ראשי » בריאות » אתם כאן

ריטאלין ושאר התרופות הפסיכיאטריות עלולות לגרום להזיות (בין השאר)

  • מאת מנהל הפרויקט | 3 בפברואר 2009
  • 12,051 צפיות | 24 תגובות
עודכן לאחרונה: 5 באוקטובר 2010

מחקר חדש (וגם כאן) שהתפרסם בירחון רפואת הילדים מגלה שתרופות לטיפול בהפרעת קשב וריכוז שנרשמות למיליוני ילדים ברחבי העולם גורמות להם לחוות הזיות מפחידות. הילדים חוו הזיות שבהם נחשים וחרקים זחלו על גופם, וחלק מהילדים חוו הזיה של ריצה לתוך קירות מדומים ונפילה.

תרופות לטיפול בהפרעת קשב וריכוז הן תרופות פסיכותרופיות משנות תודעה חזקות מאוד. חלק מהתרופות דומות במבנה המולקולרי שלהם לסמים קשים הנמכרים ברחובות. התעשייה הפסיכיאטרית למעשה נשלטת כולה על-ידי חברות התרופות הגדולות שעושות כל מאמץ לסמם כמה שיותר ילדים ומבוגרים בתרופות מתוצרתן.

התרופות שנבדקו במחקר כוללות: ריטאלין ופוקאלין XR שמיוצרות ע"י חברת התרופות נוברטיס, אדרול XR ודייטראנה פאטצ' שמיוצרות ע"י חברת התרופות שירה, קונצרטה שמיוצרת ע"י חברת התרופות ג'ונסון & ג'ונסון, סטראטרה (חברת התרופות אלי לילי), מטהדאטה ( סלטק תרופות) ופרוביג'יל (ספאלון).

במחקר התגלה שרק ילדים הנוטלים את התרופות הללו חוו הזיות. ילדים שלקחו תרופות דמה לא סבלו מאף הזיה. וילדים שהפסיקו ליטול את התרופות הפסיקו לחוות הזיות.

חברת התקשורת רויטרס שפרסמה את המחקר כתבה ש- " חוקרי ה-FDA (רשות התרופות והמזון האמריקנית) ביקשו בדחיפות מרופאים לדבר על תופעות הלוואי עם ההורים והילדים כדי לעזור להקל על החרדה אם תופעות כאלו יקרו." אז במקום להנחות את ההורים להמנע מלתת לילדים את התרופות הללו ה-FDA חושבת שצריך לדבר על ההזיות עם הילדים. עולם מוזר…
ואם זה לא יספיק, אולי כדאי להמליץ שההורים והילדים יקחו תרופות נוגדות חרדה כנגד החרדה שנגרמת להם בגלל ההזיות.

צריך לעצור את הטירוף הזה!
אני אהיה מאוד בוטה ואומר את הברור מאליו: הילדים הללו מסוממים מתרופות פסיכוטיות, גורמות הזיות, משנות תודעה. זהו לא "טיפול" לבעיה רפואית אמיתית, זהו סחר בסמים חוקי שפוגע באופן קבוע במוחות הילדים בזמן שהוא מכניס כסף רב לכיסיהם התפוחים של חברות התרופות ושל הממשלות התומכות בהם.

אלו שדוחפים את הגלולות הפסיכיאטריות הללו הצליחו להפוך דור שלם של ילדים למסוממים שחווים מצבים דומים לאלו שנגרמים על-ידי סמי רחוב קשים. ואלו שאמורים להגן על הילדים עושים ככול יכולתם כדי שיותר ילדים יקחו את התרופות.

העובדה שהדבר מתרחש בכל העולם היא שערורייתית! באומה (הכוונה לאמריקה אבל גם ישראל טומנת ידה בצלחת – נ.ד.כ) שמוציאה מיליארדי דולרים על המלחמה המדומה הזו שנקראת: "המלחמה בסמים"
ההתעלמות מהעובדה של סימום ילדים המוני בתרופות פסיכיאטריות היא בלתי מובנת לחלוטין.

אם יש באמת מלחמה בסמים, מדוע התותחים לא מופנים לסוחרי הסמים הגדולים מכולם? חברות התרופות הגדולות גרמו ליותר ילדים להתמכרות לסמים מכל סוחר סמים שכונתי. למעשה כל תעשיית התרופות הפסיכאטריות אינה יותר מאשר רשת חוקית למכירת סמים שמתחבאת מאחורי הז'ארגון "תרופות" ו- "תראפיה".

הורים שמוחם רדום מובילים לילדים הלומי סם.
זו לא אשמתה של התעשייה בלבד. הורים שמאפשרים לילדיהם לקחת סמים פסיכותיים ומעוררי הזיות הם חלק לא קטן מהבעיה.
באותו בית שבו ההורים מגבילים או אוסרים על ילדיהם לשתות קפה או אלכוהול, באותה המשפחה שנבהלת מכך שילדה התנסה בעישון מריחואנה, ניתנים באופן חופשי סמים קשים ביותר לפי הנחייתו של רופא אליל פסיכיאטרי שנקנה ע"י חברות התרופות.

מה הם חושבים? "אמרו לא לסמים, אך אמרו כן לסמים פסיכיאטריים אם רופא אומר לכם שילדיכם צריך אותם?"

באופן מוזר, כאשר סם אמפטמיני מסוג ספיד נקרא בשם מפוצץ ע"י חברת התרופות, הוא חומק מתחת לראדאר המחשבה ההגיונית של הורים, רופאים ורוקחים. זהו הסם הפסיכותי הנמכר ביותר באמריקה. כיצד זה יתכן שהוא נמכר באופן כ"כ חופשי?

האמת המכוערת על המלחמה בסמים
מטרתה של "המלחמה בסמים" לא היתה מעולם להפסיק את השימוש בסמים. המטרה הלא מוצהרת היא למנוע כל תחרות מול חברות התרופות הגדולות בשוק הסמים הפסיכותיים. כדי להפוך את הסימום ההמוני הזה לחוקי, תעשיית הפסיכיאטריה המודרנית הוקמה. עם ההסברים החצי מקצועיים, המחקרים שכאילו מוכיחים, עם כל המחלות והתסמינים המומצאים (וההזויים…?) כדי להשלות את הציבור הרחב ליצור בעיה ולהציג פתרון, שעולה הרבה כסף כמובן…

זהו פשוט סחר בסמים עם ז'ארגון מדעי מקושקש. תסמונות כמו ADHD (תסמונת הפרעת קשב וריכוז) הם לחלוטין מומצאות, בלי שום בסיס במציאות. האמת היא שמוחם של הילדים שלנו פשוט מגיבים בצורה כזו למציאות המטורפת שבתוכה אנו חיים, לזיהום האוויר המוגבר, לג'אנק פוד מלא הסוכרים והמלחים, לכמויות האדירות של כימיכלים, תוספי צבע, חומרי טעם וריח, חומרי שימור, מייצבים ועוד שלל "מתנות" שהעידן התעשייתי נתן לנו. אז מה עושים? אה, יש לי רעיון… בואו ניתן לילדים שלנו סמים שירדימו את מוחם, יגרמו להם להזיות, לגדילה מואטת, למבט מזוגג בעיניים.
העיקר שלא נצטרך להתמודד עם הסיבות האמיתיות. העיקר שנוכל להמשיך ולצפות בטלוויזיה בלי הפרעה.

רמת הנוכלות שנמצאת בענף הפסיכיאטריה היום היא מדהימה. ולחשוב שרופאים לגיטימיים מגינים על התעשייה הזו היא עוד הוכחה שאין ולא כלום בין הרפואה למדע אמיתי; הכל מבוסס על אמונה מוטעית שכל התרופות טובות ומועילות למרות הררי הוכחות ועדויות המצביעות על ההפך. מאות אלפי חולים באמריקה (לא מצאתי נתונים על ישראל) מתים כל שנה מלקיחת תרופות "רגילות" במרשם רופא.
זו לא עובדה ידועה או מפורסמת אבל תעשיית "הבריאות" באמריקה היא גורם המוות העיקרי. ניתן להניח שגם בישראל המצב דומה.

כמובן שהציניים והספקניים יתקפו פתרונות טבעיים מוכחים כמו: מדיטציה, רפואת קריסטלים, תפילה, כוונה מודעת, רפואה כירופרקטית ורפואת צמחים אבל כשזה מגיע למתן סמים פסיכותיים לילדים, הם אפילו לא ממצמצים.

רוב האנשים תומכים בתעשיה שנותנת אמפטמינים לילדים.
בינתיים המלחמה בסמים ממלאת את בתי הכלא באנשים שעישנו קצת מריחואנה מבלי להתייחס לסוחרי הסמים הגדולים מכולם.

שגעון, אה?
אני מתחיל לחשוב שכולם על סמים.

רק תזכרו חברים, אם אתם רוצים למכור סמים פסיכותיים לילדים. רק השיגו את האישור של משרד הבריאות,
זה יוריד מהגב שלכם את המשטרה.

מקור: NaturalNews

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=579
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

24 תגובות »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית