- פרויקט אמת אחרת - https://www.emetaheret.org.il -

illuminati – האילומינאטי

(לשון רבים של illuminatus בלטינית, "נאור").
המונח Illuminati מתייחס לסברה שמאחורי הממשל הגלוי המורכב ממפלגות שונות בעלות דעות שונות, עומד ארגון השולט על כולן.
ארגון זה, שלעתים נקרא: 'ממשל הצללים' או 'ממשלת הצללים' מורכב מאנשי אצולה, פוליטקאים בכירים, סלבריטאים ואנשים בעמדות כוח פוליטי או כספי ברחבי העולם.

המונח 'סדר עולמי חדש' קשור באופן הדוק לארגון זה וזוהי אף אחת ממטרותיו – להביא לסדר עולמי חדש שבו תהיה לארגון ולעומדים בראשון שליטה מוחלטת בחיי שאר האזרחים.

ארגון ה-Illuminati פועל מתוך מניע של כסף וכוח ומטרתו היא שליטה כוללת בעולם דרך ממשלה אחת מרכזית, כלל עולמית, שתחתיה פזורות תת ממשלות שפועלות על-פי הנחיותיו. בנוסף, פועל הארגון ליצירת צבא עולמי (כרגע נאט"ו) שתפקידו יהיה להשליט את רצון הארגון והעומדים בראשו.

ארגון ה-Illuminati אינו ארגון חדש, הוא מבוסס על כתות סודיות שהתקיימו לפחות החל מהמאה ה-17.
במאה ה-21 מטרותיו של הארגון החלו לקבל צורה מוחשית וברורה יותר.
קריסת הכלכלה האמריקנית, מלחמות העולם השונות, הפיגוע במגדלי התאומים, כולם ורבים נוספים אחרים, תוכננו בדיוק רב כדי להביא לסיטואציה נוחה ככל האפשר להצגתם וליישומם של מטרות האילומינאטי.

חשוב לזכור שהמידע הקיים על ה-Illuminati אינו מגיע מכמה בודדים 'משוגעים לדבר', קיימים עשרות אנשים שחקרו את הארגון והפיצו את המידע בכל דרך אפשרית. התגובה הראשונית (והמתוכנתת) אצל מי ששומע לראשונה על הנושא היא – אי אמון ושלילת העניין כולו כתיאוריה פרועה ולא מבוססת.
אך כשמתחילים לבדוק את המידע הקיים, לעבור על ההוכחות ועל התיעוד הרב הקיים בנושא, הדברים אינם פשוטים כפי שנראה.

קישורים:
סרט דוקומנטרי על ארגון Illuminati [1]