהה במיוחד כדי להמיס את שלדי הפלדה של המגדלים, כפי שנתגלה אחרי האסון.
ההסבר הרשמי להמסת שלדי הפלדה היא שהטמפרטורה מהדלק הסילוני שהיה במטוסים גרם לחום העצום שדרוש כדי ליצור המסה שכזו.
מומחי חבלה רבים שרואיינו בסרטים השונים שנעשו על האסון, ציינו שבעירה של דלק סילוני אינה יכולה לגרום לחום עז מספיק ושלדעתם יש עדויות לשימוש בחומר נפץ מסוג תרמיט שיכול ליצור חום עז מספיק כדי לגרום לפלדה אפקט המסה שכזה.
סוג התרמיט שהתגלה באבק ידוע בשם: "ננו-מבנה של סופר תרמיט".

אנו ממליצים לכם לראות את הסרט: אפס: חקירה לתוך פיגועי ה-11 בספטמבר כדי להבין מה גודל הפער בין ההסבר הרשמי לפיגועים למה שקרה שם באמת…

מקור: The Raw Story

~ עדכון 14/4/09 ~

בבוקרו של ה-6 לאפריל, פרופסור נילס הריט מאוניברסיטת קופנהגן בדנמרק שהיה אחד מ-9 המדענים שגילו את שאריות חומרי הנפץ באבק מסביבת "גראונד זירו" המקום שבו התנוססו בעבר מגדלי התאומים, התראיין במשך 10 דקות בתוכנית חדשות שעסקה בנושא.

במהלך הראיון, הריט – מומחה בעל שם עולמי לחקר חומרי נפץ, מדבר על איך המחקר שלהם שנערך במשך 18 חודשים הביא אותם למסקנה שהמגדלים לא התמוטטו בגלל המטוסים שהתנגשו בהם בבוקר ה-11 לספטמבר.

הריט ממשיך ואומר שהם מצאו כאלה כמויות גדולות של נאנו-תרמיט באבק ממרכז הסחר העולמי, שהוא מאמין שהיסוד הזה – שיכול להמיס פלדה, הובא לשם בטונות, על משטחים.

הנה הראיון המקורי עם תרגום לאנגלית:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8_tf25lx_3o[/youtube]

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=876
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

199 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית