הודעות מסתוריות המגיעות מחיים תבוניים מחוץ לכדור הארץ (5)

עודכן לאחרונה: 14 במרץ 2014

יום אחד התגלה באינטרנט מכתב ארוך (ללא כתובת השולח) הממוען לאנושות השוכנת על פני כדור הארץ, אשר הינו למעשה הודעת-משאל עולמי מרעישה, שעל פי השולח מקורה בתרבות חוצנים מתקדמת.  למרות שאין לנו אפשרות לוודא את מהימנות ההודעה, אפשר לקבוע כבר במבט ראשון שההודעה מבוססת על רעיונות טובים, חלקם אף מבריקים; יש להודעה קשר הגיוני ורציף, תוכן מיוחד, היא כתובה היטב – דבר המצביע על רמה מיוחדת של אינטליגנציה ובגרות.  בהודעה המדהימה הזו אנחנו יכולים לשים לב לשיח רציני ביותר הערוך בבהירות ובצורה אובייקטיבית.  כמו שתוכלו לגלות בקלות, החומר המדובר אינו מכיל רעיונות או רמזים אתניים-גזעיים, ולכן אפשר להגיד שלמחבר (או למחברים) שלו היה/היו הבנה טובה בלשון ובפסיכולוגיה האנושיים העולמיים, גם אם בחלקים מסוימים תחביר הדקדוק של הטקסט שונה במקצת לזה שאנחנו רגילים להשתמש בו.  בחרנו לפרסם כאן את המסר כך שתוכלו לעיין בו בקפדנות, בצורה שכל אדם וכל אישה יוכלו לחבר לעצמם דעה מתאימה.

et5_7020_6המסר הבסיסי של המכתב הינו שכרגע התרבות האנושית נמצאת בקושי רב ובאופן ברור היא מדרדרת בלי יכולת לעצור, בעיקר מכיוון שהנפילה הזאת נגרמת על ידי אנשים עם רוע מכוון המפעילים ושולטים בכוונה במערכות החברתיות הקיימות.  יש כמות מדהימה של עדויות שמפורסמות באינטרנט המראות שעל פני הכוכב שלנו מתחוללת בעת הנוכחית קנוניה עולמית ענקית, שתחתה יש שימוש נרחב בטכנולוגיות מתקדמות שנשמרות בסוד (אנחנו מתייחסים בין היתר לשימוש חשאי בקנה מידה גדול במערכות רדיוניות ופסיכו-טרוניות), שחלקן נמצאות בשימוש בשביל לייצר הודעות המוניות שעובדות על התת-מודע האנושי ושיעבוד שכלי של האוכלוסייה האנושית, שחיה כעת בסביבה מזיקה.  מעטים הם אלו שיודעים לעומק עד כמה אנטנות הטלפון הסלולארי והקרינה שלהן מעוררות השפעות רבות על הגוף של אלו שחשופים באופן מתמשך לקרינות האלקטרומגנטיות המזיקות הללו שגורמות ליצירה של סביבה לא בריאה אפילו כאשר אנשים לא משתמשים בעצמם במכשירי הטלפון הנייד.  לקבוצה החשאית השולטת הזו, יש כבר יתרון גדול על השליטה במשאבים הטבעיים על פני הכוכב ולכן יש להם את האפשרות לנצח במלחמה החשאית הזו שהם התחילו כלפי ההמונים והבורים, תוך ניצול של חוסר האיזון וחוסר הבריאות שמאיימים על העולם כיום.  מעבר למראית עין, המדיה המרכזית נמצאת כיום בידיים של קבוצה מצומצמת הפועלת מהצללים ולכן, ברוב המקרים, חדשות מסוימות שמפריעות להם יכולות להיות מצונזרות בקלות, או להיערך בצורה כזו שהיא תפעל לטובת המטרות הזדוניות שלהם.  אלו שיצליחו להתעורר צריכים לעזור לאחרים שעדיין ישנים כדי לצאת מהמצב הרדום וכך אנו מקווים שמספרם יעלה והם יגיעו להבנה בהירה של הדחיפות והשימוש בהחלטות חיוביות.  כדי לעצור את הרוע הגדל, עלינו להתאחד ולזנוח את הפחדים, את הרגש המשתק של הבידוד והבורות שקשורים לצד האמיתי של הדברים כמו שהם כעת – לצערנו – על פני הכוכב הזה.

et5_7067_1הייעוד החכם של המסר-מכתב הזה הוא שכל אחד מאיתנו יחליט, מהר ככל האפשר, שזהו הזמן הנכון להופעה של חוצנים השייכים לתרבות מתקדמת שיופיעו בנקודת זמן מסוימת בשמיים של הכוכב שלנו.  בייחוד כעת, בזמנים קשים אלו, ההופעה של מספר גדול של רכבים חוצניים יכול לעזור לאנושות רבות כדי להסיר אחת ולתמיד את כל הרבדים העבים של האשליה והשקרים.  באותו הזמן, ההופעה של רכבי החוצנים תוכל להבהיר הרבה דילמות קיומיות רוחניות ובו זמנית תוכל לשמש כמאיץ קסום להופעה של חוכמה אחרת, משופרת, בתוך המערבולת שבה אנו חיים.  הופעה מאסיבית כזו של חייזרים השייכים לתרבות מתקדמת תוכל להוביל את האנושות לשלב נעלה יותר של האבולוציה.  השאלה המרכזית, שמנוסחת בפעמים רבות מספור במסר-מכתב היא האם כל אחד מאיתנו (שמקבל ובוחן בקפדנות את המכתב הזה) בוחר או לא, בתוקף, שהחייזרים האלה השייכים לתרבות מתקדמת יופיעו בבת אחת בכוכב שלנו.  החייזרים ששייכים לתרבות המתקדמת הזו טוענים, בתבונה ועם הרבה היגיון בריא, שהבסיס השכלי-רגשי חייב להיבנות קודם לכן על ידי השימוש, על ידי מספר גדול של תושבי הארץ, בכוונה איתנה והחלטה בוגרת אם אנחנו באמת רוצים לקבל כזה מגע מיטיבי ומאוד יצירתי.  הסכמה בפה אחד, שתלווה בהמתנה מכוונת למגע כזה שיקרה בעתיד, חייבת להיערך ברמת הכוכב כולו אחרת יש סיכון בתגובה שתגיע מתוך מפחד בלתי מוצדק.  תחושת פחד שכזו תאפשר הולכת שולל מצד ההמונים על ידי קבוצות האליטה הרשעות שיפעלו מהצללים, ושכבר כעת הינם בעלי השליטה.  על כל אחד מאיתנו לדעת את חשיבות ההסכמה שנחליט עליה באופן ברור, גם אם ההחלטה הינה טלפתית במהותה.  החייזרים ששייכים לתרבות המתקדמת הזו מבקשים מאיתנו שהמסר-מכתב הזה ישלח מיידית להמוני אנשים, ושיתורגם כל אחד לשפה שלו בעולם כך שישותף בכל רחבי העולם.  הם אף מייעצים לנו שהמסירה של המסר-מכתב הזה תיעשה באופן אישי מאדם לאדם, ותוך זניחת השימוש במדיה המסחרית.

מכיוון שההודעה הינה ארוכה מכדי להיכלל כמאמר, אנחנו מצרפים אותה כקובץ שכל אחד יוכל להוריד ולקרוא במחשבו האישי, ואנחנו מזמינים אתכם לבחון אותה בקפידה לפני שתחליטו מה עליכם לעשות.

et5_7020_1.jpg7020_4ראשי הפרקים בהודעה הזו הינם: "מי אנחנו ?”, "חלק מכם יכול לתהות: למה אנחנו לא גלויים לעין ?”, "מי אתם ?", "מה הוא המצב הנוכחי שלכם ?", "מיהו "הצד השלישי" ?", "מה עושה כל אחד מכם לחופשי באמת ולגמרי ?", "מה יש לנו להציע ?", "מה אנחנו מקבלים בתמורה עבור העזרה חסרת האינטרסים שאנחנו מוכנים להציע ?", "האם אתם רוצים, באופן ברור ואיתן, לראות אותנו מופיעים ?", "עצה חשובה שכדאי לקחת בחשבון!!!", "מהו ואיך יכול האפקט של הגל האדיר והלא יאומן של אמון קולקטיבי בו זמני לשנות את הכול על הכוכב הזה ?", "מה הן התוצאות שיופיעו כאשר מספר מספק של אנשים ינסח החלטה חיובית (כן!!!) שתהיה ברורה ואיתנה ?", "למה לחלקכם יש דילמה היסטורית מסוימת ?", "האם אתם רוצים באופן ברור ואיתן שאנחנו נופיע ?!".

מאמר זה הינו החמישי בסדרת מאמרים בנושא הודעות מסתוריות שכבר הגיעו לכדור הארץ מאת תרבויות מתקדמות של חוצנים, הממוענות לאנושות השוכנת בכדור הארץ.  למאמר הקודם – אנא לחצו כאן.

כדי לשלוח את הפוסט הזה במייל, או לפרסם אותו בפורום, השתמשו בקישור הזה:
http://www.emetaheret.org.il/?p=12409
רוצים לעזור? יודעים איך לכתוב ולהתנסח?
פרויקט אמת אחרת זקוק לעוד מתנדבים בעזרה בכתיבת כתבות.
אז אם אתם אוהבים את מה שאנחנו עושים, מדוע שלא תצטרפו לעשייה?
שלחו לנו מייל עכשיו
הירשמו עכשיו בחינם וקבלו עדכונים על תכנים חדשים ישירות למייל!»

אהבתם? שתפו עם העולם...
הבהרה: התוכן המוצג באתר הינו למטרות לימוד ועיון בלבד.אין לראות במידע המוצג הנחיה או המלצה מכל סוג שהוא, במיוחד בכל הקשור לבריאותכם.בכל מקרה של החלטה הנוגעת לבריאותכם, שינוי תזונה או כל דבר אחר,התייעצו עם רופא מוסמך.כמו כן, אין לראות את המידע המוצג כאמת מוחלטת, אלא יותר כהצגת דברים מתועדת היטב הנשענת על ראיות והצלבת נתונים.זו אחריותכם כבני אנוש עם ראש על הכתפיים להמשיך ולחקור ורק אז להגיע למסקנות, בהתבסס על כל המידע הקיים.
הגבלת אחריות: אתר פרויקט אמת אחרת אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד. המידע המוצג באתר הנו למטרות של חינוך ובידור בלבד והשימוש במידע הנו באחריות קוראי האתר. אתר פרויקט אמת אחרת ומפעיליו לא ישאו בשום אחריות עקב שימוש במידע המתפרסם באתר.

59 תגובות »

 • Archon

  גילי פתח את הראש לאפשרות שאנחנו לא יודעים מי כתב את ההודעה. הכתבה הזו בסדר גמור, לא נכתב פה על אמת מוחלטת אלא על "אמת אחרת" 🙂

  מהדווה יופי של סידרת כתבות. keep’em comin

  הגב לArchon
 • נדב

  מה זאת אומרת "יום אחד התגלה באינטרנט מכתב"?

  האם אפשר יותר פרטים – איפה בדיוק הופיעה ההודעה הזאת? אצל מי? איך? מתי זה קרה? וקישור להועדה המקורית או לידיעה המקורית ביום שזה הופיע או משהו כזה ולא למסמך המתורגם שיש באתר.

  בנסף לזה – מי בחן את ההודעה וקבע שמקורה מחוצנים? על סמך מה זה נקבע? איפה המסמך או העדות של אותו אדם או אנשים שבדקו את ההודעה.

  בלי תשובות לכל השאלות האלה זו פשוט בגדר עוד מעשיה. וכאלה יש הרבה. מסיפורי הבריאה, דרך האחים גרים ועד שר הטבעות וספרי פנטזיה אחרים.

  הגב לנדב
  • מהאדווה

   שלום נדב,
   אני שמח על הסקרנות שלך ועל הרצון לחקור, למרות שלמעשה התשובות לשאלות שלך כבר ניתנו באיזו שהיא צורה בגוף הטקסט ועל כן ברוב תשובתי אאלץ לחזור על דברים שכבר כתבתי במאמר עצמו.
   אני בספק שבאמת קראת בעיון את ההודעה עצמה.

   לשאלתך "יום אחד התגלה באינטרנט מכתב, איפה הופיעה ההודעה המקורית וכולי" – פשוטו כמשמעו. לא ברור לי מה היה האתר הראשון שבו המכתב הופיע, וכיום המכתב מופיע במספר רב של אתרים, במספר נוסחים השונים ביניהם במקצת. אבל אחרי שקראתי בעיון את המכתב מספר פעמים, אישית דעתי היא שהשאלה שלך במקרה שלנו היא התעסקות בתפל ולא בעיקר (דווקא בגלל התוכן העשיר והחכם של ההודעה עצמה, שעליו יהיה יותר ראוי לדון).
   דוגמה למסר שמוצג באנגלית – http://www.youtube.com/watch?v=XHTytdRYRAs

   "מי בחן את ההודעה וקבע שמקורה בחוצנים": הבנת הנקרא לגבי הכתוב במאמר – המחבר (או המחברים) עצמו טוען שמקורה בחוצנים, אנא שים לב שהתשובה לשאלתך כבר נענתה בטקסט עצמו. כל קורא מוזמן לבחון את ההיגיון שמאחורי ההודעה ולהסיק את מסקנותיו האישיות, זו כל מטרת המאמר – לא לקבוע בצורה עיוורת שההודעה נכונה או לא נכונה, אלא לאפשר דיון בוגר לגבי התוכן שלה וכמובן לגבי המשמעות וההשלכות.
   איך אתה רוצה שמישהו יקבע בצורה אוביקטיבית שמקור ההודעה בחוצנים? אם היה בכיר ממשלתי שטוען את זה, האם זה היה מוסיף לאמינות ההודעה לדעתך? האם אתה מאמין בלי צל של ספק אפילו במקרה אחד בהיסטוריה האנושית שבו היה אדם שבחן הודעה מסויימת הקשורה לחוצנים, והגיע למסקנה חיובית שלא ניתנת לשלול אותה?

   אכן, כמו שטענת, זו יכולה להיות מעשייה. כמו כל מאמר שכתוב ב-YNET או CNN אבל גם באתר 'אמת אחרת', אם זה בנוגע למטוס שנחטף או מהפיכה באוקראינה או ביבי שדואג לדיור או בוש שפולש לעיראק בגלל נשק גרעיני או כמטריילס בשמיים או סכנות החיסונים או סכנות הפלואוריד במים.

   הגב למהאדווה
   • נדב

    צר לי מהאדווה אבל זו התחמקות מלתת תשובה רצינית לשאלות לגיטימיות. טענה למסר מחוצנים היא טענה משמעותית מאד.

    ואם כבר העלית את זה – לעניין המסר, אני מוצא אותו פשטני מאד, תואם קלישאות ניו אייג'יות (בלי לשפוט) ולא רואה שם דבר שיכול להצביע על מקור שאינו אנושי. להיפך.

    חבל שאינך מבדיל מבדיל בין סיפורי מעשיות לידיעות עיתונאיות שאותן אפשר לאמת. ואם לקבל את הרעיון שאימות המקור להודעה הזאת אינו חשוב – בשביל מה לטעון בכלל שאלה חייזרים? אפשר לטעון שאדם כלשהו כנראה כתב אותו. אולי תמהוני מרחוב אלנבי. זה הרי לא צריך לשנות לגבי הדיון על מהות המסר – נכון?…

    הגב לנדב
    • מהאדווה

     שלום נדב,
     יכול להיות שלא הבנתי את השאלות שלך כמו שצריך אם אתה טוען שהתחמקתי בתשובה שלי, לכן אנסה שוב ברשותך.

     אתה מוצא את המסר פשטני, אני מקבל את זה. דעתי שונה מאוד משלך, אבל לא שווה יותר משלך. מעבר לזאת, תחת טבעי החוקר, אחרי שקראתי את המסר לראשונה, לא הסתפקתי בשפיטה אינטלקטואלית שכלית, אלא התיישבתי למדיטציה שבה ניסיתי לשדר את התשובה הטלפתית למסר, בדיוק כמו שצויין בהודעה, בליווי הצורה הגיאומטרית המצורפת, וגם בליווי מוסיקה לסייע לי. הרגשתי תקשורת מדהימה במהלך התהליך, הרגשתי שבדקות האלו היה חילוף מידע חיובי ואפילו חיוני, שהיה מאוד משמעותי להתפתחות הרוחנית שלי. אני לא אגזים אם אשתף שבמהלך השנים האחרונות שידרתי את התשובה הזו כפי שמצויין במסר, במשך מאות פעמים. בנוסף, דיברתי אישית עם מאות אנשים אחרים (ממדינות שונות) שגם התלהבו מהמסר משאל העולמי הזה וניסו כל אחד מהם (לפחות 3-5 פעמים), לשדר את התשובה. לא זכור לי על אדם שלא דיווח על חוויות מדהימות, וכל אחת מהחוויות הייתה חיובית לחלוטין.

     לגבי הטענה שלך על סיפורי מעשיות. חקרתי הרבה עדויות הנוגעות לחוצנים, כולל לדוגמה מה שקרה באיזור 51 המפורסם מרוזוול. קשה לי להגיד שאפשר לאמת אותן לחלוטין, אפילו לא אחת מהן. את האמת, גם ידיעות עיתונאיות אני לא בטוח כמה אפשר לאמת את רובן. קראתי בעיתון בימים האחרונים על איך הרגו את אוסמה בן לאדן או על מה שקורה בחצי האי קרים. אבל מצד שני יש הרבה מאמרים באינטרנט שמספרים כמה האמת שונה ממה שכתוב באתרי החדשות המרכזיים. כל מאמר שאני קורא ב-YNET, אם זה בהקשר לאקטואליה או בריאות או רכילות או כלכלה, אני לוקח מאוד בערבון מוגבל, או במילים אחרות, רוב המאמרים ב-YNET מבחינתי הם בגדר סיפורי מעשיות, למרות שלרוב האנשים מדובר בידיעה עיתונאית רצינית.
     דוגמה נוספת: פול הלייר, (http://news.walla.co.il/?w=/15/816642) לשעבר שר ההגנה וסגן ראש ממשלת קנדה, מספר לנו שציביליזציות חוצניות מתקדמות הן מציאות והם מקיימים קשרים חשאיים עם ממשלת ארה"ב. להרבה אנשים, זו הוכחה לידיעה עיתונאית מאומתת. אני לא יודע כמה אתה מאמין בתיאוריות קונספירציות אחרות. אם לדוגמה היה שר קנדי שהיה מספר בעיתון, שכמטריילס הם אמיתיים, שמזון מהונדס גנטית אכן מזיק ואפילו מיועד לדילול אוכלוסייה. הרבה אנשים היו רצים להגיד, 'הנה זה נכון, אפילו שר בממשלה הודה בכך'. אבל בנושא חוצנים, אנשים בוחרים להתנהג בצורה שונה. אם אהוד ברק יגיד בעיתון שהאחים עופר עשו קופה על המדינה עם הפלרת המים, אנשים יגידו 'וואו אז זה באמת ככה'. אם אהוד ברק יגיד שהוא ראה חוצן בצבא ארה"ב, אנשים ייקחו את זה כבדיחה. כשמדבדב (ראש ממשלת רוסיה) סיפר על החוצנים הקיימים, זה בדיוק מה שקרה, העיתונים בעולם התייחסו אליו כבדיחה וסילפו את דבריו.

     לגבי מה שכתבת על שאולי תמהוני מרחוב אלנבי כתב את המסר. יכול להיות כמובן, אין לי דרך לשלול את זה, ובשבילי זה אכן לא ישנה הרבה מהדיון על מהות המסר. קראתי המוני ספרי רוחניות וגם ניו אייג' בחיי, כולל הרבה מאוד מסרים שנטענו שהם מחוצנים. עדיין, המסר שתרגמתי במאמר הזה, הרגיש לי כאותנטי מאוד. דבר ראשון בגלל שהתיאורים שבו היו מורכבים ולא הרגישו לי כשטחיים (אם לדעתך המסר שטחי, אני לא מנסה לטעון שאני אדם חכם או אדם מושלם, אולי זו טעות שלי) ודבר שני שהוא החשוב ביותר, מהחוויה הישירה שהתרחשה בעת שביצעתי את השיטה המומלצת במסר. אני יכול גם לספר שאני מבצע מדיטציות יומיות ממושכות שונות כבר שנים רבות, והשיטה המתוארת במסר בכל פעם מרגישה לי מאוד מיוחדת.

     אוסיף עוד משהו, כל אחד מאיתנו שקורא כזה מסר, מגיע מראש עם דעה מוקדמת. אם זה אדם מאוד מפקפק שמראש נשמע לו שכזה דבר הוא ילדותי וסיכוי אפסי לאמיתות המסר, ואם זה אדם פתי שמאמין כמעט לכל מסר שכתוב באתר של מתקשרים עם חוצנים. והרבה פעמים אנחנו כביכול מנהלים דיון, אבל בפועל רק מנסים להוכיח שאנחנו צודקים ושהאחר טועה, בלי באמת לנסות ללכת מעבר למראית עין, מעבר למה שידענו (חשבנו על פי האמונות המוקדמות שלנו) כבר לפני תחילת הדיון.

     אם אני היחיד מבין הקוראים של המסר באתר הזה, שחושב שהמסר הוא אותנטי, מקווה שלא גזלתי את הזמן של כל האנשים שקראו את זה, ומקווה שאנשים יבינו שהמטרה שלי לא הייתה רעה, אלא לפתוח דיון על נושא שדיברתי עליו כבר עם מאות אנשים שהרגישו אותו כמאוד-מאוד אותנטי ודחוף. לפחות המסר הוא חיובי ומדבר על אהבה והגברת מודעות ואחדות בין האנשים – אז אני יכול לקוות שזה לא בזבוז זמן יותר מאשר לקרוא מאמר על מה שפוטין או אובמה אמרו או תמונות של חברים שלנו בפייסבוק.
     אם יש אנשים אחרים שקראו את המסר, ביצעו את השיטה המתוארת לפחות מספר פעמים וישתפו פה את החוויות שלהם, אני מאוד סקרן ונרגש לגבי מה שנגלה.

     שוב, לגבי מה שכתבת שאני מתחמק מלתת תשובה לגיטימית. ההודעה מופיעה בהרבה אתרים באינטרנט במספר שפות שונות, לא הצלחתי להתחקות אחר המקור להודעה. אני מניח שהיא הופיעה לראשונה לפני מעבר ל-10 שנים באינטרנט.
     מי בחן את ההודעה וקבע שמקורה מחוצנים -> כותב ההודעה המקורי טוען שמקורה בחוצנים. מי בחן את זה ועל סמך מה -> אין פה גוף חיצוני לקבוע את זה. אתה ואני אמורים לקרוא את ההודעה, להרגיש אם יש בה היגיון, ואם אנחנו מוכנים לנסות ולשדר תשובה טלפתית בצורה שבה מצויין בהודעה, זו אמורה להיות הקביעה האולטימטיבית. אם לדעתך זה שטויות שטחיות ובזבוז זמן, זכותך. אני הרגשתי שיש בהודעה המון ערך, וביצוע התשובה (בייחוד כאשר זה התבצע בקבוצה גדולה של אנשים), הייתה בשבילי תמיד חוויה מדהימה, ולכן שיתפתי אותה באתר 'אמת אחרת'.

     אני גם הולך כאן על פי אותו העיקרון של ההימור של פסקל –
     "אם אלוהים אינו קיים, אינך מפסיד דבר אם אתה מאמין בו, אך אם אלוהים קיים ואינך מאמין בו, אתה מפסיד הכול".

     יום נפלא!

     הגב למהאדווה
     • נדב

      עכשיו התשובה ברורה יותר. אין שום אימות למקור המסר. פשוט החלטת אן מישהו אחר החליט שמדובר בחייזרים.

      לגבי הציטוט של פסקל – לא מסכים בהחלט. יותר נכון לאמר – אם אלוהים אינו קיים ואתה מבזבז את זמנך באמונות תפלות לגביו, ומקבל החלטות שגויות בחיים בשל זה – אתה מפסיד הכל. אם אלוהים קיים – שיופיע.

      הגב לנדב
      • Archon

       נדב, אלוהים הוא הכל. היכולת שלנו לתפוס ולהיות ערים לחלקיק מה"מציאות" של היקום המוזר הזה היא ההוכחה הכי חזקה שיש לנו לקיומו של אלוהים-בורא-כל ושהכל הוא חלק ממנו.
       אלוהים הופיע בשבילך ברגע שנולדת והיית ער לעצמך ולסובב אותך.

       הגב לArchon
      • מהאדווה

       שלום נדב,
       אני חוזר על עצמי, שוב, זו שאלה פשוטה בהבנת הנקרא. כמובן שלפי ההגדרה שלך אין שום אימות למקור המסר, לא ברור לי על מה הפליאה שלך.
       אני מצטט, שוב, חלקים מתוך הפסקה הראשונה של המאמר:
       "יום אחד התגלה באינטרנט מכתב ארוך (ללא כתובת השולח)", "שעל פי השולח מקורה בתרבות חוצנים מתקדמת", "למרות שאין לנו אפשרות לוודא את מהימנות ההודעה".
       "בחרנו לפרסם כאן את המסר כך שתוכלו לעיין בו בקפדנות, בצורה שכל אדם וכל אישה יוכלו לחבר לעצמם דעה מתאימה".

       אני והרבה אחרים נוטים להאמין שהמסר נכון, בגלל כל הדברים האחרים שצויינו במאמר. ובגלל החוויה הישירה כאשר פעלנו בדרך המותווית. מלבד זאת, כמובן, אין שום אימות חיצוני להודעה. וכמו שציינתי כבר בתשובה הקודמת שלי אליך, גם אם שר קנדי או רוסי היה אומר שהוא אימת את ההודעה, היית יכול לטעון שיש לו אינטרס ואני לא יודע מה וככה לבטל את הדעה שלו בלי שום היסוס ובלי מחשבה שנייה. ולכן מראש גם אם היה אימות חיצוני כמו שאתה מחפש, זה לא היה ממש עוזר לך להאמין שהמסר אותנטי.

       לגבי האמונה באלוהים, אני לא חושב שזה המקום הנכון לדון בה. אישית אני מאמין באלוהים.

       הגב למהאדווה
      • איש המערות

       גם קטונתי וגם לא מתפקידי לבשר את הבשורה האלוהית או לחילופין את הבשורה האי אלוהית – אבל …אולי תסכים איתי בדבר אחד שאתה ואנוכי שווים ואיננו נבדלים או שונים זה מזה למעט בתפישתנו את המציאות הבלתי נתפשת לכאורה.

       אי לכך יש ברשותי עדות אישית ממקור ראשון אנושי והוא אני עצמי, כלומר אני יכול רק להעיד בפניך על קיום מצב מסוים ותכליתי בו אתה, אני וכל אדם באשר הוא יכולים להיות במצב זה. מצב זה נקרא חוויה. חוויה זו היא אישית, אינטימית ופרטית ביותר ולעולם אין ולא ניתן להעבירה ואו לחלוק בה עם זולתינו למעט הרצון, הנכונות, המוכנות והיכולת שלנו להעיד בפני האחרים על חוויה עובדתית זו אשר חווינו כ"א בדל"ת אמותיו. כאמור מדובר בחוויה אישית בלתי ניתנת למדידה או לאכיפה בשום כלי ואין להשוותה כלל לשום חוויה מכל סוג ואיכות מוכרים וידועים.

       כל שנותר לי הוא רק להצהיר בפשטות: אני עד לחוויה הזו בחיי ולא במותי – דהיינו חווית חיים גירדא ולא שום חוויה מיסטית לכאורה או כל אפקט מלאכותי, סנטטי וכיו"ב.

       אני משאיר כאן עבורך נדב (וגם עבור כל אחד אחר כמובן) את הדרך המובילה אל המפתחות הפותחים בפני כל אדם את הדלת הפנימית שתוביל אותו אל עצמו – אל החוויה האחת והיחידה עלה אדמות, הווה אומר אל הוא עצמו.
       http://www.youtube.com/watch?N.....=endscreen

       הגב לאיש המערות
    • אמיר שאול

     נדב
     חייב לציין שגם גישתך קוסמת 🙂

     הגב לאמיר שאול
   • אמיר שאול

    מהאדווה,
    אחלה תגובה לנדב…
    אנשים מתנהגים באזלת שכל רוב הזמן.
    ענית כל כך יפה ואלגנטי.
    קרא ותחליט לעצמך זאת הגישה ….:-)

    הגב לאמיר שאול
   • שרון

    מצאתי את המדיטציה. מעניין מאד מהאדווה. אשמח לשתף בפרטי

    הגב לשרון
   • אואזיס

    לא תאמינו מה קרה בזמן שהאזנתי לוידאו. בהתחלה הוידאו היה רגיל, בעודי חושבת ומאזינה, הרגשתי כאילו משהו נמצא בחדר…. לא ייחסתי חשיבות, אבל אז ההודעה התחילה להשתולל על המחשב כאילו היה איזשהו תשדורת שנכנסה לבפנים… וראיתי שקבלתי מספר בצד שמאל של המסך…מספר 5 , הטקסט התחיל להשתולל ולהימרח. הייתי בהלם והקלטתי בסלולרי…. בהודעה שאלו שאלה…, אחרי שעניתי , כן… ההודעה נפסקה לגמריי…בהודעה המקורית בכלל כתוב טקסט אחר….. בזמן ההקראה…. מוזר…. הנה הוידאו http://youtu.be/KYPFsBKbjiw

    הגב לאואזיס
    • מהאדווה

     תודה רבה על השיתוף!
     "צירוף מקרים הוא הדרך של אלוהים להישאר אנונימי." (אלברט איינשטיין)

     הגב למהאדווה
     • haliya shoresh

      מהאדווה שלומות
      קראתי את המסר אני לא הגיב עליו גם שקבלתי קשר עם החוצנים האלה כמו שאתה קורא להם. מה שהכי קומם אותי.
      זה שוב שאנו נותנים את כוחנו למישהו חיצוני לבוא להציל אותנו.
      ויותר מכל להגיד שצרוף מיקים זה דרך של אלוהים שהוא שוב משהו חיצוני לנו.
      זה גמר אותי. קסם זה משהו שמתקיים פה משחר הבריאה לא קשור לאלוהים. או לאמונה דתית כזו או אחרת.
      וגם אם תאמר לי שאלוהים זה שברא את כל מה שיש אז באמת הוא זה שצריך להציל אותנו מעצמנו.
      תודות וברכות
      אמא אדמה אוהבת גם אותך.

      הגב לhaliya shoresh
      • מהאדווה

       שלום שורש,
       אני לא בטוח שהבנתי מה הכוונה בדבריך.
       לדעתי זה לא המקום להתווכח האם קיים קסם בבריאה, אבל קסם אמיתי בשבילי מצביע על קיום אלוהים.
       לגבי עזרה חיצונית. התקדמות אמיתית היא תמיד פנימית, אבל זה לא סותר עזרה חיצונית. מי מאיתנו אף פעם לא קיבל בשמחה עזרה מאח גדול או מחבר קרוב. זה לא משהו נחות, אלא עזרה לזולת ואהבת חינם הם בסיס לחברה ישרה. ולמה להגביל את עצמנו לעזרה של מישהו רק מהרחוב שלנו או רק מהמדינה שלנו או רק מהכוכב שלנו.

       לא מכריחים כאן אף אחד לקבל עזרה. האחים הגדולים שלנו מציעים עזרה. מי שלא מעוניין, רשאי להתעלם ולהמשיך הלאה בחיים. מי שמעוניין, הדלת פתוחה.

       יום נפלא

       הגב למהאדווה
  • איש המערות

   https://www.youtube.com/watch?v=VLmifgkHYNg

   מומלץ ביותר – צפייה מהנה

   הגב לאיש המערות
   • מומחה בקנוניות

    תגיד לי אתה אמיתי(רציתי לקלל אבל לא בא לי להיחסם),
    זה לגמרי סדר עולמי חדש.

    הגב למומחה בקנוניות
 • אמיר

  בקשה לעזרה!!
  סליחה מראש שאני לא מתייחס לכתבה הספציפית הזו אבל יש לי שאלה חשובה:

  האם האבק/אובך שעבר עלינו הוא טבעי?
  אני בטוח שלא אבל אין לי שום חומר בנושא.
  אשמח לקבל קישור לנתונים.
  בתודה מראש
  אמיר

  הגב לאמיר
 • אור

  זה ששר ההגנה הקנדי שלעבר ומדבדב אומרים שחוצנים קיימים לא אומר כלום כי מן הסתם שזה נובע מאינטרסים כל העיסוק בזה הוא בזבוז זמן כי לא תצליח להוכיח את הטענה מבחינה אמפירית לדעתי האמונה בחוצנים היא דווקא אמונה דתית מודרנית מעניינת מאוד,רק חבל שלפעמים זה מסיט אנשים מהתעסקות בדבר החשוב באמת שהוא שינוי וזיכוך הרצון האנושי

  הגב לאור
  • מהאדווה

   שלום אור,
   זו בדיוק הנקודה שלי. 'אי האמונה' בחוצנים זו באמת אמונה דתית מודרנית. אנשים שלא מוכנים להאמין בקיום חוצנים, מסרבים להאמין לא משנה איזו הוכחה תינתן להם. כל פיסת מידע שניתנת להם, הם ימצאו דרך להגיד שמי שטען שיש חוצנים הוא בעל אינטרסים או פשוט אדם תמים ושטחי וכן הלאה.
   אם מדבדב יטען שמונסנטו וגידולים גנטיים הורסים בשיטתיות את חלקאות העולם, אנשים יהיו מוכנים להאמין לו. אם הוא טוען שיש חוצנים, אנשים יגידו שהוא משקר כי יש לו אינטרס. אם אנשים רואים עב"מ בשמיים, הם יטענו שמדובר בפרוייקט קרן כחולה או בפרוייקט ממשלתי חשאי, ולא יהיו מוכנים לקבל על הדעת שיש עב"מים חוצניים ולא רק עב"מים בשירות ממשלות העולם.

   כלומר, בנושא החוצנים זה ברור כנראה יותר מבנושאים אחרים (ויהיה טוב לתהות מאיפה זה נובע!), שההוכחה או השלילה לא יכולות להיות מוחלטות, כי הכרה שמטילה ספק בכל, תמצא להטיל ספק בכל הוכחה שיש. ולכן כאשר נדב קודם לכן ביקש אימות מוחלט למקור המסר, אי אפשר לתת לו. בדיוק כמו שאי אפשר להעניק הוכחה אמפירית מוחלטת שלא אוסמה בן לאדן הפיל את התאומים ובדיוק כמו שאי אפשר להעניק הוכחה אמפירית שקמטריילס זו תיאוריית קונספירציה אמיתית. אפשר להציג הרבה עדויות שמעלות סימן שאלה עבה ביותר, אבל מי שבוחר לפקפק בעקשנות עיוורת, יפקפק בכל עדות שתינתן לו. יש לי מספיק חברים שאחרי כל השיחות שלנו בנושא, עדיין משוכנעים ב-100% שאוסמה בן לאדן הפיל את בנייני התאומים (ושהנשיא בוש פלש לעיראק רק כדי להציל את העולם המערבי) ושכל מי שחושב אחרת הוא קונספירטור הזוי.

   ועל כן דווקא התעניינתי מאוד במסר משאל העולמי המוצג במאמר, כי המוקד שלו הוא דווקא שינוי וזיכוך הרצון האנושי, ההתעלות הרוחנית שמתרחשת כאשר אנחנו באים במגע עם ישויות או אנשים שהגיעו לרמה רוחנית גבוהה.

   הגב למהאדווה
   • מחפש מתקשר / ת על – להלפת מידעים, תודה.

    • אמיר שאול

     מה אתה צריך?

     הגב לאמיר שאול
     • אני מחפש אדם אחד מהארבעה שישנם בכדור – שלהם מיידעים מעבר לכלל מכלולי האלוהים והאלוהות ומעבר לכלל מכלולי עולמות ומתחמי הבריאה, , בכדי לברר דברים מסוימים, הנני החוצן, תודה.

      • מומחה בקנוניות

       אולי תמצא רמז איך למצוא את אחד מהארבעה בספרים של קריון.

       הגב למומחה בקנוניות
   • שרון

    שלום מהאדווה,

    קראתי את המאמר וראיתי שיש מדיטציה, שאת מדברת עליה. תוכלי בבקשה לצרף אותה או לשלוח לי אותה במייל.

    תודה מראש,

    שרון

    הגב לשרון
    • מהאדווה

     שלום שרון,
     המדיטציה שציינתי היא זו המוצעת במסר המשאל העולמי.
     יש בי היסוס קל לפרט אותה כאן, מכיוון שאנשים שלא רגילים למדיטציות ושלא מכירים במשהו מעבר לעולם החומרי, יתקשו לקבל רעיונות כאלה וחלקם ילגלגו בצרות מוחין כפי הרגלם כלפי משהו בלתי מוכר.

     בפועל, אני יושב למדיטציה (גוף רגוע, גב זקוף ועיניים עצומות), ולמשך מספר רגעים, אני מביע (אפשר להגיד, שאני חותר לשדר בצורה טלפתית), "כן, ברור, איתן והחלטי; כדי שהתרבות החוצנית הזו, ששלחה את המסר משאל עולמי הזה, תופיע ברגע המתאים בשמיים של כדור הארץ בשביל לעזור לאנושות כולה, כפי שהם ציינו במסר הזה".
     באותם הרגעים אני נהיה מודע לתחלופות אנרגטיות ולתשובה מעודנת, מצד הנציגים של אותה התרבות.
     בחודשים הראשונים, נעזרתי ב'יאנטרה' המצורפת למסר (היא נמצאת בסוף המסר, ביחד עם ההדרכה כיצד להשתמש בה), ועשיתי כמה דקות מדיטציה עם היאנטרה כהכנה לאמירת ה'כן'.
     אם בפעמים הראשונות לא תרגישי משהו מיוחד, זה נורמלי, במיוחד אם את לא רגילה למדיטציות.

     הגב למהאדווה
   • הדברים הם מעט מסובכים ממה שהם נראים נשמעים ונכתבים, התפתחות נעימה לכל. הנני החוצן.

  • אמיר שאול

   אור אהלן…אין מה לזכך ברצון האנושי …הוא נברא מזוכך.
   גם אם הוא רע.
   מה זה רע ומה זה טוב?
   האנושות מתפתחת, היא עלתה כיתה. הגיע הזמן להבין שהתפיסה של טוב ורע שייכת ליסודי ועכשיו בתיכון יש חומר עדכני שנמסר בתיקשור שמותאם לרמת ההתפתחות שלנו הנוכחית.
   בגדול , זה הכל נמצא בהבנה של היסודות, מטרת הבריאה בבריאתם והתפקיד שלנו בכל המשחק הזה.

   הגב לאמיר שאול
 • אור

  בנושא חוצנים זה נוגע אלינו פחות כי אף אחד לא חווה את זה בחייו הפרטיים אז העיסוק בזה לא כזה חשוב אנחנו מאמינים בדברים לא ודאיים ובכך הופכים אותם לודאיים רק במה שכולל יותר צדדים בחיינו כמו למשל כח הכבידה שאף אדם ממוצע לא יודע בדיוק איך זה עובד וגם אם ידע לא בטוח שמה שחווינו עד עכשיו ימשיך להיות אבל כולנו מאמינים כי זה עקרון כל כך כולל שאי אפשר לחיות בלי לקבלו

  הגב לאור
 • גיא

  מי הם הצד השלישי שמוזכר כל הזמן בטקסט שהם פרסמו ? עברתי כל כולו הוא נראה לי אמיתי ולא ספאם של מישהו חכם
  יש שם דברים שתמיד התעניינתי בהם וחקרתי ועכשו זה קצת יותר ברור …

  הגב לגיא
  • מהאדווה

   שלום גיא,
   הצד השלישי מוסבר במסר בצורה חלקית, תחת הכותרת "מהו 'הצד השלישי'?".
   הפסקאות האחרונות בקובץ של המסר מפרשות עוד אודות הצד השלישי ועל איזו קבוצה למעשה מדובר.

   ביל קופר מבהיר לנו חלק מהתמונה הקשורה בצד השלישי –
   https://www.youtube.com/watch?v=-H6Vkzoiws8

   הגב למהאדווה
 • איש המערות

  קרל סֶיְיגֶן (באנגלית: Carl Sagan‏; 9 בנובמבר 1934 – 20 בדצמבר 1996) היה אסטרונום יהודי-אמריקאי וסופר מדע בדיוני ומדע פופולרי. תחום התמחותו המדעי הוא מערכת השמש.

  ביוגרפיה

  קרל סייגן נולד בברוקלין, ניו יורק למשפחה יהודית. הוא למד פיזיקה באוניברסיטת שיקגו, ובשנת 1960 קיבל מטעמה תואר דוקטור באסטרונומיה ואסטרופיזיקה. הוא לימד באוניברסיטת הרווארד, ובשנת 1968 עבר לאוניברסיטת קורנל, שם התמנה לפרופסור מן המניין בשנת 1971.

  סייגן התעניין בנושאי קוסמולוגיה, אקסוביולוגיה, חקר המוח, בינה מלאכותית, עתידנות ועוד. הוא הרצה בתחומים אלה וכתב עשרות ספרים פופולריים, שהיו לרבי מכר.

  גולת הכותרת של פעילותו ההסברתית בתחום האסטרונומיה הייתה בסדרת הטלוויזיה קוסמוס. בסדרה זו מוצגת ההיסטוריה של התגבשות תפיסת האסטרונומיה כמו גם תולדות התפתחות התרבות על כדור הארץ. הסדרה, אותה ערך והגיש, הוקרנה בעשרות מדינות וזכתה לפופולריות רבה.

  קרל סייגן היה בין המדענים הבולטים שהאמינו באפשרות סבירה לקיום חיים תבוניים מחוץ לכדור הארץ, אך יחד עם זה טען בתוקף שעד כה לא נמצאו ראיות מספקות כדי להוכיח זאת, וגילה בספריו ביקורת וספקנות רבה כלפי אלה הטוענים על מציאות חוצנים בכדור הארץ בעבר או בהווה. הוא הביע את עמדתו בפתיח לספרו "מוחו של ברוקה": "באשר לי, קל לי יותר להאמין בקיום של ציוויליזציות ברחבי היקום, מאשר להאמין כי אנו הציוויליזציה היחידה הקיימת.[דרושה הבהרה]", בספרו עולם רדוף שדים אמר "אתפלא מאוד אם יתגלה שאין אינטליגנציה חיצונית, אבל כמובן עד כה אין ראיות מספקות לכך"‏[1].

  לסייגן היה חלק רב במשלוחי גשושיות לרחבי מערכת השמש, וכן היה לו חלק בעיצוב המסר של דיסקית פיוניר שהוצמדה ל"פיוניר 10", החללית הראשונה שעזבה את מערכת השמש. הדיסקית אמורה להיות מיועדת ליצורים תבוניים שייתכן ו"יצודו" אותה.

  ב-1996, לאחר מאבק ארוך במחלת דם נדירה, אשר כלל שלוש השתלות מח עצם, נפטר סייגן מדלקת ריאות בגיל 62.

  על עבודתו קיבל מדליית נאס"א (פעמיים), מדליית ארסטד, ופרס פוליצר.

  בתשובתו לשאלה שנשאל ב-1996 בנוגע לפילוסופיה הדתית שלו, סייגן ענה: "אני אגנוסטי." דעותיו של סייגן על דת פורשו כסוג של פנתאיזם, כזה המקושר עם התפיסה של איינשטיין או שפינוזה באשר למושג אל. סייגן צידד בכך שהרעיון של היוצר של היקום היה קשה להוכחה או לשלילה וכן שהגילוי המדעי היחיד שעשוי לשנות את זה, הוא יקום אין-סופי.

  על פי אשתו האחרונה, אן דרויאן, סייגן לא היה אדם מאמין; הוא היה סקפטי: "לפני שבעלי נפטר, בגלל שהוא היה כ"כ מפורסם וידוע כחסר אמונה, הרבה אנשים היו באים אלי -זה עדיין קורה לעתים- והיו שואלים אותי אם קארל שינה את הפילוסופיה הדתית שלו. כמו כן, הם היו שואלים אותי לעתים קרובות אם אני חושבת שאראה אותו שוב. קארל נפטר עם אומץ עיקש ואף פעם לא חיפש מחסה בהזיות. הטרגדיה הייתה שידענו שלעולם לא נראה זה את זו פעם נוספת. אינני מצפה אי פעם להתאחד עם קארל. אבל, הדבר הנפלא הוא שכשהיינו יחד, למשך כמעט עשרים שנה חיינו עם הערכה ברורה של כמה קצרים ויקרים הם החיים. לעולם לא המעטנו במשמעות המוות בהיותו פרידה סופית. כל רגע ורגע בו חיינו והיינו יחד היה פלאי – לא פלאי במובן של לא מוסבר או על טבעי. ידענו ששנינו הרווחנו מיד המקרה.."

  הגב לאיש המערות
 • גיא

  תודה על התשובה , ראיתי את הסרטון והאנגלית שלי לא מספיק טובה כדי להבין הכל אבל מתוך מה שהבנתי זה שהצד ה3 זה חייזרים רעים שרוצים להשתלט על הכוכב וכל הסרטים והדברים זה רק הכנה למה שיקרה ?

  הגב לגיא
  • מהאדווה

   שלום גיא,
   מה שאני הבנתי זה די דומה למה שאתה הבנת 🙂 מדובר על הסדר העולמי החדש ומי למעשה מנהיג אותו מאחורי הקלעים. מדובר על הגורמים שמסננים ומעוותים את הידיעות שמגיעות אלינו דרך החדשות.

   הגב למהאדווה
 • גיא

  אוקיי אז עכשו הכל מתחבר לי.. חקרתי את הנושא הרבה
  ועכשו זה סוג של מתחבר עם זה מעניין אותך אני יכול לשתף אותך :D:D

  הגב לגיא
 • dave

  לא צריך לתקוף את המחבר של מאמר זה. אני חושב שהוא עושה עבודה מעולה בלהרוס את האמינות של עצמו. לבנות אמינות לוקח שנים ואילו להרוס אותה ברגע

  הגב לdave
 • למרות מקורו העמום המסר/מכתב הזה לאנושות מדבר אליו ומעורר בי התרגשות. תודה על הפרסום. אני יוצר קשר דרך תקשור עם הקונפדרציה של שומרי האור. ניתן לקרוא חומרים דומים לאלו שהועברו במכתב בדף הפייסבוק הזה:
  https://www.facebook.com/groups/Galactic.Confrderation

 • אנה

  שלום, יש מצב ללינק באנגלית? מעוניינת להעביר לחברים דוברי אנגלית.תודה רבה

  הגב לאנה
 • יניב

  התרגום באנגלית קצת שונה מהתרגום בעברית בחלקו האחרון
  (ההסבר בעברית לגבי היאנטרה לא מופיע בגרסה האנגלית)
  כיצד ייתכן הדבר ?
  תודה !

  הגב ליניב
  • מהאדווה

   שלום יניב,
   השורה "כאן הסתיימה ההודעה שהופצה באינטרנט על ידי תרבות מתקדמת של חייזרים", משמעה שזה סוף ההודעה שהופצה באינטרנט.
   השורה "מספר הערות שימושיות", משמעה הערות שהוספו (פרשנות), להודעה עצמה – שלא על ידי מחבר/מחברי ההודעה המקורית. ההסבר לגבי היאנטרה מופיע בחלק זה.

   יום נפלא

   הגב למהאדווה
 • יניב

  תודה על התשובה !
  שאלה נוספת. הוספת את ההערה הבאה :
  "אזהרה!!! אנחנו מחשיבים את מה שנחשף בבאות להיות סוד יסודי שידוע רק לאלה שעברו חניכה
  אזוטרית – הודעת העורך"

  מה הכוונה ? מדוע זו אזהרה ? תוכל לפרט קצת יותר לגבי נקודה זו ?
  תודה !!!

  הגב ליניב
  • מהאדווה

   שלום יניב,
   זה מוסבר גם בטקסט עצמו. רצון חופשי זה כוח אדיר. כוח שמוביל אותנו לרוב בצורה אוטומטית ולא מודעת, כאשר אנחנו מחליטים על משהו בצורה דומה לחינוך שקיבלנו מהסביבה. למעשה כל מה שאנחנו עושים זו בחירה, מודעת או תת-מודעת, ולכל בחירה יש השלכות. גם כאשר אנחנו כביכול בוחרים לא לעשות כלום או להתעלם ממשהו, למעשה בחרנו להתעלם ולבחירה הזו יש משמעות ויש השלכות.
   לטוב ולרע, קבוצה מלוכדת יכולה לחולל דברים עצומים. בצורה הרעה, אתה יכול לקרוא על האילומינטי, סדר עולמי חדש, בילדרברג, המועצה ליחסי חוץ בארה"ב וכדומה. בצורה הטובה, השמיים הם הגבול 😉

   אפקט מהארישי – http://www.nrg.co.il/online/15/ART1/652/954.html

   הגב למהאדווה
 • אואזיס

  מישהו קרא את הספר PK MAN על טד אוונס ? ….אשמח לדעתו האישית… מדובר על אדם מיוחד ונכתב עליו ספר
  http://www.amazon.com/The-PK-M.....1571741836

  הגב לאואזיס
 • איתמר

  שלום לכם כנסו ליוטיוב וחפשו שם את הפליאדים של אלסיון שם תוכלו לראות דברים נפלאים ולגלות דברים שישאירו אותכם בהלם

  הגב לאיתמר
 • דב הניס

  אבולוציה היא תולדת כח המשיכה

  כל כמות החומר ביקום קבועה מאז החל היקום להשתחזר בפעם האחרונה, מאז ה"אחדיות"האחרונה שלו, מאז גרעין הלידה האחרון של היקום טרום המפץ הגדול האחרון.

  כל תחומי המדע ("דיסציפלינות") נובעים מן, מתחילים ונגמרים, מתפתחים ונמשכים בהכוונת ובמסגרת כח המשיכה. הכל בכל מכל כל ביקום הוא עקב כח המשיכה.

  כל תצורת חומר ביקום קיימת, בגלל וכמו היקום עצמו, בשני מצבים: במצב אינרטי כגון החומר (כנראה הגרוויטונים, החלקיקים היסודיים של היקום) המאוחסן בחורים השחורים ו/או במצב אנרגטי, בתנועה,המסוגל לכן לבצע עבודה. בגלל שניות זו של חומר-אנרגיה קבועה ביקום גם כל כמות האנרגיה.

  מאז המפץ הגדול האחרון מתחולל בכל תצורות החומר ביקום אותו תהליך החוזר ונשנה אשר מתחולל במכלול היקום עצמו : לידה-התפתחות-הישרדות-שיחזור עצמי . על מנת לשרוד ולעבור את כל התהליך חייבת כל תצורת חומר להישמר במתכונת אנרגטית. היות וכמות החומר/אנרגיה ביקום קבועה מתחרות ביניהן כל תצורות החומר על השגת חומר/אנרגיה כי כל תצורת חומר שורדת, פעילה, רק אם הצליחה "לבלוע" אנרגיה. אם אינה "מצליחה" להשיג אנרגיה היא נבלעת ע"י תצורת חומר אחרת ומשמשת לה אנרגיה. אכול או היאכל.

  Evolution Derives From Gravity

  The quantity of mass in the universe is constant since the universe started its last self-replication, since its last singularity, its last pre-big bang re-birth conception.

  All Science Disciplines derive from, start and end, evolve and survive in the direction and manner set by the framework of gravity, the monotheism of the universe. All things, everything in the universe, derive from the gravity of the universe. Every mass format exists, like the universe itself, in one of two states: in an inert state like the material (most probably the gravitons, the elementary particles of the universe) stored in black holes, and in an energetic state, in motion therefore capable of performing work. Due to this mass-energy dualism also the quantity of energy in the universe is constant.

  Since the last big-bang all mass formats undergo the same cyclic sequence like the universe itself i.e. birth – evolution – survival – replication. In order to survive and to repeat this sequence every mass format must remain in an energetic state. And since the universe mass/energy quantity is constant there is a melee for it by all mass formats, and the unlucky formats are swallowed and digested by the luckier mass formats.
  It’s indeed, in fact, an eat or be eaten universe…

  Dov Henis (comments from 22nd century)
  http://universe-life.com/
  http://universe-life.com/2011/.....evolution/

  ============================================================
  THE GREAT science feat in 2013 על מהות ומקור היקום

  The 2013 gravity comprehension/definition is the greatest science feat since the early 1920s.

  Learn what, scientifically, natural gravity is and what evolution is.
  Think of the consequences re classical science of this comprehension of gravity…

  איך נברא היקום יש מאין
  Origin And Nature of the Universe, the greatest science feat since the early 1920s.

  New Science 2013 versus classical science.
  Classical Science Is Anticipated/Replaced By The 2013 Gravity Comprehension !!!

  http://universe-life.com/2014/02/24/gravity/

  Attn classical science hierarchy, including Darwin and Einstein…
  “I hope that now you understand what gravity is and why it is the monotheism of the universe…” DH
  =================================
  Gravity is the natural selection of self-attraction by the elementary particles of an evolving system on their cyclical course towards the re- self-replication of the system. Period
  ( Gravitons are the elementary particles of the universe. RNA nucleotides genes and serotonin are the elementary particles of Earth life)

  כח המשיכה
  כח המשיכה הוא הבחירה הטבעית להיצמדות הדדית של חלקיקי היסוד של מערכת מתפתחת במהלך התפתחותה המחזורית לעבר שיכפולה. נקודה
  ( הגרוויטון הוא חלקיק היסוד של היקום. הגנים, הנוקלאוטידים של חומצה ריבונוקלאית, והסרוטונין, הם החלקיקים היסודיים של חיי כדור הארץ)

  Dov Henis(comments from 22nd century)

  http://universe-life.com/2013/.....s-science/
  http://universe-life.com/2013/.....ed-theory/
  http://universe-life.com/2013/.....-religion/

  PS: Note, again:

  – Classical Science Is Anticipated/Replaced By The 2013 Gravity Comprehension !!!

  – Think of the consequences re classical science of this comprehension of gravity…

  DH
  נ.ב. הבנת מהות כח המשיכה מספקת בסיס הגיוני מפשט/צפוי/מתקן לכל מגזרי ורכיבי המדע הקלסי.
  יש פה אי- ניצול של הזדמנות/אפשרות של ישראל להדיח באלגנטיות מתורבתת את ארה"ב מעמדתה בעולם כמוליכה/המקבעת של עדר ה"מדענים/מדע" באמצעות האיגוד המקצועי האמריקאי הדתי של ה"מדענים", ולתפוס את עמדת ההולכה/פיתוח/הובלה של המדע 2013 החדש המשתדרג, ולהפוך את המדע האמריקאי לגרורה של המדע הישראלי. אי-ניצול זה הוא מחדל מדעי וכלכלי מטומטם /עלוב/מביש של ישראל.

  דה(הארות מהמאה ה-22)
  =============================================================================

  What would the human world be without god, or without science
  (May 1/ 3 2014)

  Scientifically natural gravity is the monotheism of the universe.

  The reverence- to- god- tradition, religion of the present Western culture, was introduced by Abraham (2117-1942 BCE) from the Casdites-Babylonians, in whom it was evoked by the sight of the apparently "praying" palm trees, with their palm-like leaves, rewarded with "God's gift", in Persian "Bagdad" (bag=god, dad=dat hence date-fruit, data= given/gift. This reverence-culture/ tradition was re- adopted by the Jews exiled into Babylonia (586 BCE) , and later adopted also by the Persians who conquered the Babylonian empire, and later adopted also by Alexander , who conquered the Persian empire, and later adopted also by the Greeks and finally adopted from the Greeks also by the Romans and by their following Western world heritage…

  – What would a world without god look like?
  – What would a world without science look like?

  Science = knowledge about or study of the natural world based on facts learned through experiments and observation

  God = the perfect and all-powerful spirit or being that is worshipped especially by Christians, Jews, and Muslims as the one who created and rules the universe
  a spirit or being that has great power, strength, knowledge, etc., and that can affect nature and the lives of people.
  : one of various spirits or beings worshipped in some religions.

  Science and god are incompatible. Incompatible.

  The present world is a god-believer scienceless world, conducted by ruthlessly competing-for- energy interests , with consequent catastrophes to humanity…

  Dov Henis (comments from 22nd century)
  http://universe-life.com/
  http://universe-life.com/2006/.....onotheism/

  הגב לדב הניס
 • אלעד

  שימו לב לעצמכם-"מי כתב? מי מוכיח? מי מי מי מי מי מי מי………." במקום שתעסקו בתוכן של שינוי גישה למען עתיד האנושות… למען סיום השלטונות הרקובים והאפלים שהם עצמם מוכיחים שאינם אנושיים שוב ושוב ושוב. מה אתם בבונים? התעסקו בעיקר ולא בטפל. בדיוק זו הבעיה של בני אדם. עוקפים את העיקר כדי להתעסק בקקי…… אף חוצן לא יכול לעזור לזן כזה נחות.ו

  הגב לאלעד
 • איזה קטעים עם החוצנים האלה…

  אם הם כל כך מתקדמים אז למה צריך אינטרנט ?

  הם לא יכולים לשדר לנו ישר לראש ? (לבני האדם כבר יש יכולת כזאת)

  או להשתלט על שידורי הטלויזיה בפריים טיים ולהגיד מה שבא להם ?

  ולמה כל המלל הארוך והמייגע ?

  הם לא יכולים פשוט לעזור לנו עם היכולות המתקדמות שלהם ?

  אם הם יודעים מה פה לא בסדר – למה הם לא מתקנים את זה ?

  למה רק הודעות מייגעות באינטרנט ?

  וכמובן שאין בדל של הוכחה, אפילו לא ראיה רצינית – שמדובר בחוצנים…

  אפשר לראות דגימת די אנ איי ?

  איזה חומר אורגני שלא קיים בכדור הארץ ?

  הם יודעים משהו שלא היה ידוע קודם ?

  יש חלקיק תת אטומי שעדיין לא התגלה. הם יכולים להגיד מה הקוואנטים שלו ?

  אם כן יהיה אפשר לבדוק אם הם צודקים או לא.

  למה יצורים מתקדמים לא יכולים להוכיח את הקיום שלהם ?

  אנחנו בני האדם נוכל להוכיח ליצורים אחרים את קיומנו.

  ה"מסר" לא אמין, הזוי וסהרורי – וגם סותר את עצמו.

  "אמת אחרת" ? "אחרת" אולי… "אמת" – ממש לא !

 • אריק

  במקרה שנתקלתי בהודעה ולא יכולתי שלא לתרגם אותה:

  הודעה חוצנית: "האם תרצו שנופיע"?

  המקור של ההודעה הזו מגיע כנראה מג'ן אדרמן, היום בן 49 תושב צרפת. לטענתו הוא עובד בתחום הרפואה. הוא טוען שהיה טייס צבאי, מנהל שדה תעופה ושיש לו תואר שני בכלכלה. עוד הוא טוען שהיה לו מספר מפגשים לא מוסברים מגיל שש שכללו תצפיות עבמ"ים, ומפגשים עם חייזרים.

  הוא כותב, "אחרי שלמדתי לשגר את עצמי מנטלית אל נוכחות של חייזרים נחמדים קיבלתי את ההודעה הבאה":
  [תורגם מצרפתית לאנגלית על ידי דן דרזין, חוקר ויוצר סרטים של חיל הים האמריקאי]

  כל אחד מכם רוצה לתרגל את הרצון החופשי ואת ניסיון האושר שלו. הרצון החופשי שלכם תלוי בידע שיש לכם על הכוח של כל אחד מכם. האושר שלכם תלוי באהבה שאתם נותנים ומקבלים.

  כמו כל הגזעים בעלי תודעה בשלב הזה של ההתפתחות שלכם, אתם כנראה מרגישים מבודדים בכוכב שלכם. הרושם הזה מעניק לכם השקפה מסוימת על הייעוד שלכם. עם זאת, אתם נמצאים על נקודת קצה של תהפוכות שרק מיעוט מבינכם מודע אליהן.

  אין זה באחריותנו לשנות את נעתיד שלכם, מבלי שאתם תבחרו זאת. אז התייחסו להודעה זו כמשאל כלל עולמי, ואת התשובה שלכם כהצבעה.

  לא החוקרים שלכם וגם לא אנשי הדת שלכם מדברים מתוך ידע על אירועים לא מוסברים אויריים ושמימיים שבני האדם חזו במשך אלפי שנים.

  כדי לדעת את האמת יש להביט בה מעבר למסנני האמונה והעקרונות, מכובדות ככל שיהיו.

  מספר הולך וגובר של חוקרים שלכם חוקרים נתיבים חדשים של ידע ומתקרבים אל המציאות. היום, העולם שלכם מוצף במידע שממנו רק חלק קטן, הפחות מטריד, מופץ בעיקר.

  קחו בחשבון, אירועים שבעבר נשמעו מגוכחים או לא סבירים לעיתים קרובות נהיים אפשריים, ומציאותיים — בייחוד בחמישים השנים האחרונות. קחו בחשבון שהעתיד יהיה מפתיע עוד יותר. אתם תגלו את הגרוע ביותר ואת הטוב ביותר. רבים מאלו שלומדים על נקודות ההופעה שלנו מאירים את הלילה, אך אינם מאירים את הדרך. לרוב הם חושבים במונחים של חפץ במקום מודעות.

  מי אנחנו?

  כמו מליארדים נוספים בגלקסיה, אנו יצורים מודעים שנקראים לפעמים "חיזרים", למרות שהמציאות עדינה יותר. אין הבדל יסודי ביננו לבינכם, למעט שאנו בשלבים שונים של אבולוציה.

  כמו בכל חברה מאורגנת קיימת הירככיה ביחסים הפנימיים שלנו. שלנו, לעומת זאת, מבוססת על חוכמה של מספר גזעים. אנו פונים אליכם באישור היררכיה זו.

  כמו רבים מאתכם, אנחנו במסע לאישיות עליונה, או מודעות עליונה, התפתחות.

  לכן, איננו אלים יותר או פחות ממה שאתם, אתם שווים וירטואלית באחווה הקוסמית.

  מהותינו איננה 'תצפיתית' בלבד, אנחנו יצורי תודעה בדיוק כמוכם. הקיום שלנו הוא מציאותי, אך רבים ממכם לא מסוגלים לתפוס זאת עדיין, מכיוון שאנחנו נשארים בלתי נראים לחושים ולמכשירי המעקב שלכם, רוב הזמן.

  אנחנו רוצים למלא את החלל שנוצר בנקודה הזו של ההיסטוריה שלכם. מצדינו נפלה החלטה קולקטיבית בעניין זה, אך זה לא מספיק — אנו צריכים את החחלטה שלכם בנוסף.

  דרך ההודעה הזו אתם הופכים למקבלי החלטה. את\ה באופן אישי. אין לנו נציג אנושי על כדור הארץ שיכול להנחות את ההחלטה שלכם.

  מדוע לא ניתן לראות אותנו?

  במהלך שלבים שונים של האבולוציה, ה'אנושות' הקוסמית של היקום, גילתה מספר עקרונות מדעיים הקשורים לחומר. בינהם פירוק והרכבת החומר.

  האנושות שלכם השיגה זאת גם במספר מעבדות, בשיתוף פעולה קרוב עם גזעים אחרים מהיקום — ובמחיר של פשרות מסכונות שנשארות בכוונה חבויות מעיניכם על ידי מספר מסוים של הנציגים שלכם.

  בנוסף לתופעות שהמדענים שלכם מכנים "עצם בלתי מזוהה", יש במהות חלליות שמיוצרות בצורה רב ממדית ובהן יכולות מורחבות אלו.

  אנשים רבים היו בצורת קשר כזו או אחרת עם ספינות כאלה אם בתצפית, שמיעה, מימוש או קשר טלפתי — חלקם, יש לציין בזהירות, תחת השפעה של כוחות חבויים ששולטים בכם, אליהם אנו מתייחסים כ"הצד שלישי".

  המחסור היחסי של התצפיות שלכם נוצר בעיקר מצבם חסר החומר של החלליות הללו. ללא היכולת להבחין בהם אינכם יכולים להכיר בקיומן. אנחנו מבינים זאת.

  כאשר מתבצעת תצפית, היא מאורגנת כך שתשפיע על האינדיבדואל, מבלי שתפגע או שתשפיע על המערכת הסוציאלית המאורגנת שלכם.

  זה מכוון על ידי מגוון גזעים שמקיפים אותכם, ממספר סיבות ותוצאות שונות.עבור ישיות רבות ממדים שליליות ההסתרה משחקת תפקיד בשמירה על הכוח בצל האנושות האוליגרכית שלכם, הסתר במטרה לשמור על קיומם כדבר לא ידוע.

  עבורנו ההסתרה בוצעה במטרה לכבד את רצונה החופשית של האנושות ושל הפרט, כדי שתוכלו להגיע לבגרות רוחנית וטגנולוגית בעצמכם.

  יחד עם זאת, רבים מחכים לכניסתכם למשפחת הציוליזציה הגלקטית.

  אנחנו יכולים להופיע לאור יום במטרה עלזור לכם להשיג את האיחוד הזה, אך לא עשינו זאת עד כה, מכיוון שמעטים מכם רוצים זאת בתוצאה מבורות, שונות או פחד, ומפני שהדחיפות של העניין לא הצדיקה זאת.

  מי אתם?

  אתם הצאצאים של מסורות רבות שבמשך הזמן העשירו ותרמו אחת לשנייה.

  מטרתכם היא איחוד, תוך כדי מתן כבוד לשורשים המגוונים, במטרה להשלים מטרה משותפת, פרויקט מאוחד.

  הצורה, כבר נשחבת לחשובה יותר ממהות הטבע העדין שלכם. לכוחות שבשלטון, הדגש על שונות הצורה מהווה מחסום עיקרי עבור שינוי חיובי.

  כעת אתם נקראים להתגבר על ההזדהות עם הצורה תוך כדי שמירה על כבודה לעושר וליופי שלה. הבנת התודעה מאחורי הצורה מאשפרת לנו לאהוב את האנושות על כל גווניה.

  הכוונה בשלום איננה פשוט לא לעשות מלחמה; הכוונה לדבוק במה שאתם, בצורה קולקטיבית, במציאות: אחווה.

  הפתרון הזמין להשיג זאת הולך ופוחת, אבל מי שיכול לזרז את זה יהיה פתוח לקשר עם גזע אחר שישקף את התמונה של מה שאתם במציאות העמוקה יותר.

  צפו לאירועים נדירים, להתערבויות המכוונות שלנו בעבר היו השפעה קטנה ביותר על הקיבולת שלכם בהחלטת החלטות אישיות וקולקטיביות על העתיד שלכם.

  דבר זה קיבל מוטיבציה מהידע שלנו על המכניזם הפסיכולוגי העמוק שלכם. הגענו למסקנה שחופש נבנה בכל יום כאשר הויה נהיית מודעת לעצמה ולסביבתה, ומקבלת בהדרגה להיפטר מאילוצים ואינרציות, יהיו אשר יהיו.

  עם זאת, למרות הפעולות של האמיצות והרצון של מספר רב של נשמות אנושיות, האינרציות הללו הצליחו לשמר את רווחי הגדילה עבור כוח ריכוזי בלבד.

  מה מצבכם?

  עד לא מזמן, המין האנושי חי בצורה מספקת של שליטה בהחלטותיו. אך הוא מאבד יותר ויותר שליטה על גורלו שלו, חלקית בגלל שימוש הולך וגובר בטכנולוגיה מתקדמת שמשפיעה על הגוף שלכם כמו גם על המוח שלכם ובסופו של דבר תוביל להשלכות קטלניות ובלתי הפיכות למערכת האקולוגית האנושית ולכוכב עצמו.

  ללא קשר לרצונכם, החוסן שלכם יירד בצורה מלאכותית ולאט ובבטחון אתם תאבדו את היכולת יוצאת הדופן להפוך את החיים למהנים ורצויים. תוכניות כאלה כבר יצאו לדרך.

  עם תגובה קולקטיבית בסדר גודל גדול לא תתרחש, כוחותיו של האינדיבדואל נידונו להיעלם. תקופת ההיות תפקע[The period to come shall be one of rupture].

  הקרע, יחד עם זאת, יכול להיות פוסיטיבי עם העבר כל עוד תשמרו על כוחות היצירה החיים בכם, אבל עם תחיה לצד למשך זמן, עם הכוונות האפלות של האדונים הפוטנציאלים שלכם.

  מה עכשיו? האם עליכם לחכות לרגע האחרון למציאת פתרון? האם עליכם לצפות או לעבור כאב?

  ההיסטוריה שלכם מעולם לא הפסיקה להיות מצוינת במפגשים בין אנשים שגילוי אחד השני התרחש בנסיבות של קונפליקט וכיבוש.

  כדור הארץ הפך לכפר שבו כולם מכירים האחד את השני, אך הקונפליקט עדיין נמשך ומאיים על כל הסוגים להיות גרוע יותר במשך הזמן ובצורה שלו.

  יחידים בעלי יכולת פוטנציאלית אינם יכולים לתרגל אותה בכבוד. וזה המקרה של רובכם, מסיבות שהן בעיקר גיאו-פוליטיות.

  יש כמה מיליארדים ממכם, אך ההשכלה של ילדכם ותנאי המחיה שלעם, כמו מצבם של מספר עצום של חיות וצמחים כולם נתונים להפשעה של מספר קטן של נציגים פוליטיים, כלכליים, צבאיים ודתיים.

  המחשבות והאמונות שלכם מתוכנתות על פי אינטרסים פרטיזניים, ובו זמן מעניקים לכם את ההרגשה שאתם בשליטה מלאה על הגורל שלכם — אשר במהות זו המציאות, אך יש הבדל גדול בין הרגשה לעובדה כאשר השולט האמיתי שך המשחק הנתון נשאר חבוי.

  בפעם הזאת, אתם אינכם הכובשים. הפצת מידע מוטה היא אסטרטגיה אפקטיבית למניפולציה על המין האנושי. כולל מחשבות ורגשות, ואפילו יצירת אורגניזם, שאינם שייכים לכם היא אסטרטגיה ישנה יותר.

  גל הרי עצום נצפה באופק. ובכובו פוטנציאל אופטימי מאוד אך גם פסימי. בזמן זמן אפשרויות נפלאות עומדות לצד איומי חורבן.

  עם זאת, אתם יכולים לתפוס מה שמראים לכם. משאבי טבע שהולכים ופוחתים הם בלתי נמנעים ולא יצא שום פרויקט שיקום לטווח ארוך. מנגנוני תשישות המערכת האקולוגית כבר חרגו מגבולות בלתי הפיכים.

  קדושת המשאבים שמחיריהם צומחים יום אחר יום — והפצתם הלא הוגנת — יגרמו למאבקי אחים בקנה מידה גדול, ממרכזי הערים שלכם עד לאזורים הכפריים.

  זו הסיבה מדוע, יותר מאי פעם בהיסטוריה שלכם, ההחלטה שלכם היום תפשיע בצורה ישירה ומכרעת על ההישרדות שלכם מחר.

  השנאה גוברת… אך גם האהבה. זה מה ששומר על הביטחון שלכם למצוא פתרונות.

  יחד עם זאת, התנהגויות אנושיות, שנוצרו מהרגלים ותרגולים ישנים, בעלי אינרציה רבה שמובילה למבוי סתום. המסה הקריטית עוד לא קרתה, בזמן שעבודת החבלה נעשית בצורה מחוכמת ויעילה.

  אתם מפקידים את הבעיות שלכם בנציגים שמודעותם לרווחת חיים כללית הולכת ודואכת ללא רחם אל מול אינטרסים תאגידיים.

  משרתים משוערים אלה של העם, לרוב מתווכחים על האופן ולא על המהמות. בדיוק ברגע הפעולה, נצברים עיכובים עד לנקודה שעליכם להיכנע במקום לבחור.

  במובנים רבים, האינרציה הזו מייצגת כל תרבות. איזה אירוע באופן קיצוני יכול לשנותה? היכן מודעות קולקטיבית ומאחדת יכולה להתגבש ולעצור את הריצה הזו בעיניים סגורות?

  שבטים אוכלוסיות ואומות אנושיות תמיד נפגשו ופעלו זה מול זה. נפגשו עם האיומחם על המשפחה האנושית, כנראה הגיע הזמן שאינטקרציה גדולה יותר תתרחש.

  יש שתי דרכים ליצור אינטרקציה קוסמית: דרך הנציגים שלה או דרך אינדיבדואלים רגילים.

  הדרך הראשונה כרוכה במאבק אינטרסים, השניה מביאה מודעות. הדרך הראשונה נבחרה על ידי מספר גזעים במטרה לשמר את המין האנושי בעבדות, על ידי שליטה באוצרות הטבע של כדור הארץ, שליטה במארג הגנטי, ושליטה באנרגיה הרגשית הכלל אנושית.

  הדרך השניה נבחרה על ידי קבוצת גזעים המאוחדים תחת המטרה של רוח השירות. לפני מספר שנים הצגנו את עצמנו לנציגים של מבנה כוח האדם, אך הם סירבו לידינו המושטת על בסיס אינטרסים שאינם עולים בקנה אחד עם החזון האסטרטגי שלנו.

  זו הסיבה מדוע היום אינדבדואלים נדרשים לבחור עבור עצמם ללא התערבות נציגותית. מה שהצענו בעבר לאלו שהאמנו שהיו בקיבולת לתרום לאושר שלכם, אנו מציעים עכשיו — לכם.

  מעטים ממכם מודעים לכך שיצורים לא אנושיים מעורבים בריכוז הכוח בעולמכם, ולוקחים את השליטה בצורה מתוחכמת לידיהם. יצורים אלה לא בהיכרח עומדים בעולמכם החומרי, מה שיהפוך אותם ליעילים בצורה קיצונית ומפחידה בעתיד הקרוב.

  יחד עם זאת, שימו לב שלא מעט מהנציגים שלכם למעשה נלחמים בסכנה, שלא כל חטיפות החייזרים נעשות במטרה לפגוע, ושההתנגדות קיימת גם באותם גזעים בעלי אורנטצייה דומיננטית.

  שלום ואיחוד אנושי בעולם שלכם יהווה הצעד הראשון עבור הרמוניה עם ציוולזציות מחוץ לעולם שלכם. וזה בדיוק הדבר שאלו המנהלים אותכם בצורה מניפולטיבית מאחורי הקלעים מעוניינים למנוע בכל מחיר בגלל, שעל ידי פילוג הם שולטים.

  הם גם שולטים באלו ששולטים בכם בצורה ישירה. כוחם נובע מהיכולת להנחיל חוסר אמון ופחד.

  הודעה זו לא הייתה בה אינטרס אם ההשפעה של אותם מניפולטורים לא הייתה מגיעה לשיא, ואם תכוניותיהם המטעות והרצחניות לא היו מתממשות בטווח של מספר שנים מהיום.

  מועד התוכניות שלהם מתקרב לסיומן והמין האנושי עובר דרכים קשיים לא מוגנים במשך עשרת המחזורים הקרובים[שנים?]. כדי להגן על עצמכם מהתוקפנות הזו שאיננה נושאת פנים, צריך שיהיה לך מספיק מידע שיצביע על הפתרון.

  הנה שוב, מראה וסוג הגוף לא יספיק כדי לקבוע בין השולט לבין הבין ברית.

  בשלב הזה של התפתחותכם הפסיכולוגית יהיה קשה לכם מאוד להבדיל בינהם. בנוסף לאינטואיציה שלכם, יהיה צורך באימון כאשר יגיע הזמן. מתוך מודעות לערך הגבוהה של חופש הבחירה שלכם אנו מזמינים אותכם לאלטרנטיבה.

  מה אנחנו יכולים להציע?

  אנחנו יכולים להציע לכם גישה הוליסטית יותר של היקום והחיים, אינטרקציות בונות, ניסיון ביחסים הוגנים ואוחתיים, שחרור ידע טכנולוגי, מיגור הסבל, תרגול מבוקר של כוחות אינדיבדואליים, גישה למקורות אנרגיה חדשות, ולסיום, הבנה טובה יותר של התודעה.

  איננו יכולים לעזור לכם להתגבר על פחדים קולקטיביים ואישיים, או לכפות עליכם חוקים בהם לא תבחרו. עליכם לעבודה על האני העצמי שלכם, ליישם מאמצים קולקטיביים ואישיים לבניית עולם בו תשתוקקו, והלפגין את הרוח שבכם עבור מסע לשמיים חדשים.

  מה אנחנו נקבל?

  במידה ותחליטו שיתרחש מפגש שכזה, אנו נשמח על שמירת שיווי המשקל באיזור זה ביקום, על חילוף דיפלומטי פורה, ואת האושר הקבוע בידיעה שאתם מאוחדים לבצע את מה שאתם מסוגלים לו.

  תחושת האושר היא מבוקשת ביקום, שכן האנרגיה שלי היא אלוהית. מה היא השאלה שאנו שואלים אותכם?

  "האם אתם רוצים שנופיע"?

  איך תוכלו לענות על שאלה זו? את האמת של הנשמה ניתן לקרוא בצורה טלפתית, אז כל מה שעליכם לעשות זה פשוט לשאול את עצמכם בצורה ברורה את השאלה הזו ולתת תשובה ברורה ככל שניתן, לבד, בקבוצות, איך שבא לכם.

  הימצאות בלב עיר או בלב המדבר לא משפיעה על יעילות התשובה שלכם. כן או לא.

  עשו זאת כאילו אתם מדברים לעצמכם אך חושבים על ההודעה. זו שאלה אוניברסלית, ולמעט המילים הללו, שנשמרים בתוכן, יש משמעות חזקה.

  לכן, חשוב שתחשבו על זה בצורה רגועה, במלוא המצפון. במטרה לחבר בצורה מושלמת את התשובה שלכם לשאלה, מומלץ שתענו אחרי קריאה נוספת וזהירה של ההודעה הזו.

  נישמו ותנו לכוח של רצונכם החופשי לחדור. היו גאים במה שאתם! ואז אל תתנו להססנות להפריע.

  בעיות היומיום שיש לכם עלולים להחליש אותכם. כדי להיות עצמכם, תשכחו מהן למספר דקות. חושו בכוח שצומח מכם. אתם בשליטה על עצמכם!

  מחשבה אחת, תשובה אחת יכולה לשנות את עתידכם הקרוב בצורה דרסטית, בדרך אחת או אחרת. ההחלטה האינדיבידואלית שלכם בשאלת האני הפנימי שלכם, שנופיע על המישור הגשמי שלכם לאור יום היא יקרה וחיונית לנו.

  למרות שאתם יכולים לבחור את האופן שמתאים לכם ביותר, טקסים כשלעצמם הם חסרי תועלת למעשה. בקשה כנה שנעשית באמצעות הלב שלכם ובאמצעות הרצון החופשי שלכם, תמיד נתפסת על ידינו לאלו שהיא נשלחת.

  מה ההשפעה? [What is the lever effect?]

  החלטה זו צריכה להיעשות על ידי המספר העצום האפשרי מבניכם, למרות שזה עלול להיתפס כמיעוט.

  מומלץ להעביר את המסר הזה,בכל האופנות האפשריות, בכל השפות האפשריות, לסובבים אותכם, ללא קשר האם נראה שהם פתוחים לחזון זה של העתיד. עשו זאת בצרוה הומוריסטית או היתולית עם זה יכול לעזור לכם להעביר את המסר.

  אתם יכולים אפילו לצחוק עליו בצורה פומבית אם זה עוזר לכם להרגיש נוח יותר, אך אל תהיו אידישים, לכל הפחות לפחות תרגלתם את רצונכם החופשי. שכחו מנביאי שקר, שכחו מהאמונות שהועברו לכם לגבינו.

  הבקשה הזו היא אחת היותר אינטימיות שניתן לשאול אותכם. לבצע החלטה בעצמכם, כיחידים, זו זכותכם כמו גם האחריות שלכם.פסיביות מובילה רק להיעדר חופש.

  באופן דומה, הססנות לעולם איננה יעילה. אם אתם באמת רוצים לדבוק באמונות שלכם, שזה דבר שאנחנו מבינים, אז אמרו לא בכוח.

  אם אינכם רוצים לבחור, אל תאמרו "כן" רק בגלל סקרנות. אין זו הצגה, אלו החיים היומיומיים. אנו קיימים. אנו חיים.

  ההיסטוריה שלכם מלאה בפרקים בהם גברים ונשים נחושים הצליחו להשפיע על המאורעות למרות מספרם המועט.

  ממש כמו שמספיק מספר קטן כדי לתפוס זמנית את הכוח על כדור הארץ ואת ההשפעה על העתיד של הרוב, מספיק גם מספר מועט שלכם כדי לשנות בצורה קיצונית את הגורל שלכם בתגובה לנוכח כל כך הרבה אינרציה חוסר אונים ומכשולים רבים המחכים לכם.

  אחד ההוגים שלכם אמר פעם:

  "תנו לי נקודת משען וארים את העולם".

  הפצת המסר הזה מהווה את חיזוק נקודת המשען. אנו נהיה הידית הארוכה בשנות אור ואתם תהיו בעל המלאכה "להרים את כדור הארץ" בהתאם להופעתנו.

  מה יהיו התוצאות של החלטה חיובית?

  עבורנו, התוצאה המיידית של החלטה קולקטיבית תומכת תהיה התממשות של ספינות רבות בשמיים שלכם ובכדור הארץ.

  עבורכם, ההשפעה הישירה תהיה נטישה מהירה של ודאויות ואמונות רבות. למפגש פשוט וויזואלי יהיה השלכה על העתיד שלכם.

  ידע רב יעבור שינוי לנצח. הארגון של החברות שלכם יעבור תהפוכות עמוקות לנצח, בכל תחומי הפעילות.

  כוח יהפוך לאינדיבידואלי בגלל שתראו בעצמכם שאנו קיימים כיצורים חיים, מבלי לקבל או לדחות את העובדה הזו על פי מילתם של סמכות חיצונית.באופן קונקרטי, תשנו את סולם הערכים שלכם.

  לנו, הדבר החשוב ביותר, שהאנושות תיצור משפחה אחת לפני "שהלא-נודע" הזה שאנחנו נופיע מחדש!
  The most important thing for us is that humankind would form a single family before this "unknown" we would represent!

  הסכנה תפחת בהדרגה מהבתים שלכם מכייון שאתם תאלצו בצורה לא ישירה את הלא רצויים, אלו אותם אנו מכנים "צד שלישי", להופיע והיעלם. כולכם תישאו את אותו השם ותחלקו את אותו השורש: האנושות.

  בהמשך, אם תרצו בכך, ניתן יהיה לבצע חילופי מכובדים בשלום. לעת עתה, הרעב לא יכול לחייך, המלא בפחד לא יכול לקבל אותנו בברכה.

  אנו עצובים לראות גברים, נשים, וילדים סובלים דרגות כל כך גבוהות של סבל בגופם ובליבם, כאשר הם חובים בתוכם כל כך הרבה אור פנימי. האור הזה יכול להיות העתיד שלכם.

  מערכת היחסים ביננו יכולה להתפתח בשלבים. מספר שלבים של מספר שנים או עשרות שנים יכול לקרות: הופעה מרשימה של הספינות שלנו, הופעה פיזית לצד בני אדם, שיתוף פעולה בהתפתחות הרוחנית והטכנולוגית שלכם, התגלות של חלקים מהגלקסיה.

  בכל שלב, יוצאו עבורכם אפשריות חדשות. עליכם יהיה להחליט אם להיכנס לשלב הזה אם נראה לכם לנכון לשלומכם הפנימי והחיצוני. לא יהיו החלטות שלא תקחו בהם חלק, לא יהיה שפעות חיצוניות לקביעת ההחלטות. אנו נעזוב ברגע שאתם תחליטו בצורה קולקטיבית שעלינו לעזוב.

  ההבדל הראשי בין בתפילות היומיות שלכם לישויות טבע רוחניות מובנות ובין ההחלטה שלכם הוא פשוט: אנחנו מצוידים טכנולוגית וממשיים.

  מודע הדילמה ההיסטורית?

  אנחנו יודעים שה"זרים" נחשבים לאויבים כל על עוד הם לובשים את צורת ה"לא ידוע". בשלב הראשון התחושה שהופעתנו תייצר תחזר את הקשר בינכם בקנה מידה עולמי.

  איך תדעו אם הופעתנו תהיה תואצה של בחירה קולקטיבית שלכם? מהסיבה הפשוטה שאחרת היינו פשוט מופיעים לרמת ההתקימות שלכם מזמן. אם אנחנו לא שם עדיין, זה רק בגלל שלא בחרתם בכך באופן מפורש.

  חלקכם יחשבו שאולי אנחנו רוצים לגרום לכם להאמין באיזו בחירה מכוונת שלכם כדי שנוכל להצדיק את ההופעה שלנו, למרות שזה לא יהיה האמת. אן זה היה המקרה, איזה אינטרס יש לנו לתת לכם גישה לאשפרויות למספר רב ככל האפשר בינכם?

  איך תוכלו להיות בטוחים שאין זה עוד מהלך של ה"צד השלישי" לשעבד אותכם בצורה טובה יותר? מהסיבה השפוטה שהרבה יותר כל להלחם במשהו שאתה מכיר ומזהה מאשר משהו שנשאר חבוי.

  האם הטרור שמתרחש איננו דוגמא לכך? מה שתחליטו, אתם השופט היחיד בנפשכם ובלבכם. מה שלא תבחרו, אנו נכבד זאת.

  בחוסר נציגות אנושית שיכולה לנווט את בחירתכם ובפיתוי לבחור בטעות והלתעלם מכל דבר שקשור אלינו, כמו להתעלם מאלו שמשפיעים עליכם במניפולציה ללא הסכמתכם.

  [נראה שחסר פה טקסט בתרגום].

  במצבכם הנוכחי, נראה שעיקרון הזהירות בניסיון לא לגלות אותנו כושל. אתם כבר עמוק בתוך 'תיבת הפנדורה' שה"צד השלישי" יצר עבורכם. מה שלא תחליטו, תצטרכו במוקדם או במאוחר לצאת מהמצב הזה.

  כאשר מוצבת כזו דילמה, כפי שאתם נמצאים בה, חו סר ידיעה אחת מול חוסר ידיעה אחרת, עליכם לפנות אל האינטואציה שלכם. האם אתם רוצים לראות אותנו במו עינכם או פשוט להאמין למה שה"רשויות" שלכם מספרים? זו השאלה האמתית! אחרי אלפי שנים, יום אחד הבחירה הזו הייתה הופכת לבלתי נמנעת: בחירה בין שני אי ודאויות.

  למה להפיץ כזה מסר?

  תרגמו והפיצו את המסר הזה במידה רחבה. פעולה זו תשפיע על עתידכם בצורה בלתי הפיכה והיסטורית, בצורה של אלף שנים. אחרת, ידחו אפשרויות של בחירה, עד אחרי שנים מאוחר יותר — לפחות דור שלם, אם הוא יצליח לשרוד.

  לא הבחירה עומדת להבנת בחירתם של אנשים אחרים. אי העברת המסר עומדת להרצת הסיכון של השגת תוצאה שהיא הפוכה מהציפיות. השארות השונות משמעותה וויתור על הרצון החופשי.

  עתידכם הוא הסיפור כולו. ייתכן שהזמנה זו לא תזכה להיענות קולקטיבית שלכם ותדחה. יחד עם זאת, אף רצון של כל יחיד איננו נשמע על אוזניים אטומות ביקום.

  דמיינו את הופעתנו מחר. אלפי ספינות. שוק תרבותי יוצא דופן בהיסטוריה האנושית. אז זה יהיה מאוחר מדי להצטער על הבחירה ועל הפצת המסר בגלל שהגילוי הזה יהיה בלתי הפיך.

  אנו מתעקשים שלא תמהרו להחלטה הזו, אך כן תחשבו עליה… ותחליטו. המדיה הגדולה לא בהכרח תהיה מעוניינת להפיץ את המסר של ההודעה הזו. ולכן זו המשימה שלכם, כאנונימיים וחושבים יוצאי דופן הוויות אהבה, להפיץ אותו.

  אתם עדיין הארכיטקטים של גורלכם…

  "האם אתם רוצים שנופיע?"

  הגב לאריק
  • לא. אנחנו לא רוצים שתופיעו…

   יש פה מספיק הבלים גם בלעדיכם…

   בני האדם יכולים להוכיח את הקיום שלהם – חוצנים מתקדמים לא ?!

   אתם באמת כאלה שוטים כאילו ?!

   נניח שנגלה חוצנים פחות מתקדמים מאיתנו על הירח… מספיק קרוב בשביל לתקשר..

   נשלח להם הודעה אבל הם לא יאמינו… מה נעשה ?

   נשלח להם הוכחה שאנחנו קיימים ! כמה פשוט !

   דגימה של די אנ איי, צילומים, הקלטות קול, דגמים להמחשה מפלסטיק, ועוד עוד… (נאס"א כבר שלחו משהו כזה לחלל)

   אבל החוצנים "המתקדמים" (מתקדמים עאלק) לא יכולים להוכיח לנו בני האדם את הקיום שלהם… מוזר לא ?!

   השאלה פה היא לא אם המסר אמין או לא – אלא איך זה שאפשר לעבוד כל כך בקלות על אנשים מבוגרים. זה הנושא האמיתי פה…

   "הו בן אדם – האם יש משהו שלא ניתן לגרום לך להאמין בו ?" \ אדם וייסהאופט – ממייסדי האילומינאטי

 • יניב

  תודה אריק. יש קישור ישיר לטקסט המקורי ?

  הגב ליניב
 • סס

  יש דיוקים רבים במסר, מלבד אחד בולט.
  אין רע וטוב בבריאה. הכל זה תהליך…
  והכל מדוייק ומושלם
  ואין לנו שום צורך בחוצנים כאן על כדור הארץ.
  כל הרעיון ב"משחק" על כדור הארץ, הוא שנמצא את הדרך
  לבד.
  אם יירדו לכאן חוצנים, זה כאילן שנכשלנו

  הגב לסס
 • N

  שלום רב,

  קראתי מכתב זה בראשונה כאשר קיבלתי במייל, היום בשנית .
  הסיבה העיקרית בגינה אני סבורה שמכתב זה לא נכתב בידי אדם המודע למציאות כאן, היא אורך המכתב 13 עמודים גדושים במידע ראשוני ותמרונים קוגניטיביים-פסיכולוגים.

  בהתחשב בכך:
  50% מאוכלוסיית העולם אנאלפביתים (כולל טף ובעלי מוגבלויות חושיות) .
  35% בעלי גישה לאינטרנט ומחשב שיאפשר קריאה מתמשכת.
  1% יטרחו באמת לקרוא מסר שעולה על 4 שורות.

  במציאות הווטסאפ, סמס, עיתונות אינטרנט, פייסבוק- העניים מורגלות למסרים קליטים וקצרים.

  במציאות קפיטליסטית בה עובד נמדד בביצועיו על פי שניות ולא דקות, קיים קושי עצום לפנות 120 דקות לקריאה מעמיקה של מסמך זה.

  בין אם הכותב שוכן ארץ או שוכן חוץ, עליו לקחת משתנים אלו בחשבון, אורך המכתב, שפתו, עומקיו, שיטת הפצת המסר, גרמו ל 95% מאוכלוסיית העולם לא לקרוא כלל.

  הגב לN
הנחיות לכתיבת תגובות:

1. שמרו על שפה נאותה
2. כתבתם טענה או הבעתם דעה הפוכה? צרפו קישורים למידע נוסף שתומך בדעה שלכם. משפט כגון: "זו סתם תיאוריית קונספירציה מטופשת" איננה תגובה מתאימה.
3. גם אם משהו נראה לכם הזוי, אין זה אומר שהוא לא נכון. בכל פוסט יש קישורים למקורות המידע וקישורים למידע נוסף. קודם קראו אותם, עשו קצת מחקר ואז תכתבו תגובה.
4. כתבו את שמכם וגם את שם המשפחה, או בחרו בכינוי ייחודי, או (הכי טוב) הרשמו באתר, כדי שנוכל לדעת מי כותב את התגובה ולהתייחס בהתאם.
5. אם הנכם מגיבים חדשים או שצירפתם לתגובה שלכם יותר מקישור אחד, המתינו בסבלנות עד שתגובתכם תאושר.
6. חובה לקרוא את תנאי השימוש באתר לפני פרסום תגובה.
7. תגובות שכל מטרתן להשמיץ ו-או לזלזל באתר או במי מגולשיו לא יפורסמו
מנהל הפרוייקט שומר לעצמו את הזכות לערוך תגובות שאינן הולמות ו/או לחסום גולש מלהגיב...

השאירו תגובה

קבלו את התגובות ב RSS

שמרו על כללי פרסום התגובות בבקשה

כדי להוסיף תמונתכם לתגובות הרשמו באתר: Gravatar .

קבלו עדכונים בחינם למייל»

הרשמו בחינם וקבלו עדכונים פעם בשבוע על ידיעות חדשות מהאתר. תמיד תוכלו להסיר את כתובתכם בקלות ואנו מתחייבים לא למסור לגורם שלישי את המייל.
 • רגע אחד...
אמת אחרת בפייסבוק
 
כבר עשית לנו לייק בפייסבוק?

בעזרתכם נוכל להגיע ליותר אנשים עם המידע...

אל תציג הודעה זו שנית