ראשי » בריאות » אתם כאן

"חיסון הפפילומה יהפוך לשערוריה הרפואית הגדולה בכל הזמנים"

רופא שעבד בעבר עבור חברת התרופות מרק צופה שחיסון ה-Gardasil לטיפול בנגיף הפפילומה יהפוך לשערורייה הרפואית הגדולה בכל הזמנים

 • מאת מנהל הפרויקט | 7 בדצמבר 2015
 • 61,640 צפיות | 27 תגובות
עודכן לאחרונה: 24 בספטמבר 2016

"פשוט לא ניתן עוד להאמין להרבה מהמחקרים הקליניים שפורסמו, או להסתמך על חוות דעתם של רופאים מהימנים או הנחיות רפואיות מוסמכות.
אני לא נהנית מהמסקנה הזו, שאליה הגעתי לאט ובחוסר רצון, לאחר יותר משני עשורים כעורכת ראשית של עיתון הרפואה של ניו אינגלנד " – מריקה אנג'ל (מקור)

אנג'ל היא רופאה וסופרת, יחד עם היותה האישה הראשונה שכיהנה כעורכת ראשית של כתב העת הרפואי של ניו אינגלנד – אשר נחשב לאחד מכתבי העת הרפואיים היוקרתיים ביותר בעולם.

מאז שמנהל המזון והתרופות האמריקני (FDA) אישר את חיסון הגרדסיל Gardasil של חברת התרופות מרק ושות' בשנת 2006, חיסון זה צבר כמויות עצומות של מידע, מחלוקות ודיסאינפורמציה. מחלוקת זו צברה תשומת לב רבה כאשר אנשים החלו להיות מודעים יותר לחשיבות למה שקורה לגופם ומה הם מכניסים אליו. זה הכרחי שנבחן ראיות רבות לפני שנאמין למה שנראה בטלוויזיה או למה שנאמר בתשדירי הפרסומת, ואנשים מתחילים לאט להתעורר לעובדה זו.

"זה חיסון משווק ביותר, ההתלהבות מיתרונותיו מוגזמת, וממעיטים בערכן של הסכנות." – ד"ר כריס שואו, פרופסור באוניברסיטה של קולומביה הבריטית, מהמחלקה למדעי המוח, עיניים, ומדעים חזותיים. (ציטוט שנלקח מהסרט התיעודי "עוד נערה אחת")

Gardasil, הידוע גם כחיסון נגד נגיף הפפילומה האנושי (HPV), ניתן כסדרה של שלוש זריקות מעל גיל 6 חודשים על מנת להגן מפני הידבקות מנגיף הפפילומה HPV וכדי למנוע בעיות בריאותיות הקשורות לנגיף. שתי חברות תרופות כיום מייצרות שני חיסונים (Cervarix ו-Gardasil) אשר אמורים להגן מפני סרטן צוואר רחם בנשים. Gardasil גם אמור להגן מפני יבלות וסרטן בפי הטבעת, הנרתיק והפות באברי המין. שני החיסונים זמינים לילדות ונערות, ואילו רק Gardasil זמין גם עבור בנים.

המרכז האמריקני לבקרת מחלות (CDC) טוען כי חיסון HPV מציע את ההגנה הטובה ביותר לבנים ובנות שמקבלים את כל שלוש מנות החיסון ויש לגופם זמן לפתח תגובה חיסונית לפני שהילדים הופכים לפעילים מבחינה מינית. זו הסיבה מדוע החיסון מומלץ לילדים שהגיעו לגיל 11 או 12.

יש רשימה ארוכה של אנשים משכילים אשר מתנגדים בקול רם וצלול לחיסון הזה ומזהירים מפניו. הפעם, זה ד"ר ברנרד Dalbergue, לשעבר רופא בתעשיית התרופות שאף עבד עבור חברת התרופות מרק, יצרנית Gardasil. ד"ר דלברק החל להרים את קולו נגד חיסון HPV, והוא משמיע טענות קשות גם על תעשיית התרופות בכללותה. הוא מצטרף לשורה של מומחים ארוכים בתעשייה שחושפים את המניפולציה והשליטה על המחקר הקליני שנעשה על ידי חברות בתעשיית התרופות.

"חיסון הגרדסיל יהפוך לשערוריה הרפואית הגדולה ביותר בכל הזמנים" - דוקטור ברנרד שעבד בעבר כרופא עבור חברת התרופות מרק מפתחת החיסון

"חיסון הגרדסיל יהפוך לשערוריה הרפואית הגדולה ביותר בכל הזמנים" – דוקטור ברנרד שעבד בעבר כרופא עבור חברת התרופות מרק מפתחת החיסון

הציטוט הבא לקוח מראיון שנערך בחודש אפריל של שנת 2014, בהוצאה של המגזין הצרפתי Principes דה סנטה (עקרונות הבריאות):

"צריך לחקור ולהעריך את ההיקף המלא של שערוריית Gardasil: כולם ידעו שכאשר חיסון זה אושר לשיווק בשוק האמריקאי, יוכח שהוא יהיה חסר ערך. דיאן הרפר, מנהיג דעה מרכזי בארצות הברית, היה אחד הראשונים לחשוף את התרמית כאשר הצביע על ההונאה של חברות התרופות. אני צופה כי Gardasil יהפוך לשערורייה הרפואית הגדולה ביותר בכל הזמנים, כי בשלב מסוים, הראיות יערמו עד כדי כך שהן יוכיחו כי למרות ההישג הטכני והמדעי שאולי קשור לחיסון, אין לו שום השפעה על סרטן צוואר רחם ושכל תופעות הלוואי הרבות מאוד שהורסות חיים ואפילו הורגות, אינן משרתות כל מטרה אחרת חוץ מאשר ליצור רווח ליצרנים. (הדגשה לא במקור) חיסון ה-Gardasil הוא חסר תועלת ועולה הון תועפות! בנוסף, מקבלי החלטות בכל הרמות מודעים לכך! ניתן למצוא בשני החיסונים ל-HPV תופעות לוואי הכוללות מקרים של תסמונת גיליאן-ברה, שיתוק של הגפיים התחתונות, טרשת נפוצה ודלקת קרום מוח." (מקור) -. ד"ר ברנרד Dalbergue

ד"ר Dalbergue גם פרסם לאחרונה ספר בשם "Omerta dans les labos pharmaceutiques: Confessions d’un medicine" (וידויים של רופא), שנכנס לפרטים נוספים על שחיתות בתעשייה הרפואית / התרופות. הוא גם הופיע לאחרונה בתכנית רדיו פופולרית בצרפת שבה אתם יכולים לצפות כאן (אמנם זה בצרפתית, אך תוכלו לפחות להצמיד פרצוף לשם).

שערוריה, מידע מוטה ומניפולציה של נתונים

שערורייה, מידע מוטעה, ומניפולציה של נתונים הפכו לחלק בלתי נפרד מהמחקר הקליני ופיתוח תרופות. חשוב שנבין שמדובר בעובדות ולא בשמועות; מלבד חושפי שחיתויות, יש מספר רב של מסמכים הממחישים את המציאות הזאת. אחת הדוגמאות הטובות ביותר (מתוך הרבה) מגיעה מדוקטור לוסיה טומלג'נוביק Lucija Tomljenovic, PhD, מקבוצת המחקר העצבי במחלקת העיניים והמדעים החזותיים באוניברסיטת קולומביה הבריטית. בשנת 2011, היא השיגה מסמכים שחושפים כי יצרני חיסונים, חברות תרופות, ורשויות בריאות ידעו על הסכנות המרובות הקשורות לחיסונים אבל בחרו להסתיר אותם מהציבור. המסמכים התקבלו ממחלקת הבריאות בבריטניה (DH) והוועדה המשותפת על חיסונים (JCVI), שמייעצים למזכירי הבריאות בבריטניה על מחלות שניתן למנוע באמצעות חיסונים. אתם יכולים לקרוא מסמכים אלה כאן.(קובץ PDF)

הנה מה שהיה לה לומר על Gardasil:

רופאה נוספת שעושה רעש בנוגע לחיסון HPV היא ד"ר דיאן הרפר.
ד"ר הארפר עזרה לעצב ולבצע מחקרי בטיחות ויעילות בשלב 2 ו-3 של ייצור חיסון הגרדסיל כדי לקבל אישור לשווק אותו. היא גם חיברה מאמרים רבים על החיסון שפורסמו. דוקטור הרפר אף קיבלה שכר כיועצת ודוברת של חברת מרק. זה מאוד יוצא דופן עבור חוקר לבקר בפומבי תרופה או חיסון להם היה שותף בפיתוח ובמחקר, זה אומר רבות על האופי שלה. זה משמעותי אף יותר שכן היא הסכימה להשתתף בסרט התיעודי "ילדה אחת יותר", מה שמרמז (כך אני מאמין) כי יש סיכוי שהיא מסכימה עם המידע האחר שנאמר בסרט התיעודי, מידע אותו היא לא אמרה בפומבי.

"ילדה אחת יותר" הוא התשובה לקמפיין השיווק של יצרניות החיסון שכותרתו: "ילדה אחת פחות". ההורים שעודדו את בנותיהם לקבל את חיסון HPV עשו זאת בעצת הרופאים שלהם, הממשלה שלהם, ואמונתם בתעשיית התרופות. הם לא היו "אנטי-חיסון" הם שיחקו לפי הכללים, ועכשיו הם משלמים את המחיר. זהו סרט תיעודי שבו מופיעים כמה מומחים מהתעשייה, רופאים שונים, וחוקרים באוניברסיטה. כולם מדברים בגנות החיסון.

"הם יצרו כמות עצומה של פחד באמהות, ופנו לתחושת החובה שלהן כדי לגרום להם לחסן את בנותיהן" – ד"ר דיאן הרפר (מקור)

הציטוט הנ"ל נלקח מהסרט, וזהו קטע שבו היא מעלה כמה נקודות חשובות שכדאי לשקול בנוגע לחיסון:

מחקרים נוספים

בבואנו לדבר על מחקרים עדכניים הקשורים ל-HPV וחיסון הפפילומה כדאי לבחון מחקר שנערך לאחרונה. סקירה חדשה זו פורסמה בכתב העת journal Autoimmunity Reviews וכותרתו: "על הקשר בין חיסון הפפילומה האנושי ומחלות אוטואימוניות."

מחברי המחקר הגיעו לאותה מסקנה כמו ד"ר הארפר, רופאה שהיתה מעורבת ישירות עם הניסויים הקליניים לאישור של החיסון (ושהוזכרה קודם לכן במאמר). הם הגיעו למסקנה כי:

"ההחלטה לחסן עם חיסון HPV היא החלטה אישית, לא אחת שצריכה להיעשות למען בריאות הציבור. HPV אינו מחלה קטלנית ב -95% מהמקרים; ו -5% האחרים ניתנים לזיהוי וטיפול בשלב הטרום סרטני. " (מקור)

הם גם מנו מספר מקרים שבהם חיסון ה-HPV הוא למעשה הגורם בסבירות גבוהה, למגוון רחב של מחלות אוטואימוניות הכוללות: טרשת נפוצה, תסמונת גיאן-בארה, קריסת שחלות, ועוד.

בהצהרה החותמת את הדו"ח על חיסון הגרדסיל שפורסם ע"י מנהל התרופות והמזון האמריקני ב-2008 נאמר כי 73.3% מהבנות "הבריאות" שהשתתפו בניסויים הקליניים פיתחו "מצבים רפואיים חדשים." הרשימה שלהלן מדגישה כמה מ-"המצבים הרפואיים החדש" הללו (מָקוֹר):

הפרעות במערכת דם והלימפה 2.9% = 1 מ-34
הפרעות במערכת העיכול 13.4% = 1 מ-7
הפרעה כללית במקום הזריקה 3.8% = 1 מ-33
הפרעות במערכת החיסונית 2.4% = 1 מ-50
זיהומים 52.9% = 1 מ-2
פציעה, הרעלה, וסיבוכים פרוצדורליים 8.0% = 1 מ-12
הפרעות בשלד, שרירים ורקמות חיבור 6.8% = 1 מ-14
הפרעות במערכת העצבים 9.4% = 1 מ-10
הפרעות במערכת הרביה וההריון 1מ-50
הפרעות פסיכיאטריות 4.4% = 1 מ-22
הפרעות בכליות 2.7% = 1 מ-37
הפרעות בפוריות ובשדיים 24.8% = 1 מ-14
הפרעות במערכת הנשימה 5.5% = 1 מ-18
הפרעות עור וברקמה התת עורית 7.4% = 1 מ-13
הליכים ניתוחיים בתוספתן 10.2% = 1 מ-10

מיטיבי הלכת מביניכם שממש ילכו ויבדקו את המסמך שלעיל אולי יתקלו במשהו מוזר.
אכן המסמך של ה-FDA מסכם אחוזים גבוהים של נשים שחלו במחלות ומצבים "חדשים" לאחר קבלת החיסון, אך גם קבוצת הבקרה שהשתתפה במחקר חלתה באחוזים מאוד דומים באותן המחלות. הכיצד? האם החיסון אכן בטוח כי קבוצת הבקרה חלתה גם היא?

ובכן, מתברר (שוב) שחברת התרופות יצרנית החיסון השתמשה (שוב) בטריק המלוכלך של לתת לקבוצת הבקרה חיסון "דמה" אשר מכיל את אותם מרכיבי החיסון (כולל האלומיניום המסוכן) למעט המרכיב "הפעיל" שהוא האנטיגן שאותו קיבלה רק הקבוצה "המחוסנת".

כך ניתן להראות שלמעשה "אין" שוני בין קבוצת הבקרה לקבוצה שקיבלה את החיסון וכך החיסונים מאושרים לשיווק ומכירה.

זו הסיבה שכ"כ הרבה נשים חלו כתוצאה מהחיסון, ה"דמה" ו-"החי".

"כמעט כל משתתפות קבוצת הבקרה (94% ליתר דיוק) קיבלו תמיסת "פלאסבו" הכוללת את כל מרכיבי החיסון למעט האנטיגן (החומר החיסוני), ולרבות האדג'ובנט של החיסון המבוסס על אלומיניום. כלומר, קבוצת הבקרה קיבלה תמיסה אקטיבית הרחוקה מאוד מפלאסבו נייטרלי, כפי שהיינו מצפים מניסוי בטיחות לחיסון.
שאר 6% של קבוצת הבקרה קיבלו תמיסה ממנה הופחתו האנטיגן והאדג'ובנט של החיסון. שוב, במונחי בטיחות מדובר בתמיסה שרחוקה מלהיות נייטרלית, אך יש להניח שהסיכון שבה נמוך מהסיכון הגלום בתמיסה שכללה את האדג'ובנט (או החיסון עצמו).

במילים אחרות, הטריק המלוכלך של יצרניות החיסונים – ומרק מדגימה זו בצורה יפה עם הגרדסיל – הוא לתת לקבוצת הביקורת בניסוי תמיסה מסוכנת כמו החיסון עצמו. כך, מספר תופעות הלוואי המדווחות לשתי הקבוצות הוא דומה, פחות או יותר, וניתן להראות שהחיסון "בטוח"."

ראו את הכתבה כאן שמסבירה את הנושא בצורה יפה.

לפני שנה החיסון הוסר מתכנית החיסונים המומלצת ביפן בשל תופעות לוואי כגון אלו הרשומות מעלה. מה שאפילו יותר מדאיג היא העובדה שבחיסון של היום יש פי שניים מכמות האלומיניום לעומת הכמות בעבר.

מאמר נוסף הקשור לנושא:

מאמר נוסף ופורץ דרך שכותרתו "כימות הסיכון בתגובתיות צולבת אפשרית בחיסון HPV16" שפורסם בכתב העת Journal of Experimental Therapeutics and Oncology הגיע למסקנה כי:

"מספר ההתאמות הנגיפיות והמיקומים שלהם הופכים את הופעתן של תגובות אוטואימוניות צולבות במארח האנושי לאחר קבלת חיסון מבוסס HPV16 לכמעט בלתי נמנעת." (מקור)

הרשימה היא אינסופית ממש, וכדי לא להפוך את המאמר הקצר הזה לאחד ארוך ומייגע, אני אפסיק כאן.
אני מקווה שהמידע שפרסמתי כאן יתרום להמשך החקירה שלכם בנושא.
אם ברצונכם להמשיך לחקור על הנתונים המדעיים הקושרים סכנות ממשיות לבריאות בעקבות קבלת חיסון HPV אתם מוזמנים לקרוא כאן:

מסד נתונים ענק של מחקרים הנוגעים לחיסון הגרדסיל.

אני מסיים את המאמר הזה בעוד סרטון חשוב:

מקור: CE
מקורת נוספים:

 http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2964337/

http://www.greenmedinfo.com/anti-therapeutic-action/vaccination-hpv-gardisil

http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1568997214000664

http://onemoregirlmovie.com/

http://www.cbsnews.com/news/gardasil-researcher-speaks-out/

 http://nsnbc.me/wp-content/uploads/2013/05/BSEM-2011.pdf

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=13239
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

27 תגובות »

 • Robert

  The anti vaccine movement is very dangerous. You and I have no way of deciding if the mainstream medical movement is correct or mistaken, but it is the mainstream. The CDC for example is a giant, well funded scientific group that doesn't "claim" things as this article states. It is the true source of information. Anything else is quotes of the rare and strange individual scientists who are against the mainstream. They exist, but it must be stressed that if 99 people tell you one thing and one person tells you the 99 are wrong and he knows the truth, you are correct in doubting his opinion.

  הגב לRobert
 • לעומק!
  אסור לא להכנע למניפולציות שיווקיות. גם רופאים הרבה פעמים הופכים למשווקים. אין להם את מלוא הידע כי כנסים רפואיים ממומנים על ידי חברות תרופות – הם נחשפים למחקרים לא אמינים שבמימון חברות מסחריות ובעלי אינטרסים.

  תחשבו על כל דבר שאתם מכניסים לגופכם (וגם לראשכם). ובוודאי לגוף ילדיכם.

  אני אישית מחסנת את הילדים רק אחרי שחוקרת ומבינה את ההשלכות מול תועלת. הם מחוסנים ברוב החיסונים. חוץ מהמפוקפקים.

 • מירב הראל

  תשובה מדוייקת ענית לרוברט.
  עיניים להם ולא יראו
  אוזניים להם ולא ישמעו…
  נדרש אומץ כה נדיר להודות בכך שמה שלמדת והוכשרת על פיו הוא לא האמת לאמיתה וכי גם עליך המערכת עשתה מניפולציות וניצלה אותך…
  החיובי הוא שזמנים טובים יותר לפנינו
  אני מאמינה שכל תעשיית התרופות, בגרסתה הנוכחית, לא תשרוד עוד שנים רבות
  לא לעולם חוסן…
  אנחנו כבר לא טיפשים ובורים כמו שהיינו כל כך הרבה שנים….

  הגב למירב הראל
 • ארול

  מנהל הפרוייקט שלום,

  בהתייחס לרשימת המצבים הרפואיים החדשים
  המופיעה במאמר זה כדאי לדעתי לציין כי
  ממה שקראתי בדו"ח (טבלה 79) אין הבדל ממשי
  בשכיחות של המצבים החדשים בין מחוסנות שקיבלו
  את החיסון לבין כאלה שקיבלו פלצבו.

  למשל, נכון ש-73.3% מהנשים שקיבלו את החיסון
  פיתחו מצבים רפואיים חדשים לאחר החיסון,
  אך 76.3% מהנשים שקיבלו פלצבו גם פיתחו מצבים
  רפואיים חדשים.

  עוד דוגמה, הפרעות במערכת דם והלימפה ב-2.9% ממקבלות החיסון לעומת 3.3% ממקבלות הפלצבו. מסריקה מהירה של הטבלה שמכילה עשרות רבות של הפרעות אפשריות, אני לא רואה הבדלים משמעותים, פעם בחיסון יש אחוז מעט יותר גבוה ופעם בפלצבו, ובסך הכל לא נראה שיש הבדלים.

  לדעתי זה מידע שכדאי שיופיע כדי שאנשים יוכלו לקבל מידע מלא ולא חלקי.

  לא ברור לי עד הסוף מה הכיל הפלצבו, בחלק מהדו"ח מופיע שמדובר בתמיסת מלח, בשונה מביקורת (control) שבאמת עשוייה להכיל אלומיניום.

  כמובן, שאני לא מביע עמדה על היעילות של החיסון או על הבטיחות שלו, אני לא מבין בזה מספיק בשביל להביע עמדה.

  בברכה,
  ארול.

  הגב לארול
  • שלום ארול, נשים בצד את העובדה שאת הדברים הללו אומר רופא:

   "אין לו (לחיסון) שום השפעה על סרטן צוואר רחם ושכל תופעות הלוואי הרבות מאוד שהורסות חיים ואפילו הורגות, אינן משרתות כל מטרה אחרת חוץ מאשר ליצור רווח ליצרנים. (הדגשה לא במקור) חיסון ה-Gardasil הוא חסר תועלת ועולה הון תועפות! בנוסף, מקבלי החלטות בכל הרמות מודעים לכך! ניתן למצוא בשני החיסונים ל-HPV תופעות לוואי הכוללות מקרים של תסמונת גיליאן-ברה, שיתוק של הגפיים התחתונות, טרשת נפוצה ודלקת קרום מוח."

   שלחתי מייל לכותב המאמר וביקשתי הבהרה בעניין ההבדלים בין קבוצת הביקורת לקבוצה שקיבלה חיסון "חי".

   • ארול

    מנהל הפרוייקט, שלום ותודה על פרסום התגובה שלי.

    אני תומך לחלוטין בכך שלאנשים יהיה את כל המידע כדי שיוכלו להחליט באופן מושכל אם הם מעוניינים לחסן את הילדים שלהם בחיסון הספציפי.

    כדי שהם יוכלו לעשות זאת, יש חשיבות גדולה מאוד שהמידע שהם מקבלים יהיה אמין ולא מוטה, אחרת הם לא יכולים לדעת למי להאמין.

    אני הגעתי לאתר שלכם בעקבות הודעת ווטסאפ שקיבלתי שהכילה את המידע לגבי הופעת המצבים החדשים בעקבות קבלת החיסון. נכנסתי לאתר כדי לקבל את התמונה המלאה. ברגע שגיליתי שלפחות חלק מהמידע הוא מוטה (מעבר להטיה הסבירה בהתחשב בכך שזה אתר שמתנגד לחיסונים), האמינות של המידע בכללותו נפגעה, לפחות בעיני.

    ובכל זאת, כמו שרשמתי בתחילה, יש חשיבות גדולה מאוד לחשוף את הציבור למידע כדי שיוכלו לקבל החלטות מושכלות.

    להתראות.

    שוב תודה על פרסום התגובה שלי.
    ארול.

    הגב לארול
    • שלום שוב ארול.
     מתברר (שוב) שחברת התרופות יצרנית החיסון השתמשה (שוב) בטריק המלוכלך של לתת לקבוצת הבקרה חיסון "דמה" אשר מכיל את אותם מרכיבי החיסון (כולל האלומיניום המסוכן) למעט המרכיב "הפעיל" שהוא האנטיגן שאותו קיבלה רק הקבוצה "המחוסנת".
     כך ניתן להראות שלמעשה "אין" שוני בין קבוצת הבקרה לקבוצה שקיבלה את החיסון וכך החיסונים מאושרים לשיווק ומכירה.

     זו הסיבה שכ"כ הרבה נשים חלו כתוצאה מהחיסון, ה"דמה" ו-"החי".

     "כמעט כל משתתפות קבוצת הבקרה (94% ליתר דיוק) קיבלו תמיסת "פלאסבו" הכוללת את כל מרכיבי החיסון למעט האנטיגן (החומר החיסוני), ולרבות האדג'ובנט של החיסון המבוסס על אלומיניום. כלומר, קבוצת הבקרה קיבלה תמיסה אקטיבית הרחוקה מאוד מפלאסבו נייטרלי, כפי שהיינו מצפים מניסוי בטיחות לחיסון.
     שאר 6% של קבוצת הבקרה קיבלו תמיסה ממנה הופחתו האנטיגן והאדג'ובנט של החיסון. שוב, במונחי בטיחות מדובר בתמיסה שרחוקה מלהיות נייטרלית, אך יש להניח שהסיכון שבה נמוך מהסיכון הגלום בתמיסה שכללה את האדג'ובנט (או החיסון עצמו).

     במילים אחרות, הטריק המלוכלך של יצרניות החיסונים – ומרק מדגימה זו בצורה יפה עם הגרדסיל – הוא לתת לקבוצת הביקורת בניסוי תמיסה מסוכנת כמו החיסון עצמו. כך, מספר תופעות הלוואי המדווחות לשתי הקבוצות הוא דומה, פחות או יותר, וניתן להראות שהחיסון "בטוח"."

     ראה את הכתבה כאן:
     http://vaccinesinc.blogspot.co.....-post.html

     אז ידידי, האמינות של מי נפגעה כאן? זו של פרויקט אמת אחרת, או זו של תאגידי התרופות שמבצעות פשעים שוב ושוב?

     • ארול

      שלום מנהל הפרוייקט,

      כמובן שאינני אחראי, לא על האמינות של פרוייקט אמת אחרת ולא על האמינות של תאגידי התרופות.

      מה שאתה כותב הוא מעניין מאוד ודורש בדיקה מעמיקה יותר, אני בעצמי כתבתי בפוסט המקורי שלא ברור לי מה מכיל הפלצבו, ועדיין התיקון שבצעת במאמר הוא במקומו, שכן לפרסם את הנתונים החלקיים ללא הפלצבו זה מידע חלקי.

      ובכל זאת, פניתי לקישור שצרפת והקישור הזה לא מכיל שום מידע מבוסס בנוגע למקור של הפלצבו, הוא יותר הצגת עמדה של הכותב מאשר ניתוח מדעי, כך שאין לפוסט הזה ערך מדעי ממשי.

      דרך אגב, טבלה 80 מציגה השוואה נקייה בין החיסון המלא לפלצבו נקי יותר שהוא רק תמיסת מלח, וגם שם יש הופעה של מצבים חדשים, בין אם נותנים את החיסון ובין אם נותנים פלצבו.

      ארול.

      הגב לארול
  • שלום שוב ארול.
   מתברר (שוב) שחברת התרופות יצרנית החיסון השתמשה (שוב) בטריק המלוכלך של לתת לקבוצת הבקרה חיסון "דמה" אשר מכיל את אותם מרכיבי החיסון (כולל האלומיניום המסוכן) למעט המרכיב "הפעיל" שהוא האנטיגן שאותו קיבלה רק הקבוצה "המחוסנת".
   כך ניתן להראות שלמעשה "אין" שוני בין קבוצת הבקרה לקבוצה שקיבלה את החיסון וכך החיסונים מאושרים לשיווק ומכירה.

   זו הסיבה שכ"כ הרבה נשים חלו כתוצאה מהחיסון, ה"דמה" ו-"החי".

   "כמעט כל משתתפות קבוצת הבקרה (94% ליתר דיוק) קיבלו תמיסת "פלאסבו" הכוללת את כל מרכיבי החיסון למעט האנטיגן (החומר החיסוני), ולרבות האדג'ובנט של החיסון המבוסס על אלומיניום. כלומר, קבוצת הבקרה קיבלה תמיסה אקטיבית הרחוקה מאוד מפלאסבו נייטרלי, כפי שהיינו מצפים מניסוי בטיחות לחיסון.
   שאר 6% של קבוצת הבקרה קיבלו תמיסה ממנה הופחתו האנטיגן והאדג'ובנט של החיסון. שוב, במונחי בטיחות מדובר בתמיסה שרחוקה מלהיות נייטרלית, אך יש להניח שהסיכון שבה נמוך מהסיכון הגלום בתמיסה שכללה את האדג'ובנט (או החיסון עצמו).

   במילים אחרות, הטריק המלוכלך של יצרניות החיסונים – ומרק מדגימה זו בצורה יפה עם הגרדסיל – הוא לתת לקבוצת הביקורת בניסוי תמיסה מסוכנת כמו החיסון עצמו. כך, מספר תופעות הלוואי המדווחות לשתי הקבוצות הוא דומה, פחות או יותר, וניתן להראות שהחיסון "בטוח"."

   ראה את הכתבה כאן:
   http://vaccinesinc.blogspot.co.....-post.html

 • יוסי

  התשובה לרוברט חצופה. כמנהל אתר למד להתייחס בכבוד למשתתפים בו.
  שם האתר הוא אמת אחרת ולא אמת חד צדדית. לכתב שבכל חיסון יש רעלים מראה על חוסר רצינות לדון באופן פתוח בנושא . חבל על זמני וזמי הכותבים.

  הגב ליוסי
  • שלום יוסי. למען האמת אתה צודק. הייתי צריך להתייחס יותר בכבוד בתגובתי. כתבתי את התגובה במהירות וברגע של חוסר סבלנות. מצד שני, כמנהל האתר למדתי שזה בזבוז של זמן לנסות לשכנע את מי שמאמין שהממסד והממשל חושבים רק על האזרח הקטן ופועלים לטובתו בצורה כנה ולא משוחדת. תוכנית הדלת המסתובבת שבה גורמי ממשל, פוליטיקאים ומנהלים בכירים עובדים אצל קרטלים ותאגידים ואז מתמנים לתפקידים ציבוריים היא דבר ידוע.

 • הרי תופעת קידום מכירת תרופות ע"י רופאים היא אמת לא חדשה. לכן הבטחון בדבריהם מוטל בספק. זה מזכיר את הוידוי של מנכ"ל פרוזק.

 • אבא ישראלי

  ידידי, התמונה הקונספירטיבית שאתה מנסה לצייר לא עוברת בקרב אנשים חושבים.
  אתה מדבר על "מערכת", "ממסד" ו"ממשל" שעומדים מול ה"אזרח הקטן". ממש אזור 51 בואכה מי רצח את קנדי.
  בהתארגנות מודרנית שנקראת מדינה קמים מנגנונים, כדוגמאת ה-FDA, שמגלמים בפעילותם תהליכים של איזונים ובלמים על מנת לקבל החלטות לטובת כלל האזרחים. לא כל התהליכים הם אופטימליים אבל ישנה שרשרת של קבלת החלטות שבנויה ממספר רב של מקצוענים בתחומם ותוך ביקורת מובנית בתהליך בין חוליה לחוליה.
  ממול אתה מביא דברים של רופא אחד כאילו הוא הוא האורקל הגדול ודיברתו היא אמת צרופה ואין בילתה.
  אני לא תמים ואני יודע שחברות התרופות הן בראש ובראשונה חברות מסחריות שאינן מונעות מאלטרואיזם – אך בדיוק בשביל כך יש את הגופים והתהליכים שמפקחים עליהן ועל תוצרתן.
  ההטפה שלך נגד חיסונים היא בלתי אחראית כלפי ילדיך ואתה מוזמן כהורה האחראי על בריאות ילדיו להחליט להעמיד את בריאותם בסכנה בגין תאוריות הקונספירציה שאתה מאמין בהן. מה שמרגיז אותי הוא שהבחירות שלך וההטפות שלך נגד התחסנות שמות את ילדי בסיכון ושם, ידידי מנהל הפרוייקט, אני מותח את הגבול.

  הגב לאבא ישראלי
  • ידידי, קונספירציה היא לא מילה גסה. תאגידי התרופות הן עסק כלכלי שבכיסו כמה וכמה מחזיקי משרות בכירות.
   הצורה שבה זה עובד מאוד פשוטה, והיא גם תקפה אגב למערכת הכלכלית.
   בכיר בתחום הבריאות מסיים את עבודתו הרגולטורית ואז מקבל עבודת חלומות בתאגיד תרופות. זה נקרא "דלת מסתובבת" וכך משפיעים תאגידים על קבלת החלטות הנוגעות לאזרח הקטן.
   במילה יפה זה נקרא לוביזם. במילה גסה – שחיתות ושוחד.
   ה-FDA וה-CDC אינם מנגנונים טהורים. עובדים שם אנשים עם קשרים לתאגידים, וכך ממשיכות תרופות מסוכנות לקבל אישורים, כמו חיסונים.
   לא חסרות דוגמאות לתרופות שקיבלו אישור FDA ולאחר מכן התברר שהן מסוכנות וגרמו לסבל רב ומוות של אנשים שהאמינו לממסד המושחת בצורה עיוורת.
   הדברים שאני מביא אינם של "רופא אחד" כפי שאתה מציג בהטעייה (מכוונת?).
   מדובר בכמה וכמה רופאים, חלק החזיקו בעמדות ביכרות באותם תאגידי פארמה בדיוק, שחושפים את השחיתות שמלווה את תעשיית הדמים הזו.
   בנוסף, יותר רופאים מתחילים להביע ספק בכל תהליך המחקר המלווה את אישורי התרופות או בטיחות החיסונים.
   ההטפה שלך בעד חיסונים היא הלא אחראית לדעתי, ואתה מוזמן כהורה אחראי על בריאות ילדיו להמשיך לחקור.
   מצפוני שקט לחלוטין כי חקרתי לאורך השנים את נושא החיסונים, ואני לא מתבייש לומר שהידע שלי בנושא רק יותר מהרבה רופאים ו-או אחיות טיפת חלב שמפזרים מידע מוטעה,
   חלק מהם אגב עומדים בראש מערכת הבריאות של מדינת ישראל ומשקרים ללא בושה לציבור.
   אתה יכול להמשיך לחזור על המשפט "תיאוריית קונספירציה" בנסיון לזלזל במידע המגובה המוצג במאמר. זה לא יעזור לך.
   יותר אנשים בעולם מאי פעם בוחרים שלא להכניס חומרים רעילים לגופם של ילדיהם.
   הממסד הרפואי והממסדי בפאניקה מוצדקת.
   מגדל הקלפים של תיאוריית החיסונים מתפורר והולך לנגד עיניהם כשיותר אנשים חוקרים ומקבלים החלטות מושכלות אחרי חקירה ולא מאמינים בעיוורון לרופא שבהרבה מהמקרים קיבל מימון מחברת תרופות (לפעמים קוראים לזה "השתתפות בכנס ממומן").
   נגמרו הימים שבהם חברות התרופות מכרו הרואין כתרופה להצטננות, או שבהם "יותר רופאים מעשנים קאמל יותר מכל סיגריה אחרת".

   בברכה,

 • ניר

  כל אחד שמוכן לתרום את הילד שלו לניסוי שיהיה מוכן לקבל גם את התוצאות הללו: http://www.mako.co.il/news-isr.....251004.htm

  אגב, אין כזה דבר "חיסון עדר" וזו אגדה אורבנית שעדיין ממשיכים לספר אותה רופאים והצי-בור הפתי עדיין קונה את האגדה כאמת לאמיתה 🙁

  http://www.hisunim.org.il/doct.....rdimmunity

  הגב לניר
 • רועי

  הנטיה ההגיונית של האינדיבידואל להמשיך להאמין למוסדות היא הדרך לגיהנום רצופה כוונות טובות. כל התגובות שמפקפקות במאמר נראות מאומצות ולא לוגיות. אלומיניום נמצא במגוון עצום של חומרים שאמורים להיות בריאים. אלומיניום הוא חומר מאוד רעיל ואין ספק בכך.בבקשה להתעורר ולראות את השטן כי הוא בכל מקום.. מהממשל דרך התאגידים ועד למערכות החינוך והבריאות שעושות בדיוק ההפך משמן.איזה אינטרס יהיה לאדם למנוע מאחרים חיסון אם הוא מועיל?

  הגב לרועי
 • Gad

  If My daughter got sick For life right after the second gardasil injection, Who should I try to sue?

  הגב לGad
 • אסתר

  הילדה שלי קיבלה חיסון ראשון בבית הספר
  כאבה לה הבטן היו לה התכווציות
  יש לי את האפשרות לעצור את זה
  ושהיא לא תמשיך בחיסון השני?
  אגב, היום החיסון מגיע ב 2 זריקות בלבד

  הגב לאסתר
 • ג.ק

  נכנסתי כדי להרחיב את ידיעותיי כבסיס לקבלת החלטה על חיסון בנותיי. קראתי בעיון את הכתבה ואז פניתי להכיר את העוסקים במלאכה. מה אומר, אני מתקשה להתרשם מאתר בו לכותבים אין שם מלא, הצגת הרקע המדעי או המקצועי שמאפשר להם להציג מידע עובדתי בתחומים הנדונים וכו'.
  מי אתם?

  הגב לג.ק
  • מה זה משנה מי אנחנו? אנחנו לא העוסקים במלאכה, רק אלו שמציגים אותה לציבור.
   אם קראת בעיון כפי שהתנסחת, וודאי לא פספסת את מי שבאמת אומר את הדברים – רופאים ומדענים.
   שיהיה בהצלחה ורק בריאות

   • ג.ק

    ברור שזה משנה. לכל אחד יש אג'נדה בהצגת דברים ולפעמים יש הטיה, הוצאת דברים מהקשרם וכו', על מנת להתאימם לאג'נדה. אם מי שעומד מאחורי הדברים אכן עומד מאחרויהם, אזי יש לדברים משנה תוקף. אם מי שכותב הוא שם פרטי או תפקיד ללא שום איפיון אחר, זה כבר גורם לי להיות הרבה יותר ספקנית לגבי הדרך בה מובאים הדברים ואפנה לחפש מקורות אחרים.

    הגב לג.ק
   • גק

    ברור שזה משנה. לכל אחד יש אג'נדה בהצגת דברים ולפעמים יש הטיה, הוצאת דברים מהקשרם וכו', על מנת להתאימם לאג'נדה. אם מי שעומד מאחורי הדברים אכן עומד מאחרויהם, אזי יש לדברים משנה תוקף. אם מי שכותב הוא שם פרטי או תפקיד ללא שום איפיון אחר, זה כבר גורם לי להיות הרבה יותר ספקנית לגבי הדרך בה מובאים הדברים ואפנה לחפש מקורות אחרים.

    הגב לגק
    • ראשית, אם תמצאי מקור שאין לא אג'נדה בהצגת הדברים, תודיעי לי.
     בואי אחסוך לך זמן – יש לנו אג'נדה ברורה בהצגת הדברים: אנחנו מתנגדים לתאגידים דורסניים שמשקרים ומטים נתונים למען בצע כסף, אנחנו מתנגדים לממשלות שקרניות שמשרתות את בעלי ההון והטייקונים, אנחנו בעד רפואה אמיתית, כזו שרואה את ההוליסטיות בגוף המופלא שלנו ולא מסתכלת על החולה כמכונת מזומנים, אנחנו בעד מזון נקי, מים נקיים והחזרת הכוח לעם ולאזרח הפשוט.

     זו האג'נדה שלנו והיא פרושה בכל בכל כתבה שאנו מפרסמים.

     מעבר לזה, הדברים שאנו מפרסמים, בעיקר אלו שמציגים מידע רפואי, הם בשם אומרם – כלומר, מידע לא שאנו ממציאים או משערים, אלא כזה שפורסם על-ידי אנשים שחקרו את הנושא במשך שנים.

     או לחילופין, את מוזמנת לשאוב את המידע שלך מאתרי חדשות המיינסטרים או מעיתון ישראל היום – דוגמא ומופת להגינות עיתונאית ללא אג'נדות.

     בברכה,

הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית