ראשי » בריאות » אתם כאן

ארה"ב: תינוקת בת 4 חודשים נפטרה ימים לאחר קבלת 7 חיסונים

 • מאת מנהל הפרויקט | 18 ביולי 2015
 • 2,127 צפיות | 11 תגובות
עודכן לאחרונה: 18 ביולי 2015

שני הורים מטנסי שבארה"ב מתאבלים לאחר שביתם בת הארבעה חודשים נפטרה בשנתה, פחות מארבעה ימים לאחר שקיבלה שבעה חיסונים.
התינוקות חוסנה בעקבות לחץ הרופאים למרות שסבב החיסונים הקודם גרם לה לתגובות קשות.

דו"ח הנתיחה לאחר המוות לא הזכיר את החיסונים שקיבלה או את תופעות הלוואי אלא ציין כי סיבת המוות "אינה ידועה".

"… הקשבתי לרופאים והתינוקת שלי קיבלה 7 חיסונים בגיל ארבעה חודשים. היא חוסנה בו זמנית נגד טטנוס, שעלת ודיפטריה (החיסון המחומש), דלקת קרום המוח, פוליו, PCV וחיסון הרוטה. לאחר ביקור הרופאים היא היתה מטושטשת. היא סלבה מאותן תגובות כמו בפעם הקודמת. לקחתי אותה לחדר מיון באותו הערב לאחר הזריקות בגלל שהיא סבלה מחום גבוה. הרופאים אמרו שזה נורמלי ושחררו אותנו הביתה."

רופאים צריכים להתחיל לחקור ולפקפק במה שמלמדים אותם בבתי הספר לרפואה.
לעתים קרובות המידע שהם מקבלים, מסופק או ממומן על-ידי חברות התרופות הגדולות, שלאחר מכן נסמכות עליהם שימכרו את התרופות מתוצרתם.
מחקרים נוספים, בלתי תלויים, חייבים להתבצע אם הם רוצים ללמוד את האמת.

האמת בנוגע לסכנות החיסונים אינו מסופק לרופאים שנותנים את החיסונים הללו. מבלי לבצע מחקר עצמאי הם סומכים על מידע מעוות ומוטה שהחיסונים שהם רושמים לפציינטים הקטנים שלהם הם בטוחים וכמעט ללא תופעות לוואי. פגיעה ומוות כתוצאה מחיסונים אינם דברים נדיר.

אמה של התינוקת שנפטרה לא מאשימה את רופאי הילדים על כך שלא ידעו כי חיסונים עלולים לגרום למוות ופגיעות קשות.

מקרה של מות תינוק ימים לאחר קבלת כמות גדולה של חיסונים אינו נדיר. לפני כמה חודשים נפטר תינוק בן 6 חודשים ימים אחרי קבלת 13 חיסונים, תינוק אחר נפטר 12 שעות אחרי שחוסן, תינוק נוסף נפטר לאחר שקיבל 8 חיסונים. וזו רק רשימה מהחודשים האחרונים, ורק מארה"ב…

מקור: VacTruth

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=12962
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

11 תגובות »

 • עדו כהן

  ויקיפדיה מלמדת אותנו שכ-3-8 מתוך כל 10000 תינוקות מתים בעריסה (מתים בלי סיבה נראית לעין). לכן ייתכן מאוד שהתינוקת הנ"ל היא אחת מהם, ואין שום קשר בין המוות שלה לבין חיסונים.
  אבל גם אם היא מתה בגלל החיסונים, אין סיבה להחליט שחיסונים הם קונספירציה אחת גדולה. ייתכן שהיא פשוט הייתה אלרגית לאחד המרכיבים של החיסון. קורה לפעמים. וכמו שאנשים מסוימים אלרגים לבוטנים, אבל הם בכל זאת לא דבר רע, כך גם לגבי חיסונים.
  יש לציין שהתגובה הזו (שאולי יכולה להיתפס כמזלזלת), אינה מנסה לזלזל כהוא זה בטרגדיה הנוראה שקרתה, ותוקפת רק את המסקנה הלא מבוססת היוצאת ממנה.

  הגב לעדו כהן
  • ויקיפדיה היא מקור בעייתי מאוד להסתמך עליו. העריכה שם מגמתית מאוד ואין כמעט מקום לדעות אחרות משל עורכי האתר.
   ישנה סברה שמוות בעריסה הוא מוות שנגרם כתוצאה מחיסונים.
   בכל מקרה, מוות ופגיעה חמורה כתוצאה מחיסון נפוצים הרבה יותר מכפי שמציגים לציבור.
   יותר ויותר רופאים יוצאים נגד מדיניות החיסונים ומציגים מחקרים רציניים התומכים בכך.
   מומלץ לקרוא קצת באתר חסון כדי להבין עד כמה חיסונים באמת מסוכנים.
   http://www.hisunim.org.il/

  • מומחה לקנוניות

   מוות בעריסה פשוט אומר – להורים אין כסף/זמן לחקור למה התינוק מת.

   בוא נניח שאתה צודק עם האנלוגיה של החיסונים/בוטנים.
   לפי אותו היגיון כולם צריכים לאכול כמות גדולה של בוטנים מייד ומי שמת אין מה לעשות העיקר שהשאר נהנו מהבוטנים.

   הגב למומחה לקנוניות
 • אורסלה

  נושא החיסונים הוא מלחמת הרוע של חלק מהעולם הנוכחי באופן שאינו נסבל יותר. צריך להשיב מלחמה שערה . כבר יש עדויות רבות מספור לנזק ולרצח שגורמים. כל מי שיודע ומתעלם מהם , ידו לא תהיה נקיה .

  מציעה שהאתר שלכם יקים גוף להשמיע את קול הזעקה ולהפיצה בקרב האמהות ולמודעות הכללית של הצבור גם בגילאים מבוגרים. נשמח להתנדב .

  הגב לאורסלה
 • דננדו

  לא פופולרי פה באתר, אבל חייב לומר, אין ספק שיש טרגדיות בעיקבות נטילת חיסונים, מנגד הם מונעים הרבה מאד מקרה מוות או סבל לכל החיים במידה ולא היו ניתנים.
  במקרה של הכתבה יש זילזול של רופאים, כאשר היה ידוע כי הייתה בעיה בפעם הקודמת היה צריך לנהוג בזהירות יתר.
  אין טוב מוחלט!! החיסונים האלו נגד מה שהיה בעבר גם מגפות
  נתנו חיים להרבה מאד בני אדם, לצער כולנו יש לזה מחיר של קורבנות מעטים שכל אחד מהם הוא טרגדיה.
  ישנם חיסונים שאפשר לא לקחת, כמו שפעת לרוב האוכלוסיה.
  אני יודע שכיום אחרי שמספא מחלות קשות מהעבר לא קיימות בשל החיסונים קל מאד לתקוף אותם ואפילו פופולרי.
  התפרצות אחת של שיתוק (כמו ב-1952) או שעלת תשנה דעה של רבים למרות שהיום הם בתוקף נגד.

  הגב לדננדו
  • כשאתה מסתכל על הגרפים של החיסונים אתה רואה שהרבה מהחיסונים הוכנסו לשימוש אחרי ירידה אבסולוטית של התמותה מהמחלות הללו.
   הירידה מהתמותה מהמחלות היא בעיקר שיפור בתזונה, גישה למים נקיים והיגיינה בסיסית.
   אין לשער את כמות הסבל הפיזי והנפשי שהחיסונים גרמו לרבבות בני אדם, נשים וילדים כתוצאה מרדיפת בצע ובורות.

 • מחוסן

  בעקבות מקרה שאירע לפני כ 15 שנים באנגליה שתינוקות רבים נפגעו מחיסון שלא נבדק כמו שצריך , הוחמרו מאוד הבדיקות והנהלים בנושא והיום ללא בדיקה נרחבת לא ניתן להכניס חיסון חדש לשוק , כשההכנסה שלו מלווה גם בבדיקת העיתוי הנכון לתת אותו ,
  אכן לא ניתן לבדוק את החיסונים על אוכלוסיה גדולה מאוד של ילדים כמו שנעשה בזמנו עם חיסון הפוליו וכיום בודקים אותם על אוכלוסיה מצומצמת ולכן יתכנו מקרים יוצאי דופן של תגובה קשה לחיסון , אמנם כל ילד הוא עולם ומלואו להוריו , אבל אם מסתכלים במבט קר של מניעת מגיפות כמו ששלטו ביבשת הזו רק במאה שעברה , מבינים שהחיסונים זה הכלי היעיל ביותר שמצאה האנושות לשמר את עצמה כנגד מגוון הוירוסים שעלולים לפגוע בנו.
  למרות שכל מקרה של תינוק שנפגע הוא קשה מנשוא , אני קורא להורים לחסן את הילדים בכל החיסונים ובמועד שמומלץ ע"י משרד הבריאות כדי שלא יחזרו יותר המגפות לעולם ולא להסתמך על "חיסון העדר" שבו אוכלוסיה קטנה של לא מחוסנים נשמרת מהמחלה כיוון שסביבה כולם חוסנו – בכל מחלה אחוז המחוסנים המינימלי לצורך קיום חיסון העדר משתנה אולם בכל מקרה מדובר באחוזים גבוהים מאוד של למעלה מ 95% = כלומר מדובר בממוצע של ילד אחד מתוך 20 ילדים בקבוצה מסוימת כך שאסור להסתמך על זה …

  הגב למחוסן
  • חסינות (ולא חיסון כפי שכתבת) העדר זו תעמולה שלא מחזיקה מים.
   גם משרד התרופות (או בשמו הפופולרי משרד הבריאות) וגם חברות התרופות מנסים בכל כוחם להמעיט בעדויות על נזקים מהחיסונים כי הם יודעים שברגע שהבלון הזה יתפוצץ תהיה להם בעיה אמיתית.

   מניעת התפשטות המחלה באוכלוסיה ("חסינות העדר") נקבעת לפי הניסיון המצטבר בשטח ולפי משרד הבריאות, נדרש שיעור התחסנות של כ 90% על מנת למנוע התפרצות של מחלות באוכלוסיה1.

   ראשיתה של תיאורית "חסינות העדר" בהבחנה של דר' הדריך לאחר שבחן התפרצויות חצבת בין השנים 1900-1931, לפיה כאשר 68% או יותר מהאוכלוסייה מחוסנת באופן טבעי כנגד המחלה, אזי גם שאר 32% האחוזים באוכלוסיה אינם חולים בה. הדריך העלה השערה, אם כן, שכאשר מספיק אנשים באוכלוסיה מחוסנים באופן טבעי מפני המחלה (כי חלו בה בעבר), אזי המחלה איננה מתפרצת8. איננו יודעים האם השערה זו נכונה לכשעצמה, אך אין זה רלוונטי לשאלת "חסינות העדר" כתוצאה מחיסונים . ככל שהצטבר ניסיון עם חיסונים שלא מצליחים למנוע התפרצות מחלות למרות שיעור כיסוי גבוה, בין השאר בשל ירידת רמת הנוגדנים בדם עם השנים, נוספו חיסוני דחף והמספר עלה בהדרגה עד למספר המשוער היום: כ 90%, בניסיון להחיל את השערת דר' הדריך על פרקטיקת החיסונים. כפי שאנו מראים בפרקי החיסונים השונים, השערה זו מופרכת ע"י התפרצויות מחלות באוכלוסיות המחוסנות בשיעורים גבוהים ביותר, עד כדי 99%, לפחות עבור חלק מהחיסונים. לטענת "חסינות העדר" יש גם טענה הפוכה: האם לילד שלא חוסן כנגד חצבת, יש יותר סיכוי לחלות בחצבת בגלל החיסונים שקיבלו ילדים אחרים בסביבתו? שהרי חיסונים חיים עלולים לגרום בעצמם להתפרצות המחלה.

   http://www.hisunim.org.il/doct.....ychlecture

 • ג'אסטין

  שני נכדנו חלו באבעבועות רוח לפני חודש בגיל 11 ו 12 למרות שחוסנו .זה בקשר לחיסון העדר…העדר מחוסן.אני רק יודע שבזמן שקיבל חיסונים העדר שלי סבל כל הזמן ממחלות שהוטרינארים לא ידעו לרפא.מאז שהחלתי ךהקפיד על ניקיון והפסקתי כל הרעלים של חברות התרופות ונתתי ויטמינים אויר צח ומרעה(פעילות גופנית) המחלות נעלמו..

  הגב לג'אסטין
 • כרמית

  בשם ה' נעשה ונצליח
  לכבוד כל מי שיעשה כבוד ויציל את החברה האבודה שלנו עם ישראל קדושים והעולם כולו.
  ה' ירחם ה' ירחם ה' ירחם , הפשע מתחיל מההריון , מיום הלידה וכל הגדילה העתידית . מדובר בחיסונים המשפיעים לרעה על כל מערכות הגוף והנפש היוצרים תלות בתרופות אחרות . בכך מקבעים חולי , פיגור, אוטיזם , הפרעות קשב וריכוז. הכל מטופלים ע"י משרדי הבריאות ותרופותיהם שבתמימות אנו נותנים בהם אמון בשלוחותיהם המה בתי החולים, משרדי הרווחה , טיפות החלב , מוסדות הפסיכאטריה אלו האחרונים, רוצחי נפשות ממש , טיפול אחד אצלם והאדם הופך להיות עובר בטל ומסומם נצרך.
  האינטרנט ויוטוב מלאים בתיאור , תיעוד וממצאים עד גודש שלא ניתן כבר להכיל. נותר רק להתפלא איך בכלל אנו שורדים ומי וכמה מאתנו מצליחים להמלט מהרודנות הנקראת הרפואה הפושעת בכלל החברה .
  היה פעם סרט , "הצילו, אני רוצה לרדת מהעולם" , כזו היא התחושה הנוכחית , והשאלה היותר יותר גרועה , איך זה שהעולם ממשיך להכיל את כל הרשע שנעשה בו ולא נכחד מעצמו.
  ממקור ראשון, מעדות עין בעין, כל תינוק שנולד מקבל מיד עם הגיעו למחלקת הילודים שני זריקות חיסונים בשני שרירי ירכיו . יש לציין שהתינוק רחוץ כבר . בד"כ עור התינוק , הוא כתינוק , נקי ונראה בריא ויפה . אצל חלק גדול מהם אחרי שעה לערך מופיעה אדמומית של פריחה כמו אלרגיה בפלקים נרחבים על הגוף והפנים, אחרים נעשים צהובים ומטופלים באור (פוטו), אחרים אפטיים שעות רבות ומסרבים לינוק אפילו אחרי שתי יממות ויותר. לאם ששואלת מה האדמומית הזו על הגוף והפנים , ועכשיו לאחרונה , כנראה שהוכנס מרכיב חדש לחיסונים , מופיעים גם כתמי אודם כוויה כמו בקור סביב קצות שולי הנחיריים והשפתיים, עונים לאמהות שזה מ"הורמונים" שלה או של הילוד – תלוי איזו אחות עונה – .
  כאמור, חלק מהתינוקות "עייפים רצוצים " מכדי לינוק , האחרים כן יונקים או ניזונים מתחליף חלב אם .
  לאחר יומיים שלושה, האם משתחררת , עם הכתמים האדומים שעל הילוד, צהבת נמוכה כביכול, ולמחרת נאלצת לחזור על הבדיקה . לרוב לא מזמנים אותה למחלקת הילודים אלא מפנים אותה לרופא ילדים בקהילה ששם יטפלו בצהבת , כלומר מסירים חסות ומנערים מחוייבות למרות שרק אתמול טופלה במחלקה וביה"ח "ניזון" ומתוגמל ע"י משרד הבריאות בגין אישפוז הלידה אצלם.
  הילד נמצא בבית , בין במשפחה עם אחים ובין אמהות חדשות- כל מה שקורה עתה עם הילוד הוא על אחריותן ודעתן הקצרה , האמון שנותנים במערכת הרפואה בימקום לתת אמון בחלב האם שלהן הבא להן בנס כפי שהילוד נרקם בנס במעיהן. למען ההנקה צריך לעשות כל ההשתדלות שבעולם למשך שנתיים . זה חוסנו זה חיותו , היסוד האיתן של הילוד לחייו.

  בגיל חודשיים כל התינוקות מקבלים חיסונים נוספים לעיתים 6 סוגים ויותר בפעם אחת . חלק מהילדים מגיבים מידית באופן רע , נפיחות, הקאות שילשולים , חום גבוה והאחיות "הטובות" מטיפת החלב אכן מצביעות מבשרות לאמהות על תופעות הלוואי הצפויות הללו…

  התינוק בחסדי ה' ממשיך לגדול אבל אף אחד לא יודע איזה שיבושים מחוללים בנתיים החיסונים בתוכו.
  בגיל 4 חודשים שוב הוא מקבל איזו מנת חיסונים נוראית , ובגיל 8 חודשים שוב. בהמשך עוד ובביה"ס . ישנם תינוקות שאינם מסוגלים להתמודד עם חומרי החיסון , התופעות של "מוות בעריסה" שעד היום אף אחד לא עלה על "הסיבה" …. וכן האשמת "הטלטול" ע"י ההורים שגורמים נזק בלתי הפיך למוח ומוות לילוד הם תוצאה ישירה של קוקטייל החיסונים . ילדים אחרים פשוט נכבים, נסוגים. התפתחותם הואטה , לפתע אחרי גיל שנה מאובחנים כאוטיזם .
  מאחר ובשלב זה הנזק כבר נעשה , קרוב לודאי שהתינוק יקבל תרופות כלשהן למצבו. עם היכנסו לביה"ס , אחר שהחיסונים השפיעו לרעה על התנהגותו – יקבל בנוסף גם רטלין .
  יוצא, שכל תהליך הגדילה עם רעל החיסונים בדם ובמוח , יוצר ילדים שקשה להתמודד עמם, מה שגורם, שגורם נוסף ( רווחה? ) נכנס לתמונה וממשיך לטפל ולהרעיל את מוכי הגורל הללו בהכניסם למוסדות הסגורים שלהם מהם גם אישפוזים פסיכאטרים.
  כך מתנהל הדבר מזה 40-50-60 השנה האחרונות ובאחרונות הוא מואץ הרבה יותר כי "הרפואה התפתחה"….

  אף רופא ראוי לא העלה בדעתו לעקוב אחר הילודים שנולדו במחלקתו למשך כמה שנים ולראות התפתחותם, ואף לא נסיון אחד של הפסקת החיסונים לכמה זמן כדי לראות שהתופעות המצויינות לעיל אינן קיימות .
  במקום שיגדלו ילדים לתפארת, הם גדלים במוסדות, בכפיה ולאחר זמן רב מתגלים הזוועות והשאלה היש מי שמציל אותם מהמוסדות הללו ואם בכלל ניתן , עד לאותה זעקה רגעית השופכת מעט אור על מצבם וזכתה להיות מוצגת בטלביזיה – שלאחריה יורד מסך ההשתקה שוב לכמה שנים ! היש מי המודע ועושה למען הצלתם של תינוקות אלו ושיקומם בבגרותם ???.
  נראה שהחברה שלנו צורכת מוסדות רבים כאלה בונה עוד ועוד מבני איכלוס לטיפול בחולים שיצרה , בכך מספקת מקומות עבודה גם לסוטים המתעללים בילדים . מטבע הדברים מוסדות אלו הם ערשי המוות הנפשי והפיזי לכלואים בה.

  ארץ אוכלת יושביה, כן הוא כדור הארץ כולו , הפשע קורה לא רק בישראל אלא בכל העולם.
  זעקי ארץ אהובה , מה הויה לכדור הנפלא שלך, גן העדן עלי האדמות שהפך לחרב פיפיות כאשר בכל אשר נפנה סכנת הרפואה אורבת.
  לכם , כל ההורים לילדים, ההורים שבגרו ודפוקים בעצמם מתהליך גדילתם המתואר לעיל , גם הם לא מסוגלים לקיים הורות נאותה .
  אללי אללי אללי, מי יעצור את הזדון הזה !!! מכונת כסף הרפואות חונקת ומשתלטת על ממשלות, מנהיגים בעולם המעלימים עין בהסכם של שמור לי ואשמור לך.

  אל נקמות ה' אל נקמות הופיע ! השב גמול על גאים ! ויקויים בנו מהרה מקרא שכתוב " ונתתי לכם לב חדש ורוח חדשה אתן בקרבכם והסירותי את לב האבן מבשרכם ונתתי לכם לב בשר ועשיתי את אשר בחוקי תלכו ומשפטי תשמרו ועשיתם " יחזקאל ל"ו כ"ו.

  כל העולם חייב לצפות בסרטים האלו :
  Drugging Our Children: Psychiatry Full Interview, Ex-Pharma Rep Tells All, The Truth Talks
  רופאה מדברת על סימום ילדים – עבדה בחברת תרופות
  https://www.youtube.com/watch?v=ciY-4PyyrEY

  דר. R. BREGING פסיכאטר מדבר על סימום ילדים בכמה פרקים הנה החלק התשיעי
  https://www.youtube.com/watch?v=CxptgvqZ0YM

  Simple Truth 9: Stop the Psych Drugging of Children—
  Now!

  עובד בחברת תרופות עושה תשובה ומתוודה על עבודתו הנפשעת בה
  https://www.youtube.com/watch?v=g8bt8eUB1CU
  Big Pharmaceutical Executive Turns Whistleblower

  פשעי החיסונים
  https://www.youtube.com/watch?v=WTau2Gdn0_k

  ד"ר שרי טנפני : יעילות ובטיחות החיסונים
  https://www.youtube.com/watch?v=XmWG-hbRMtc

  ד"ר סוזאן המפריז האם החיסונים עובדים? בטוחים ?
  https://www.youtube.com/watch?v=uzbiQayaP2E

  מנפלאות גוף האדם – אם האלהים כך יצר – ודאי נתן גם לאמא היכולת להזין את הילוד בלי
  התערבות מבחוץ קרי חיסונים – https://www.youtube.com/watch?t=4773&v=2G6K_ycEtCo

  התעללות בילדים במוסדות של משרד הרווחה ע"י תרופות וטיפולי העו"ס בלקיחת ילדים ממשפחות חד הוריות לאימוץ או אומנה
  https://www.youtube.com/watch?v=qqhoY7-pRas
  https://www.youtube.com/watch?v=gUyj365Mj_k
  https://www.youtube.com/watch?v=npDP31Ta-8s
  https://www.youtube.com/watch?v=j4JDRPbAyV8

  רווח קטלני
  https://www.youtube.com/watch?v=I7p3R2ogYps
  האמת על ריטלין
  https://www.youtube.com/watch?v=KNd6XM825dE

  תעשיית הסמים הפסיכאטריים והאישפוזים בכפיה

  https://www.youtube.com/watch?v=Qc9RVfa1yXI

  https://www.youtube.com/embed/Qc9RVfa1yXI?autoplay=1

  חיסון גורלי : דברים שלא מספרים בקופת חולים
  https://www.youtube.com/watch?t=946&v=yT3MJqN3YcI

  חיסון נגד וירוס הפפילומה – תחקיר
  https://www.youtube.com/watch?v=fbhelh3LIR0

  חיסונים ואוטיזם
  https://www.youtube.com/watch?v=zdrW6q6NvAc

  https://www.youtube.com/watch?v=ykunpJqsvtI

  מה זה באמת איידס ? שקר והמצאת המאה
  https://www.youtube.com/watch?v=-AeYVWEMUOk

  https://www.youtube.com/watch?v=hbkXr7iifMA

  העולם על פרשת דרכים
  https://www.youtube.com/watch?v=5n1p9P5ee3c
  כדי להבין את הסרט הנ"ל על בוריו , יש שם תרגום לעברית במסך היוטוב בצד ימין למטה יש 5 אייקונים, לחצו על הריבוע עם שני הקווים הרוחביים (האחד שלפני השעון) , ויופיע "כתוביות" תרגום לעברית , לחצו עליו ויופיע התרגום.

  הגב לכרמית
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית