ההונאה הגדולה ביותר בעולם מתגלה לעינינו – המטרה של הקריסה הכלכלית

 • מאת מנהל הפרויקט | 1 בינואר 2009
 • 13,353 צפיות | 22 תגובות
עודכן לאחרונה: 23 במאי 2011

כולנו יודעים שהמיתון הכלכלי כבר כאן ולחלק מאיתנו יש תחושה לגבי הבאות. הפרסומים הרשמיים מדלגים מנבואות שחורות משחור בנוגע לקריסה ולמיתון ועד לפרסומים מגוחכים על כך שזהו הזמן להכנס לשוק ההון ולהשקיע.

בועת הנדל"ן התפוצצה, שוק ההון קורס וכספי הפנסיה מתמעטים מרגע לרגע. זה ברור שמחיר הזהב נשלט בצורה מלאכותית באותו הזמן כשהדולר מאבד מערכו. הכלים הכלכליים "העקומים" כמו מערכת האשראי וניהול התיקים האקזוטי של בתי ההשקעות, הבנקאים והחברות העסקיות הגדולות נוהלו בכוונה בצורה זו. ככל שהם שאבו כספים "מהאזרח הקטן" כך העמלות והבונוסים שהם קיבלו גדלו. זו מערכת שחיה וניזונה מחמדנות בלתי נדלית. והפילים השמנים והגדולים שם למעלה לא מזיעים אפילו לשניה. הם יודעים בדיוק מה קורה והם יודעים בדיוק מה יקרה הלאה. המערכת הכלכלית כפי שאנו מכירים אותה קורסת כמו מגדל קלפים בגלל שהבנקאים הבינלאומיים בדיוק נשפו את העשן מהסיגר הקובני המשובח שלהם. במילים אחרות, הכל מתוכנן. עכשיו הגיע הזמן לשלב השני בתוכניתם.

הגיע הזמן שמישהו יניח הכל על השולחן. יש סיבה שהמערכת הכלכלית תוכננה כך. יש סיבה מדוע ניתנו הלוואות משכנתא בכזו קלות לאנשים שלא היה להם סיכוי להחזיר אותם. יש סיבה מדוע כל זה קורה. בצורה פשוטה, כל זה הוא חלק מאג'נדה 21. (תוכנית האב של ארגון האו"ם לשימור הסביבה ויצירת ריכוזיות של מגה ערים בהם יגורו בני האדם – נ.ד.כ) הביטו במפה הזו היטב ושימו לב לחלקים הצבועים באדום. אלו הם החלקים שבהם לא תהיה נוכחות או תהיה נוכחות מינימלית של בני אדם. (כל זה כמובן מתייחס לארה"ב, למרות שגם ישראל חתומה על אג'נדה 21 ועל ההנחיות הכלולות בתוכנית. – נ.ד.כ) שימו לב שישובים קטנים נעלמו ובמפה מופיעות רק ערים גדולות עם מסדרונות תחבורה המחברים ביניהם. בדיוק! אובדן מקום העבודה שלכם, ביתיכם ואדמתכם הם חלק מהתוכנית. NAFTA, CAFTA ו-GATT, הם חלק מתוכנית להעביר את בסיס היצור ממדינת האם למדינות עולם שלישי שבהם התאגידים יכולו לעשות פחות או יותר כפי רצונם: לזהם את הסביבה ולנצל כוח אדם זול וילדים. בלי בית (או תוכנית דיור כלשהיא), עבודה ומזון, לא תהיה לנו שום ברירה אחרת אלא ללכת לאיפה שהדברים האלה נמצאים – העיר (המסמך בפורמט pdf – שימו לב שלפי המסמך – 91% מהאוכלוסייה בישראל מתגוררת בעיר…)

הבינו שכאשר מישהו לוקח הלוואת משכנתא לקניית בית, הבנק הוא הבעלים של הבית עד שההלוואה מוחזרת במלואה. אם המשכנתא אינה משולמת, הבנק לוקח חזקה על הנכס ומוכר אותו. רק האמידים מאוד יכולים היום לקנות בית בלי לשלם משכנתא והם בטוח שלא ירצו לקנות בית של 2.5 חדרים מהבנק. נשאלת השאלה: מה הבנקים יעשו עם המוני הנכסים שחזרו לחיקם החם? תשובה אחת הגיונית יכולה להיות הרס הבתים ומכירת החומרים הניתנים למיחזור (כגון מתכות). הממשלה הרי לא תרשה להמוני אזרחים "שאינם משתפים פעולה" לחזור לאזורי הכפר עם האוויר הנקי והמרחבים הפתוחים. הם יהיו חייבים להרוס כל אפשרות למגורים בכפר באזורים שבהם לא תהיה נוכחות או תהיה נוכחות מינימלית של בני אדם.

בנוסף לקריסת מערכת המשכנתאות שכבר קורית בימים אלו בארה"ב קיים גם משבר האשראי העולמי שאינו מאפשר מרווח נשימה של אשראי לעסקים קטנים. מצוקת האשראי לעסקים קטנים כבר החלה והיא צפוייה להחריף ולהגיע לתוצאות חמורות יותר בעתיד הלא  רחוק. המעמד הבינוני מתכווץ והולך ויותר ויותר אנשים נכנסים למעגל העוני. אנשים עניים מוציאים פחות כסף וכך מונעים צמיחה. כאשר אין צמיחה הדרך לקריסה כלכלית קצרה. ממשלת ארה"ב כבר נמצאת בתהליך של הכרזה על פשיטת רגל ואי אפשרות החזרת חובות כספיים. בשפה המשפטית זה נקרא: force majeure – כח עליון. במקרה שכזה, הדולר האמריקני יפסיק להתקיים, מה שיגרום לקריסת כל המטבעות העולמיים. בלי אוכל בחנויות המזון וללא אפשרות של חליפין, מהומות מזון יהיו מחזה נפוץ. תהיו סמוכים ובטוחים שחברות התקשורות, הרדיו והטלוויזיה ימשיכו לפעול כרגיל. הדבר חשוב לתוכנית כי זה מאפשר שליטה נוחה במידע שהאזרחים מקבלים, או מולעטים. כולם יהיו דבוקים למקלטים, מחכים בשקיקה לאמא ממשלה שתגיד להם מה לעשות כדי לצאת מהמשבר. התוכנית לסדר עולמי חדש וממשלה אחת תכנס להילוך גבוה בשלב זה.

נציגי הממשלה והרשויות המקומיות יודיעו שעל כל האזרחים הרעבים והמיואשים ללכת בשקט לבית הספר הקרוב, או למרכז קהילתי ושם, הממשלה "תעזור" להם, תאכיל אותם ואת ילדיהם. זו כמובן תהיה גם נקודת האיסוף להעברת האנשים למחנות ה-FEMA (מחנות כליאה למצב חירום):

סוכנות ה-FEAM היא גוף ממשלתי – הסוכנות הפדרלית לשעת חירום. במילים פשוטות סוכנות זו היא חלק מרכזי בממשלה הסודית. לרשות זו יש כוח וסמכויות נרחבים, יותר מכל רשות ממשלתית או פדרלית בארה"ב. מה סוכנות ה-FEMA יכולה לעשות?
הם יכולים להשעות חוקים, הם יכולים לשנע אוכלוסיות שלמות ממקום למקום, הם יכולים לעצור אזרחים בלי שום צו ולזמן בלתי מוגבל בלי משפט. הם יכולים להחרים נכסים, מזון ומערכות תחבורה ומכוניות. הם אפילו יכולים להשעות ולעקוף את החוקה האמריקנית.

המטרה המקורית בהקמתו של רשות ה-FEMA היתה לאפשר קיום רציף של הממשלה בשעת חירום ומשבר. מטרה משנית נוספת היתה להיות גוף מתאם בזמן אסונות בקנה מידה גדול. אסונות כגון רעידות אדמה, שטפונות והוריקנים.

הסמכות של FEMA נשענת על תקנות לשעת חירום שעוקפות את הקונגרס ומקבלות תוקף של חוק ברגע שבו הן מתפרסמות.
חלק מתקנות אלו כוללים:

 • הממשלה יכולה להשתלט על כל עורקי התחבורה, כלי הרכב ונמלי הים.
 • תקנה מס' 10990

 • מאפשרת לממשלה להשתלט על כל ערוצי התקשורת במדינה.
 • תקנה מס' 10995

 • מאפשרת לממשלה להשתלט על משאבי המדינה ומפעלים להפקת אנרגיה וחשמל.
 • תקנה מס' 10997

 • מאפשרת לממשלה להחרים מקורות מזון וחוות פרטיות ליצור מזון.
 • תקנה מס' 10998

 • מאפשרת לממשלה לשנע אזרחים למחנות עבודה תחת פיקוח ממשלתי.
 • תקנה מס' 11000

 • מאפשרת לממשלה להשתלט על כל תפקודי החינוך והבריאות.
 • תקנה מס' 11001

 • מאפשרת לממשלה לקחת חזקה על כל המטוסים (כולל בבעלות פרטית) ונמלי התעופה.
 • תקנה מס' 11003

 • מאפשרת לממשלה לעקור ישובים קיימים, להעביר אוכלוסיות שלמות לאזורים אחרים, לבנות בתים עם כספי ציבור ולהכריז על אזורי מגורים כנטושים.
 • תקנה מס' 11004:

 • מפרטת את סוגי האחריות והסמכויות של גופים ממשלתיים ומאפשרת להם להשתמש בהם בזמן חירום צבאי או כלכלי.
 • תקנה מס' 11051

 • כאשר מצב חירום מוכרז, לקונגרס אין אפשרות להתנגד לתקנות במשך שישה חודשים.
 • תקנה מס' 11921

  המסמך הזה מפרט בדיוק כיצד הצבא יטפל באזרחים כאשר יוחלט לרכז אותם במחנות עבודה.

  אחרי שרוב האזרחים הרעבים והמפוחדים יצייתו "לראש המדבר" בטלוויזיה ויגיעו לנקודות האיסוף, יהיו כאלו שיתנגדו לצעדים הללו ויחליטו לאגור מזון ונשק כדי להגן על משפחותיהם. "המקרים הבעייתים" הללו יהוו כאב ראש לאמא ממשלה ולסדר העולמי החדש.
  כאשר האזרחים יובאו למחנות העבודה ופרטיהם יוכנסו למערכת ה-IRIS, המידע יוצלב עם בסיס הנתונים הקיים ומי שלא יגיע יחשב כעריק.
  זיכרו שבזמן של ממשל חירום צבאי, זכויות האזרח "הרגילות" לא תקפות עוד. אין יותר חוקה (בארה"ב) וכל מי שלא מציית להוראות הצבא נחשב לאוייב המדינה.
  כאשר רוב האזרחים "הטובים" יהיו "בטוחים" בידיהם של אנשי ה-FEMA , התנאים התברואתיים הנמוכים במחנות, חוסר בתזונה מספקת וחיסונים כפויים יגרמו למקרי מוות רבים. אבל זה בסדר גמור כי; יותר מקרי מוות = פחות עבדים לדאוג להם.

  לאמא ממשלה יש מאגר מידע מושלם על כל אזרח ואזרח.
  חלקו ממידע שניתן באופן רצוני על-ידי האזרחים וחלקו נאסף בתהליכים ושיטות שונות. חוקיות ולא חוקיות.
  המידע לא רק כולל: רשומות בריאות וחינוך, היכן הוצאתם כסף ועל מה, להיכן נסעתם לנופש ולכמה זמן, לאיזה מעגל חברתי אתם שייכים, למי אתם מתקשרים, עם מי מדברים בצ'אט, מה הכינוי שלכם באינטרנט ומה כתבתם במייל האחרון למאהב/ת, אלא כל מידע שקשור לאישיות שלכם כמו: הנטייה הפוליטית שלכם. המידע הזה יכנס למחשב ובעזרת אלגוריתמים מתוחכמים הם יבנו פרופיל אישיות שלם כולל הערכת של מצב נפשי. סימולציות מחשב יאפשרו להם לחזות על-סמך המידע מה תהיה התגובה של כל אזרח לכל סיטואציה או סטימולציה.

  עם מערכות לווינים מתקדמות, הממשלה תוכל לאתר את "עושי הצרות" בשיחים שבהם הם יתחבאו. בעזרת תוכנת הסימולציה הם יבחנו את הדרך הטובה ביותר לשבור את כיסי ההתנגדות הללו. הפעולות יכללו ריסוס אווירי של פתוגנים מחלישים ומחוללי מחלות והשמדת אוכל ותבואה.
  לא תהיה חמלה שכן מי שמעריך חירות וחופש הוא המסוכן ביותר לתוכניתם.
  אבל אל תשכחו שבכל יום יותר ויתר אנשים מתעוררים דרך מאמצים הירואים של מחפשי אמת וחושפי שחיתויות.
  ויש המונים, הרבה יותר אנשים שרוצים אמת, שלום וחירות מאנשים שרוצים מלחמה, מוות וכוח אינסופי.
  אם נכפיל את מאמצינו, בעיקר בחינוך אנשים ובהכנות לקראת העתיד לבוא, יש לנו סיכוי ממשי לפחות להאט בצורה משמעותית את התוכנית המסוכנת לממשלה כלל עולמית בשליטת קומץ אנשים. אולי אפילו נצליח לבטל אותה לגמרי.

  התוכנית היא שטנית וקשה להאמין שסיוט כזה יכול להתממש, אך כאשר מסתכלים בקישורים ומחברים את הקצוות מצטיירת תמונה אחרת לחלוטין מזו המסופרת לנו בחיוך זאבי.
  הזמן קצר, קצר מאוד. עשו כל מאמץ לספר לאנשים את מה שעלול להתרחש אם נמשיך בחיינו השאננים.
  התכוננו, חפשו מידע וחנכו את עצמכם.

  אם לא נדאג לעצמנו, אמא ממשלה תעשה זאת עבורנו…

  מאמר זה תורגם כמעט בשלמותו ממאמר שנכתב על-ידי Carolyn Harris ב-16 לדצמבר 2008. כאן תוכלו לראות את הפרסום המקורי.
  למרות שהכתוב במאמר מתייחס כמעט באופן בלעדי לארה"ב, חלק מהקישורים הותאמו לקורא הישראלי.

  כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
  https://www.emetaheret.org.il/?p=313
  רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
  פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
  אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
  שלחו לנו מייל עכשיו
  הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל! »

  אהבתם? שתפו עם העולם...
  הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד. אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם. בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר, התייעצו עם רופא מוסמך. כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים. זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
  הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

  22 תגובות »

  הנחיות לכתיבת תגובות:

  1. שמרו על שפה נאותה
  2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
  3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
  4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
  5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
  6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
  7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
  מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

  השאירו תגובה

  קבלו את התגובות ב RSS

  שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

  כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

  קבלו עדכונים בחינם למייל »

  הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
  • רגע אחד...
  אמת אחרת בפייסבוק
   
  כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

  בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

  אל תציג הודעה זו שנית