ראשי » בריאות » אתם כאן

חיסון סרטן צוואר הרחם – חובה לרוצים להתאזרח בארה"ב

מרות מספרם הגודל והולך של מחקרים המראים כי חיסון ה-HPV נגד וירוס הפפילומה יכול לגרום לסיבוכים בריאותיים קשים ואף למוות, רשות ההגירה והאזרוח של ארה"ב (USCIS) הוציאה הנחייה המחייבת כל אישה ונערה הרוצה להגר ולהתאזרח בארה"ב בקבלת החיסון הבעייתי.

  • מאת מנהל הפרויקט | 5 בינואר 2009
  • 7,755 צפיות | תגובה אחת
עודכן לאחרונה: 2 בספטמבר 2013

למרות מספרם הגודל והולך של מחקרים המראים כי חיסון ה-HPV נגד וירוס הפפילומה יכול לגרום לסיבוכים בריאותיים קשים ואף למוות, רשות ההגירה והאזרוח של ארה"ב (USCIS) הוציאה הנחייה המחייבת כל אישה ונערה הרוצה להגר ולהתאזרח בארה"ב בקבלת החיסון הבעייתי.

ההנחייה החדשה פורסמה ב- "הנחיות כלליות לחיסונים" ובה נכתב שמי שנמצאת בקבוצות הגיל המתאימות (נערות ונשים צעירות) ורוצה להתאזרח בארה"ב, חייבת להראות אישור על קבלת החיסון.

צעד זה הוא עוד הצלחה לענקית התרופות – Merck & co, יצרנית החיסון, שתרוויח עוד מיליארדים של דולרים על חיסון שנוי במחלוקת. החברה מפעילה לחץ רב על מקבלי ההחלטות כדי להביא לכך שכל נערה ואישה צעירה בכל העולם יקבלו את החיסון.
גארדאסיל, החיסון נגד צוואר הרחם, ניתן לילדות מגיל 9 ועד לנשים בגיל 26, ובתי-ספר, מרפאות ורופאים רבים ברחבי העולם לוחצים כדי שהחיסון יהיה חובה לכל ילדה עד גיל 11.

קישורים רלוונטיים:

  1. הידיעה המקורית באתר רשות ההגירה והאזרוח
  2. האתר הישראלי בנושא חיסון צוואר הרחם (שימו לב וקחו את המידע המפורסם שם בערבון מוגבל. האתר נבנה, ממומן ומקודם על-ידי חברת התרופות מרק, למרות שצריך לחפור באתר כדי לגלות את זה…)
כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
https://www.emetaheret.org.il/?p=400
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

תגובה אחת »

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל »

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית