ראשי » חדשות טובות » אתם כאן

חדשות טובות – אלטרנטיבה ל Ynet

 • מאת מנהל הפרויקט | 6 ביוני 2016
 • 7,096 צפיות | 22 תגובות
עודכן לאחרונה: 6 ביוני 2016

ראיון עם טומס שטיין שניידר, מקים-שותף ומנהל אתר The Positiv – חדשות טובות ותוכן חיובי.
פרויקט שהוקם במטרה להציג מציאות אחרת, חיובית ואופטימית יותר, הקיימת גם היא במקביל לכל מה שמוצג יום יום במדיה שאנחנו מכירים (וואלה!, YNET וכו׳). האתר פועל בשלוש שפות – עברית, ערבית ואנגלית, ובמדיות החברתיות השונות – פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב. המיזם מתוחזק על ידי שני השותפים שהקימו אותו ומספר מתנדבים שפגשו בפרויקט בדרך זו או אחרת, ורצו לקחת חלק.

אז למה בעצם חדשות טובות? זה לא משהו שאנחנו רואים שקיים שם בחוץ.

טוב, זו שאלה ששאלנו את עצמנו לא מעט ואנחנו עדיין שואלים מפעם לפעם, והדבר הכי חשוב הוא שהתשובה נהיית ברורה יותר ויותר. לפחות זו התחושה.
בין אם קיימות אלטרנטיבות ״אמיתיות״ לחדשות היומיומיות ולתוכן שאנחנו צורכים ובין אם לא, החשיפה לתכנים הללו נותנת הרגשה פנימית ופיזית מאוד טובה. זו מבחינתי, התשובה הראשונה שעולה. זה באמת מעט אמורפי ויתכן ונצטרך לגלות את הדרך להנגיש את התוכן, לייצר תוכן מעניין ואלטרנטיבה אמיתית ולא אתר שהוא מעט ״תלוש מהמציאות״. אנחנו גם לא אומרים ״YNET מפרסמים תוכן שלא צריך להיות ברשת״ אך כן מרגישים שיש שינוי באוויר, מודעות שגדלה מיום ליום, בין אם לתכנים, ליחס האישי של כל אחד לעצמו, לעבודה פנימית, לכדור הארץ, לבעלי חיים או כל דבר אחר. אנשים שואלים שאלות ואני חושב שThe Positiv מגיע מתוך אחת השאלות הללו.

אתה אומר ״אלטרנטיבה״. אתה יכול לפרט?

אם תעשה בדיקה אקראית היום באתרי החדשות הגדולים בארץ, ותתמקד במספר התכנים החיוביים שבהם, תמצא שהמאזניים נוטים לכיוון אחד ברור. מדובר ביחס של כתבה אחת חיובית מתוך עשר או עשרים כתבות, שזה יחס גדול מדי. זה אומר שתשעים אחוז מהזמן שאתה מבלה באחד האתרים הללו, אתה תחת חשיפה לתוכן שככל הנראה יגרום לך להגברת הפחד, חוסר האמון, שנאה, פילוג, ועוד. נראה לי שזה די ברור שכאשר אתה קורא על אונס, הצתה, פיגוע, איום איראני, שחיתות וכו׳, אלו יהיו ההשפעות שתהיה נתון תחתן.
כוונתנו היא לא להתעלם מכל אלו כי אנחנו חושבים שזה חשוב גם כן, אך כן לאזן את כף המאזניים בין השלילי לחיובי, כך שתוכל להעצים את עצמך עם תכנים של אהבה, תקווה, שלום, אחדות וחמלה.
אלטרנטיבה היא בדיוק זה. מקור תוכן חיובי שבתכלית שלו, קיימת השתדלות להעצים כל קורא בכל טקסט אשר יהיה.

ומי אלו השותפים שאמרת? איך הוקם הפרויקט בכלל?

השותפים זה אני ועידו. שני חברים טובים ממשגב בצפון.
לפני כשתשעה חודשים ישבנו לשתות בירה ורציתי לספר לו על רעיון שעלה לי. מבחינתי, הרעיון הגיע ממקרים יומיומיים פשוטים שקורים כל יום. אנשים שמתנהגים יפה אחד לשני, אנשים טובים שאתה פוגש בלי להכיר וחווים איזשהו חיבור רגעי של אהבה, של נתינה. זה יכול לקרות באוטובוס, במונית שירות, ברחוב, בחנות, בעבודה, בטלפון, אבל מה שגיבש את זה לרעיון הוא שזה קרה שוב ושוב, והרגשתי באופן כללי שאני לא מבין למה אותם מקרים לא מקבלים את הבמה הראויה להם. איך יכול להיות שיש כל כך הרבה אהבה ואחדות באותם רגעים ובכלל, ואנחנו לא לגמרי מכירים בזה, ומחליטים להתמקד במה שמוצג בחדשות.

כשסיפרתי את זה לעידו, הוא אמר לי שלפני שבועיים הוא חשב על רעיון ממש דומה ושהוא ממש ישמח לעשות את זה. אני לא בדיוק זוכר אחד לאחד מה בדיוק היה שם אבל אני מניח שזה היה כיף ומפתיע שלשנינו זה עלה באותו הזמן. אחרי שבוע או שבועיים, נפגשנו בבית קפה בסכנין (במקרה הזה בגלל שזה התאים לשנינו מבחינת הקירבה הגאוגרפית ופחות בגלל הדו קיום, אבל זה גם משהו שנשמח מאוד שיקרה יותר), והתחלנו לדבר פרקטית על איך נתחיל. באמת שבהתחלה לא היה אפשר לדעת שום דבר. זה עוד כל כך ברמת הרעיון שאתה לא יודע אם יתגבש למשהו כמו שקורה היום או שזה יחזיק את השבועיים חודש הראשונים של ההתלהבות ולא יותר מזה. מה שהוביל את שנינו במקרה הזה, הוא החיבור החזק לפרויקט, למטרה. זו גם מטרה טובה וגם מאוד מעניין לקרות מה תהיה ההשפעה של מיזם כזה. וגם לכל אחד יש נקודות חיבור נוספות כמו ניהול פרויקט בסדר גודל כזה, יצירת תוכן חיובי וכדו׳. משם המשכנו בתכנון הרעיון והרבה כתיבה בגוגל דרייב, ועוד המון דברים שבאו אחרי, אבל זה הסיפור בגדול.

ולעתיד? מה הולך לקרות?

בעתיד הקרוב, בין אם מדובר חודש ועד לשנה הקרובה, נעבוד קשה על גיוס כספים מתרומות ומשקיעים, ומציאת משרד קבוע. כרגע, המערכת פועלת בשלוש שפות, אנחנו מייצרים תוכן מקורי ונתמכים על ידי המדיה החברתית שלנו שגם מייצרת תוכן בפני עצמה. אך עם זאת, העבודה נעשית מהבית וזה מתאים לתחילת הדרך ולא לשלבים מתקדמים יותר.

יש לנו המון אתגרים אבל אנחנו גם מבינים שזה יקח זמן. גיוס כסף ומשרד, יאפשרו לנו למקד את האנרגיה ולגדול למימדים אחרים מאיפה שאנחנו נמצאים היום. קורה לנו שאנחנו רוצים לעבוד על כתבה, להיפגש עם מתנדבים, להזמין אנשים לראות מה אנחנו עושים, ולא תמיד נוח לעשות את זה ממקומות אקראיים. בנוסף יש לנו אתגרים טכניים ואחרים שמותירים אחריהם הוצאות כלכליות מסויימות, ולכן ההתמקדות שלנו שם.
כשאלו, יושלמו, אני בטוח שנקפוץ מדרגה מכל הבחינות.

בנוסף, אנחנו עובדים עם מתנדבים שמאמינים מאוד בפרויקט. חלקם, כמו סלמן לדוגמה, נמצאים איתנו מתחילת הפרויקט ועוזרים לנו כל אחד במה שהוא אוהב. יש המון מה לעשות ואיפה להתפתח, וכמובן שנשמח לכל אחד שרוצה לקחת חלק וגם לצבור ניסיון בתחומים כמו תכנות, עיצוב, כתיבה, וידאו, תרגום, ניהול אתרים, ניהול מדיה חברתית, קידום אורגני, קידום ממומן, ניהול תוכן, כותבים, מתנדבים ועוד.

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=13408
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

22 תגובות »

 • מרבד הקסם

  למה הפורום נסגר?
  בגלל שחיללתם שם שמיים ומשום שיצאתם נגד תורת ישראל.
  כאשר היו מגיבים שדיברו נגד התורה לא פעלתם ונתתם לשנאה יד,
  או אז התחלתם להתנגש אחד בשני עם השנאה שלכם עד שהגעתם למצב שהפורום לא יכול לתפקד בצורה תקינה.

  רבי אלעזר המודעי אומר:
  המחלל את הקדשים,
  והמבזה את המועדות,
  והמלבין פני חברו ברבים,
  והמפר בריתו של אברהם אבינו עליו השלום,
  והמגלה פנים בתורה שלא כהלכה,
  אף על פי שיש בידו תורה ומעשים טובים, אין לו חלק לעולם הבא.

  הגב למרבד הקסם
  • aleph 111

   הי מרבד הקסם,

   לעניות דעתי הפורום "אמת אחרת" נסגר עקב ריבוי האמיתות האחרות, כאשר כל אחד ואחת נאחז באמת שלו כבקרנות המזבח, וכתורה מסיני.
   למעשה הקו החוצץ והמפלג מצוי בגבול בין המאמינים והמשוכנעים, לבין הופכו. ואין זה משנה מאיזה כיוון או עבר היחיד מתבונן אל עבר הפילוג (כל פילוג).

   ראה לדוגמא את הפוסט של אוולין "האמת האחרת מאחורי סיפורי התנ"ך"…122 תגובות המתחלקות בין אלו המאמינים והמשוכנעים בטענה הניו-אייג'רית ברובה כפי שהוצגה במאמר (לעניות דעתי באופן מופשט, שטחי ביותר ומרובה באי אילו חוסר דיוקים), לבין אלו המאמינים באמיתותה של תורת משה.

   לעניות דעתי אין זה משנה מי מבין הניגודים צודק, שכן לטעמי האישי שניהם טועים. אולם בדבר אחד ויחיד אני בטוח לחלוטין מהעבר שלך (כנ"ל מהעבר השני), וזאת שאף אחד לא טרח לבדוק לעומק את הטענה הנגדית. ראה לדוגמא את תגובתי האחרונה בפוסט של אוולין ותואיל בטובך להסביר לי איך במשך קרוב לשנתיים, לאחר 8000 קריאות של הפוסט ו-122 תגובות, כשלתם (הצד שמאמין באמיתותה של תורת משה) לראות את הטעות הבסיסית במאמר.
   אין אני יכול ולא להגיע למסקנה שהצד שלך כשל בהתבוננות אמיצה אובייקטבית ומעמיקה אל עבר כל נושא שמציב עמדה נגדית לשלכם, ואין בדברי אלו לתמוך כהוא זה בעמדת הצד הנגדי לך.

   נ.ב. לעניות דעתי לא שם שמים ולא תורת ישראל צריכים את הגנתך, ועצם העובדה שהעלת את הטענה הנ"ל רק ממחישה בעיני את החוסר הבסיסי של היכולת להתמודד עם עובדות (גם אם מוטעות).

   דרך אגב, אני אישית סבור שהפורום נסגר בגללי, טעיתי בגישה…אולם זה היה ברור לי כאור השמש מלכתחילה.

   יום טוב אחי.

   הגב לaleph 111
   • הפורום נסגר בגלל שהמשתתפים שבו לא ידעו לשמור על דרך ארץ ודיון רגוע ובגלל שלי לא היה יותר כוח להיות שוטר.

    • aleph 111

     הי איש המפתח,

     כתבת…"אם יש לכם הצעה קונקרטית ופרודוקטיבית כיצד להמשיך הלאה"
     http://forum.emetaheret.org.il.....tml#p60101

     דעתי האישית…

     אין זה סוד שהעולם כולו עובר תהפוכות עצומות בימים אלו, ובזמן שהאתר הראשי מתעסק ברובו בנושאים שאתם אישית מתעניינים בהם כגון תרופות, חיסונים, תזונה וכדומה. נושאים אחרים וחשובים לפחות באותה המידה אינם מקבלים לעניות דעתי התייחסות מספקת. וזאת מכיוון שהאתר הראשי עובר ביקורת, צנזורה ואישור שנדרש על מנת לפרסם נושא או פוסט (להבדיל מהפורום). למעשה ולעניות דעתי כפועל יוצא מהחלטה המוצדקת או לא לסגירת הפורום, למעשה צמצמה באופן ישיר וכמעט מוחלט את הנושאים עליהם מתקיים דיון (משוגע או הזוי ככל שיהיה).

     אני אישית לא התרגשתי ואולי אף ההיפך הגמור מכך מכל הוויכוחים והמריבות שהתאפיינו כל כך בפורום להבדיל מהאתר הראשי, שכן בזמן שאני אישית הגבתי אך ורק בפורום עדין קראתי את המאמרים והתגובות באתר הראשי השפוי והנורמלי, ומיותר לציין שהתרשמתי לטובה אבל גם לרעה מהסחף החד-כיווני אל עבר השמאל הסהרורי והניהיליסטי שלא מיטיב לקרוא את המפה המציאותית (ראה ערך המשבר באירופה בחסות השמאל הקיצוני והרב-תרבותיות אליו הוא שואף). כתוצאה מהעיוורון של השמאל הקיצוני באירופה האיחוד האירופאי הולך לעניות דעתי להתפרק…מה הלאה? אני אישית מניח שהאיחוד יתפרק ויבנה מחדש על בסיס נכון ומוצק יותר או שאנחנו בפתחתה של מלחמת העולם השלישית, שכן מדינות הנחלשות יותר באיחוד עלולות לרצות לחבור אל סוג של איחוד עם רוסיה, וזה לכשעצמו רק יגביר את התיאבון הרוסי אל עבר החלום ישן/חדש של אירו-אסיה המקבילה המזרחית והנגדית למערב.

     אם תשאל למה אני מעלה עכשיו את נושא המשבר באיחוד האירופי בתור דוגמא, אני מניח וזאת מכיוון שאף אחד מהמתיימרים להיות נאורים וחושבים חופשיים איננו כך באמת, והמגנט העוצמתי של השמאל פעל כאן לאורך כל הדרך במסווה של קונספירטורים נאורים.

     שאלה – האם היית נוסע היום לחופשה בסיני?
     http://www.emetaheret.org.il/2.....%A0%D7%99/

     שאלה נוספת – האם אתה עדיין עומד לגמרי מאחורי התגובה שלך במאמר הבא (מספר 27)?
     http://www.emetaheret.org.il/2.....%A0%D7%9A/

     אני מקווה שאתה מבין את דעתי האישית אודות הניצוצות האמיתיים שעולים לעיתים דווקא ממוקדי חיכוך עוצמתיים יותר כגון אלו שעלו בפורום, ולפיכך חשיבותו בעיני.

     אני אישית סבור כפי שעוד אחת סבורה ששיטור איננו הפתרון…הוא אף פעם לא. הפתרון הנדרש לעניות דעתי בפורום (להבדיל מכאן) הינו פשוט למדי…הקהילה קובעת.

     הצעה: אם ובמידה ישנם חמשה (או כל מספר שיוחלט) שסבורים שמגיב/משתף כל שהוא חצה את הגבול ההתנהגות הבסיסי, כל שעליהם להצביע את חוסר סיפוקם באצבע המורה כלפי מטה. ועל אותו המגיב/משתף לקבל על עצמו שבועיים הרחקה מרצון מהפורום (או כל פרק זמן שיוחלט על ידכם)…במידה ולא יעשה זאת מרצון ותוך כדי כבוד עצמי בסיסי לעצמו ולקהילה, אז במקרה זה ללא שום שיקול מצידך אותו אדם יורחק על ידך לאותו פרק הזמן. במידה ולאחר פרק הזמן שנקבע אותו שור מועד חזר לסורו, תקופת ההרחקה תוכפל, וחוזר חלילה.
     http://forum.emetaheret.org.il.....tml#p59910

     אני אישית לא סבור שתקופת ההרחקה בשום מקרה לא תקבע כתמידית, לפיכך יוחזר גם אחי האהוב קרסקס 🙂

     On Crime and Punishment – Kahlil Gibran

     Oftentimes have I heard you speak of one who commits a wrong as though he were not one of you, but a stranger unto you and an intruder upon your world.
     But I say that even as the holy and the righteous cannot rise beyond the highest which is in each one of you,
     So the wicked and the weak cannot fall lower than the lowest which is in you also.
     And as a single leaf turns not yellow but with the silent knowledge of the whole tree,
     So the wrong-doer cannot do wrong without the hidden will of you all.
     Like a procession you walk together towards your god-self.
     You are the way and the wayfarers.
     And when one of you falls down he falls for those behind him, a caution against the stumbling stone.
     Ay, and he falls for those ahead of him, who though faster and surer of foot, yet removed not the stumbling stone.
     http://www.katsandogz.com/oncrime.html

     אני מניח שהמפתח בידך!

     המשך יום נפלא.

     נ.ב. בתגובתי מעלה כתבתי "דרך אגב, אני אישית סבור שהפורום נסגר בגללי, טעיתי בגישה…אולם זה היה ברור לי כאור השמש מלכתחילה".

     עקוב אחר קו המחשבה הבא…גם אם הוא הזוי לחלוטין חחח

     התגובה הראשונה בפוסט הבא…

     "קרסקס, אתה באתר הוא זה המסקרן אותי מכולם. וסביר להניח שלא תבין אותי נכון, אז אציין "באהבה". מה לעשות אתה וכשמותך הם פרדוקס בעיני. ולפיכך מכשול קשה לפיצוח בדרך אל השלם"
     http://forum.emetaheret.org.il/topic5452.html

     התגובה החמישית מאותו הפוסט (קריסת האתר)

     "ראה בתגובתי לקרסקס את השלש אותיות הראשונות "קרס=360", והשלש האחרונות "שלם", והפרדוקס. (תזכורת לדברי אליו בעבר אודות מנטרות שמו)"

     התגובה ה-11 מאותו הפוסט…"מתי שאני אלך".
     http://forum.emetaheret.org.il.....tml#p47565

     עכשיו קפוץ אל הסוף (שנה, עשר חודשים ואחד עשר יום מאותו הפוסט) ואל השיר של איזמרלדה מהפוסט האחרון של זאב…ומילות הסיום של השיר בדו-שיח המתמשך בין אחי הזאב ולביני "Now I’m going".
     http://forum.emetaheret.org.il.....tml#p59852

     אני מניח שהסיכוי שתראה את האופן בו אני המשוגע רואה את הדברים הוא קלוש ביותר, ואם מישהו הצליח לראות זאת (ישנם עוד אלפי חיבורים) זה רק הזאב. ואני אישית מניח שבמידה והצלחתי לראות את קריסת הפורום מראש, זה יצביע בשיא עומקו על ההכרעה בשאלת הדטרמיניזם או הבחירה החופשית…לא לחלשי לב חחח
     http://forum.emetaheret.org.il.....tml#p50049

     וכמו שניסיתי לרמוז…זה הולך לכאוב
     http://forum.emetaheret.org.il.....tml#p59792

     אני מניח שאם רוצים להגיע אל גרעין האמת החדשה לפעמים צריך לעבור גם דרך אש יוקדת…בקטנה 🙂

     הגב לaleph 111
  • aleph 111

   "פורה דרכתי לבדי…"

   הגב לaleph 111
 • עוד אחת

  הפורום לא הצליח להתרענן עם אנשים חדשים, להביא קוראים מגיבים. ואת זה רק ניהול שלו יכל לפתור.

  הגב לעוד אחת
  • את מוזמנת להציע את עצמך לתפקיד הניהול של הפורום.

   • aleph 111

    הי אחי המוערך, אני אישית מניח שאני מבין את הסיבה שבגינה החלטת לסגור את הפורום, אולם לא בהכרח מסכים עימה לגמרי. כך או כך, אני סבור שאתה מדבר על הסיבה בעת שאני מתמקד על המניעים המובילים "תמיד" לאותה התוצאה (רק שאלה של זמן).

    נקודה נוספת – ברמה האישית גם אני העדפתי ועדין מעדיף את הפורום מאשר כאן, שכן לעניות דעתי הפורום היה מקום חופשי ובמיוחד אמיתי בהרבה יותר מאשר ההתייפייפות הנאורה לכאורה כאן.
    אני מניח שהשקפתך האישית נובעת עקב זאת שהסקופ הראייתי האישי שלך מביט אל עבר הרצוי תוך כדי התעלמות חלקית מהמצוי, והמצוי זוהי המציאות האמיתית שאיתה עלינו להתמודד באומץ, ולהובילה אל עבר הרצוי.

    כל ניסיון לייצר מציאות רצויה (ומתבקשת להחריד) חדשה תוך כדי התעלמות מהמציאות "האמיתית" עד הפריט הקטן ביותר בתוכה סופה לקריסה ניהיליסטית.

    אני מניח שייתכן מאד וזוהי התגובה האחרונה שלי כאן בפרוייקט.

    אסיים באגדה סינית עתיקה 🙂

    לפני שנים רבות נער אחד החליט להתבודד ולחשוב על משמעות החיים
    הוא הלך וטיפס על הר גבוה ונשאר שם 70 שנה
    יום אחד החליט לשוב לכפר וכל הכפר התרגש והתכנס לשמוע לאלו מסקנות אותו זקן הגיע לאחר 70 שנה של מחשבה.
    כולם התכנסו בכיכר הכפר והזקן נעמד לשאת דברים
    הוא פתח ואמר:״לאחר 70 שנה של מחשבות עמוקות בבידוד מוחלט הגעתי למסקנה שהחיים הם כמו גוייאבה..״
    התלחשויות התחילו להישמע בין הקהל ואז נעמד אדם אחד ואמר: ״יסלח לי כבודו אבל זה לא נשמע הגיוני״
    אמר אותו זקן: ״טוב, אז כנראה שהם לא כמו גוייאבה..״ וירד מהבמה.

    הגב לaleph 111
 • עוד אחת

  הפסדנו מקום אקטואלי, מיידע ומפתח, הרבה יותר מכל פורמט אחר, כולל האתר הראשי של הפרוייקט.
  הבעיה בעיני היתה מיעוט משתתפים. יתכן והיה אפשר להתגבר על זה עם ניהול וטיפוח ולאו דוקא שיטור.

  הגב לעוד אחת
 • עוד אחת

  אני מנסה לגרד ולהעיף את רגשות האשם שדבריך פיתחו בי, שלא התנהגנו יפה וכל זה. שום דבר מעבר.
  תודה על שנים מדהימות בפורום. (:

  הגב לעוד אחת
 • פרענק

  Lord shave the queen

  הגב לפרענק
  • aleph 111

   😉 Indeed he did

   "לעניות דעתי המהגרים מאפריקה והמזרח התיכון הולכים לשנות את צביונה של אירופה הלבנה ואולי אף לפרקה לגורמים. האם בכוחה של אירופה להביא לסיום את המשבר? אני בספק, והפתרונות המוצעים מהימין הקיצוני כגון לגרש את כולם בכח, או מהעבר הנגדי של השמאל הקיצוני לפתוח את שערי אירופה ולספוח את השטף לתוכם לא קבילים ולא יעמדו בעת המבחן. ולכן יתכן שאנו נמצאים רגעים ספורים לפני התפרקות האיחוד והסתגרות בתוך מדינות בעלות אינטרסים שונים ולעיתים מנוגדים. יתרה מכך גם בתוך המדינות הללו יגבר הקיטוב בין הימין לשמאל תוך כדי התעצמות הימין הקיצוני לעומת השמאל השולט כרגע"
   http://www.emetaheret.org.il/2.....%99%D7%9D/

   הגב לaleph 111
 • פרענק

  הרבה מילים שלא בדיוק מסבירות כיצד ההחלטה מסתדרת עם ה NWO.
  מה שכן, כל התשקורת נגד, ולא בטוח שזה יקרה, ומשאל עם חוזר… ובלה בלה בלה

  הגב לפרענק
  • aleph 111

   אני אישית לא בטוח שה- NWO זה 1, אלא 2 ויותר, וגם אם הוא 1 (לעניות דעתי שואף אל עבר ה-1) אני סבור שהדרך להבינו היא דרך ה-2.

   Nato chief: Vladimir Putin 'weaponising' refugee crisis to 'break' Europe

   Vladimir Putin is purposefully creating a refugee crisis in order to “overwhelm” and “break” Europe, Nato’s military commander in Europe said today.
   http://www.telegraph.co.uk/new.....urope.html

   הגב לaleph 111
   • פרענק

    לא ירדתי לסוף דעתך.
    האם אתה תומך בדיעה אשר הצגת כידיעה?
    פוטין הוא היחד שמנסה לעשות סדר בסוריה ותמך לאורך כל הדרך באסד.
    בניגוד לריקוד המוזר של נאטו עם המורדים – מחמשת ומפציצה אותם בו זמנית.

    ואם לא יהיה בלגן ממה לוקהיד תתקיים? מהחמקן של ליברמן?

    הגב לפרענק
    • aleph 111

     הי פרענק,

     כלל לא בטוח שאצליח לענות על השאלות שהפנת, ובנוסף אני מניח שאני אהיה מוגבל ביותר באופן הצגת דעתי האישית, אבל אשתדל לענות על דבריך כראות עיני, ואשמח לביקורות נוקבות מכל עבר…מצטער מראש על חלקים בתגובתי שישמעו הזויים אבל לעניות דעתי הינם חשובים ביותר. ראה את עצמך חופשי מהתייחסות כל שהיא כלפי אותם נקודות.

     א. כמובן שהידיעה שהצגתי הינה רק עובדה מצד אחד של המתרס (המערבי), ואני מניח שנכון לעכשיו דעתי האישית הינה מושרשת עדין מתוך הנחה הבסיסית ששני הפלגים הראשיים שקרנים, מגמתיים ובעלי אג'נדות סינסטריות. או כפי שהבעתי בתגובתי לבקופסא בפוסט של דעאש כבדרך אגב בעבר.
     http://forum.emetaheret.org.il.....tml#p55962

     או אם תרצה כדברי הנביא דניאל 11:27
     "וּשְׁנֵיהֶם הַמְּלָכִים לְבָבָם לְמֵרָע, וְעַל-שֻׁלְחָן אֶחָד כָּזָב יְדַבֵּרוּ; וְלֹא תִצְלָח, כִּי-עוֹד קֵץ לַמּוֹעֵד"

     אני מניח שלהבדיל ממך הרואה את רוסיה הפוטינית כגורם מייצב בסוריה להבדיל מהמערב (משתמע מדבריך לעייל). אני אישית סבור שהדבר האחרון שמעניין את פוטין זה היציבות בסוריה או אזרחיה המסכנים היושבים בתוכה המופגזים גם על ידי צבאו השכם וערב (כנ"ל המערב).
     אני אישית סבור שפוטין ויועצו ואיש סודו אלכסנדר דוגין רואים בעיני רוחם את החזון הישן של הציר או הזרוע המזרחית המשתרעת מירכתי צפון (רוסיה מחד וארה"ב מנגד) עד ירושלים.

     אלכסנדר דוגין – אירו-אסיה והיהודים.
     http://forum.emetaheret.org.il.....tml#p56350

     Aleksandr Dugin
     ON THE PATH TO EURASIA
     EXCERPTS FROM ‘THE JEWS AND EURASIA’
     http://web.archive.org/web/200....._jews.html

     ובכן, אני אישית סבור שהמשבר באוקראינה וחצי האי קרים הממוקמים בפאתיו של הדב הרוסי והמשבר הכאוטי המשווע בסוריה, הינם נקודת ההתחלה של הציר המזרחי (חצי האי קרים) כאשר סופו של הציר הינו דמשק (444).
     כמובן שבין נקודת התחלת הציר לסופו ישנם אין ספור פלגים שונים המתנגדים לרוסיה הפוטינית נחרצות, אך לעניות דעתי בעיני רוחו פוטין ויועצו יודעים שככל שהמערב יתבדל ייחלש ויתרחק מאסיה והמזרח התיכון, וככל שאזרחי אירופה והמערב ילכו ויתוודעו למציאות המזרח תיכונית, כך גם יגבר הפילוג באירופה, תוך כדי התעוררות הימין באירופה שנכנס לתרדמת חורף לאחר מלחמת העולם השנייה כתוצאה מעליית השמאל.

     אני מניח שפוטין ואלכסנדר דוגין מנתחים נכון את הפילוג שייווצר באירופה (החל כבר) תוך כדי תנועת מהגרים בלתי פוסקת מטובלת במספר רב של התקפות טרור בליבה של אירופה (בלתי נמנע), ולכן האסטרטגיה הרוסית הינה ראשית לשמר את משטרו של אסאד וקיבועה של נקודת הקצה של הציר המזרחי, תוך כדי תקיפת המתנגדים לשלטונו של אסאד מחד, ומנגד התקפות אוויריות בלתי פוסקות כנגד דעאש, שיובילו ככל שייחלש כוחה להימלטות אל שטחי אירופה במסווה של פליטים.

     בזמנו יצא לי לכתוב במעט בפורום אודות העמים הטורקיים הפרוסים במרכז הציר המזרחי (הטורקמנים), ואין ספק שעמים אלו המצויים באזור הקרוי ח'ורסאן מהווים מכשול בדרך ליצירת ציר מלא מזרחי (חצי הסהר). אולם לעניות דעתי ההתנגדות של עמים אלו (כולל טורקיה) לא תחזיק מעמד לאורך זמן וכפי שהתבשרנו לאחרונה פוטין וארדואן כבר פועלים לנרמול היחסים תוך כדי התכופפות טורקיה למאווי ליבו של פוטין. או כפי שמתפרסמים בימים אלו גם בעיתונים האיראניים…
     "סופם של הימים הטובים בין רוסיה לאיראן", היתה כותרתו של מאמר שהתפרסם באתר אפתאב שמקורב לנשיא חסן רוחאני. "כניסתה של רוסיה לזירה המזרח תיכונית אינה מועילה לאף אחד מהצדדים בסכסוך בסוריה", כתב החתום על המאמר, "זו איננה התערבות אידיאולוגית, אלא כזאת שנובעת משיקולים מדיניים שמטרתם לנצל את מאזן הכוחות החדש אחרי נסיגת ארה"ב מהזירה".
     https://www.google.co.il/webhp?sourceid=chrome-instant&rlz=1C1GIWA_enIL577IL577&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=%D7%A1%D7%95%D7%A4%D7%A8%D7%9E%D7%A8%D7%A7%D7%98%20%D7%94%D7%90%D7%A4%D7%A9%D7%A8%D7%95%D7%99%D7%95%D7%AA%20%D7%A9%D7%9C%20%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%A7%D7%99%D7%94

     ראה גם את המאמר הבא בנוגע לחששות מדינות נוספות מהאג'נדה הרוסית של אירו-אסיה כגון אזרבייג'ן וקזחסטאן…וכזכור רק לאחרונה התמודדו כוחות ארמנים ואזרבייג'נים בחבל השנוי במחלקות נגורנו-קראבך.
     http://veracityworldwide.com/K.....baijan.pdf
     http://www.ynet.co.il/articles.....26,00.html

     ב. בנוגע לדבריך אודות התקשורת השמאלנית באירופה המנסה להשיב את הגלגל לאחור כתוצאה ממשאל העם בבריטניה.

     ראשית אני לא סבור שיעזור לשמאל גם אם יצליח להשאיר את בריטניה באיחוד, שכן הדבר יציג את הניאו-ליברלים התומכים באינטרנציונליזם (לעומת האינטרנציונליזם המעמדי המרקסיסטי) במערומיו. והדבר רק יחזק ויגביר את הפילוג בין ימין לשמאל, עשירים לעניים, הדור הישן והדור החדש (צעירים ומבוגרים), כפי שאפשר לראות בכל רחבי אירופה, והמספרים אף התבטאו כך גם במשאל העם בבריטניה תוך כדי התפלגות ברורה לפי קווי המתאר לעייל. חשוב בנוסף לציין שהתחזקות המגמה הנ"ל משתקפת כבר בימים אלו במדינות רבות באירופה.

     אני אישית סבור שבסופו של דבר בריטניה תפרוש מהאיחוד, ולאחריה מדינות רבות נוספות.
     מכיוון שכרגע השמאל בבריטניה בראשותו של ג'רמי קורבין מתפורר לחלוטין תוך כדי התפטרות של כשני שליש מחברי מפלגתו, סביר להניח שהמחנה השמאלני יתקשה להציג מנהיגות ולהתמודד כמקשה אחת על השלטון, ולכן אני אישית חוזה את ניצחון הימין בבריטניה בראשותם של תרזה מאי (שרת הפנים) או מייקל גוב (שר המשפטים).
     אני מניח שאני אישית לא תומך באף אחת מהדעות הראשיות(צירים), או לחלופין בקומבינציה חדשה כל שהיא אחרת אני אישית תומך בשניהם. עד אז דעתי האישית נוטה לסבור ששני הצדדים ניהיליסטים בקצה דרכם המובילים אל המצוק ההתאבדותי. או כפי שהובע בפוסט של משבר הפליטים "האם בכוחה של אירופה להביא לסיום את המשבר? אני בספק, והפתרונות המוצעים מהימין הקיצוני כגון לגרש את כולם בכח, או מהעבר הנגדי של השמאל הקיצוני לפתוח את שערי אירופה ולספוח את השטף לתוכם לא קבילים ולא יעמדו בעת המבחן".

     אני סבור שהמניפולציות של הפרד ומשול שבהם נשטפות תודעות העדרים השונים הם במקורם 2 ולא 1, ואם תרצה מלחמה בין שני פירמידות שקריות, הפירמידה הקפיטליסטית הגלובלית השלטת כיום, לבין הפירמידה הלאומנית מרקסיסטית המעמדתית המנסה ליצור בסיס משותף בין עמיתיהם במדינות שונות על מנת להפיל את השיטה הקיימת. אולם כאמור שני המלכים לבבם למרע, ועל שולחן אחד כזב ידברו, ולא תצלח…כי עוד קץ למועד.

     עכשיו לחלק ההזוי חחח

     מעניין בנוסף לציין (רק מבחינתי חחח) ששני הצירים, הזרועות או הצלעות נמתחים עד טבור הארץ, ירושלים והמקדש=444 במרכזו…לשון המאזניים.

     צלע האלף המערבי
     http://forum.emetaheret.org.il.....tml#p59852

     צלע האלף המזרחי
     http://forum.emetaheret.org.il.....tml#p59614

     אני לכשעצמי מניח שאחת הפרצות אל עבר זה המצוי מעבר לנרטקס בו מצויים העדרים השונים מצויה בהערה אודות סיום חייו של Gérard de Sède כפי שנגעתי בפוסט של זאב בנוגע לגרנד מאסטרים של הטמפלרים שיצאו מירושלים, ואל Prieuré de Sion אני מניח שהתהיה שלי נבעה משאלה בסיסית מדוע הוא נקבר כשארונו עטוף בדגלה של ברית המועצות.

     Later years

     Gérard de Sède died in Désertines (Montluçon), on Saturday, 29 May 2004, de Sède's coffin was draped with the flag of the Soviet Union. He was buried in Lieoux.
     https://en.wikipedia.org/wiki/G%C3%A9rard_de_S%C3%A8de#L.27Or_de_Rennes

     אני מניח שבנוסף לנקודות המעטות שהספקתי לשתף בפורום בנוגע לקתדרלת נוטרדאם בפריז הממוקמת כאי באמצע נהר ה-סן (110 או סאן) שפרושו "נהר מקודש". אזי ראשית אוסיף מעט פרטים בנוגע לנהר הסן שאורכו 777 ק"מ.
     https://en.wikipedia.org/wiki/Seine

     מעניין בנוסף לציין שקתדרלת נוטרדאם בפריז מציינת גם את נקודת האפס (רעיון המוכר מהסרט דה-ווינצי קוד).
     https://fr.wikipedia.org/wiki/Point_z%C3%A9ro_des_routes_de_France#/media/File:Point_Z%C3%A9ro_des_Routes_de_France_(1).JPG
     https://fr.wikipedia.org/wiki/Point_z%C3%A9ro_des_routes_de_France

     Alfeios

     Alfeiós (Greek: Αλφειός, also romanized as Alpheus, Alpheios) is the longest river in the Peloponnese, in Greece. The river is 110 km long, flowing through the regional units of Arcadia and Elis

     "Underground river "in Western esotericism

     ccording to the The Holy Blood and the Holy Grail [1982], 15th-century French king René of Anjou, who contributed to the formation of theWestern esoteric tradition, used the theme of an "underground river" that was equated with the Alfeios River to represent a subculture ofArcadian esotericism, which was seen as an alternative to the mainstream spiritual and religious traditions of Christendom. The book claims that the myth of Arcadia and its underground river became a prominent cultural fashion and inspired various artistic works such as Jerusalem Delivered (1581) by Torquato Tasso, Countess of Pembroke's Arcadia (1590) by Philip Sidney, Les Bergers d’Arcadie (1637 – 1638) by Nicolas Poussin and the Kubla Khan (1816) bySamuel Taylor Coleridge. The book speculates that the "underground stream" might also have connoted an unacknowledged and thus "subterranean" bloodline of Jesus
     https://en.wikipedia.org/wiki/Alfeios

     http://forum.emetaheret.org.il.....tml#p56672

     אני אישית מניח שיש לזה המשך עמוק אבל לא אכנס אליו כאן חוץ מתזכורת לשטפונות שפקדו את צרפת ככתוצאה מעליית נהר הסן על גדותיו.
     http://www.nytimes.com/2016/06.....&_r=1

     הגב לaleph 111
     • aleph 111

      "אני אישית סבור שבסופו של דבר בריטניה תפרוש מהאיחוד, ולאחריה מדינות רבות נוספות.
      מכיוון שכרגע השמאל בבריטניה בראשותו של ג'רמי קורבין מתפורר לחלוטין תוך כדי התפטרות של כשני שליש מחברי מפלגתו, סביר להניח שהמחנה השמאלני יתקשה להציג מנהיגות ולהתמודד כמקשה אחת על השלטון, ולכן אני אישית חוזה את ניצחון הימין בבריטניה בראשותם של תרזה מאי (שרת הפנים) או מייקל גוב (שר המשפטים)"

      דרמה בבריטניה: היריבה פרשה, תרזה מיי תהיה רה"מ… השרה תרזה מיי צפויה להפוך לרה"מ כבר בעוד כמה ימים
      http://www.ynet.co.il/articles.....60,00.html

      'Brexit means Brexit'
      http://www.independent.co.uk/n.....30596.html

      אני מניח שלפחות החלק הזה נכון…בהקשר לשאר ימים יגידו

      הגב לaleph 111
      • aleph 111

       "אני אישית סבור שבסופו של דבר בריטניה תפרוש מהאיחוד, ולאחריה מדינות רבות נוספות.
       מכיוון שכרגע השמאל בבריטניה בראשותו של ג'רמי קורבין מתפורר לחלוטין תוך כדי התפטרות של כשני שליש מחברי מפלגתו, סביר להניח שהמחנה השמאלני יתקשה להציג מנהיגות ולהתמודד כמקשה אחת על השלטון, ולכן אני אישית חוזה את ניצחון הימין בבריטניה בראשותם של תרזה מאי (שרת הפנים) או מייקל גוב (שר המשפטים)"

       למרות הסערה האנטישמית: קורבין ניצח בלייבור
       http://www.ynet.co.il/articles.....53,00.html

       אני אישית מניח שניצחונו של קורבין יסתום את הגולל על חזרתה של מפלגת הלייבור (שמאל) לזמן רב, וכאמור כסאות האופוזיציה ימלאו את ישבניהם לעוד זמן רב בנוכחותם, עם או בלי קשר לאנטישמיות המובנית בחוגי השמאל הרדיקלי.

       הגב לaleph 111
       • aleph 111

        בנוגע לדברים לעייל בנוגע לכאוס המזוויע והמחריד בסוריה…

        לפני כשבועיים התבשרנו על הפסקת אש בין הצדדים לאחר שהושגה "בזכות" ארה"ב ורוסיה. אולם עוד טרם התייבש הדיו מדפי ההסכם כבר התבשרנו על הפצצה אמריקאית שבה נהרגו כ-80 מחיילי אסאד. עוד חדשה זאת מתפרסמת על גלי האתר אנו מתבשרים שרוסיה הפגיזה שיירת סיוע הומניטרית של האו"ם בדרכה אל העיר חאלב הנצורה, ובה נהרגים 12 איש. כמובן שמיד לאחר מכן המלחמה התחדשה ביתר שאת.

        לי אישית לא נראה שהם מעוניינים בהפסקת המלחמה (והמבין יבין).

        Holocaust in Aleppo

        Damascus (444) vs. Alep (111)

        בליץ אווירי של אסד ורוסיה: "חלב מושמדת"
        יום שלישי להפצצות הכבדות במזרח חלב: עשרות נהרגו, לשני מיליון אין גישה למים זורמים. "שואת חלב", מכנים זאת ברשת, וסורים סיפרו: "מפציצים אותנו כמו בדרזדן, זו השמדה לכל דבר ועניין".
        http://www.ynet.co.il/articles.....24,00.html

        A ferocious assault on Aleppo suggests the U.S. may be wrong on Syria
        https://www.washingtonpost.com/world/a-ferocious-assault-on-aleppo-suggests-the-us-may-be-wrong-on-syria/2016/09/23/909e33b0-80d9-11e6-9578-558cc125c7ba_story.html

        קצת היסטוריה…

        חלב – Aleppo – Alep

        חלב (ערבית حلب, תעתיק מדויק חַלַבּ;[2] צרפתית Alep; טורקית Halep; כורדית Heleb) היא העיר הגדולה בסוריה ובירת מחוז חלבבצפון-מערב המדינה. בשנת 2012 הוערכה אוכלוסיית העיר בכ-1.9 מיליון תושבים (בכ-9,000 תושבים יותר מאשר בבירה דמשק). רוב תושביה ערבים וכורדים. גרים בה גם ארמנים וטורקים, ועד כחמישית מתושביה הם נוצרים.
        העיר היא אחד המקומות הנושבים הידועים העתיקים ביותר בעולם, וממצאים בסביבתה מראים כי המקום יושב כבר באלף ה-11 לפנה"ס. שכנו שם יישוב ונקודת סחר במשך כל העת העתיקה, וזאת בשל מיקומו האסטרטגי במפגש דרכי מסחר, האחת בין הים התיכון ממערב לעמק הפרת במזרח, והאחרת בין דמשק מדרום לאסיה הקטנה מצפון.

        ימי הביניים (הסלג'וקים והפרנקים)

        הערבים בהנהגת ח'אלד בן אל-וליד כבשו את העיר מידי הביזנטים לאחר מצור שנמשך שלושה חודשים מיולי עד אוקטובר 637. בסופו של המצור נכנעו הביזנטים והותר להם לעזוב את העיר בשלום. העיר הייתה לבירת נסיכות עצמאית באמצע המאה ה-10. בשנת 962 תקפו הביזנטים את העיר ובזזו אותה, והם שבו לשלוט בה למשך פרק זמן קצר בין 974 ל-987. לאחר מכן הייתה העיר והנסיכות שבראשה ניצבה למדינה וסאלית של האימפריה הביזנטית, עד פלישת הסלג'וקים לאסיה הקטנה ולצפון מסופוטמיה בסוף המאה ה-11. הצלבנים הטילו על העיר מצור ב-1098וב-1124 אך לא הצליחו לכובשה.

        ב-1183 כבש צלאח א-דין את העיר והקים בה ממלכה איובית שבראשה עמד נסיך חלב. ארבעה נסיכים שלטו בנסיכות וב-24 בינואר 1260 כבשו המונגולים בהנהגת הולגו חאן את העיר[8]. חומות העיר נפלו לאחר לחימה בת שישה ימים ולאחר ארבעה שבועות נוספים נכבשה המצודה. האוכלוסייה המוסלמית בעיר נטבחה אך המונגולים חסו על הנוצרים בשל כך שעמדו בברית עם האבירים הפרנקים מאנטיוכיה. המונגולים הפקידו את השלטון בעיר בידי הנסיך האיובי של חומס, והמשיכו במסעות כיבושיהם דרומה לעבר דמשק, אותה כבשו בתחילת חודש מרץ. אולם חמישה חודשים לאחר מכן יצאו הממלוכים במשלחת צבאית ממצרים וכבשו את דמשק מידי המונגולים ב-8 בספטמבר 1260. כחודש לאחר מכן השתלטו הממלוכים גם על חלב, והציבו בראשה מושל מטעמם. המונגולים ניסו להשתלט על העיר מחדש בחודש דצמבר 1260 אך ללא הצלחה. המונגולים לא אמרו נואש, וב-1271 שבו ותקפו את חלב ממעוז כוחם באסיה הקטנה שמצפון. הם כבשו את חלב, ונסוגו רק כאשר ביברס הגיע לעיר בראש צבאו, אולם עשר שנים לאחר מכן, ב-1280 שוב נכבשה העיר בידי המוננגולים. חלב שוחררה על ידי הממלוכים זמן קצר לאחר מכן, והוקמה מחדש ב-1292.
        https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%97%D7%9C%D7%91_(%D7%A2%D7%99%D7%A8)

        פרנקים (נדידת העמים)

        הפרנקים (בלטינית: Franci או gens Francorum) היו איחוד של מספר שבטים גרמאניים שחלקו סממנים תרבותיים משותפים בתקופת נדידת העמים. לאחר התיישבותם במרכז ומערב אירופה ובעיקר בגאליה הרומית, הייתה להם השפעה רבה על התקופה שאחרי נפילת האימפריה הרומית ועל אירופה של ימי הביניים. הפרנקים נחשבים לגורם מרכזי בהיסטוריה של צרפת, גרמניה, הולנד, בלגיה ולוקסמבורג.
        https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%D7%A8%D7%A0%D7%A7%D7%99%D7%9D

        טורקמנים סלג'וקים – ואלפ ארסאלן
        http://forum.emetaheret.org.il/topic5942.html

        פרנקים ונדידת העמים – Völkerwanderung

        http://www.emetaheret.org.il/2.....%99%D7%9D/

        צלע האלף
        http://forum.emetaheret.org.il.....tml#p59911

        The Templar Conspiracy

        For a number of reasons, several books, including Holy Blood, Holy Grail, have suggested that a conspiracy has contrived to distort the historical facts regarding the Knights Templar, and indeed, that the creation of the Templars themselves was the result of a conspiracy. One of the facts that seems to have been distorted is the date of the Templars' foundation: 1118.

        If the historians are correct, the Templars started in that year with nine knights, and did not add to their membership for another nine years.

        But it is known that by 1126 they had added four new members, so either the date of their foundation is wrong, or the bit about them admitting no new members for nine years is wrong. If the last piece of information is correct, then they would have actually been founded in 1111 or 1112. And there just so happens to be much evidence supporting that. For instance, in 1114, the Count of Champagne is known to have received a letter from the Bishop of Chartres regarding his intention to join "The militia of Christ", a nickname for the Templar order.

        Clearly, then, the existence of the Templars was already well-established.
        http://www.bibliotecapleyades......plar07.htm

        In 1114 Count Dom Henrique passed away in his adopted homeland. Back in Jerusalem, the Order of the Temple was still in its embryonic stage, yet sources claim the Templars by this time were already present in Portugale: “After D. Affonso VI married his daughter to Count Dom Henrique, they [the Templars] always came to his aid, and did not stop doing so even after the death of his son.” An independent German source also states categorically that the proto-Templars forged a working relationship with Count Dom Henrique: “The acquisition of an important property, such as that of the castle of Souré, which was given to them [the Order of the Temple] by Count Henrique in 1111 proves that these knights had already rendered some services, and that he was convinced of their usefulness.”
        http://www.invisibletemple.com.....ecret.html

        מסעי הצלב
        https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%A1%D7%A2%D7%99_%D7%94%D7%A6%D7%9C%D7%91

        הגב לaleph 111
 • aleph 111

  כהמשך לחבל המתהדק סביב צווארם של טראמפ ויועציו…

  http://www.salon.com/2017/05/2.....ssian-mob/

  אני אישית גם סבור בהקשר הישראלי או היהודי שהאסטרטגיה של ביבי הנשענת על ממשל טראמפ will back fire loudly

  הגב לaleph 111
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית